Klasyfikacja rocznik 1977 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1977
Aktualizacja: 2019-10-22 00:54:55 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
RAFAŁ CHĘTNIK 1 38 37 01:18:36
MICHAŁ NOWOSIELSKI 2 75 73 01:20:33 + 1m 57s
ŁUKASZ SYCHOWICZ 3 77 75 01:20:37 + 2m 1s
PAWEŁ BĄK 4 111 108 01:22:17 + 3m 41s
MARCIN SOBOLEWSKI 5 114 111 01:22:25 + 3m 49s
JAROSŁAW SKARUZ 6 143 140 01:23:36 + 5m
KRZYSZTOF PRZYBYLSKI 7 179 176 01:24:39 + 6m 3s
PIOTR SEROCKI 8 197 193 01:25:10 + 6m 34s
MARIUSZ KWARCIAK 9 200 196 01:25:19 + 6m 43s
DARIUSZ KORZENIOWSKI 10 201 197 01:25:20 + 6m 44s
TOMASZ STASZCZUK 11 222 216 01:25:51 + 7m 15s
ROBERT WÓJTOWICZ 12 223 217 01:25:52 + 7m 16s
WOJCIECH LEWDOROWICZ 13 239 233 01:26:27 + 7m 51s
PRZEMYSŁAW ADAMCZYK 14 251 245 01:26:48 + 8m 12s
KRZYSZTOF HOŁOWACZ 15 277 271 01:27:35 + 8m 59s
PAWEŁ STĘPNIK 16 285 279 01:27:51 + 9m 15s
BARTOSZ GRZEŚKOWIAK 17 286 280 01:27:54 + 9m 18s
HUBERT GIL 18 301 295 01:28:08 + 9m 32s
DARIUSZ SZKOBEL 19 329 322 01:28:33 + 9m 57s
RAFAŁ SIERADZKI 20 368 360 01:29:03 + 10m 27s
JAKUB LENGIEWICZ 21 401 393 01:29:45 + 11m 9s
PIOTR LIPIANOGA 22 420 412 01:30:05 + 11m 29s
MAREK MARKOWSKI 23 458 447 01:31:01 + 12m 25s
ARKADIUSZ KRÓL 24 484 472 01:31:31 + 12m 55s
JACEK WOJTAS 25 520 507 01:32:04 + 13m 28s
SŁAWOMIR KUBIAK 26 524 511 01:32:06 + 13m 30s
RAFAŁ GORCZYCA 27 533 520 01:32:15 + 13m 39s
MAREK LUSZTYN 28 537 524 01:32:22 + 13m 46s
JASON WALSH 29 559 545 01:32:50 + 14m 14s
ARKADIUSZ KIERLIK 30 596 581 01:33:14 + 14m 38s
ARTUR NAPURKA 31 613 598 01:33:25 + 14m 49s
JACEK GOROŃSKI 32 646 631 01:33:47 + 15m 11s
GRZEGORZ JARZĘBSKI 33 650 635 01:33:49 + 15m 13s
DAMIAN MICHALSKI 34 658 643 01:33:55 + 15m 19s
JAN KOŚCIAK 35 663 648 01:33:58 + 15m 22s
KRZYSZTOF PIETRZAK 36 676 660 01:34:07 + 15m 31s
ANDRZEJ KORKOSZ 37 732 715 01:34:41 + 16m 5s
PAWEŁ RYNIEWICZ 38 756 738 01:34:56 + 16m 20s
MARIUSZ GERHANT 39 790 771 01:35:21 + 16m 45s
ANDRZEJ HENDRYSIAK 40 807 788 01:35:30 + 16m 54s
RADOSŁAW FIJAŁKOWSKI 41 810 791 01:35:33 + 16m 57s
MAREK GIEBUŁTOWICZ 42 845 822 01:36:01 + 17m 25s
