Rejestracja trwa!

Informacje Rejestracja

1 / 4
Uczestnik Rocznik
Adamczyk Elżbieta
230
1960
Ambroziak Monika
173
1981
Ambroziak Natalia
172
2001
Andrzejewska Monika
301
1990
Asłanowicz Marcin
280
1975
Augustyniak Mariusz
355
1972
Babicka Patrycja
432
1991
Bajkowski Paweł
159
1989
Banaś Marta
433
1980
Bandurska Ewa
312
1982
Bielińska Ewa
210
1980
Bliszczak Agnieszka
262 · PRIMARIS
1982
Bogdanowicz Jakub
213 · TeamWIM
2000
Bogucka-Zoń Izabela
266
1979
Boguszewska Joanna
398
1986
Bulik Ewelina
171
1984
Burgs Edyta
209 · CrossFit Siedlce
1975
Burgs Michał
212 · CrossFit Siedlce
1977
Buta Bartosz
402
1988
CAŁY ALICJA
155
1987
Chmiel Agata
251
1984
Chodakowski Igor
313 · BBL Ostrowiec Św. / OstroBiec
2004
Chojnacki Rafał
260 · CRAZY RACING TEAM
1965
Chojnowska Elwira
328
1987
Chróst Marcin
315
1980
Chylińska Eliza
317
1978
Ciemuchowska Małgorzata
434
1981
Cieślik Maja
166
1997
Czapińska Hania
252 · CrossFit Siedlce
2003
Czapiński Bartosz
190 · Crossfitsiedlce
1972
Czerwiński Janusz
276 · Orange Polska
1960
Dałkiewicz Marta
196
1985
Daniszewska Marta
378 · PGB Sportowa Paczka / Poczta Polska S.A.
1980
Dawid-Sawicka Monika
207
1977
Dąbrowski Józef
335
1969
Dobosz Dorota
363
1983
Dropiewska Anna
354
1983
Duda Magdalena
109
1982
Dydyna Marta
405
1996
Dzida Janusz
327
1986
Dziewicka Ewa
117 · Tramwaje Warszawskie
1969
Fadrowski Artur
358
1967
Falatyk Anna
114
1992
Farrales Cherubin
365 · PinoysInPoland
1977
Farrales Ronaldo
364 · PinoysInPoland
1973
Fengqin Chen
206
1983
Ficoń Monika
356
1972
Frankowski Marcin
143 · Frankowscy
1974
Gąsiewska Katarzyna
407
1975
Geresz Paulina
388
1993
Godlewski Piotr
341
1991
Golab Katarzyna
192
1991
Gorczyca Krzysztof
130 · PGRBemowo
1980
Gos Marta
193
1993
Gościło Urszula
161
1985
Góralczyk Łukasz
153
1984
Gregorczyk Aleksander
311
2001
Grygorowicz Natalia
415
1994
Grzywacz Tomasz
202
1981
Guz Marcin
348
1977
Hankus-Kubica Agnieszka
357
1986
Harabin Justyna
250
1987
Harabin Kinga
248
1988
Hayduchok Yuliya
352
1988
Hermanowicz Marta
318
1979
Idziak Żaneta
163
1992
Idzikowska Ilona
275
1983
Jakóbczak Karolina
123
1984
Janiec Katarzyna
268
1990
Jaroń Magdalena
149
1989
Jastreb Norbert
386
1970
Jastrzębski Michał
237
1993
Jaworska Justyna
295
1978
Jendrak Kamil
389
1992
Jędryka Elżbieta
320
1970
Jędryka Jakub
390 · Global Airline Services
1998
Jędryka Marek
391
1969
Kania Agnieszka
102
1984
Karczmarek Marta
106 · DG RSZ
1976
Karłowicz Anna
231 · Wolna Wola Warszawa
1953
Karłowicz Artur
126
1976
Karpinski Andrzej
226 · FAMSUPPORT-NILFISK TEAM / FAMSUPPORT
1978
Karpińska Magdalena
225 · FAMSUPPORT
1980
Kasperski Michał
220
2002
Kaźmierczak Monika
429 · Błyskawiczne ręce
1992
Kącki Paweł
273 · KB Rabarbar
1975
Kędziora Monika
189 · CrossFit Siedlce
1980
Kępka Beata
255
1980
Kępka Tomasz
254
1976
Kiezik Sylwia
150
1976
Kirkiewicz Kacper
353
1994
Klajbor Anna
146
1984
KLEWEK Szymon
299
1987
Kluj Bogusław
290 · Biegnę dla Sandry i Roberta
1958
KNOP AGNIESZKA
121
1985
Knopp Darek
346 · Knopp Tri Team
1970
Knopp Kajetan
345 · Knopp Tri Team
2002
Kołodzińska Magda
410
1984
Komorowska Agata
310
1972
Koniecki Tomasz
118
1970