Bąk Paweł
4406
|
202
|
196
|
01:26:19 |
1977
|
Dyplom
|
Szuda Adam
2707
· Świat Biegacza Fehlau Run Team
|
203
|
197
|
01:26:22 |
1986
|
Dyplom
|
Mąkowski Tomasz
5864
· Sońsk
|
204
|
198
|
01:26:22 |
1989
|
Dyplom
|
Konarzewska Martyna
8148
· UKS MOSiR Działdowo
|
205
|
7
|
01:26:32 |
1991
|
Dyplom
|
Makarowski Paweł
1017
|
206
|
199
|
01:26:38 |
1978
|
Dyplom
|
Kociołowicz Jakub
6841
· Power Training
|
207
|
200
|
01:26:40 |
1983
|
Dyplom
|
Haremza Maciej
4238
· Dąbrowski Team
|
208
|
201
|
01:26:42 |
1984
|
Dyplom
|
Kramarczyk Daniel
6600
|
209
|
202
|
01:26:42 |
1996
|
Dyplom
|
Grzegorek Paweł
5590
· Sunday Sweaty Sunday
|
210
|
203
|
01:26:42 |
1976
|
Dyplom
|
Horne Thomas
6934
· Vege Runners
|
211
|
204
|
01:26:49 |
1963
|
Dyplom
|
Białecki Piotr
8049
· Orange Polska
|
212
|
205
|
01:26:50 |
1984
|
Dyplom
|
Maziarz Łukasz
4570
|
213
|
206
|
01:26:53 |
1983
|
Dyplom
|
Stańczak Łukasz
6041
· KS MAKÓW BIEGA
|
214
|
207
|
01:26:53 |
1988
|
Dyplom
|
Mirosław Jerzy
2027
|
215
|
208
|
01:26:55 |
1964
|
Dyplom
|
DOBROWOLSKI TOMASZ
5860
|
216
|
209
|
01:26:58 |
1976
|
Dyplom
|
Kobuszewski Artur
6066
· Sklep Biegacza
|
217
|
210
|
01:26:58 |
1980
|
Dyplom
|
GOMOLIŃSKA DANUTA
3372
|
218
|
8
|
01:27:01 |
1974
|
Dyplom
|
Bujak Kamil
60
· CISOWIANKA TEAM
/ Nałęczów Zdrój S.A.
|
219
|
211
|
01:27:02 |
1987
|
Dyplom
|
Ignatowicz Radosław
6956
· Team Kopeć
/ RADCARS Radosław Ignatowicz
|
220
|
212
|
01:27:04 |
1981
|
Dyplom
|
Zalewski Michał
3630
|
221
|
213
|
01:27:04 |
1979
|
Dyplom
|
Mirowski Jarosław
2456
|
222
|
214
|
01:27:05 |
1978
|
Dyplom
|
Sitek Arkadiusz
2063
· KS AKTYWNI WĘGRÓW
|
223
|
215
|
01:27:05 |
1976
|
Dyplom
|
Krystosiak Arkadiusz
6157
|
224
|
216
|
01:27:05 |
1984
|
Dyplom
|
Wesołowski Mariusz
7982
· Le Biegi
|
225
|
217
|
01:27:07 |
1984
|
Dyplom
|
Stawiarz Paweł
4782
· 140minut.pl
|
226
|
218
|
01:27:11 |
1986
|
Dyplom
|
Nowaczyk Piotr
453
· Dąbrowski Team
|
227
|
219
|
01:27:13 |
1981
|
Dyplom
|
Borowski Szczepan
7636
|
228
|
220
|
01:27:14 |
1979
|
Dyplom
|
Rębisz Judyta
3846
· TL Pogoń Ruda Śląska
/ Kuchnie Świata S.A
|
229
|
9
|
01:27:15 |
1997
|
Dyplom
|
Bladowski Artur
6665
· body move
/ Frito Lay
|
230
|
221
|
01:27:17 |
1984
|
Dyplom
|
Aliaksandr Lukianenka
6293
· Аматар
|
231
|
222
|
01:27:18 |
1984
|
Dyplom
|
Gross Rafał
6817
|
232
|
223
|
01:27:20 |
1975
|
Dyplom
|
Pajdosz Arkadiusz
6818
· WPRunning
/ WPRunning
|
233
|
224
|
01:27:27 |
1986
|
Dyplom
|
Borawski Juliusz
7196
· Vege Runners
|
234
|
225
|
01:27:31 |
1986
|
Dyplom
|
RUSAK SŁAWOMIR
4635
· Biegiem Radom!