KAMIL MOSUR 43 881 855 01:36:33 + 17m 57s
WOJCIECH JOKIEL 44 893 867 01:36:48 + 18m 12s
RAFAŁ GUZIUK 45 935 906 01:37:13 + 18m 37s
DAWID MUSZKIET 46 936 907 01:37:13 + 18m 37s
MIKOŁAJ KAŁUŻNY 47 1002 969 01:37:54 + 19m 18s
TOMASZ STOLARCZYK 48 1039 1003 01:38:15 + 19m 39s
GRZEGORZ ŚWIĘĆKOWSKI 49 1043 1007 01:38:16 + 19m 40s
RAFAŁ TOKAR 50 1048 1012 01:38:19 + 19m 43s
DARIUSZ KASTELIK 51 1101 1064 01:38:41 + 20m 5s
BŁAŻEJ MICHALAK 52 1112 1075 01:38:44 + 20m 8s
RAFAŁ DAJCZER 53 1122 1084 01:38:47 + 20m 11s
JAKUB RADECKI 54 1167 1126 01:39:05 + 20m 29s
MACIEJ BERGER 55 1196 1152 01:39:16 + 20m 40s
TOMASZ KOSTERA 56 1240 1192 01:39:37 + 21m 1s
ŁUKASZ KIFER 57 1241 1193 01:39:37 + 21m 1s
ANDRZEJ WITKOWSKI 58 1252 1203 01:39:41 + 21m 5s
MICHAŁ GIERSZEWSKI 59 1264 1215 01:39:48 + 21m 12s
ROBERT MASZARO 60 1285 1235 01:39:58 + 21m 22s
MICHAŁ MAŁECKI 61 1295 1245 01:40:02 + 21m 26s
ALEXEY MATUSEVICH 62 1307 1255 01:40:07 + 21m 31s
MICHAŁ GRZESIUK 63 1329 1276 01:40:19 + 21m 43s
ROBERT KUZIMSKI 64 1343 1288 01:40:25 + 21m 49s
PIOTR BRODA 65 1421 1363 01:41:11 + 22m 35s
WOJCIECH WROŃSKI 66 1456 1390 01:41:35 + 22m 59s
MICHAŁ SIKORA 67 1494 1427 01:41:53 + 23m 17s
PIOTR JĘDRUSZCZAK 68 1498 1431 01:41:56 + 23m 20s
ANDRZEJ KWINTA 69 1546 1474 01:42:23 + 23m 47s
MACIEJ KULESZA 70 1581 1508 01:42:41 + 24m 5s
DARIUSZ DOMAŃSKI 71 1659 1574 01:43:12 + 24m 36s
SZYMEK PINDELSKI 72 1670 1584 01:43:16 + 24m 40s
MARCIN PUŁKOWNIK 73 1723 1629 01:43:45 + 25m 9s
DARIUSZ GLOWACKI 74 1756 1657 01:43:59 + 25m 23s
MARCIN SZABLA 75 1834 1723 01:44:30 + 25m 54s
KAMIL CHOLAST 76 1859 1742 01:44:40 + 26m 4s
PAWEŁ LENDZIOSZEK 77 1911 1790 01:45:03 + 26m 27s
LUCYNA ŚLIŻ 78 1946 127 01:45:12 + 26m 36s
RAFAŁ BUSZ 79 1995 1862 01:45:31 + 26m 55s
MARIUSZ NAPORA 80 2096 1955 01:46:18 + 27m 42s
WALDEMAR CYWKA 81 2097 1956 01:46:18 + 27m 42s
ANDRZEJ WIECZOREK 82 2137 1989 01:46:34 + 27m 58s
MICHAŁ PARUCKI 83 2154 2004 01:46:38 + 28m 2s
PIOTR KOŚCIUCZUK 84 2160 2009 01:46:41 + 28m 5s
RAFAŁ LEWKOWICZ 85 2168 2017 01:46:43 + 28m 7s
ADRIAN POLANSKI 86 2173 2022 01:46:46 + 28m 10s
