Klasyfikacja rocznik 1982 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1982
Aktualizacja: 2021-01-17 13:10:52 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ZBIGNIEW KALINOWSKI 1 9 9 01:11:53
ŁUKASZ CZYŻ 2 16 16 01:14:49 + 2m 56s
MACIEJ ŁUKASIEWICZ 3 19 19 01:15:06 + 3m 13s
DOMINIKA STELMACH 4 22 1 01:15:17 + 3m 24s
MATEUSZ KAIM 5 69 67 01:20:09 + 8m 16s
MACIEJ SZAROSZYK 6 76 74 01:20:33 + 8m 40s
MICHAŁ IWANICKI 7 102 99 01:21:43 + 9m 50s
TOMASZ KWIATEK 8 105 102 01:21:45 + 9m 52s
TOMASZ BIAŁOWĄS 9 123 120 01:22:54 + 11m 1s
ROBERT MICHALSKI 10 129 126 01:23:05 + 11m 12s
MACIEJ PILCZUK 11 142 139 01:23:33 + 11m 40s
KRZYSZTOF KAROLEWSKI 12 191 187 01:24:59 + 13m 6s
MARCIN MAKULEC 13 194 190 01:25:01 + 13m 8s
ŁUKASZ KANCIAŁA 14 208 204 01:25:33 + 13m 40s
KAROL MAZUREK 15 243 237 01:26:32 + 14m 39s
DAWID MIELCZAREK 16 270 264 01:27:22 + 15m 29s
MIROSŁAW GMUREK 17 303 297 01:28:09 + 16m 16s
MARCIN DOMURAT 18 396 388 01:29:40 + 17m 47s
GRZEGORZ NOGAJ 19 410 402 01:29:56 + 18m 3s
ADAM PIOTRKOWSKI 20 415 407 01:30:00 + 18m 7s
RAFAL KOWALCZUK 21 418 410 01:30:03 + 18m 10s
BARTOSZ BRUSIŁO 22 468 456 01:31:15 + 19m 22s
ANDRZEJ BROWARSKI 23 497 485 01:31:50 + 19m 57s
MICHAŁ ZIELIŃSKI 24 498 486 01:31:51 + 19m 58s
JACEK STRUK 25 525 512 01:32:06 + 20m 13s
ADAM WALENDZIEWSKI 26 546 532 01:32:35 + 20m 42s
NORBERT ŚCISŁOWSKI 27 561 547 01:32:52 + 20m 59s
SEBASTIAN ZASINA 28 570 556 01:33:01 + 21m 8s
ŁUKASZ KONARSKI 29 580 566 01:33:06 + 21m 13s
GRZEGORZ WYWROT 30 581 567 01:33:07 + 21m 14s
WODZISŁAW SMORAWSKI 31 584 569 01:33:08 + 21m 15s
GRZEGORZ KRYSIAK 32 594 579 01:33:13 + 21m 20s
KRZYSZTOF KORPECKI 33 626 611 01:33:34 + 21m 41s
PRZEMEK DOMAŃSKI 34 629 614 01:33:36 + 21m 43s
DARIUSZ MAZEK 35 661 646 01:33:57 + 22m 4s
MARTA STAŃCZUK 36 687 17 01:34:16 + 22m 23s
ŁUKASZ WARDZYŃSKI 37 711 694 01:34:29 + 22m 36s
ARKADIUSZ JAWORSKI 38 752 735 01:34:54 + 23m 1s
RADOSŁAW SIENICKI 39 761 743 01:35:00 + 23m 7s
MARCIN ZALEWSKI 40 778 760 01:35:12 + 23m 19s
JAROSŁAW JĘDRZEJCZYK 41 779 761 01:35:14 + 23m 21s
MARCIN PILICHOWSKI 42 828 807 01:35:44 + 23m 51s
