• 7. Nocny Półmaraton Praski
 • 3 września 2022
 • CISOWIANKA ZADBA O WASZE NAWODNIENIE

  CISOWIANKA ZADBA O WASZE NAWODNIENIE

  Energia letniego wieczoru, światła miasta, dynamiczna muzyka, a przede wszystkim szybka trasa, sprzyjająca rekordom życiowym – to, czeka uczestników 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego. Na trasie nie będzie ani znacznych wzniesień, ani kluczenia krętymi uliczkami. Będą za to liczne muzyczne strefy kibica, pięć tuneli muzycznych oraz cztery punkty nawadniania. A na nich oraz na mecie tysiące litrów wody od Cisowianki – partnera 4F Półmaratonu Praskiego.

  Dzięki swojemu unikalnemu składowi mineralnemu Cisowianka świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie, a także uzupełnia minerały. Zawartość sodu nie przekracza 11mg/l, więc Cisowianka idealnie sprawdza się w diecie ubogiej w sód. Zawartość magnezu i wapnia uzupełniają niedobory tych pierwiastków i wspomagają prawidłową pracę organizmu.

  Cisowianka zawsze bardzo mocno związana była ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Marka od wielu lat wspiera najlepsze imprezy biegowe, kolarskie i triathlonowe w Polsce. 4F Półmaraton Praski na stałe wpisany jest w kalendarz marki.

  Cisowianka to naturalna woda mineralna wydobywana z nałęczowskich pokładów wodonośnych z głębokości niemalże 70 m pod powierzchnią ziemi. Nazwa „Cisowianka” pochodzi od nazwy źródła – ujęcia Cisowianka, z którego czerpana jest ta marka wody. Z kolei etymologia nazwy źródła związana jest z wykreowanym przez  Stefana Żeromskiego w powieści „Ludzie Bezdomni” ujęciem Cisy.

  Co ciekawe marka Cisowianka od momentu jej powstania jest czerpana z tego samego ujęcia, co niewątpliwie odróżnia ją od innych głównych producentów, którzy czerpią wodę z kilku ujęć.

  Producentem Cisowianki jest „Nałęczów Zdrój S.A.”