Klasyfikacja rocznik 1975 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1975
Aktualizacja: 2019-10-22 18:47:35 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
KAMIL NAGÓRSKI 1 80 78 01:20:40
TOMASZ RYNKIEWICZ 2 88 85 01:21:02 + 22s
TOMASZ JAKIMOWICZ 3 137 134 01:23:18 + 2m 38s
MACIEJ JAGIELSKI 4 139 136 01:23:23 + 2m 43s
BŁAŻEJ WIATROWSKI 5 160 157 01:24:01 + 3m 21s
SZYMON JAKUBOWSKI 6 307 301 01:28:13 + 7m 33s
JAROSŁAW DURYS 7 325 318 01:28:29 + 7m 49s
PIOTR MULIK 8 388 380 01:29:35 + 8m 55s
RAFAŁ SIERADZKI 9 394 386 01:29:39 + 8m 59s
RAFAL GRZANECKI 10 399 391 01:29:42 + 9m 2s
JAREK KULIK 11 417 409 01:30:03 + 9m 23s
SEBASTIAN SZAŁADZIŃSKI 12 427 418 01:30:12 + 9m 32s
MARIUSZ GÓRA 13 441 431 01:30:32 + 9m 52s
TOMASZ MARYŃCZAK 14 496 484 01:31:50 + 11m 10s
DARIUSZ ŻEBROWSKI 15 503 491 01:31:52 + 11m 12s
ADAM KIŚLUK 16 506 493 01:31:54 + 11m 14s
WOJCIECH KANIA 17 564 550 01:32:56 + 12m 16s
ROBERT MIKULSKI 18 575 561 01:33:04 + 12m 24s
JACEK WALCZAK 19 576 562 01:33:05 + 12m 25s
TOMASZ OPYRCHAŁ 20 623 608 01:33:32 + 12m 52s
TOMASZ KRYPIAK 21 639 624 01:33:45 + 13m 5s
WOJCIECH CŁAPIŃSKI 22 742 725 01:34:49 + 14m 9s
PAWEŁ CABAJ 23 743 726 01:34:49 + 14m 9s
ROMAN BOROWIECKI 24 747 730 01:34:50 + 14m 10s
JACEK ŁUKASZUK 25 774 756 01:35:10 + 14m 30s
PATRYK PIPUTA 26 777 759 01:35:12 + 14m 32s
JOANNA HASS-KALITA 27 862 26 01:36:15 + 15m 35s
MACIEJ JACHACZ 28 869 843 01:36:18 + 15m 38s
KLAUDIUSZ URBAŃSKI 29 907 881 01:36:58 + 16m 18s
PIOTR KLIMOWICZ 30 928 900 01:37:10 + 16m 30s
BARTOSZ SADKOWSKI 31 940 911 01:37:16 + 16m 36s
ARTUR SZCZEPAŃSKI 32 947 918 01:37:19 + 16m 39s
JAROSŁAW STARCZEWSKI 33 968 936 01:37:32 + 16m 52s
KAROL GRABOWSKI 34 1007 973 01:37:57 + 17m 17s
MACIEJ BRZÓSKO 35 1011 976 01:38:00 + 17m 20s
ANETA LUBIŃSKA 36 1016 36 01:38:02 + 17m 22s
WOJCIECH WEROCHOWSKI 37 1018 982 01:38:02 + 17m 22s
DANIEL BIKOWSKI 38 1028 992 01:38:09 + 17m 29s
BARTOSZ CHOROSZEWSKI 39 1044 1008 01:38:17 + 17m 37s
DAREK CHUDZIK 40 1046 1010 01:38:18 + 17m 38s
MICHAŁ ILKIEWICZ 41 1102 1065 01:38:41 + 18m 1s
MICHAŁ ZALEWSKI 42 1108 1071 01:38:42 + 18m 2s
SEWERYN GRZĄDKOWSKI 43 1159 1118 01:39:02 + 18m 22s
MICHAŁ OJRZANOWSKI 44 1220 1174 01:39:27 + 18m 47s
MACIEJ ZIELIŃSKI 45 1267 1218 01:39:50 + 19m 10s