PIOTR ŚWIĘCONEK 87 2179 2027 01:46:47 + 28m 11s
DANIEL WYSOCKI 88 2193 2041 01:46:54 + 28m 18s
ROBERT WIAK 89 2212 2058 01:47:02 + 28m 26s
WOJCIECH ŁOZIŃSKI 90 2227 2070 01:47:07 + 28m 31s
ANETA DOBIASZ 91 2243 162 01:47:16 + 28m 40s
MAGDALENA GUZIK 92 2248 163 01:47:19 + 28m 43s
MARIUSZ SIEJKA 93 2279 2112 01:47:33 + 28m 57s
AGATA ISASI-KURAN 94 2286 169 01:47:35 + 28m 59s
ROBERT JAWORSKI 95 2310 2135 01:47:49 + 29m 13s
SEBASTIAN DĄBROWSKI 96 2311 2136 01:47:50 + 29m 14s
MAREK PĘKALSKI 97 2315 2140 01:47:52 + 29m 16s
PIOTR BEŁC 98 2316 2141 01:47:52 + 29m 16s
JACEK ROSIAK 99 2346 2165 01:48:04 + 29m 28s
MAREK STASIORCZYK 100 2367 2182 01:48:11 + 29m 35s
MICHAŁ KOWALCZYK 101 2396 2206 01:48:26 + 29m 50s
PAWEŁ ORZOŁ 102 2442 2240 01:48:44 + 30m 8s
JACEK BOBOWSKI 103 2458 2253 01:48:48 + 30m 12s
RAFAŁ GÓRNIAK 104 2459 2254 01:48:48 + 30m 12s
MICHAŁ OLSZANOWSKI 105 2465 2259 01:48:50 + 30m 14s
EWA MAJEWSKA 106 2466 207 01:48:50 + 30m 14s
MACIEJ PIERZCHANOWSKI 107 2477 2269 01:48:55 + 30m 19s
JOANNA JANISZEWSKA 108 2498 212 01:49:00 + 30m 24s
PRZEMYSŁAW SZYSZKO 109 2506 2293 01:49:03 + 30m 27s
RAFAŁ GIERSZ 110 2538 2318 01:49:14 + 30m 38s
ROBERT PAWLICKI 111 2554 2331 01:49:17 + 30m 41s
SYLWIA LIŚKIEWICZ 112 2556 224 01:49:17 + 30m 41s
PIOTR SACZKO 113 2557 2333 01:49:17 + 30m 41s
ALEKSANDRA SZYSZKA 114 2584 227 01:49:26 + 30m 50s
WOJCIECH SIECZKOWSKI 115 2601 2370 01:49:31 + 30m 55s
MACIEJ GRYCIUK 116 2618 2384 01:49:35 + 30m 59s
MICHAŁ GRELA 117 2650 2413 01:49:44 + 31m 8s
MARCIN KRZYŻEK 118 2664 2423 01:49:49 + 31m 13s
ADAM SOBOLEWSKI 119 2680 2435 01:49:54 + 31m 18s
ALEKSANDER SMIGIELSKI 120 2731 2474 01:50:09 + 31m 33s
MARCIN MĄCZYŃSKI 121 2775 2511 01:50:22 + 31m 46s
AGNIESZKA KRAWCZYK 122 2804 268 01:50:34 + 31m 58s
KRZYSZTOF WAJTRYT 123 2814 2542 01:50:41 + 32m 5s
ARTUR TYCZYŃSKI 124 2840 2563 01:50:53 + 32m 17s
TOMASZ ROSŁON 125 2848 2568 01:50:57 + 32m 21s
ARTUR KUFLOWSKI 126 2858 2576 01:51:01 + 32m 25s
DANIEL ŁAZUGA 127 2881 2594 01:51:09 + 32m 33s
HUBERT CZEJAREK 128 2885 2598 01:51:10 + 32m 34s
MARCIN SEGIN 129 2913 2623 01:51:21 + 32m 45s
