• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Medale 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego

  Medale 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego

   7. Nocny adidas Półmaraton Praski i towarzysząca mu adidas Runners Piątka Praska już 3 września. Jeśli masz numer startowy to na pewno masz też wyznaczony cel, ambicję i oczekiwania wobec startu. W sobotni wieczór w twoich żyłach na pewno popłynie ta słynna przedstartowa adrenalina, a gdy ruszysz na trasę doświadczysz tego niezwykłego uczucia, że to miasto jest dla Ciebie. Że możesz biec środkiem niedostępnych zwykle dla biegaczy ulic, że możesz czuć się naprawdę wyjątkowo. A później moment przekroczenia mety. Moment, w którym wygrywasz, bez względu na zajęte miejsce. Zostajesz zwycięzcą, a zwycięzcom należą się medale. Z przyjemnością wręczymy Ci wtedy wyjątkowy medal, jaki przygotowaliśmy w tej edycji.

  Medal adidas Półmaratonu Praskiego

  Niezależnie od tego, czy medal adidas Półmaratonu Praskiego będzie dla Ciebie pierwszym czy kolejnym do kolekcji… musi być wyjątkowy. Bo to uhonorowanie Twojego wysiłku.

  W tegorocznym projekcie postawiliśmy na klasyczną okrągłą formę. W ponadczasowy kształt wpletliśmy ażury, które nadają temu cennemu krążkowi optycznej lekkości. Pionowe linie częściowo wypełnione niebieską farbą w dwóch odcieniach, mają nadać medalowi dynamizmu i nawiązać do symboliki imprezy.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Medal adidas Runners Piątki Praskiej

  Również owalny, ale z częścią mocno podkreślającą dystans 5 km. Lekki, z zawadiacką nutą, bo taki będzie też ten bieg. Pełny radości z biegania! 

  Oczywiście w obu projektach przewidzieliśmy miejsce na wygrawerowanie wyniku!

   

  Jesteśmy przekonani, że medal będzie nie tylko wyjątkową pamiątką, ale równocześnie mobilizacją do stawiania sobie kolejnych biegowych celów.
  Medale zostały wykonane przez specjalistów z firmy Tryumf, produkującej medale i trofea sportowe na zamówienie.

  Skip to content