JAROSŁAW SZUT 46 1283 1233 01:39:56 + 19m 16s
MICHAŁ KOŁOSOWSKI 47 1291 1241 01:40:01 + 19m 21s
JACEK GAJEWSKI 48 1299 1248 01:40:03 + 19m 23s
IWONA WNOROWSKA 49 1324 53 01:40:16 + 19m 36s
MARCIN MUSIAŁ 50 1346 1290 01:40:27 + 19m 47s
ANDRZEJ TRAWIŃSKI 51 1360 1303 01:40:41 + 20m 1s
KAROL SOBULSKI 52 1377 1320 01:40:48 + 20m 8s
LECH WOŁOWSKI 53 1383 1326 01:40:52 + 20m 12s
RAFAŁ KRYZA 54 1410 1353 01:41:04 + 20m 24s
MARTA RUS 55 1434 62 01:41:18 + 20m 38s
DOROTA TADASIEWICZ 56 1436 64 01:41:20 + 20m 40s
DARIUSZ KULKA 57 1513 1444 01:42:05 + 21m 25s
HUBERT RESZKA 58 1533 1462 01:42:15 + 21m 35s
ŁUKASZ KOŁODZIŃSKI 59 1560 1488 01:42:29 + 21m 49s
MARCIN PIOTRAK 60 1625 1546 01:42:58 + 22m 18s
ROBERT BOROSZKO 61 1645 1563 01:43:08 + 22m 28s
MARCIN TRONIARZ 62 1653 1569 01:43:10 + 22m 30s
ANDRZEJ CHOJNOWSKI 63 1661 1576 01:43:13 + 22m 33s
RADOSŁAW KAMIŃSKI 64 1716 1624 01:43:42 + 23m 2s
MARCIN KACZOREK 65 1721 1628 01:43:44 + 23m 4s
ANDRZEJ RYDZEWSKI 66 1742 1646 01:43:52 + 23m 12s
PIOTR KRYGIELSKI 67 1761 1661 01:44:01 + 23m 21s
RAFAŁ GRUNWALD 68 1782 1678 01:44:09 + 23m 29s
KAMILA WILCZYŃSKA 69 1801 108 01:44:14 + 23m 34s
ANNA KIŚLUK 70 1820 110 01:44:23 + 23m 43s
DARIUSZ RYBCZYŃSKI 71 1871 1754 01:44:44 + 24m 4s
GRZEGORZ SKWARLIŃSKI 72 1872 1755 01:44:45 + 24m 5s
MARCIN KULESZA 73 1881 1764 01:44:48 + 24m 8s
TOMASZ MATYSIAK 74 1889 1772 01:44:51 + 24m 11s
MARIUSZ GOS 75 1896 1778 01:44:56 + 24m 16s
ADAM BIEŃKO 76 1897 1779 01:44:56 + 24m 16s
TOMEK SZYMAŃSKI 77 1917 1796 01:45:05 + 24m 25s
ARKADIUSZ BRZEZIŃSKI 78 1998 1865 01:45:32 + 24m 52s
SEBASTIAN KARBARCZYK 79 1999 1866 01:45:32 + 24m 52s
TOMASZ TOMASIUK 80 2011 1878 01:45:36 + 24m 56s
DANIEL OLSZEWSKI 81 2025 1888 01:45:45 + 25m 5s
ADAM TORUŃSKI 82 2052 1913 01:45:59 + 25m 19s
JANUSZ BUKAŁA 83 2063 1924 01:46:05 + 25m 25s
BARTŁOMIEJ PIECH 84 2081 1941 01:46:10 + 25m 30s
ARKADIUSZ ŻMUDZIŃSKI 85 2114 1971 01:46:24 + 25m 44s
KRZYSZTOF ROZWADOWSKI 86 2118 1974 01:46:26 + 25m 46s
GRZEGORZ ŻYRA 87 2125 1978 01:46:29 + 25m 49s
PRZEMYSŁAW BUDZIEWSKI 88 2162 2011 01:46:41 + 26m 1s
RAFAŁ KASPRZAK 89 2167 2016 01:46:43 + 26m 3s
ROBERT WCISŁO 90 2205 2051 01:46:59 + 26m 19s
ARTUR ROGÓLSKI 91 2213 2059 01:47:02 + 26m 22s
KAROL WIERZBIŃSKI 92 2218 2064 01:47:04 + 26m 24s