KASIA KOPCIŃSKA 130 2928 294 01:51:25 + 32m 49s
TOMASZ CZUDOWSKI 131 2946 2650 01:51:30 + 32m 54s
ADAM MAJEWSKI 132 2948 2651 01:51:31 + 32m 55s
JACEK OLECHOWSKI 133 2951 2654 01:51:32 + 32m 56s
MONIKA WÓJCIK 134 2959 301 01:51:35 + 32m 59s
ŁUKASZ BARGENDA 135 2961 2660 01:51:35 + 32m 59s
ALBERT JAGIEŁA 136 2977 2673 01:51:42 + 33m 6s
DANIEL PIETRZAK 137 2997 2689 01:51:49 + 33m 13s
JAN GOS 138 3006 2697 01:51:53 + 33m 17s
SYLWESTER URBANEK 139 3018 2705 01:52:00 + 33m 24s
ARKADIUSZ KSIĘŻAK 140 3065 2742 01:52:16 + 33m 40s
OLEKSANDR KOLIAKIN 141 3071 2745 01:52:19 + 33m 43s
JAROSŁAW PRZEWODOWSKI 142 3084 2754 01:52:23 + 33m 47s
MONIKA GAWEDA 143 3132 342 01:52:36 + 34m
ANNA JANISZEWSKA 144 3144 345 01:52:38 + 34m 2s
MARCIN TARNOWSKI 145 3146 2800 01:52:38 + 34m 2s
ANDRZEJ JĘDRYCH 146 3169 2821 01:52:47 + 34m 11s
PIOTR GRZYBOWSKI 147 3184 2833 01:52:52 + 34m 16s
JAKUB CIBORSKI 148 3190 2838 01:52:54 + 34m 18s
CHRISTOPH MOHR 149 3204 2847 01:52:57 + 34m 21s
JACEK MIROS 150 3230 2866 01:53:08 + 34m 32s
MARIUSZ MIELCZAREK 151 3231 2867 01:53:08 + 34m 32s
ADAM WISNIEWSKI 152 3248 2879 01:53:16 + 34m 40s
PIOTR PŁÓCIENICZAK 153 3285 2913 01:53:28 + 34m 52s
TEKIN GUVERCIN 154 3291 2918 01:53:30 + 34m 54s
PAWEŁ KACPRZYK 155 3341 2956 01:53:50 + 35m 14s
PAWEŁ MANECKI 156 3346 2960 01:53:50 + 35m 14s
BARTOSZ SIEDLECKI 157 3348 2962 01:53:51 + 35m 15s
MARCIN WÓJCICKI 158 3371 2981 01:53:56 + 35m 20s
ANETA BEDNAREK 159 3377 391 01:53:59 + 35m 23s
ADAM GAS 160 3381 2990 01:53:59 + 35m 23s
JACEK ZAJĄC 161 3459 3050 01:54:25 + 35m 49s
KRZYSZTOF GIETKA 162 3460 3051 01:54:25 + 35m 49s
JAROSŁAW SOKULSKI 163 3482 3066 01:54:29 + 35m 53s
MICHAŁ ZIELASKOWSKI 164 3485 3068 01:54:29 + 35m 53s
JAROSŁAW LENDZION 165 3488 3071 01:54:30 + 35m 54s
TOMASZ WIKLAK 166 3496 3078 01:54:32 + 35m 56s
SEBASTIAN KALENKO 167 3506 3085 01:54:35 + 35m 59s
JAROSŁAW GRYGOLEC 168 3597 3151 01:55:09 + 36m 33s
RAFAL CIURA 169 3598 3152 01:55:09 + 36m 33s
ERNEST HYS 170 3605 3158 01:55:13 + 36m 37s
EWA JANCZEWSKA 171 3615 450 01:55:16 + 36m 40s
