Klasyfikacja rocznik 1988 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1988
Aktualizacja: 2019-10-22 18:25:23 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
KRZYSZTOF GARBOWSKI 1 13 13 01:14:21
RAFAŁ WIŚNIEWSKI 2 15 15 01:14:40 + 19s
KACPER ŁAGUNA 3 23 22 01:15:26 + 1m 5s
MARCIN BRYNDA 4 26 25 01:16:30 + 2m 9s
DAWID ŚWIDER 5 51 50 01:19:25 + 5m 4s
MACIEJ MUSZYŃSKI 6 57 56 01:19:34 + 5m 13s
MARCIN STUPAK 7 66 64 01:19:47 + 5m 26s
MATEUSZ PLIŚ 8 173 170 01:24:32 + 10m 11s
KAROL PISAREWICZ 9 238 232 01:26:26 + 12m 5s
DARIUSZ STOKOWSKI 10 248 242 01:26:44 + 12m 23s
MATEUSZ TREDER 11 262 256 01:27:08 + 12m 47s
PAWEŁ WĘGRECKI 12 287 281 01:27:54 + 13m 33s
TOMASZ KOWALSKI 13 310 304 01:28:17 + 13m 56s
ARKADIUSZ KARWOWSKI 14 333 326 01:28:40 + 14m 19s
PRZEMYSŁAW TARNAWSKI 15 343 336 01:28:43 + 14m 22s
ŁUKASZ STRABEL 16 366 358 01:29:02 + 14m 41s
MICHAŁ BIAŁY 17 470 458 01:31:18 + 16m 57s
ŁUKASZ STAŃCZAK 18 478 466 01:31:28 + 17m 7s
DARIUSZ MICHALUK 19 479 467 01:31:28 + 17m 7s
KARL FREDERICK STORCK 20 551 537 01:32:37 + 18m 16s
JAROSŁAW ŚWIDERSKI 21 563 549 01:32:55 + 18m 34s
PAWEL SZYMCZAK 22 619 604 01:33:30 + 19m 9s
PAWEŁ KORZENIEWSKI 23 705 688 01:34:25 + 20m 4s
MICHAŁ GŁOWACZ 24 715 698 01:34:32 + 20m 11s
DAWID KRAWCZYK 25 772 754 01:35:10 + 20m 49s
PAWEŁ RYBCZAK 26 811 792 01:35:33 + 21m 12s
DOMINIKA SOŁTYS 27 825 20 01:35:43 + 21m 22s
TOMASZ CYRAN 28 873 847 01:36:21 + 22m
DAMIAN ROŻEJ 29 904 878 01:36:56 + 22m 35s
JAKUB ABRAHAMOWICZ 30 926 898 01:37:10 + 22m 49s
PRZEMYSŁAW GNATOWSKI 31 956 925 01:37:24 + 23m 3s
DOMINIK WIEWIÓRSKI 32 960 929 01:37:25 + 23m 4s
MACIEJ STEFANIAK 33 966 934 01:37:30 + 23m 9s
EMIL WĘGRZYN 34 1038 1002 01:38:14 + 23m 53s
MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ 35 1045 1009 01:38:17 + 23m 56s
MARCIN DRAMIŃSKI 36 1070 1033 01:38:28 + 24m 7s
DARIUSZ DĄBROWSKI 37 1084 1047 01:38:35 + 24m 14s
WOJCIECH FRYDRYCH 38 1097 1060 01:38:39 + 24m 18s
RAFAŁ NGUYEN VIET 39 1188 1145 01:39:14 + 24m 53s
BARTOSZ ZIÓŁKOWSKI 40 1259 1210 01:39:43 + 25m 22s
MARCIN KIRYLAK 41 1301 1250 01:40:04 + 25m 43s
MARCIN CZARNAK 42 1316 1264 01:40:13 + 25m 52s
SEBASTIAN OLSZEWSKI 43 1337 1284 01:40:21 + 26m
ADRIAN ORDAKOWSKI 44 1432 1371 01:41:16 + 26m 55s
JACEK MAZUR 45 1442 1377 01:41:23 + 27m 2s
ROBERT WRÓBLEWSKI 46 1457 1391 01:41:36 + 27m 15s
PAWEŁ ŁUCZYŃSKI 47 1549 1477 01:42:24 + 28m 3s
TOMASZ GURSIEL 48 1585 1512 01:42:43 + 28m 22s
MARIUSZ WELSAND 49 1613 1535 01:42:54 + 28m 33s
AREK PRZYBYSZ 50 1614 1536 01:42:54 + 28m 33s
