• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Medale 8. Nocnego Półmaratonu Praskiego oraz Piątki Praskiej

  Medale 8. Nocnego Półmaratonu Praskiego oraz Piątki Praskiej

  Z dumą prezentujemy medale 8. Nocnego Półmaratonu Praskiego oraz Piątki Praskiej. Inspiracją do ich projektu byli nasi BIEGACZE!  Przez siedem edycji obserwowaliśmy wszystkie emocje towarzyszące im od startu do mety – stres, strach, ekscytację, zmęczenie, ból, zwątpienie, walkę, zawziętość, aż po radość, spełnienie, euforię, wzruszenie i dumę. To wszystko znalazło swoje odzwierciedlenie w projektach 2023. Postawiliśmy na klasyczną okrągłą formę, z licznymi ażurami oraz wygrawerowanym hasłem tegorocznej edycji ,,Poczuj się zwycięzcą”.

  Głównym bohaterem medali jest oczywiście zawodnik.  W krążku Półmaratonu dobiegający do mety ze wzniesionymi rękami na znak zwycięstwa, w medalu ,,Piątki” biegnący po trasie, pełen skupienia na celu. Dodatkowo krążki przedstawiają wszystkie najważniejsze miejsca, nieopodal których prowadzą trasy biegów – m.in. PGE NARODOWY, most Świętokrzyski czy Bazylika katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana. Przewidzieliśmy na nich także miejsca na pamiątkowy grawer. Kolorystyka medali utrzymana jest w eleganckich tonacjach złota (bieg na 21 km) oraz srebra (,,Piątka”) poprzeplatanego bielą i niebieskim.

  Dedykujemy je wszystkim, którzy 2 września dobiegną do mety. Zależy nam, aby każdy biegacz pamiętał, że niezależnie od wyniku jest zwycięzcą! Treningi, motywacja, bycie każdego dnia lepszą sportową wersją siebie i ogromna radość z biegania to największa wygrana!

  Skip to content