MARCIN MICHAŁOWSKI 43 851 827 01:36:03 + 24m 10s
GRZEGORZ TUTKAJ 44 860 835 01:36:14 + 24m 21s
MONIKA GRZYMKOWSKA 45 950 30 01:37:19 + 25m 26s
DANIEL MALEK 46 955 924 01:37:23 + 25m 30s
KRZYSZTOF WRZOŁEK 47 1029 993 01:38:10 + 26m 17s
ŁUKASZ LEWANDOWSKI 48 1078 1041 01:38:31 + 26m 38s
MARCIN MACIAS 49 1158 1117 01:39:02 + 27m 9s
ZBIGNIEW BIELECKI 50 1171 1130 01:39:07 + 27m 14s
ANNA LATKOWSKA 51 1272 50 01:39:52 + 27m 59s
MICHAŁ SAWICKI 52 1276 1226 01:39:53 + 28m
DAWID JANKOWSKI 53 1306 1254 01:40:07 + 28m 14s
RADEK GRABOŃ 54 1315 1263 01:40:13 + 28m 20s
MIKOLAJ PAKULA 55 1318 1266 01:40:14 + 28m 21s
PIOTR SZCZUROWSKI 56 1336 1283 01:40:21 + 28m 28s
MARCIN LIPIŃSKI 57 1350 1294 01:40:31 + 28m 38s
MARCIN KOZŁOWSKI 58 1411 1354 01:41:05 + 29m 12s
ANNA KRATIUK 59 1414 58 01:41:07 + 29m 14s
LESZEK LUTY 60 1557 1485 01:42:28 + 30m 35s
MICHAŁ SULEJ 61 1572 1499 01:42:36 + 30m 43s
MARTA RUTKOWSKA 62 1591 76 01:42:44 + 30m 51s
ŁUKASZ DZIKOWSKI 63 1604 1526 01:42:51 + 30m 58s
RAJMUND JASIŃSKI 64 1616 1538 01:42:55 + 31m 2s
MARCELI TEODOREK 65 1638 1556 01:43:05 + 31m 12s
MICHAŁ KWIATKOWSKI 66 1665 1579 01:43:13 + 31m 20s
MONIKA ARTYSZUK 67 1678 88 01:43:20 + 31m 27s
GRZEGORZ PANKOWSKI 68 1693 1603 01:43:30 + 31m 37s
ANNA BŁASZCZYK 69 1695 91 01:43:31 + 31m 38s
DAMIAN DĄBROWSKI 70 1698 1607 01:43:32 + 31m 39s
KAROL KACZMARZYK 71 1699 1608 01:43:34 + 31m 41s
MAJA DĘBSKA 72 1712 92 01:43:40 + 31m 47s
TOMASZ SUŁKOWSKI 73 1725 1631 01:43:45 + 31m 52s
ARTUR PIĘTKA 74 1748 1650 01:43:55 + 32m 2s
GRZEGORZ SIECZKOWSKI 75 1799 1692 01:44:14 + 32m 21s
TOMASZ ROGOZ 76 1852 1737 01:44:37 + 32m 44s
AGNIESZKA KARWAT 77 1857 116 01:44:39 + 32m 46s
MAGDALENA BRZOZOWSKA 78 1858 117 01:44:40 + 32m 47s
ARKADIUSZ SKOWROŃSKI 79 1876 1759 01:44:46 + 32m 53s
MARCIN KOSMAN 80 1936 1812 01:45:09 + 33m 16s
GRZESIEK BIENIAS 81 1954 1827 01:45:15 + 33m 22s
ARKADIUSZ PRUSIK 82 2005 1872 01:45:35 + 33m 42s
PIOTR ŚWITAJ 83 2027 1890 01:45:45 + 33m 52s
WIESŁAW KRASKA 84 2057 1918 01:46:04 + 34m 11s
MICHAŁ WITECKI 85 2075 1936 01:46:09 + 34m 16s
JAKUB GODYCKI 86 2101 1960 01:46:18 + 34m 25s