JAN BŁACHNIO 51 1697 1606 01:43:32 + 29m 11s
MONIKA GAJEWSKA 52 1722 94 01:43:44 + 29m 23s
ARTUR ROŻEJ 53 1780 1676 01:44:08 + 29m 47s
PAWEŁ LICHOTA 54 1817 1708 01:44:23 + 30m 2s
DAWID OPOKA 55 1828 1718 01:44:28 + 30m 7s
PRZEMYSŁAW JANKOWSKI 56 1862 1745 01:44:40 + 30m 19s
ŁUKASZ STAROŃ 57 1863 1746 01:44:41 + 30m 20s
JOANNA WOŁOSZYN 58 1930 124 01:45:09 + 30m 48s
MACIEJ STEFAŃCZYK 59 2003 1870 01:45:33 + 31m 12s
ŁUKASZ WOŁOWIEC 60 2044 1905 01:45:56 + 31m 35s
GRZEGORZ WOLSZCZAK 61 2080 1940 01:46:10 + 31m 49s
ARTUR OSIAK 62 2086 1946 01:46:11 + 31m 50s
PIOTR STASIAK 63 2094 1953 01:46:17 + 31m 56s
KAMIL MAJEWSKI 64 2134 1986 01:46:31 + 32m 10s
MICHAŁ CHOJNACKI 65 2206 2052 01:46:59 + 32m 38s
MICHAŁ LASKOWSKI 66 2215 2061 01:47:03 + 32m 42s
AGNIESZKA SKALSKA 67 2223 156 01:47:06 + 32m 45s
JOANNA PODSIADŁO 68 2256 165 01:47:23 + 33m 2s
AGATA SKWIERCZ 69 2333 179 01:47:58 + 33m 37s
BŁAŻEJ WIENCEK 70 2386 2199 01:48:22 + 34m 1s
DOMINIKA MIZIAŁEK 71 2403 193 01:48:28 + 34m 7s
MICHAŁ KRĄPIEC 72 2445 2243 01:48:45 + 34m 24s
- - 73 2449 2246 01:48:46 + 34m 25s
MICHAŁ PIŁAT 74 2450 2247 01:48:47 + 34m 26s
ROBERT POLIŃSKI 75 2509 2295 01:49:03 + 34m 42s
KAROL PASEK 76 2528 2311 01:49:09 + 34m 48s
JUSTYNA KORS 77 2550 222 01:49:16 + 34m 55s
BARTOSZ SOSNÓWKA 78 2555 2332 01:49:17 + 34m 56s
MARIETTA ROSSBACH 79 2596 231 01:49:30 + 35m 9s
PIOTR NOWICKI 80 2647 2410 01:49:44 + 35m 23s
PATRYCJA LASZEWICZ 81 2665 242 01:49:49 + 35m 28s
WOJCIECH ROBIŃSKI 82 2670 2427 01:49:51 + 35m 30s
PAWEŁ KOPEĆ 83 2792 2525 01:50:29 + 36m 8s
JACEK WARCHOŁ 84 2807 2537 01:50:36 + 36m 15s
JACEK WILCZYŃSKI 85 2831 2556 01:50:47 + 36m 26s
PAULINA ZAWADZKA 86 2932 295 01:51:26 + 37m 5s
MAŁGORZATA LUSAWA 87 2973 304 01:51:39 + 37m 18s
JACEK PRONDZYNSKI 88 2991 2684 01:51:46 + 37m 25s
KRYSTIAN CZAPIGA 89 3056 2735 01:52:13 + 37m 52s
DARIUSZ RZEPNIKOWSKI 90 3063 2741 01:52:15 + 37m 54s
JAKUB KLEDZIK 91 3148 2802 01:52:40 + 38m 19s
KORNELIA ZIÓŁEK 92 3228 364 01:53:07 + 38m 46s
GRZEGORZ KOJDER 93 3266 2895 01:53:21 + 39m
MICHAŁ TUŁODZIECKI 94 3296 2922 01:53:33 + 39m 12s
PIOTR OLSZEWSKI 95 3324 2944 01:53:42 + 39m 21s
ADAM FAJDEK 96 3356 2968 01:53:54 + 39m 33s
ADAM PLUTA 97 3396 2999 01:54:05 + 39m 44s
MARCIN KROLL 98 3402 3004 01:54:06 + 39m 45s
GRZEGORZ TUKAJ 99 3409 3010 01:54:08 + 39m 47s
MACIEJ STRUPIECHOWSKI 100 3416 3015 01:54:10 + 39m 49s
BARTŁOMIEJ WILAMOWSKI 101 3449 3043 01:54:22 + 40m 1s
ANNA LASZCZYK 102 3465 411 01:54:26 + 40m 5s
TOMASZ DENKO 103 3525 3098 01:54:42 + 40m 21s
AGNIESZKA PUCHALA 104 3528 430 01:54:43 + 40m 22s