|
235
|
226
|
01:27:34 |
1971
|
Dyplom
|
Francuz Konrad
844
· Vege Runners
|
236
|
227
|
01:27:34 |
1971
|
Dyplom
|
Woźniak Krzysztof
5744
· innogy runners
/ innogy Polska S.A.
|
237
|
228
|
01:27:35 |
1978
|
Dyplom
|
Stopa Rafał
5726
· 1 Pułk Saperów Brzeg
|
238
|
229
|
01:27:36 |
1979
|
Dyplom
|
MULIK PIOTR
5612
· serock biega z hotelem narvil
/ Hotel Narvil
|
239
|
230
|
01:27:41 |
1975
|
Dyplom
|
Rygiel Krzysztof
5429
· TrenerPersonalnyWroclaw.pl
|
240
|
231
|
01:27:44 |
1974
|
Dyplom
|
Przybyłek Michał
7895
· PJATK
|
241
|
232
|
01:27:45 |
1983
|
Dyplom
|
Olejnik Tomasz
1946
· EDI TEAM ZGORZELEC
|
242
|
233
|
01:27:51 |
1991
|
Dyplom
|
Moćko Jacek
5592
|
243
|
234
|
01:27:52 |
1988
|
Dyplom
|
Boniecki Artur
1139
· Vege Runners / Street Run R...
|
244
|
235
|
01:27:52 |
1981
|
Dyplom
|
Żychowski Adam
7497
· Idea Bank
|
245
|
236
|
01:27:53 |
1991
|
Dyplom
|
Falana Sebastian
3688
|
246
|
237
|
01:27:55 |
1984
|
Dyplom
|
sieradzki krzysztof
7339
· wkurw_team
|
247
|
238
|
01:27:56 |
1989
|
Dyplom
|
Dąbrowski Jan
2756
|
248
|
239
|
01:27:56 |
1998
|
Dyplom
|
Dąbrowski Dariusz
5090
· Mazovia ProActiv
|
249
|
240
|
01:27:57 |
1978
|
Dyplom
|
Idziak Marcin
7847
· TriWawa
|
250
|
241
|
01:27:59 |
1979
|
Dyplom
|
Byrt Marcin
2361
· KS Lemiesz Team Warszawa
/ PwC Polska
|
251
|
242
|
01:28:00 |
1979
|
Dyplom
|
Stoiński Marcin
3813
· BAND OF RUNNERS
/ Band of runners
|
252
|
243
|
01:28:02 |
1980
|
Dyplom
|
Wesolowski Jakub
7965
|
253
|
244
|
01:28:04 |
1985
|
Dyplom
|
Burakowski Łukasz
6361
· LINKLATERS running team
/ Linklaters C.WIśniewski i w...
|
254
|
245
|
01:28:05 |
1989
|
Dyplom
|
Telążka Bartosz
4053
|
255
|
246
|
01:28:05 |
2001
|
Dyplom
|
KOŁECKI MICHAŁ
1027
· Misiek_Runner / Iławskie_dz...
|
256
|
247
|
01:28:07 |
1995
|
Dyplom
|
Napiórkowski Grzegorz
519
|
257
|
248
|
01:28:10 |
1973
|
Dyplom
|
Machtelewski Artur
6679
· TS Regle Szklarska Poręba
|
258
|
249
|
01:28:11 |
1970
|
Dyplom
|
Kulikowski Piotr
7242
|
259
|
250
|
01:28:11 |
1994
|
Dyplom
|
Sładek Karol
1782
· Sage
/ Sage
|
260
|
251
|
01:28:14 |
1984
|
Dyplom
|
Gaca Michał
2424
· PZU Sport Team
/ PZU
|
261
|
252
|
01:28:15 |
1976
|
Dyplom
|
Antończak Marek
5973
· Ruch Izbica
|
262
|
253
|
01:28:17 |
1982
|
Dyplom
|
Panasiuk Artur
2688
· PTA Team
|
263
|
254
|
01:28:18 |
1976
|
Dyplom
|
Żukowski Paweł
3893
· Vege Runners
|
264
|
255
|
01:28:19 |
1980
|
Dyplom
|
Costa Camilo
7894
· Schaeffler Team
/ Schaeffler
|
265
|
256
|
01:28:19 |
1971
|
Dyplom
|
Gołąb Marek
3531
· KW Kotłownia
|
266
|
257
|
01:28:20 |
1985
|
Dyplom
|
Stachowicz Marcin
8095
|
267
|
258
|