ADRIANA RYCHTER 172 3641 455 01:55:27 + 36m 51s
KERSHEN NAIDOO 173 3671 3206 01:55:35 + 36m 59s
PAWEL PRZYBYLSKI 174 3682 3214 01:55:38 + 37m 2s
TOMASZ KREŃSKI 175 3685 3217 01:55:39 + 37m 3s
GRZEGORZ BARAN 176 3686 3218 01:55:39 + 37m 3s
SŁAWOMIR RAWA 177 3705 3233 01:55:46 + 37m 10s
MARCIN ROGOWSKI 178 3709 3236 01:55:47 + 37m 11s
TOMASZ KUPCZYK 179 3720 3244 01:55:53 + 37m 17s
KRZYSZTOF DĄBROWSKI 180 3777 3286 01:56:08 + 37m 32s
ANNA JAWOREK 181 3781 492 01:56:09 + 37m 33s
ERNEST WYCISZKIEWICZ 182 3821 3320 01:56:24 + 37m 48s
ALEKSANDER SUŁKOWSKI 183 3845 3337 01:56:32 + 37m 56s
ŁUKASZ MARSZAŁEK 184 3863 3351 01:56:39 + 38m 3s
CEZARY JARZABEK 185 3989 3447 01:57:17 + 38m 41s
MARIOLA BARTOSZ 186 4001 545 01:57:22 + 38m 46s
ANNA KAMIŃSKA 187 4016 548 01:57:26 + 38m 50s
VIRGINIE LITTLE 188 4021 550 01:57:27 + 38m 51s
KATARZYNA STEFANIAK 189 4048 561 01:57:36 + 39m
JUSTYNA OCHNIK-KALINOWSKA 190 4091 574 01:57:48 + 39m 12s
MICHAŁ GRUCA 191 4106 3528 01:57:53 + 39m 17s
ADAM KALINOWSKI 192 4116 3536 01:57:54 + 39m 18s
JAROSŁAW PIETRZYK 193 4134 3550 01:58:00 + 39m 24s
GRZEGORZ BER 194 4145 3559 01:58:02 + 39m 26s
MARTA SADOWSKA 195 4148 588 01:58:03 + 39m 27s
PAWEŁ MIKIELSKI 196 4150 3562 01:58:03 + 39m 27s
PATRYCJA JASIŃSKA 197 4172 595 01:58:11 + 39m 35s
ARKADIUSZ BARAN 198 4176 3579 01:58:12 + 39m 36s
JAROSŁAW CHARCZUK 199 4187 3588 01:58:15 + 39m 39s
GRZEGORZ PIETRUCZUK 200 4194 3593 01:58:16 + 39m 40s
MONIKA MADEJAK 201 4203 604 01:58:19 + 39m 43s
OLGA BOJAROWSKA 202 4225 611 01:58:23 + 39m 47s
ARKADIUSZ KRUPSKI 203 4232 3618 01:58:27 + 39m 51s
MARCIN KRAWCZYŃSKI 204 4268 3645 01:58:37 + 40m 1s
JAKUB RADZIKOWSKI 205 4293 3657 01:58:43 + 40m 7s
MAGDA PIESZKO 206 4331 648 01:58:53 + 40m 17s
MARCIN LABUS 207 4340 3689 01:58:54 + 40m 18s
ARKADIUSZ BĄK 208 4360 3701 01:59:01 + 40m 25s
JUSTYNA SOBORA 209 4366 662 01:59:02 + 40m 26s
AGNIESZKA ROSŁONIEC 210 4413 678 01:59:17 + 40m 41s
MARCIN WIATRÓW 211 4427 3742 01:59:25 + 40m 49s
ARKADIUSZ FILIPOWICZ 212 4442 3752 01:59:33 + 40m 57s
RAFAŁ SZAŁOWSKI 213 4451 3759 01:59:36 + 41m
MARCIN SOŁTYSIAK 214 4453 3760 01:59:37 + 41m 1s