DARIUSZ WIŚNIEWSKI 105 3539 3105 01:54:46 + 40m 25s
TOMEK CHŁODECKI 106 3612 3163 01:55:16 + 40m 55s
DAMIAN KULESZA 107 3628 3176 01:55:23 + 41m 2s
JOANNA CZECHOWSKA 108 3652 462 01:55:29 + 41m 8s
ANNA GROMAŃSKA 109 3706 473 01:55:46 + 41m 25s
PAWEŁ PIESIECKI 110 3716 3241 01:55:52 + 41m 31s
URSZULA ZIELIŃSKA 111 3759 485 01:56:02 + 41m 41s
ANNA PIĘTOCHA 112 3770 490 01:56:07 + 41m 46s
AGNIESZKA BARCZEWSKA 113 3823 502 01:56:25 + 42m 4s
MICHAŁ WOLIŃSKI 114 3891 3373 01:56:46 + 42m 25s
DIANA GODLEWSKA 115 3948 532 01:57:04 + 42m 43s
WERONIKA JOB 116 3982 541 01:57:14 + 42m 53s
SZYMON WINKEL 117 4022 3472 01:57:27 + 43m 6s
SEBASTIAN KUCHARSKI 118 4089 3517 01:57:47 + 43m 26s
JAKUB ŚWIERSZCZEWICZ 119 4099 3522 01:57:51 + 43m 30s
MILENA MASAJŁO 120 4110 579 01:57:54 + 43m 33s
DARIUSZ STRUTYŃSKI 121 4137 3552 01:58:00 + 43m 39s
MACIEJ STOLARSKI 122 4199 3597 01:58:17 + 43m 56s
KAMILA URBAŃCZYK 123 4228 612 01:58:24 + 44m 3s
PIOTR SKORACKI 124 4259 3637 01:58:35 + 44m 14s
JAKUB OSIŃSKI 125 4284 3653 01:58:41 + 44m 20s
ALEKSANDRA ELŻĄNOWSKA 126 4308 642 01:58:48 + 44m 27s
JOANNA DRZEWUCKA 127 4347 655 01:58:56 + 44m 35s
PIOTR UŁASIUK 128 4377 3710 01:59:05 + 44m 44s
KAMIL BONDARZEWSKI 129 4400 3727 01:59:12 + 44m 51s
ROBERT TOMASZEWSKI 130 4401 3728 01:59:12 + 44m 51s
NATALIA LYKO-CHEN 131 4425 684 01:59:24 + 45m 3s
MAGALI KESLASSY 132 4486 706 01:59:49 + 45m 28s
KAMIL PORTASIŃSKI 133 4506 3791 01:59:55 + 45m 34s
ANNA PATEK 134 4606 750 02:00:40 + 46m 19s
PAWEŁ CZMIEL 135 4609 3858 02:00:41 + 46m 20s
KAROLINA PAZDRĄG 136 4619 756 02:00:47 + 46m 26s
ROBERT JEZIERSKI 137 4621 3865 02:00:47 + 46m 26s
MICHAŁ SOKOŁOWSKI 138 4667 3896 02:01:07 + 46m 46s
JUSTYNA JĘDRYSEK 139 4815 829 02:02:09 + 47m 48s
URSZULA JEZIERSKA 140 4821 831 02:02:10 + 47m 49s
KAROLINA BIK 141 4872 850 02:02:33 + 48m 12s
KINGA KOTUR 142 4873 851 02:02:34 + 48m 13s
PIOTR KRAWCZYKOWSKI 143 4896 4033 02:02:45 + 48m 24s
MICHAŁ KWIATKOWSKI 144 4922 4048 02:03:02 + 48m 41s
MAŁGORZATA ZIELIŃSKA 145 4934 880 02:03:14 + 48m 53s
ADAM MATYSIAK 146 5028 4108 02:03:51 + 49m 30s
ANNA KOBUS 147 5085 937 02:04:23 + 50m 2s
ALICJA FRĄCZEK 148 5104 944 02:04:32 + 50m 11s
NATALIA WOJNAROWSKA 149 5130 957 02:04:50 + 50m 29s
GRZEGORZ PYCHA 150 5151 4184 02:05:02 + 50m 41s
MARCIN SERKOWSKI 151 5228 4236 02:05:51 + 51m 30s
PIOTR MUCHA 152 5252 4249 02:06:07 + 51m 46s
MATEUSZ BEREZIEWICZ 153 5303 4282 02:06:29 + 52m 8s
PAULINA GOSZCZYK 154 5336 1034 02:06:48 + 52m 27s
JUDYTA JAWORSKA 155 5344 1039 02:06:52 + 52m 31s