AGNIESZKA POLITYLO-ALUWIHARE 93 2237 160 01:47:13 + 26m 33s
PIOTR ŁUNIO 94 2240 2080 01:47:15 + 26m 35s
KATARZYNA JAROSZEWSKA 95 2253 164 01:47:22 + 26m 42s
DARIUSZ ROMEJKO 96 2307 2132 01:47:49 + 27m 9s
IZABELA SZAJKO-MAGIER 97 2364 185 01:48:09 + 27m 29s
GAWEŁ BARTOSZ ŁOPIŃSKI 98 2413 2220 01:48:32 + 27m 52s
TOMASZ WANAT 99 2439 2238 01:48:43 + 28m 3s
SŁAWOMIR BUCZAK 100 2451 2248 01:48:47 + 28m 7s
MICHAŁ SAMP 101 2511 2297 01:49:04 + 28m 24s
ARTUR ZAGRAJEK 102 2527 2310 01:49:09 + 28m 29s
ARTUR SOBOTA 103 2536 2316 01:49:13 + 28m 33s
GRZEGORZ GOLEC 104 2543 2323 01:49:15 + 28m 35s
WOJCIECH PRZYBYLSKI 105 2553 2330 01:49:17 + 28m 37s
PIOTR KRASKOWSKI 106 2558 2334 01:49:18 + 28m 38s
ROBERT KOŁODZIEJCZYK 107 2613 2379 01:49:34 + 28m 54s
DANIEL MICHALECKI 108 2646 2409 01:49:42 + 29m 2s
DANIEL KUCZYŃSKI 109 2697 2448 01:49:57 + 29m 17s
GRZEGORZ BARCZYKOWSKI 110 2707 2455 01:50:00 + 29m 20s
PIOTR BUŁKA 111 2714 2462 01:50:01 + 29m 21s
WOJCIECH BUDNIAK 112 2718 2466 01:50:03 + 29m 23s
IZABELA GUDANIS 113 2722 255 01:50:06 + 29m 26s
KRZYSZTOF WOJDALSKI 114 2740 2482 01:50:11 + 29m 31s
AGNIESZKA URBAŃSKA PUCEK 115 2769 261 01:50:21 + 29m 41s
SEBASTIAN SKÓRA 116 2773 2509 01:50:22 + 29m 42s
WOJTEK SOSZYŃSKI 117 2777 2513 01:50:24 + 29m 44s
MACIEJ ZYGMUNT WOLNY 118 2794 2527 01:50:30 + 29m 50s
ROBERT NIEWADZIŁ 119 2797 2530 01:50:31 + 29m 51s
KLAUDIUSZ ZYCH 120 2817 2545 01:50:43 + 30m 3s
JAN ANISIMOWICZ 121 2829 2554 01:50:46 + 30m 6s
HUBERT TROCHIMOWICZ 122 2876 2591 01:51:07 + 30m 27s
TOMASZ KACPRZAK 123 2878 2593 01:51:08 + 30m 28s
WOJCIECH POTACZEK 124 2886 2599 01:51:11 + 30m 31s
MICHAŁ DYMICKI 125 2960 2659 01:51:35 + 30m 55s
MICHAŁ TRUSKOLAS 126 2963 2661 01:51:36 + 30m 56s
MARIUSZ NOCEŃ 127 3007 2698 01:51:55 + 31m 15s
JAKUB ALEJSKI 128 3023 2708 01:52:00 + 31m 20s
MACIEJ WOJTASIEWICZ 129 3033 2717 01:52:04 + 31m 24s
CEZARY GOCŁOWSKI 130 3069 2744 01:52:18 + 31m 38s
ROBERT PTASZYŃSKI 131 3090 2759 01:52:24 + 31m 44s
EWA RUTKOWSKA 132 3121 339 01:52:33 + 31m 53s
MARIUSZ RUTKOWSKI 133 3126 2786 01:52:34 + 31m 54s
DRAIUSZ CIEŚLAK 134 3130 2789 01:52:35 + 31m 55s
ZBIGNIEW NOWICKI 135 3143 2799 01:52:37 + 31m 57s
ANNA METERA 136 3155 347 01:52:42 + 32m 2s
PIOTR ARTUR SIBORENKO 137 3158 2810 01:52:43 + 32m 3s
