• 9. Nocny Półmaraton Praski
 • 7 września 2024
 • Piątka Praska

  Michał Budnicki 2:00

  Michał Budnicki 2:00

  Jeśli myślisz o złamaniu magicznej bariery 2h w półmaratonie to nie mogłeś lepiej trafić! Czekam na Ciebie z balonem na plecach oraz dobrym i sprawdzonym planem na bieg. Na trasie dostaniesz ode mnie wskazówki co, gdzie i jak. 

  Strategia na bieg wygląda tak:

  Pierwszy KM biegniemy spokojnie bez rwania, tak żeby nikt z Was się nie zgubił. Ważne, żeby się nie podpalić na początku, szybki początek mści się z nawiązką później.  Jak już zrobi się luźniej kolejne km biegniemy po 5:41. Przy każdej chorągiewce będę Was informował jaki mamy czas, tempo i jaki prognozowany zapas sekund.

  Jeśli wydaje Ci się, że możesz szybciej to idealnie! Bezwzględnie zostań ze mną co najmniej przez godzinę i dopiero po 12-14 KM, jeśli nie zmieniłeś zdania co do odczuwania tempa delikatnie przyspiesz 

  Zabierz ze sobą też 2 żele (przetestuj je wcześniej na treningu). Resztę informacji, motywacji i trików usłyszysz podczas biegu! Będzie zabawa! 

  A teraz 2 zdania o mnie i o biegu. Nazywam się Michał i z największą przyjemnością zapraszam Cię do mojej grupy na 2-godziny! Półmaraton Praski to szybki, płaski, magiczny wieczorny bieg, który jest moim obowiązkowym startem w roku kalendarzowym. Kilka ładnych lat temu był to mój pierwszy półmaraton i od tamtej pory co roku mam przyjemność uczestniczyć w tym biegu. 

  Przed startem podejdź proszę przybić pierwszą piątkę a za METĄ zbijamy drugą!

  Do zobaczenia na biegowych ścieżkach i starcie PP!:)
  Skip to content