• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  CISOWIANKA ZADBA O WASZE NAWODNIENIE

  CISOWIANKA ZADBA O WASZE NAWODNIENIE

  21,0975 km, szybka trasa, punkty odżywcze i cztery punkty nawadniania. Na nich oraz na mecie tysiące litrów wody od Cisowianki – partnera 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego.

  Dzięki swojemu unikalnemu składowi mineralnemu Cisowianka świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie, a także uzupełnia minerały. Zawartość sodu nie przekracza 11 mg/l, dzięki czemu doskonale pasuje do współczesnej diety. Zawartość magnezu i wapnia uzupełnia niedobory tych pierwiastków i wspomaga prawidłową pracę organizmu. Jest ceniona także za czystość i walory smakowe.

  Odpowiednia woda jest niezbędnym elementem do zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia. Podobne znaczenie dla naszego organizmu ma ruch i sport. Dlatego Cisowianka, najpopularniejsza polska marka wśród wód mineralnych, od początku swojej działalności związana jest ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Firma wspiera wiele imprez sportowych, w tym Półmaraton Praski, od wielu edycji zapewniając jego uczestnikom dostęp do odpowiedniej wody.

  Od 40 lat, czyli od momentu debiutu, woda ta jest ceniona za najwyższą jakość zarówno pod względem składu, czystości, jak i walorów smakowych. Osoby pijące Cisowiankę czy Cisowiankę Perlage podkreślają, że rodzaj spożywanej na co dzień wody ma dla nich ogromne znaczenie. Woda mineralna Cisowianka odznacza się pierwotną czystością pod względem chemicznym i mikrobiologicznym oraz charakterystycznym stabilnym składem mineralnym. Do tego dochodzi najwyższa jakość, którą gwarantuje pochodzenie z czystych ekologicznie regionów Płaskowyżu Nałęczowskiego oraz wyjątkowy smak. Dzięki Cisowiance życie znowu nabiera smaku – zdrowego i przyjemnego smaku.

  Producentem Cisowianki jest Nałęczów Zdrój.

  Skip to content