BARTOSZ WÓJCICKI 87 2109 1966 01:46:22 + 34m 29s
RADOSŁAW GRABAN 88 2131 1984 01:46:31 + 34m 38s
SYLWIA SOBIESZEK 89 2133 148 01:46:31 + 34m 38s
VINEET GAUR 90 2139 1991 01:46:35 + 34m 42s
RAFAŁ JAROSZEWSKI 91 2200 2047 01:46:57 + 35m 4s
ARTUR SZKAŁUBA 92 2207 2053 01:46:59 + 35m 6s
TOMASZ MUSZKIEWICZ 93 2230 2072 01:47:09 + 35m 16s
MICHAŁ SZUDEJKO 94 2231 2073 01:47:09 + 35m 16s
SŁAWOMIR MALEWSKI 95 2246 2084 01:47:18 + 35m 25s
JOANNA PAGACZ 96 2282 168 01:47:34 + 35m 41s
ADAM KOSELNIK 97 2288 2119 01:47:36 + 35m 43s
LESZEK JANUS 98 2347 2166 01:48:04 + 36m 11s
MICHAŁ SZCZYPEK 99 2375 2190 01:48:15 + 36m 22s
PAWEŁ KANIEWSKI 100 2493 2282 01:48:59 + 37m 6s
KAROL SKARZYŃSKI 101 2507 2294 01:49:03 + 37m 10s
KATARZYNA BIŻEK 102 2530 218 01:49:11 + 37m 18s
MARTA ORACKA 103 2535 220 01:49:13 + 37m 20s
MARIUSZ SZUMPUR 104 2591 2363 01:49:28 + 37m 35s
MARCIN KOWALIK 105 2615 2381 01:49:35 + 37m 42s
PIOTR CZAJKA 106 2617 2383 01:49:35 + 37m 42s
JACEK ZAKRZEWSKI 107 2711 2459 01:50:01 + 38m 8s
GRZEGORZ DOMAGAŁA 108 2741 2483 01:50:11 + 38m 18s
ANDRZEJ GRABOWSKI 109 2758 2499 01:50:16 + 38m 23s
DANIEL CIULAK 110 2779 2515 01:50:24 + 38m 31s
KAROL CHLASTA 111 2783 2518 01:50:25 + 38m 32s
MICHAŁ KLAPCZYŃSKI 112 2802 2535 01:50:33 + 38m 40s
KUBA PIWOWAR 113 2816 2544 01:50:42 + 38m 49s
MICHAŁ ZIMNY 114 2850 2569 01:50:58 + 39m 5s
PAULINA LEPA 115 2854 282 01:50:59 + 39m 6s
PIOTR LITWINIUK 116 2859 2577 01:51:03 + 39m 10s
MAGDALENA BALTYN 117 2861 283 01:51:03 + 39m 10s
MACIEJ STAWISIŃSKI 118 2874 2589 01:51:07 + 39m 14s
IVÁN GARCÍA 119 2884 2597 01:51:10 + 39m 17s
PAWEŁ ROWIŃSKI 120 2892 2604 01:51:13 + 39m 20s
WOJTEK SMORAWIŃSKI 121 2902 2614 01:51:17 + 39m 24s
SYLWIA KRALIK 122 2924 293 01:51:24 + 39m 31s
ADRIAN KRYSZTOFIŃSKI 123 2925 2632 01:51:24 + 39m 31s
GRZEGORZ KOT 124 2931 2637 01:51:26 + 39m 33s
GRZEGORZ NOWECKI 125 2941 2646 01:51:28 + 39m 35s
MARCIN PLEJZNEROWSKI 126 2989 2683 01:51:45 + 39m 52s
PIOTR BĄCZEK 127 3026 2711 01:52:00 + 40m 7s
MARIUSZ GAJLEWICZ 128 3029 2714 01:52:01 + 40m 8s
JAREK WÓJCIK 129 3094 2763 01:52:25 + 40m 32s