KRZYSZTOF NOWOTKA 138 3179 2829 01:52:51 + 32m 11s
JACEK JARKIEWICZ 139 3199 2844 01:52:56 + 32m 16s
ALICJA MACHTELEWSKA 140 3235 366 01:53:10 + 32m 30s
ALBERT JAWORSKI 141 3259 2890 01:53:18 + 32m 38s
DIMITRIS KOKKALAKIS 142 3262 2892 01:53:19 + 32m 39s
AGNIESZKA JASTRZĘBSKA-SOBOLEWSKA 143 3263 371 01:53:19 + 32m 39s
MARTA SOŁKIEWICZ 144 3269 372 01:53:21 + 32m 41s
JAROSŁAW ROWICKI 145 3284 2912 01:53:27 + 32m 47s
TOMASZ PODLASIAK 146 3303 2926 01:53:37 + 32m 57s
ZDZISŁAW MYŚLIŃSKI 147 3328 2947 01:53:45 + 33m 5s
EWA DZIEŁAK 148 3332 382 01:53:46 + 33m 6s
KATARZYNA RYBACKA 149 3349 387 01:53:51 + 33m 11s
AGNIESZKA KNAP 150 3364 390 01:53:55 + 33m 15s
PIOTR ZAGRODNIK 151 3365 2975 01:53:56 + 33m 16s
MARIUSZ WOJNO 152 3388 2994 01:54:02 + 33m 22s
BEATA CZERNIAKIEWICZ 153 3408 399 01:54:07 + 33m 27s
AGNIESZKA SZYMAŃSKA 154 3410 400 01:54:08 + 33m 28s
WOJCIECH ORZEŁ 155 3412 3012 01:54:08 + 33m 28s
MAREK BOGACKI 156 3426 3024 01:54:13 + 33m 33s
ANDRZEJ WILK 157 3475 3062 01:54:27 + 33m 47s
ŻANETA RUMIŃSKA 158 3480 415 01:54:28 + 33m 48s
MONIKA CYBULSKA 159 3481 416 01:54:28 + 33m 48s
KRZYSZTOF MARIANOWSKI 160 3519 3094 01:54:39 + 33m 59s
WOJCIECH KOZŁOWSKI 161 3574 3132 01:55:00 + 34m 20s
KRZYSZTOF KOMOREK 162 3576 3134 01:55:01 + 34m 21s
ULA FOLTYN 163 3644 456 01:55:28 + 34m 48s
GRZEGORZ MAZURKIEWICZ 164 3646 3189 01:55:29 + 34m 49s
AGNIESZKA MAZURKIEWICZ 165 3648 459 01:55:29 + 34m 49s
KRZYSZTOF DZIOBA 166 3649 3190 01:55:29 + 34m 49s
PIOTR RYNECKI 167 3758 3274 01:56:02 + 35m 22s
DARIUSZ FELCZEREK 168 3784 3292 01:56:10 + 35m 30s
PAWEŁ LASKUS 169 3791 3298 01:56:13 + 35m 33s
MAREK RÓG 170 3800 3307 01:56:17 + 35m 37s
DAGMARA KOROL 171 3807 496 01:56:19 + 35m 39s
MIKOŁAJ ŻMUDA 172 3862 3350 01:56:37 + 35m 57s
ROBERT SZYMAŃSKI 173 3883 3366 01:56:45 + 36m 5s
PAWEŁ ŚWITAJ 174 3920 3398 01:56:56 + 36m 16s
MAGDALENA SŁOWIKOWSKA 175 3923 524 01:56:57 + 36m 17s
MARIUSZ NIEZGODA 176 3933 3404 01:56:59 + 36m 19s
RAFAŁ CZEREDYS 177 3950 3418 01:57:05 + 36m 25s
EDYTA SZULC 178 3957 533 01:57:07 + 36m 27s
YVONNE GÓRSKA 179 3960 534 01:57:08 + 36m 28s
MIREK FRAS 180 3985 3443 01:57:17 + 36m 37s
RAFAL WAŚNIEWSKI 181 3992 3449 01:57:19 + 36m 39s
MARCIN LUCIMIŃSKI 182 3993 3450 01:57:19 + 36m 39s
