• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  7. Nocny adidas Półmaraton Praski – zapisy ruszyły

  7. Nocny adidas Półmaraton Praski – zapisy ruszyły

  Wielkie nocne bieganie znów w Warszawie – 3 września odbędzie się adidas Półmaraton Praski!
  Bieg, który słynie z szybkiej trasy pokonywanej w aurze letniego wieczoru, w tym roku zostanie zorganizowany we współpracy z marką adidas. Zapisy ruszyły!

  Rekordy dla każdego

  Już siódmy raz tysiące osób będą mogły zmierzyć się z szybką i płaską trasą, wiodącą głównymi arteriami stołecznej Pragi Południe. Warszawa o zachodzie słońca, rześki letni wieczór, obniżająca się temperatura i szybka trasa to warunki idealne do biegu.

  Trasę wytyczmy tak, aby sprzyjała dobrym wynikom i ustanawianiu rekordów życiowych, bo to tradycja naszej imprezy. Szykujemy dobry test dla zawodowych biegaczy, ale najważniejsza pozostaje radość na mecie u tysięcy amatorów, którym udaje się osiągąć indywidualne cele. Wierzę, że dzięki rozpoczętej współpracy z firmą adidas z takiej okazji skorzysta wielu chętnych, bo adidas to nie tylko globalna sportowa marka, ale i międzynarodowa społeczność biegowa – adidas Runners” – mówił dyrektor imprezy Sławomir Szczęsny.

  Partnerstwo przy wydarzeniu, jakim jest Półmaraton Praski jest okazją do jednoczenia ludzi w sporcie, niezależnie od motywacji i celów. Bardzo cieszymy się z tej współpracy i już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym biegu” – powiedział Krzysztof Łuczakowski, Director Sports Marketing w adidas.

  Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracji. O cenie pakietu startowego decyduje kolejność zgłoszeń… i preferencje biegaczy. Podstawowa cena na półmaraton dla pierwszych dwóch tysięcy osób wynosi 129 zł. Ci, którzy będą chcieli wzbogacić pakiet o koszulkę techniczną adidas z biegowej kolekcji zapłacą 189 zł. 

  adidas Runners Piątka Praska – sportowa zabawa dla każdego

  Kolejny raz naszemu półmaratonowi towarzyszyć będzie Piątka Praska, rozgrywana w tym roku we współpracy z społecznością adidas Runners. Dla jednych 5 km będzie dobrym testem szybkości, dla innych początkiem biegowej przygody. Tu królować będzie uśmiech i zabawa.

  W adidas wszystko, co robimy, jest zakorzenione w sporcie. Odgrywa on coraz większą rolę w życiu coraz większej liczby ludzi. Ma kluczowe znaczenie dla kultury i społeczeństwa oraz jest podstawą naszego zdrowia i szczęścia” – wspomniał Krzysztof Łuczakowski.

  Zapisy na piątkę – tutaj.

  adidas Runners to globalna społeczność biegowa, która funkcjonuje w Warszawie już od 2017 roku. Każdy, bez względu na poziom sportowy czy wiek, może dołączyć i skorzystać z ogólnodostępnych zajęć. Trzon stanowią codzienne treningi sportowe, prowadzone przez zespół 13 profesjonalnych trenerek i trenerów. Wybór zajęć jest bardzo szeroki – od typowo biegowych treningów, dedykowanych zarówno doświadczonym biegaczom, jak i zupełnym nowicjuszom, poprzez całą gamę treningów technicznych i uzupełniających, aż po zajęcia z jogi i tańca. Udział w treningu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji w aplikacji adidas Running.  

  W czerwcu w adidas Runners rozpoczną się treningu przygotowujące do adidas Półmaratonu Praskiego. 

   

  Skip to content