• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  RUSZYŁY ZAPISY NA 9. NOCNY PÓŁMARATON PRASKI

  RUSZYŁY ZAPISY NA 9. NOCNY PÓŁMARATON PRASKI

  To już oficjalne. Wystartowała rejestracja na tegoroczną edycję Półmaratonu Praskiego oraz towarzyszącą mu Piątkę Praską.

  9. Nocny Półmaraton Praski odbędzie się 7 września 2024 roku. Start, meta oraz całe miasteczko biegowe będzie znajdować się jak co roku na błoniach PGE Narodowego. Zawody rozpoczną się o 19.30 startem ,,piątki”, następnie o 20.30 ruszą półmaratończycy. Na uczestników czekać będą: super szybka, płaska trasa (idealna do bicia rekordów i życiówek), pamiątkowe medale, wspólna rozgrzewka, wspierający kibice, mnóstwo atrakcji w miasteczku biegowym, punkty muzyczne, wyjątkowa atmosfera, najlepsi prowadzący i wiele więcej!

  Tegoroczne hasło półmaratonu to ,,Podążaj za pasją”! Ma ono przypominać biegaczom, że najważniejszą rzeczą w sporcie jest czerpanie radości z tego, co się robi. Pasja, chęci i ciężka praca na treningach są cenniejsze niż talent czy wyniki.

  REJESTRACJA FIRST MINUTE

  Uczestnicy, którzy zarejestrują się jaki pierwsi, mogą liczyć na najbardziej korzystne ceny pakietów startowych. Dla pierwszego tysiąca półmaratończyków opłata wynosi 149 zł oraz 69 zł dla biegnących w Piątce Praskiej. Dodatkowo swój pakiet można rozszerzyć o spersonalizowany grawer na medalu w cenie 25 zł, który zostanie wykonany w dniu imprezy przez wyspecjalizowaną firmę Grawerbus, a także o oficjalną biegową koszulkę eventową adidas półmaratonu / piątki od adidas w niezwykle atrakcyjnej cenie 79 zł.

  Koszulka została zaprojektowana tak, aby dać zawodnikom maksymalną wygodę podczas biegu. Dzięki technologii Aeroready jest miękka oraz pochłania wilgoć zapewniając suchy komfort. Do jej uszycia wykorzystano materiały w 100% pochodzące z recyclingu, co pomaga ograniczyć ilość generowanych plastikowych odpadów oraz zmniejszyć ślad węglowy produktu.

  Rejestracja 9. Nocny Półmaraton Praski

  Rejestracja Piątka Praska

  Skip to content