JAROSLAW HELMAN 183 4002 3457 01:57:23 + 36m 43s
MARCIN SZCZERBIAK 184 4003 3458 01:57:23 + 36m 43s
MARCIN ZYCHALAK 185 4042 3484 01:57:34 + 36m 54s
ZBIGNIEW KOŁODZIEJ 186 4056 3491 01:57:38 + 36m 58s
JACEK FRANCZAK 187 4068 3500 01:57:42 + 37m 2s
MICHAŁ DYCHTO 188 4072 3504 01:57:43 + 37m 3s
IWONA ZAJĄC 189 4090 573 01:57:47 + 37m 7s
SYLWESTER KLUZ 190 4101 3523 01:57:52 + 37m 12s
BOGUSŁAW KOTNIS 191 4111 3532 01:57:54 + 37m 14s
KRZYSZTOF KUCUCHA 192 4173 3578 01:58:11 + 37m 31s
JACEK BOJAROWSKI 193 4221 3612 01:58:23 + 37m 43s
MAŁGORZATA PIÓROWSKA-SZYNDLER 194 4271 625 01:58:38 + 37m 58s
IWONA CYRA 195 4272 626 01:58:38 + 37m 58s
ANDRZEJ GOŚCIŃSKI 196 4283 3652 01:58:41 + 38m 1s
MONIKA MARSZAŁEK 197 4286 633 01:58:42 + 38m 2s
SZYMON MARCINKOWSKI 198 4289 3654 01:58:43 + 38m 3s
MICHAŁ PELKOWSKI 199 4290 3655 01:58:43 + 38m 3s
MACIEJ ŚWIDERSKI 200 4358 3699 01:59:00 + 38m 20s
PAWEŁ ŻUK 201 4382 3715 01:59:07 + 38m 27s
TAMARA SZTYMA 202 4390 669 01:59:09 + 38m 29s
REMIGIUSZ PAWŁOWSKI 203 4399 3726 01:59:12 + 38m 32s
PIOTR MATYSIEWICZ 204 4406 3732 01:59:13 + 38m 33s
JAROSŁAW KOWALSKI 205 4454 3761 01:59:37 + 38m 57s
RENATA PUCZYŃSKA 206 4471 700 01:59:43 + 39m 3s
MAGDALENA SIWIRSKA 207 4482 703 01:59:48 + 39m 8s
ANNA SKIBA 208 4484 704 01:59:48 + 39m 8s
ARTUR WRÓBLEWSKI 209 4517 3799 02:00:00 + 39m 20s
RADOSŁAW JACEK MILER 210 4520 3801 02:00:01 + 39m 21s
JACEK GADOMSKI 211 4527 3806 02:00:04 + 39m 24s
TOMASZ CZERWIŃSKI 212 4550 3821 02:00:16 + 39m 36s
MARIOLA MYKIETA -GRABOWSKA 213 4592 744 02:00:33 + 39m 53s
KATARZYNA MRÓWKA 214 4612 753 02:00:42 + 40m 2s
MARIUSZ MÓWIŃSKI 215 4647 3879 02:00:58 + 40m 18s
AGNIESZKA DĄBROWSKA 216 4697 783 02:01:17 + 40m 37s
DOROTA TARNAWSKA 217 4704 785 02:01:19 + 40m 39s
IZABELA SZLEGIER 218 4715 788 02:01:21 + 40m 41s
DOROTA KURPIEWSKA 219 4753 808 02:01:37 + 40m 57s
PIOTR KASZTELAN 220 4759 3947 02:01:39 + 40m 59s
ANNA GRABEK 221 4776 819 02:01:50 + 41m 10s
PIOTR KOPEĆ 222 4777 3958 02:01:50 + 41m 10s
RADOSŁAW GRABEK 223 4790 3967 02:01:57 + 41m 17s
TOMASZ NIEWOLA 224 4861 4017 02:02:28 + 41m 48s
DARIUSZ POREMBSKI 225 4893 4031 02:02:44 + 42m 4s
ROBERT WDOWIŃSKI 226 4908 4039 02:02:54 + 42m 14s
ROBERT PATROŃSKI 227 4912 4043 02:02:55 + 42m 15s
