• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  adidas Runners Warsaw zaprasza na treningi

  adidas Runners Warsaw zaprasza na treningi

  Mam ogromną przyjemność oficjalnie ogłosić, że od soboty 25 czerwca społeczność adidas Runners Warsaw rusza z oficjalnymi treningami przygotowującymi do 7. Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego. Dołączyć do nich może każdy, a na najktywnieszych uczestników czekają bezpłatne pakiety startowe!

  Jak to działa?

  Od 25.06 do 25.08 za udział w każdym treningu Hills Session (wtorek), Track Session (czwartek) i Speed Squad Session (sobota 8:30) czekają na uczestników pieczątki-naklejki. 20 pieczątek (obecność na 20 z 26 treningów) zostanie wymienione na pakiet startowy. Karty i naklejki rozdawane są przez trenerów na koniec treningu.

  Od lipca treningi HILLS SESSION i TRACK SESSION ruszać będą o godzinie 19:00 spod PKP Powiśle (konkretnie spod restauracji przy ul. Leona Kruczkowskiego 3B).

  Jak dołączyć do treningów?

  Wystarczy poprzez aplikację adidas Running dołączyć do społeczności adidas Runners Warsaw i zapisać się na treningi odbywające się w danym tygodniu – zapisy na kolejny tydzień otwierają się w każdą sobotę o godzinie 11:00. Treningi wtorkowe i czwartkowe ruszają spod Sklepu Biegacza, a sobotni odbywa się na stadionie Skry. Aby wziąć udział w treningu należy stawić się na miejscu zbiórki kilka minut przed jego rozpoczęciem oraz potwierdzić swoją obecność w aplikacji.

  Więcej informacji dostępnych jest na grupie FB adidas Runners Warsaw.

  Oraz na stronie: http://www.adidas.pl/adidasrunners

  Dla tych, którzy swoich przygotowań jeszcze nie rozpoczęli, jest na to już teraz najwyższy czas! A pod okiem profesjonalnych trenerów łatwiej będzie 3 września powalczyć o życiówkę.

   

  Skip to content