DANIEL SZTOMBER 130 3122 2783 01:52:33 + 40m 40s
JAKUB KUŁAK 131 3137 2795 01:52:37 + 40m 44s
JOANNA STEĆ 132 3171 349 01:52:47 + 40m 54s
AGNIESZKA GĄSIOROWSKA 133 3194 353 01:52:55 + 41m 2s
DARIUSZ ZIELIŃSKI 134 3208 2850 01:52:59 + 41m 6s
MICHAL PASENNIK 135 3213 2854 01:53:02 + 41m 9s
ANNA WOLAK 136 3217 360 01:53:03 + 41m 10s
MICHAŁ BIELSKI 137 3252 2883 01:53:16 + 41m 23s
DARIUSZ STACIWA 138 3277 2905 01:53:25 + 41m 32s
EDYTA POGORZELSKA 139 3302 377 01:53:35 + 41m 42s
SYLWIA UŚCIŁOWSKA 140 3336 383 01:53:49 + 41m 56s
KRZYSZTOF PODOLSKI 141 3359 2971 01:53:54 + 42m 1s
MACIEJ WŁOSEK 142 3362 2973 01:53:55 + 42m 2s
MARLENA RÓŻYCKA 143 3386 394 01:54:01 + 42m 8s
ŁUKASZ CIASNOCHA 144 3387 2993 01:54:02 + 42m 9s
GRZEGORZ TALAŚKA 145 3425 3023 01:54:12 + 42m 19s
KRZYSZTOF ZAPAŁA 146 3438 3035 01:54:17 + 42m 24s
KAROL WISZNIEWSKI 147 3445 3040 01:54:20 + 42m 27s
PAWEŁ REX 148 3452 3045 01:54:23 + 42m 30s
ŁUKASZ GŁOGOWSKI 149 3470 3058 01:54:27 + 42m 34s
TOMEK ZABOROWSKI 150 3494 3077 01:54:32 + 42m 39s
DANIEL SOBIECH 151 3534 3101 01:54:44 + 42m 51s
AGA HAMERSKA 152 3570 442 01:54:58 + 43m 5s
MICHAŁ KOCIUK 153 3583 3140 01:55:04 + 43m 11s
KRZYSZTOF MALEC 154 3592 3148 01:55:07 + 43m 14s
BARTEK ROSZKIEWICZ 155 3596 3150 01:55:08 + 43m 15s
RAFAŁ DĄBROWSKI 156 3623 3171 01:55:21 + 43m 28s
ŁUKASZ BARSKI 157 3629 3177 01:55:23 + 43m 30s
PRZEMYSŁAW PATURA 158 3665 3202 01:55:33 + 43m 40s
KATARZYNA STRUSIŃSKA 159 3666 464 01:55:33 + 43m 40s
MAŁGORZATA RUTKA 160 3700 471 01:55:45 + 43m 52s
RAFAŁ KLIMCZYŃSKI 161 3772 3282 01:56:07 + 44m 14s
PAWEŁ JANOWSKI 162 3785 3293 01:56:10 + 44m 17s
MARIUSZ KUTYŁOWSKI 163 3798 3305 01:56:15 + 44m 22s
JOANNA WIDOMSKA-MACIEJEWSKA 164 3827 503 01:56:26 + 44m 33s
DARIUSZ KEDZIERA 165 3831 3327 01:56:27 + 44m 34s
MARCIN PŁÓCINICZAK 166 3852 3343 01:56:33 + 44m 40s
KRZYSZTOF WOJTCZAK 167 3855 3345 01:56:34 + 44m 41s
PATRYK CEBARTOWSKI 168 3889 3371 01:56:45 + 44m 52s
MATEUSZ CZUDEC 169 3899 3381 01:56:49 + 44m 56s
KAJA BIENIAK 170 3934 530 01:56:59 + 45m 6s
REMIGIUSZ KACZMAREK 171 3943 3412 01:57:03 + 45m 10s