PAWEŁ KASZYŃSKI 215 4474 3773 01:59:44 + 41m 8s
RAFAŁ PAWLAK 216 4483 3780 01:59:48 + 41m 12s
AGNIESZKA KRAWIEC 217 4487 707 01:59:49 + 41m 13s
WOJCIECH WŁODARCZYK 218 4488 3781 01:59:50 + 41m 14s
SYLWIA KOPER 219 4503 714 01:59:54 + 41m 18s
MARCIN MAJSTEREK 220 4523 3803 02:00:02 + 41m 26s
PIOTR KALINOWSKI 221 4535 3811 02:00:07 + 41m 31s
ROMAN CZECZOTKA 222 4566 3832 02:00:22 + 41m 46s
BEATA KRAWCZYK 223 4573 736 02:00:25 + 41m 49s
MAGDALENA RYMKO 224 4604 748 02:00:40 + 42m 4s
ANDRZEJ MIKLIN 225 4626 3869 02:00:51 + 42m 15s
MAGDALENA TRĘDOTA 226 4627 758 02:00:51 + 42m 15s
JAROSŁAW PORTACHA 227 4631 3872 02:00:52 + 42m 16s
ANNA TUCHARZ 228 4636 762 02:00:54 + 42m 18s
KATARZYNA LECHOWSKA 229 4666 771 02:01:07 + 42m 31s
MARIOLA SIKORSKA 230 4732 797 02:01:30 + 42m 54s
GRZEGORZ UCHROŃSKI 231 4733 3936 02:01:31 + 42m 55s
KRZYSZTOF WYRWAŁ 232 4778 3959 02:01:51 + 43m 15s
TOMASZ ŻYCKI 233 4779 3960 02:01:51 + 43m 15s
MARCIN OZIĘBŁO 234 4788 3965 02:01:55 + 43m 19s
RADOSŁAW ŁYSZCZARZ 235 4791 3968 02:01:57 + 43m 21s
KAMIL STAWSKI 236 4796 3970 02:02:00 + 43m 24s
DOMINIK RYDZEWSKI 237 4834 4001 02:02:17 + 43m 41s
EWELINA ŚWIRYDZIUK 238 4846 838 02:02:20 + 43m 44s
ARTUR BARZAŁ 239 4952 4065 02:03:22 + 44m 46s
IVO VUCO 240 4955 4066 02:03:24 + 44m 48s
MAŁGORZATA ZABŁOCKA 241 4967 896 02:03:28 + 44m 52s
PIOTR BIRSKI 242 4976 4076 02:03:29 + 44m 53s
TOMASZ ŻEBROWSKI 243 5038 4115 02:03:56 + 45m 20s
LECH AMBRZYKOWSKI 244 5060 4132 02:04:08 + 45m 32s
PIOTR SZYMAŃSKI 245 5061 4133 02:04:10 + 45m 34s
FILIP BOROWICZ 246 5078 4144 02:04:20 + 45m 44s
ILONA KRZYŻANIAK 247 5114 948 02:04:39 + 46m 3s
HUBERT KIFNER 248 5120 4171 02:04:41 + 46m 5s
MAGDA KOCHANOWSKA 249 5128 955 02:04:49 + 46m 13s
ANNA MAJCHRZAK 250 5140 962 02:04:56 + 46m 20s
ANNA RABCZYŃSKA 251 5150 967 02:05:01 + 46m 25s
JANUSZ SZERSZEŃ 252 5154 4185 02:05:03 + 46m 27s
MAGDALENA KOLASA 253 5159 970 02:05:04 + 46m 28s
MARCIN PIELAK 254 5196 4214 02:05:31 + 46m 55s
ELWIRA PYTLINSKA 255 5199 984 02:05:33 + 46m 57s
ARKADIUSZ BEDNAREK 256 5229 4237 02:05:51 + 47m 15s