01:28:21 |
1985
|
Dyplom
|
Łoposzko Cyprian
4350
|
268
|
259
|
01:28:24 |
1987
|
Dyplom
|
Cieślak Krzysztof
1365
|
269
|
260
|
01:28:25 |
1971
|
Dyplom
|
Głogowski Piotr
3743
· Naprzód Młociny
/ Muzeum Warszawy
|
270
|
261
|
01:28:26 |
1973
|
Dyplom
|
Idziorek Adrian
6995
· KB ManiacPoznań
|
271
|
262
|
01:28:27 |
1974
|
Dyplom
|
Grzybowski Kamil
3676
|
272
|
263
|
01:28:28 |
1988
|
Dyplom
|
Jędrzejczyk Łukasz
5194
· Klub Biegacza Mrągowo
/ Kramp
|
273
|
264
|
01:28:29 |
1981
|
Dyplom
|
Skubis Wojciech
6426
|
274
|
265
|
01:28:29 |
1978
|
Dyplom
|
Bułka Piotr
2016
|
275
|
266
|
01:28:35 |
1975
|
Dyplom
|
Miller Kacper
5802
· Dystans Leszno
|
276
|
267
|
01:28:36 |
1999
|
Dyplom
|
Hołub Andrzej
5486
· Accelerate
/ ACCELERATE / Accenture
|
277
|
268
|
01:28:39 |
1980
|
Dyplom
|
Traczyk Marek
6757
|
278
|
269
|
01:28:44 |
1968
|
Dyplom
|
Ostrowski Sylwester
7345
· BŁĘDOWSKA WATAHA
|
279
|
270
|
01:28:45 |
1980
|
Dyplom
|
Kamiński Tomasz
6342
· Gąbin Biega
|
280
|
271
|
01:28:47 |
1992
|
Dyplom
|
Straszak Piotr
7478
|
281
|
272
|
01:28:47 |
1983
|
Dyplom
|
Konkel Katarzyna
6742
· Maja Team
|
282
|
10
|
01:28:47 |
1994
|
Dyplom
|
Gursiel Tomasz
434
· Biegnę, żeby Bartek mógł bi...
|
283
|
273
|
01:28:48 |
1988
|
Dyplom
|
Deleżuch Wojciech
1131
|
284
|
274
|
01:28:49 |
1976
|
Dyplom
|
Kulik Jarek
1003
· Bestie ocr Legionowo
|
285
|
275
|
01:28:49 |
1975
|
Dyplom
|
Bisowski Mariusz
5323
· Kozy w uchu
|
286
|
276
|
01:28:50 |
1974
|
Dyplom
|
Śliwa Marek
7110
· Runners Team Nysa
|
287
|
277
|
01:28:51 |
1973
|
Dyplom
|
Szataniak Jarek
5956
|
288
|
278
|
01:28:51 |
1973
|
Dyplom
|
Haber Marcin
254
|
289
|
279
|
01:28:52 |
1987
|
Dyplom
|
Klimowicz Michał
6776
· Izba Adwokacka w Warszawie
|
290
|
280
|
01:28:54 |
1988
|
Dyplom
|
Wroński Tomasz
5288
|
291
|
281
|
01:28:54 |
1981
|
Dyplom
|
MORAWSKI MIROSŁAW
870
· Biegiem Radom!
|
292
|
282
|
01:28:55 |
1968
|
Dyplom
|
Pawlak Andrzej
4123
· KB TKKF Promyk Ciechanów/LO...
|
293
|
283
|
01:28:55 |
1984
|
Dyplom
|
Sul Marcin
3566
|
294
|
284
|
01:28:56 |
1980
|
Dyplom
|
Mikita Maciek
4163
|
295
|
285
|
01:28:56 |
1993
|
Dyplom
|
Piszczek Kuba
5976
|
296
|
286
|
01:28:59 |
1985
|
Dyplom
|
Bujak Paweł
59
· CISOWIANKA TEAM
/ Nałęczów Zdrój S.A.
|
297
|
287
|
01:28:59 |
1991
|
Dyplom
|
Dąbrowa Kamil
4373
· Lipiec Running Team
/ Urząd m.st. Warszawy
|
298
|
288
|
01:28:59 |
1973
|
Dyplom
|
KRÓL ARKADIUSZ
1001
· GIŻA TEAM
|
299
|
289
|
01:29:01 |
1977
|
Dyplom
|
KLYSZCZ PAWEŁ
1906
· ZERO32 ARCHITEKCI
|
300
|
290
|
01:29:01 |
1990
|
Dyplom
|
Małkowicz Piotr
5377
|
301
|
291
|
01:29:05 |
1987
|
Dyplom
|