• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Otwarcie sklepu adidas i atrakcje w Sports Base

  Otwarcie sklepu adidas i atrakcje w Sports Base

  W dniu biegu, czyli już 3 września, w Sports Base – nowej przestrzeni treningowej na ostatnim piętrze otwierającego się 1 września największego salonu marki adidas w tej części Europy – już od godziny 14:00 na biegaczy  i kibiców czeka między innymi: 
  ·       zaplatanie specjalnych, biegowych warkoczyków,
  ·       usługi renomowanych barberów z Grail Cut,
  ·       warsztaty z przygotowywania kibicowskich bannerów,
  ·       ozdabianie i personalizacja biegowych butów ze Sneaker Boyzz,
  ·       przygotowywanie szałowych, sportowych paznokci z Nailed It.
  Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka DJ Lazy One. Żeby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się w aplikacji adidas Running i zapisać na wydarzenie – a potem wpaść do Sport Base przy Marszałkowskiej 104/122 (co ważne – będzie to również nowa siedziba adidas Runners Warsaw).

  Biegowe afterparty
  Tuż po biegu zarówno uczestnicy jak i kibice zaproszeni są na afterparty w popularnej, nadwiślańskiej miejscówce Grunt i Woda. Czekać tam będzie świetna muza, super atmosfera i specjalna strefa adidas Runners. Posiadacze biegowych opasek (które można będzie otrzymać wizytując Sports Base w sobotę 3 września przed biegiem) będą mogli zregenerować siły burgerem z frytkami i zrelaksować się dwoma drinkami – i to zupełnie za darmo.
  Nie może Cię tam zabraknąć – wbijaj do Sport Base i dołącz do nas kibicując lub biegnąc trasą adidas Runners Piątki Praskiej. A jeżeli jeszcze nie jesteś częścią społeczności adidas Runners – dołącz do nas i poznaj najciekawszą stronę biegania!

  Skip to content