IGOR BACHUREWICZ 172 3955 3423 01:57:06 + 45m 13s
MARCIN NIGOT 173 3959 3426 01:57:08 + 45m 15s
WOJCIECH JAKUBCZAK 174 3974 3435 01:57:13 + 45m 20s
PAWEŁ KLEPACKI 175 4007 3462 01:57:24 + 45m 31s
AGNIESZKA MYSZKIEWICZ 176 4019 549 01:57:26 + 45m 33s
JACEK STĘPNICKI 177 4047 3487 01:57:36 + 45m 43s
ANNA RZĄSOWSKA 178 4083 572 01:57:45 + 45m 52s
PIOTR HARASIMIUK 179 4092 3518 01:57:48 + 45m 55s
DAMIAN JEZIERSKI 180 4216 3609 01:58:22 + 46m 29s
AGNIESZKA JUREK 181 4239 619 01:58:28 + 46m 35s
MICHAŁ NIZIOŁEK-BELOTTI 182 4261 3639 01:58:35 + 46m 42s
MONIKA TRZECIAK 183 4273 627 01:58:38 + 46m 45s
ANNA ZEGAR 184 4361 660 01:59:01 + 47m 8s
SŁAWOMIR URBANIAK 185 4383 3716 01:59:08 + 47m 15s
URSZULA STECKA 186 4437 688 01:59:29 + 47m 36s
RAFAŁ GAŁKA 187 4439 3751 01:59:30 + 47m 37s
MAGDALENA BORYS 188 4444 691 01:59:34 + 47m 41s
AGATA ŁABĘCKA 189 4455 694 01:59:37 + 47m 44s
ALEKSANDER ŚPIEWAK 190 4459 3764 01:59:39 + 47m 46s
LUCYNA CZERWIŃSKA 191 4467 699 01:59:42 + 47m 49s
SEBASTIAN NEC 192 4494 3785 01:59:52 + 47m 59s
RADOSŁAW ŁABUDZIŃSKI 193 4532 3810 02:00:05 + 48m 12s
MAŁGORZATA MICHALIK 194 4542 729 02:00:13 + 48m 20s
IZABELA MRÓZ 195 4551 730 02:00:17 + 48m 24s
WOJCIECH KRÓLIKOWSKI 196 4569 3834 02:00:23 + 48m 30s
MICHAŁ KACZMAREK 197 4590 3848 02:00:32 + 48m 39s
ŁUKASZ GOGUŁA 198 4597 3851 02:00:35 + 48m 42s
STANISŁAW JASIŃSKI 199 4618 3863 02:00:46 + 48m 53s
ŁUKASZ STRZYGA 200 4620 3864 02:00:47 + 48m 54s
SEBASTIAN JAMBROŻEK 201 4653 3885 02:01:00 + 49m 7s
MARCIN MIODUSZEWSKI 202 4656 3888 02:01:01 + 49m 8s
KAROL HARMATA 203 4664 3894 02:01:03 + 49m 10s
DANIEL PARAFINIUK 204 4728 3934 02:01:27 + 49m 34s
IZABELA GAWŁOWSKA 205 4747 804 02:01:36 + 49m 43s
DARIUSZ ANDRZEJCZAK 206 4762 3950 02:01:39 + 49m 46s
KAMIL RYBSKI 207 4772 3956 02:01:48 + 49m 55s
BART NOWAK 208 4835 4002 02:02:17 + 50m 24s
GRZEGORZ GRUDZIEŃ 209 4838 4004 02:02:19 + 50m 26s
MARCIN SERWIN 210 4851 4011 02:02:22 + 50m 29s
JUSTYNA PASIECZYŃSKA 211 4888 860 02:02:39 + 50m 46s
MARCIN NIEWIADA 212 4898 4034 02:02:47 + 50m 54s
KONRAD GRZEŚKOWIAK 213 4930 4053 02:03:12 + 51m 19s
BOGUMIŁ SZCZEPANIAK 214 4940 4060 02:03:18 + 51m 25s