ROBERT DOROSZ 228 4914 4045 02:02:57 + 42m 17s
MARCIN BARTON 229 4992 4087 02:03:37 + 42m 57s
MARTA KYRCZ 230 5007 911 02:03:43 + 43m 3s
ARKADIUSZ KUSY 231 5011 4100 02:03:45 + 43m 5s
KRZYSZTOF MUCHA 232 5015 4103 02:03:47 + 43m 7s
JOWITA MAZUR 233 5025 919 02:03:50 + 43m 10s
TOMASZ SZCZEPOCKI 234 5034 4113 02:03:53 + 43m 13s
RAFAŁ KLESZCZEWSKI 235 5040 4116 02:03:57 + 43m 17s
AGNIESZKA BIENIEK 236 5046 925 02:04:01 + 43m 21s
KRZYSZTOF GZYL 237 5055 4127 02:04:06 + 43m 26s
WOJCIECH KUNA 238 5084 4148 02:04:22 + 43m 42s
MONIKA PAWLAK-WARZYBOK 239 5132 958 02:04:50 + 44m 10s
ROBERT WIDOMSKI 240 5157 4188 02:05:03 + 44m 23s
TOMASZ FIRYSIUK 241 5166 4195 02:05:12 + 44m 32s
AGNIESZKA STROZYK 242 5168 973 02:05:14 + 44m 34s
WOJCIECH BIAŁY 243 5201 4217 02:05:33 + 44m 53s
KATARZYNA MAZUREK 244 5205 985 02:05:37 + 44m 57s
PIOTR LEŚNIAK 245 5222 4231 02:05:49 + 45m 9s
JACEK MROCZKOWSKI 246 5236 4243 02:05:57 + 45m 17s
ELZBIETA PAWLUCZUK 247 5267 1008 02:06:12 + 45m 32s
ADAM RACINIEWSKI 248 5287 4269 02:06:21 + 45m 41s
MARTYNA URBAŃSKA 249 5334 1033 02:06:47 + 46m 7s
DANIEL SYBICKI 250 5357 4314 02:06:59 + 46m 19s
ANNA GÓRZYŃSKA 251 5364 1049 02:07:03 + 46m 23s
GRZEGORZ SZNAJDER 252 5385 4326 02:07:14 + 46m 34s
MARCIN FILARY 253 5386 4327 02:07:14 + 46m 34s
MICHAŁ ZAJĄKAŁA 254 5398 4331 02:07:20 + 46m 40s
ARTUR ZAWADZKI 255 5413 4342 02:07:27 + 46m 47s
MONIKA ZARZYŃSKA 256 5426 1076 02:07:36 + 46m 56s
MAURYCY LANGNER 257 5435 4356 02:07:42 + 47m 2s
GERARD PARZELSKI 258 5446 4361 02:07:45 + 47m 5s
KONRAD ŚWIĘTOCHOWSKI 259 5458 4370 02:07:48 + 47m 8s
KRZYSZTOF PIASECKI 260 5474 4381 02:08:00 + 47m 20s
GOSIA GRABOWSKA 261 5530 1120 02:08:33 + 47m 53s
KATARZYNA NOWICKA 262 5563 1135 02:08:48 + 48m 8s
GRAŻYNA KRÓL 263 5571 1139 02:08:56 + 48m 16s
ROBERT WÓJCIK 264 5645 4475 02:09:34 + 48m 54s
ANNA BORKOWSKA 265 5665 1176 02:09:50 + 49m 10s
KATARZYNA STEMPKOWSKA 266 5684 1186 02:10:05 + 49m 25s
ANNA KĘPA 267 5770 1221 02:10:56 + 50m 16s
GRZEGORZ JABŁOWNOWSKI 268 5780 4552 02:11:00 + 50m 20s
TAI-JEN CHEN 269 5860 4601 02:11:43 + 51m 3s
CARLOS MEJIA TULA 270 5873 4612 02:11:47 + 51m 7s
WOJCIECH WOŁOSZCZUK 271 6031 4696 02:13:32 + 52m 52s
JACEK JANUS 272 6056 4711 02:13:52 + 53m 12s
KRZYSZTOF MUNIK 273 6127 4749 02:14:31 + 53m 51s
