Zasady rejestracji

Aby wziąć udział w Półmaratonie Praskim, należy:

  1. założyć konto Uczestnika poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, zawierającego dane osobowe oraz kontaktowe.
  2. Aby uczestniczyć w dodatkowej klasyfikacji, w formularzu rejestracyjnym należy zaznaczyć dodatkowe pola jak rodzaj niepełnosprawności, nazwa klubu lub firmy.
  3. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostaje założone konto Uczestnika, a na podany w formularzu adres e-mail wysłane wygenerowane hasło. Aby ukończyć rejestrację, należy dokonać opłaty startowej. W tym celu należy wybrać odpowiednią opcję na liście użytkowników przypisanych do konta.
  4. Na podstronie z opłatami należy wybrać ewentualne opcje dodatkowe, a następnie opcję „Dokonaj Opłaty Startowej”.
  5. Zostaniemy przeniesieni do serwisu payu.pl, gdzie wybieramy odpowiadający nam wariant płatności.
  6. Po zakończeniu tego procesu przeglądarka przekieruje nas automatycznie z powrotem na stronę biegu z informacją o stanie naszej rejestracji (w zależności od wybranego wariantu płatności – przelew dociera do naszego systemu momentalnie lub do trzech dni roboczych).
  7. Na podany adres e-mail przesłana zostanie informacja o nadanym numerze startowym. Jeśli taka wiadomość nie dotrze (np.: z powodów technicznych / złego adresu email czy zakwalifikowania jako spam), status naszej rejestracji możemy sprawdzić po zalogowaniu się na nasze konto w serwisie.
  8. Aby odebrać pakiet startowy, należy wydrukować w panelu Uczestnika potwierdzenie rejestracji, które Organizator uruchomi nie później niż na dwa tygodnie przed biegiem. Wydruk ten będzie zawierał dane potrzebne do weryfikacji Uczestnika podczas odbioru pakietu startowego wraz z dodatkowymi informacjami organizacyjnymi oraz miejscem na odręczny podpis, potwierdzający akceptację niniejszego Regulaminu, w tym także zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wykorzystanie wizerunku Uczestnika oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych/lekarskich do udziału w Półmaratonie. Wydruk potwierdzeń jest przesunięty w czasie w stosunku do faktycznego czasu rejestracji Uczestnika, by zapewnić aktualność zawartych w nim informacji organizacyjnych.