• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Radio ZET patronem 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego

  Radio ZET patronem 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego

  Skoro Radio ZET jest oficjalnym patronem medialnym 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego to możecie być pewni, że otrzymacie dodatkowy, muzyczny zastrzyk niesamowitej przedstartowej energii!

  Jeśli lubicie słuchać muzyki na treningach to o rytmiczny krok biegowy będzie łatwiej, gdy skorzystacie z przygotowanej przez Radio ZET energetycznej playlisty, dostępnej na RadioZET.pl.

  Muzyka od naszego partnera medialnego towarzyszyła będzie Wam również podczas odbioru pakietów startowych w naszym Biurze Zawodów na terenie SOHO Factory. Zadbamy, by dynamiczne sety wprowadziły Was w przedstartowy klimat.

  Rozgrzewka w dniu imprezy? Oczywiście! Instruktorzy Corefitness poprowadzą ją z muzycznym wsparciem Radia ZET. A potem… a potem już start 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego i 21,097 km szybkiej i płaskiej trasy, na której znajdzie się wiele punktów muzycznych, aby w rytmach m.in. muzyki klubowej, rockowej i popowej łatwiej Wam było zmierzać do mety!

  Tylko uwaga: zapowiada się mocna rywalizacja, a team Radia ZET szykuje naprawdę dużą reprezentację radiowców, którzy zmierzą się z półmaratońskim dystansem oraz ekipę, która wystartuje w 4F Piątce Praskiej.

   

  Skip to content