URSZULA RUPIK 274 6144 1388 02:14:41 + 54m 1s
RENATA RÓŻAŃSKA 275 6185 1403 02:15:15 + 54m 35s
MAŁGORZATA TYMBOROWSKA -WIEDRO 276 6221 1421 02:15:44 + 55m 4s
TOMASZ STRZELEC 277 6240 4813 02:16:05 + 55m 25s
MARCIN STRADOMSKI 278 6261 4826 02:16:14 + 55m 34s
RAFAŁ SZEWCZYK 279 6290 4845 02:16:36 + 55m 56s
PAWEŁ KALIŃSKI 280 6317 4861 02:17:05 + 56m 25s
PAWEL GAJEWSKI 281 6320 4864 02:17:05 + 56m 25s
ANNA PIEŃKOWSKA 282 6337 1464 02:17:17 + 56m 37s
PIOTR WIŚNIEWSKI 283 6355 4883 02:17:25 + 56m 45s
MAREK WALCZYK 284 6376 4892 02:17:46 + 57m 6s
BALAZS CSIZMAZIA 285 6462 4941 02:18:56 + 58m 16s
IZABELA SOBICZEWSKA 286 6475 1529 02:19:05 + 58m 25s
PAULA MICHALSKA 287 6486 1534 02:19:15 + 58m 35s
JAROSŁAW DANKOWSKI 288 6489 4954 02:19:18 + 58m 38s
AGNIESZKA PIETRZAK 289 6526 1550 02:19:48 + 59m 8s
GRZEGORZ ZABIELSKI 290 6558 4993 02:20:09 + 59m 29s
MARCIN MARTYNOWSKI 291 6573 5002 02:20:24 + 59m 44s
I-CHUN TAI 292 6609 1588 02:21:07 + 1h 27s
ILONA KOCIŃSKA 293 6708 1640 02:22:53 + 1h 2m 13s
ROBERT KACZOREK 294 6711 5071 02:22:57 + 1h 2m 17s
KATARZYNA KRYSTA-PILECKA 295 6735 1652 02:23:30 + 1h 2m 50s
MONIKA KOS-NOWICKA 296 6755 1662 02:23:49 + 1h 3m 9s
ANNA WYGANOWSKA 297 6776 1675 02:24:15 + 1h 3m 35s
KLAUDIA KOSSAKOWSKA 298 6799 1688 02:24:38 + 1h 3m 58s
AGNIESZKA MIKULSKA 299 6803 1691 02:24:49 + 1h 4m 9s
ADAM PUSTOŁA 300 6844 5134 02:25:37 + 1h 4m 57s
ASIA SKOWRON 301 6848 1713 02:25:40 + 1h 5m
JACEK KRUSZEWSKI 302 6858 5140 02:25:54 + 1h 5m 14s
DARIUSZ KAMIŃSKI 303 6868 5144 02:26:06 + 1h 5m 26s
MAŁGORZATA GNIADO 304 6915 1746 02:27:22 + 1h 6m 42s
MAŁGOSIA WITON 305 6917 1747 02:27:24 + 1h 6m 44s
MAŁGORZATA ZWIERZ 306 6992 1788 02:29:33 + 1h 8m 53s
PIOTR BILSKI 307 7049 5233 02:31:36 + 1h 10m 56s
IDALIA GURYN 308 7065 1828 02:32:07 + 1h 11m 27s
KATARZYNA RATUSZYŃSKA 309 7068 1830 02:32:10 + 1h 11m 30s
ARTUR CHOŁUJ 310 7122 5260 02:34:46 + 1h 14m 6s
KATARZYNA PAWŁOWSKA 311 7139 1867 02:35:47 + 1h 15m 7s
FRYDERYK GOSZCZYCKI 312 7154 5280 02:36:18 + 1h 15m 38s
AGNIESZKA BESSARABA 313 7188 1897 02:38:35 + 1h 17m 55s
EWA JAROSZ 314 7227 1915 02:40:49 + 1h 20m 9s
BLANKA CABAŃSKA 315 7236 1921 02:41:44 + 1h 21m 4s
BEATA SZCZERBA 316 7282 1946 02:47:25 + 1h 26m 45s
JACEK DZIURDŹ 317 7295 5340 02:50:21 + 1h 29m 41s