PAULINA WYSOCKA RUIZ 156 5355 1042 02:06:58 + 52m 37s
ANNA FOTOWICZ 157 5369 1051 02:07:06 + 52m 45s
AGNIESZKA OBRYCKA 158 5376 1054 02:07:09 + 52m 48s
TOMASZ DOMINIAK 159 5539 4414 02:08:37 + 54m 16s
AGNIESZKA NYCZ 160 5642 1169 02:09:33 + 55m 12s
MARLENA ŁUGOWSKA 161 5670 1181 02:09:55 + 55m 34s
TOMASZ WAWRENIUK 162 5688 4499 02:10:06 + 55m 45s
ADAM HOLWEK 163 5699 4507 02:10:15 + 55m 54s
PIOTR SZPECHT 164 5743 4535 02:10:36 + 56m 15s
LIWIA SŁUPECKA 165 5779 1228 02:11:00 + 56m 39s
OKTAWIA TOMASZEWSKA 166 5781 1229 02:11:01 + 56m 40s
DOMINIKA STRUPIECHOWSKA 167 5853 1255 02:11:41 + 57m 20s
AGNIESZKA PILITOWSKA 168 5879 1263 02:11:53 + 57m 32s
KINGA ZAKRZEWSKA 169 5897 1275 02:12:02 + 57m 41s
MAGDALENA WOLANIN 170 5901 1278 02:12:04 + 57m 43s
KAMIL WÓJCIK 171 5919 4633 02:12:17 + 57m 56s
MACIEJ JAROSZ 172 5944 4651 02:12:32 + 58m 11s
MATEUSZ KUBOŃ 173 5967 4664 02:12:54 + 58m 33s
EDYTA WASILEWSKA 174 5979 1308 02:12:59 + 58m 38s
KATARZYNA PŁONOWSKA 175 6000 1322 02:13:13 + 58m 52s
PIOTR ZAWADZKI 176 6009 4683 02:13:18 + 58m 57s
RAFAŁ BUKOWICZ 177 6087 4729 02:14:05 + 59m 44s
MARCIN NIEDBAŁKA 178 6091 4731 02:14:07 + 59m 46s
MAGDALENA ŁAGOWSKA 179 6095 1363 02:14:09 + 59m 48s
MAŁGORZATA MIERZWIŃSKA 180 6170 1398 02:15:03 + 1h 42s
DAMIAN MIERZWIŃSKI 181 6175 4776 02:15:05 + 1h 44s
PAULINA OLSZEWSKA 182 6244 1430 02:16:07 + 1h 1m 46s
SONIA BAREŁKOWSKA 183 6257 1434 02:16:11 + 1h 1m 50s
EWA PASTUSZKA 184 6274 1441 02:16:23 + 1h 2m 2s
MAGDALENA WŁOSIŃSKA 185 6340 1466 02:17:19 + 1h 2m 58s
MARCIN MICHALIK 186 6363 4887 02:17:30 + 1h 3m 9s
HUBERT SIERZYCKI 187 6392 4904 02:18:06 + 1h 3m 45s
JOANNA REICHE 188 6430 1504 02:18:32 + 1h 4m 11s
CYPRIAN ŚWIŚ 189 6487 4953 02:19:17 + 1h 4m 56s
BARTOSZ SZEWCZYK 190 6550 4987 02:20:04 + 1h 5m 43s
IWONA MACHNIO 191 6552 1565 02:20:05 + 1h 5m 44s
PAULINA SUSKA 192 6739 1655 02:23:34 + 1h 9m 13s
KATARZYNA MARSZAŁKIEWICZ 193 6761 1666 02:23:59 + 1h 9m 38s
JUSTYNA POLITAŃSKA 194 6768 1669 02:24:06 + 1h 9m 45s
AGNIESZKA BACHAREWICZ 195 6792 1682 02:24:32 + 1h 10m 11s
ARTUR FYDRYSZEK 196 6809 5117 02:25:01 + 1h 10m 40s
PAWEŁ MAKSYMIUK 197 7005 5209 02:30:06 + 1h 15m 45s
EWA SOBCZAK 198 7027 1808 02:30:57 + 1h 16m 36s
PIOTR MIKA 199 7035 5226 02:31:10 + 1h 16m 49s
ŁUKASZ PAZIO 200 7067 5238 02:32:08 + 1h 17m 47s
ANGELIKA PRZYBYŁ 201 7110 1855 02:33:58 + 1h 19m 37s
ALICJA JASTRZĘBSKA 202 7160 1878 02:36:38 + 1h 22m 17s
PAWEŁ JABŁOŃSKI 203 7185 5290 02:38:18 + 1h 23m 57s
ADRIAN KOTLEWSKI 204 7199 5299 02:39:17 + 1h 24m 56s
MAGDALENA WAWRYKÓW 205 7234 1919 02:41:37 + 1h 27m 16s