• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Keep rollin’, czyli zapraszamy na zajęcia w Studiu BLACKROLL®

  Keep rollin’, czyli zapraszamy na zajęcia w Studiu BLACKROLL®

  BLACKROLL® POLSKA został kolejnym partnerem BMW Półmaratonu Praskiego. Dzięki współpracy z tym producentem najwyższej jakości rollerów zapraszamy na bezpłatne zajęcia, na których poznacie metody i techniki  pracy z rolką.

  W każdą środę, zaczynając od 14 czerwca, między godz. 18 a 19.00, w zlokalizowanym na Pradze Studiu BLACKROLL® POLSKA czekać będą trenerzy, którzy wszystkich chętnych przeszkolą z nauki prawidłowego rolowania i stosowania tej metody we własnym treningu, dzięki czemu jeszcze lepiej przygotujecie się do startu w BMW Półmaratonie Praskim lub 4F Piątce Praskiej!

  Środa, godz. 18:00 – STUDIO BLACKROLL® POLSKA ul. Jagiellońska 4 (przy metrze Stadion Narodowy). Liczba miejsc ograniczona.
  Zapisy pod numerem  telefonu – 602 118 522.

  Rolowanie już na stałe wpisało się do treningowej rutyny, a pozytywne efekty rozluźniania mięśniowo-powięziowego są powszechnie znane wśród sportowców. Regularne rolowanie wspomaga wzrost gibkości, mobilności i wydajności układu mięśniowego, zapobiega bólom mięśniowym, pomaga uniknąć typowych kontuzji i uszkodzeń mięśni wskutek przetrenowania,  wspomaga regenerację mięśni i wzrost krążenia krwi, polepsza postawę ciała, a także wzmacnia mięśnie głębokie, stymuluje krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi polepszając wygląd skóry i zmniejszając cellulit, wpływa na ogólne samopoczucie i poprawę kondycji fizycznej.

  Jednak, aby przeprowadzić poprawnie rolowanie, należy sięgnąć po odpowiedni sprzęt i zastosować właściwe metody i techniki pracy z rolką. Produkty BLACKROLL® to gama uniwersalnych przyborów, umożliwiających łatwą i szybką regenerację napiętych mięśni i ciała. Oprócz szerokiego wyboru rolek do automasażu BLACKROLL® oferuje również inne, łatwe w użyciu produkty, które mają na celu poprawę ogólnego samopoczucia fizycznego.

  BLACKROLL® założył Jürgen Dürr w 2007 r. w Niemczech. Dwa lata później marka została nagrodzona prestiżową nagrodą „Phyzio Prize”. Produkty  BLACKROLL® dostępne są w kilkunastu krajach na świecie, a w Polsce dystrybuowane od 2013 r. Wykorzystywane i rekomendowane przez najlepszych uznanych specjalistów, terapeutów i sportowców na całym  świecie. Rolki tej firmy powstają w Niemczech, są hipoalergiczne, wolne od chemikaliów, bezzapachowe i wodoodporne, a także łatwe w czyszczeniu i sterylizacji.

   

  Skip to content