KATARZYNA SZOT-KARPIŃSKA 215 4948 885 02:03:21 + 51m 28s
MARIUSZ ROSOŁEK 216 4972 4074 02:03:29 + 51m 36s
ŁUKASZ SZYSZ 217 4984 4081 02:03:34 + 51m 41s
TOMASZ SMARZEK 218 5000 4093 02:03:41 + 51m 48s
TOMASZ BĄK 219 5057 4129 02:04:08 + 52m 15s
MARCIN BONDARCZYK 220 5071 4138 02:04:16 + 52m 23s
AGNIESZKA SZOPA 221 5079 935 02:04:20 + 52m 27s
MARTA ZMORZYŃSKA 222 5138 960 02:04:55 + 53m 2s
IZABELLA KRYŃSKA 223 5139 961 02:04:55 + 53m 2s
ADRIAN ŚWIRK 224 5209 4222 02:05:40 + 53m 47s
PIOTR MIERZWIŃSKI 225 5227 4235 02:05:50 + 53m 57s
KATARZYNA PRZĄDKA 226 5272 1011 02:06:15 + 54m 22s
ANNA TARKA 227 5276 1014 02:06:16 + 54m 23s
KATARZYNA KRZYŻANOWSKA 228 5316 1027 02:06:38 + 54m 45s
GRZEGORZ STEC 229 5351 4311 02:06:57 + 55m 4s
ANETA ZALESKA 230 5356 1043 02:06:59 + 55m 6s
ROBERT KOSEK 231 5365 4316 02:07:04 + 55m 11s
RENATA WÓJCIK 232 5439 1082 02:07:43 + 55m 50s
ŁUKASZ STACHIRA 233 5470 4378 02:07:56 + 56m 3s
KRZYSZTOF ŁABĘCKI 234 5502 4397 02:08:20 + 56m 27s
ELZBIETA SAWCZUK 235 5549 1129 02:08:43 + 56m 50s
KATARZYNA OBIDZINSKA 236 5559 1132 02:08:47 + 56m 54s
LIDIA KACHNOWICZ 237 5560 1133 02:08:48 + 56m 55s
KAROLINA NAPIERAŁA 238 5589 1146 02:09:04 + 57m 11s
MICHAŁ NASIEROWSKI 239 5590 4444 02:09:04 + 57m 11s
MARIUSZ BALCER 240 5625 4466 02:09:20 + 57m 27s
AGNIESZKA WOJNAROWSKA 241 5672 1182 02:09:57 + 58m 4s
LECH BARANOWSKI 242 5728 4526 02:10:27 + 58m 34s
EWELINA PAWLAK 243 5808 1238 02:11:15 + 59m 22s
ŁUKASZ KOZIOŁ 244 5821 4578 02:11:21 + 59m 28s
ALAN RADWAN 245 5832 4588 02:11:27 + 59m 34s
DARIUSZ RYBAŁTOWSKI 246 5863 4604 02:11:44 + 59m 51s
JAROSŁAW PIEŃKO 247 5916 4631 02:12:15 + 1h 22s
DOMINIK DZIEDZIC 248 5920 4634 02:12:17 + 1h 24s
JUSTYNA LISZEWSKA 249 5982 1311 02:13:01 + 1h 1m 8s
ŁUKASZ KRAMEK 250 6014 4687 02:13:19 + 1h 1m 26s
EWELINA PASTERCZYK 251 6015 1328 02:13:20 + 1h 1m 27s
MACIEJ PIOTROWSKI 252 6035 4698 02:13:37 + 1h 1m 44s
MICHAŁ SAGANEK 253 6040 4703 02:13:42 + 1h 1m 49s
EWE GĘTKOWSKA 254 6076 1352 02:13:59 + 1h 2m 6s
MAŁGORZATA KOMINEK 255 6084 1358 02:14:04 + 1h 2m 11s