MACIEK ZIEMAK 257 5232 4240 02:05:55 + 47m 19s
LUIZA JAKUBOWSKA 258 5234 993 02:05:55 + 47m 19s
KATARZYNA KOZANECKA 259 5274 1012 02:06:15 + 47m 39s
JOANNA NOWAKOWSKA 260 5280 1016 02:06:17 + 47m 41s
OLGA SMYCZYŃSKA 261 5284 1017 02:06:21 + 47m 45s
BOGDAN CZECH 262 5289 4271 02:06:22 + 47m 46s
ANNA OSOWIECKA 263 5326 1029 02:06:44 + 48m 8s
ANITA SZWEDO 264 5374 1053 02:07:08 + 48m 32s
IGOR CIBOROWSKI 265 5408 4338 02:07:24 + 48m 48s
DOROTA PIRÓG 266 5448 1087 02:07:45 + 49m 9s
KRZYSZTOF SIUDZIŃSKI 267 5456 4368 02:07:48 + 49m 12s
DAGMARA KOKOWSKA-SMOK 268 5477 1096 02:08:05 + 49m 29s
MONIKA SERDAK 269 5518 1112 02:08:25 + 49m 49s
MARCIN DROBEK 270 5527 4409 02:08:32 + 49m 56s
BEATA TROCHIMOWICZ 271 5529 1119 02:08:33 + 49m 57s
OLGA GEMBICKA 272 5547 1127 02:08:42 + 50m 6s
MARIUSZ URYSIAK 273 5553 4423 02:08:45 + 50m 9s
MARIUSZ SZERSZEŃ 274 5557 4427 02:08:46 + 50m 10s
AGNIESZKA SZCZESNIAK 275 5567 1136 02:08:54 + 50m 18s
KATARZYNA ŻĄDŁO 276 5597 1148 02:09:09 + 50m 33s
WOJCIECH IGNALEWSKI 277 5602 4452 02:09:11 + 50m 35s
EWA KIEC 278 5641 1168 02:09:30 + 50m 54s
KASIA PAKUŁA 279 5732 1204 02:10:29 + 51m 53s
GRZEGORZ RADWAŃSKI 280 5766 4548 02:10:55 + 52m 19s
MARCIN PAJEWSKI 281 5771 4550 02:10:57 + 52m 21s
MARCIN KACZYŃSKI 282 5794 4561 02:11:08 + 52m 32s
EWELINA KOŁACIŃSKA 283 5799 1235 02:11:09 + 52m 33s
TOMASZ KOSIOR 284 5807 4570 02:11:15 + 52m 39s
BEATA TROJACKA 285 5886 1268 02:11:58 + 53m 22s
GABI KRASZKIEWICZ 286 5899 1276 02:12:02 + 53m 26s
SYLWIA MOSZCZYŃSKA-STAŚ 287 5906 1280 02:12:10 + 53m 34s
ROBERT RĘKAWEK 288 5970 4665 02:12:55 + 54m 19s
AGNIESZKA SULEJ 289 5974 1307 02:12:57 + 54m 21s
PAWEŁ BERNAT 290 6013 4686 02:13:19 + 54m 43s
AGNIESZKA TWORKOWSKA-KOLOSKO 291 6030 1335 02:13:31 + 54m 55s
GRZEGORZ KANIEWSKI 292 6039 4702 02:13:42 + 55m 6s
SEBASTIAN PIOTROWSKI 293 6044 4705 02:13:46 + 55m 10s
MICHAŁ KACZMARSKI 294 6045 4706 02:13:46 + 55m 10s
MAŁGORZATA OLESIAK 295 6048 1341 02:13:47 + 55m 11s
RADOSLAW PUSZKARSKI 296 6049 4708 02:13:48 + 55m 12s
BEATA SZAFRAN 297 6069 1350 02:13:56 + 55m 20s
KRZYSZTOF PUCHYRA 298 6097 4734 02:14:14 + 55m 38s
