• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Zgarnij najlepsze buty biegowe Adizero Boston 12 od adidas

  Zgarnij najlepsze buty biegowe Adizero Boston 12 od adidas

  Zostań ich oficjalnym testerem podczas 8. Nocnego Półmaratonu Praskiego!

  Chcesz zgarnąć najlepsze buty biegowe Adizero Boston 12 od adidas? Zostań ich oficjalnym testerem podczas 8. Nocnego Półmaratonu Praskiego!

  Wystarczy, że:

  – dołączysz do naszej Instagramowej grupy ,,Poczuj się zwycięzcą”

  – opublikujesz film / zdjęcie + krótki opis, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać!

  15 autorów najbardziej kreatywnych postów, spójnych z naszym tegorocznym hasłem ,,Poczuj się zwycięzcą” zgarnie kultowe ,,Bostony”.

  Adizero Boston 12 stworzone zostały do biegania na średnich i długich dystansach. Są szybkie, dynamiczne, trwałe i ultralekkie. Ich zaawansowana technologicznie podeszwa zapewni Ci amortyzację i doskonałą przyczepność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dodatkowo model wykonano co najmniej w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, co stanowi jedno z rozwiązań firmy adidas, które pomagają wyeliminować zanieczyszczenie plastikiem.

  Konkurs trwa od 4.08 do 17.08. 2023 roku. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w dniu 18.08.2023 na Instagramowej grupie Półmaratonu Praskiego ,,Poczuj się zwycięzcą”. Odbiór nagród odbędzie się podczas wydawania pakietów startowych w dniach 30.08-2.09.2023. Zwycięzcy zobowiązani są do wystartowania w 8. Nocnym Półmaratonie Praskim w wygranym obuwiu oraz wstawieniu na swój profil na Instagramie ich recenzji po odbytym biegu.

  Regulamin konkursu znajdziecie TU.

  Skip to content