• 7. Nocny Półmaraton Praski
 • 3 września 2022
 • 7. NOCNY PÓŁMARATON PRASKI I PIĄTKA PRASKA PRZEŁOŻONE

  7. NOCNY PÓŁMARATON PRASKI I PIĄTKA PRASKA PRZEŁOŻONE

  Z przykrością informujemy, że 7. Nocny Półmaraton Praski, który miał się odbyć 4 września b.r., zostaje przeniesiony na 2022 rok.

  Kiedy w ubiegłym roku informowaliśmy o przeniesieniu 7. Nocnego Półmaratonu Praskiego na kolejny rok, byliśmy pełni nadziei i optymizmu, że do 2021 roku pandemia zostanie opanowana i wszystko wróci do normalności. Ze względu jednak na brak sprecyzowanych długoterminowych zasad organizacji imprez biegowych i planowanych ewentualnych limitów (aktualne wytyczne obowiązują do końca wakacji) oraz biorąc pod uwagę konieczność podjęcia działań organizacyjnych i formalnych z odpowiednim wyprzedzeniem, zdecydowaliśmy się przełożyć 7. Nocny Półmaraton Praski – na 3 września 2022 r.

  Odwołanie imprezy jest niezwykle trudne dla nas, ale jesteśmy realistami i uważamy, że zorganizowanie naszych biegów (na dystansie półmaratonu oraz 5 kilometrów) dla kilkunastu tysięcy uczestników, w formacie, w którym najważniejsza jest jakość i komfort uczestnictwa, nie będzie możliwe.

  Osoby, które już dokonały opłaty za udział w 7. Nocnym Półmaratonie Praskim lub Piątce Praskiej, mogą skorzystać z następujących możliwości:
  – zachowują ten sam numer startowy na przyszłoroczną edycję
  – otrzymają zwrot opłaty startowej w przypadku rezygnacji z biegu – po kontakcie drogą elektroniczną na adres: biuro@polmaratonpraski.pl

  Pamiętajcie, że przeniesienie naszej imprezy nie oznacza konieczności rezygnacji przez Was z treningów biegowych i aktywnego trybu życia.
  Trzymajcie się zdrowo i biegajcie, abyśmy w dobrej formie mogli spotkać się na starcie 7. Nocnego Półmaratonu Praskiego oraz Piątki Praskiej w sobotę 3 września 2022 r.