JAROSŁAW SYGITOWICZ 299 6155 4763 02:14:47 + 56m 11s
PAWEŁ LEWICKI 300 6173 4774 02:15:04 + 56m 28s
KLAUDIUSZ KULAK 301 6174 4775 02:15:04 + 56m 28s
ADAM ZACHEJA 302 6196 4786 02:15:24 + 56m 48s
ANNA TOFILUK 303 6235 1426 02:15:58 + 57m 22s
JAKUB SZARSZANIEWICZ 304 6276 4834 02:16:24 + 57m 48s
OLGA MYŚLIBORSKA 305 6297 1448 02:16:42 + 58m 6s
MARLENA RYŚ-WALCZYK 306 6374 1483 02:17:44 + 59m 8s
AGNIESZKA LICHTAŃSKA 307 6401 1491 02:18:10 + 59m 34s
MACIEJ GERC 308 6424 4923 02:18:26 + 59m 50s
MAREK SZCZEŚNIAK 309 6426 4924 02:18:29 + 59m 53s
JOANNA RYSIAWA 310 6437 1507 02:18:34 + 59m 58s
JOANNA PLUCHRAT 311 6443 1511 02:18:43 + 1h 7s
ADAM KRASNODĘBSKI 312 6463 4942 02:18:57 + 1h 21s
GRAŻYNA WÓJCIK 313 6479 1530 02:19:06 + 1h 30s
MONIKA LORBIECKA 314 6492 1537 02:19:19 + 1h 43s
IWONA MARSZAŁ 315 6505 1542 02:19:29 + 1h 53s
ANNA KUK 316 6531 1553 02:19:54 + 1h 1m 18s
MARTA MAJDAN 317 6534 1555 02:19:56 + 1h 1m 20s
RAFAŁ WALIGÓRA 318 6614 5024 02:21:16 + 1h 2m 40s
KONRAD JAWORSKI 319 6621 5029 02:21:26 + 1h 2m 50s
MAGDALENA KRAWCZUK 320 6652 1609 02:21:49 + 1h 3m 13s
KAMIL KAZIMIERAK 321 6671 5052 02:22:07 + 1h 3m 31s
ANNA SALAMOŃCZYK 322 6690 1628 02:22:31 + 1h 3m 55s
OLGA PABICH 323 6714 1642 02:22:58 + 1h 4m 22s
MAREK PABICH 324 6715 5073 02:23:00 + 1h 4m 24s
JOLANTA LIŃCZUK 325 6773 1673 02:24:13 + 1h 5m 37s
ARKADIUSZ WÓJCIK 326 6780 5103 02:24:19 + 1h 5m 43s
ADRIANA RODAK-JEZIAK 327 6837 1706 02:25:31 + 1h 6m 55s
DANIEL STOŃ 328 6860 5141 02:25:56 + 1h 7m 20s
MIROSŁAWA DUNAJSKA 329 6890 1736 02:26:31 + 1h 7m 55s
ANNA OGIELA 330 6947 1766 02:28:02 + 1h 9m 26s
MONIKA TOPOLSKA 331 7072 1832 02:32:17 + 1h 13m 41s
KALINA SYPIAŃSKA 332 7095 1844 02:33:06 + 1h 14m 30s
MARTA SZCZECHOWICZ 333 7184 1895 02:38:06 + 1h 19m 30s
MARCIN GUZIK 334 7222 5312 02:40:29 + 1h 21m 53s
EWA DĄBROWSKA 335 7242 1924 02:42:27 + 1h 23m 51s
MAGDALENA POREMBSKA 336 7259 1937 02:44:33 + 1h 25m 57s
PIOTR JAWAD 337 7288 5338 02:48:16 + 1h 29m 40s
DARIUSZ DZIK 338 7301 5343 02:51:09 + 1h 32m 33s
MAGDALENA MARCINIAK 339 7326 1970 02:56:50 + 1h 38m 14s