• 7. Nocny Półmaraton Praski
 • 3 września 2022
 • Dla zmęczonych biegiem stóp… produkty SheFoot

  Dla zmęczonych biegiem stóp… produkty SheFoot

  Po raz kolejny naszym partnerem został SheFoot Laboratories, dzięki czemu w pakietach startowych Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego i 4F Piątki Praskiej znajdziesz próbkę peelingu naturalnego i maski regenerująco-odprężającej do stóp przeznaczonej do odnowy i wygładzania skóry. 

  Peeling z naturalnymi składnikami peelingującymi ma potrójne działanie: zmiękcza, ściera twardy naskórek oraz pielęgnuje i odżywia, pozostawiając stopy gładkie i miękkie już po pierwszym zastosowaniu. Maska z kolei nie tylko nawilża i wygładza, ale również odbudowuje uszkodzony naskórek. Stopy stają się jedwabiście gładkie już po jednej aplikacji.Wśród naturalnych składników znalazły się pestki oliwek, łupiny orzecha włoskiego, łupiny orzechów macadamia, mocznik, panthenol (prowitamina B5), gliceryna.

  Zrób zmęczonym biegiem stopom domowe SPA i poczuj efekty jak z salonu kosmetycznego!  W końcu stopom również należy się zasłużony odpoczynek i regeneracja!

  SheFoot to wyspecjalizowana marka naturalnych, hypoalergicznych kosmetyków i akcesoriów do codziennej pielęgnacji stóp, które nie zawierają barwników, parabenów, PEG, silikonów oraz substancji alergizujących. Ich formuły opracowano tak, aby były bezpieczne dla  skóry i nie powodowały uczuleń, nawet w przypadku skóry wrażliwej – produkty przeszły rozszerzone testy dermatologicznie wśród osób podatnych na alergie. W 2014 roku kosmetyki SheFoot zostały nagrodzone tytułem Laur Konsumenta Odkrycie Roku i co roku doceniane są nagrodami przez ekspertów i konsumentów.Od kilkunastu miesięcy produkty SheFoot i ManFoot z powodzeniem zdobywają także rynki zagraniczne.

  Więcej informacji na:  Shefoot.pl