AGNIESZKA MISZEWSKA 256 6092 1361 02:14:09 + 1h 2m 16s
PIOTR DĄBROWSKI 257 6131 4752 02:14:36 + 1h 2m 43s
DANIEL MACKIEWICZ 258 6187 4783 02:15:17 + 1h 3m 24s
MONIKA LAPS 259 6188 1405 02:15:17 + 1h 3m 24s
ŁUKASZ ŻEGOTA 260 6219 4800 02:15:41 + 1h 3m 48s
WERONIKA POKROPIŃSKA 261 6224 1423 02:15:46 + 1h 3m 53s
ANETA TWARDOWSKA 262 6285 1443 02:16:32 + 1h 4m 39s
MAGDALENA RAWICKA-POLNIK 263 6301 1451 02:16:45 + 1h 4m 52s
KAMIL KLECZKOWSKI 264 6327 4868 02:17:11 + 1h 5m 18s
KATARZYNA BŁACHOWSKA 265 6339 1465 02:17:19 + 1h 5m 26s
PIOTR KLIMIUK 266 6351 4881 02:17:22 + 1h 5m 29s
ANNA WYPYSIŃSKA 267 6371 1481 02:17:43 + 1h 5m 50s
MICHAŁ KRYSIAK 268 6455 4937 02:18:51 + 1h 6m 58s
MONIKA SEWERYN 269 6508 1543 02:19:35 + 1h 7m 42s
JUSTYNA KOWALSKA 270 6546 1560 02:20:01 + 1h 8m 8s
AGNIESZKA WYSZOMIRSKA 271 6563 1569 02:20:14 + 1h 8m 21s
ADAM WYSZOMIRSKI 272 6566 4997 02:20:16 + 1h 8m 23s
ARTUR JAROSZ 273 6611 5023 02:21:09 + 1h 9m 16s
ŁUKASZ WÓJCIK 274 6669 5050 02:22:06 + 1h 10m 13s
MARIUSZ MAJEWSKI 275 6677 5055 02:22:12 + 1h 10m 19s
SALMA AMARIN 276 6736 1653 02:23:30 + 1h 11m 37s
ANNA MIECZKOWSKA 277 6743 1658 02:23:37 + 1h 11m 44s
IWONA FALIŃSKA 278 6757 1664 02:23:51 + 1h 11m 58s
KATARZYNA PIETRASIEWICZ 279 6793 1683 02:24:32 + 1h 12m 39s
MAGDALENA ŁAPIAK 280 6813 1695 02:25:06 + 1h 13m 13s
PIOTR ŁUCAK 281 6877 5148 02:26:09 + 1h 14m 16s
MARCIN SIDWIŃSKI 282 6892 5155 02:26:34 + 1h 14m 41s
AGATA CYRAN 283 6918 1748 02:27:26 + 1h 15m 33s
AGNIESZKA JAMROZIAK 284 6967 1776 02:28:39 + 1h 16m 46s
TOBIASZ WORONIECKI 285 6969 5192 02:28:45 + 1h 16m 52s
KAROLINA MAJCHEREK 286 6981 1781 02:29:06 + 1h 17m 13s
IZABELA ŁACH 287 6986 1784 02:29:26 + 1h 17m 33s
URSZULA PRZESŁAW-KOŚCIELAK 288 6993 1789 02:29:38 + 1h 17m 45s
DOMINIKA ZIÓŁKOWSKA 289 7015 1802 02:30:28 + 1h 18m 35s
PAWEŁ CZERNIAKOWSKI 290 7033 5224 02:31:08 + 1h 19m 15s
MARCIN POLASZEWSKI 291 7047 5232 02:31:33 + 1h 19m 40s
HALINA SZYNAL 292 7129 1865 02:35:19 + 1h 23m 26s
ILONA BARNAS 293 7183 1894 02:38:05 + 1h 26m 12s
BERNADETTA ARTYMIAK 294 7254 1932 02:44:17 + 1h 32m 24s
MARTA ZIEMANN 295 7297 1956 02:50:34 + 1h 38m 41s