Klasyfikacja rocznik 1973 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1973
Aktualizacja: 2019-11-13 06:32:03 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ADAM SEROCKI 1 14 14 01:14:35
RADEK GOZDEK 2 37 36 01:18:15 + 3m 40s
TOMASZ ŁUCZYŃSKI 3 58 57 01:19:34 + 4m 59s
WALDEMAR MŁYNARCZYK 4 71 69 01:20:17 + 5m 42s
RAFAŁ CZERWIŃSKI 5 85 82 01:21:01 + 6m 26s
SŁAWOMIR PIETRZYKOWSKI 6 87 84 01:21:02 + 6m 27s
PIOTR GŁOGOWSKI 7 90 87 01:21:07 + 6m 32s
MUNETAKE CHAEN 8 108 105 01:22:09 + 7m 34s
JAROSŁAW JĘDRZEJOWSKI 9 151 148 01:23:48 + 9m 13s
RAFAŁ CHMAJ 10 155 152 01:23:53 + 9m 18s
TOMASZ RUDNIK 11 158 155 01:23:58 + 9m 23s
WOJCIECH JASKUŁA 12 175 172 01:24:37 + 10m 2s
ROBERT ANUSIEWICZ 13 242 236 01:26:31 + 11m 56s
ROBERT ŻAK 14 258 252 01:27:05 + 12m 30s
TOMASZ TREMBECKI 15 266 260 01:27:12 + 12m 37s
ROBERT SZKÓŁKA 16 290 284 01:27:57 + 13m 22s
MARIUSZ RUSTECKI 17 296 290 01:28:03 + 13m 28s
WOJCIECH WDOWIAK 18 317 310 01:28:23 + 13m 48s
PIOTR NAWROCKI 19 336 329 01:28:41 + 14m 6s
RAFAŁ KLUSZCZYŃSKI 20 379 371 01:29:22 + 14m 47s
ADAM SZYMAŃSKI 21 385 377 01:29:28 + 14m 53s
ADAM STEPANIUK 22 400 392 01:29:43 + 15m 8s
ANNA JAKUBCZAK-PAWELEC 23 423 9 01:30:07 + 15m 32s
KAMIL DĄBROWA 24 424 415 01:30:08 + 15m 33s
GRZEGORZ NAPIÓRKOWSKI 25 434 424 01:30:23 + 15m 48s
PAWEŁ WALASEK 26 449 438 01:30:47 + 16m 12s
RAFAŁ ŚLUSARSKI 27 476 464 01:31:26 + 16m 51s
ARTUR RUDNICKI-MATRACKI 28 485 473 01:31:33 + 16m 58s
KONRAD JEDRZEJEWSKI 29 522 509 01:32:05 + 17m 30s
RAFAŁ KWIECIŃSKI 30 527 514 01:32:09 + 17m 34s
MAREK KAMIŃSKI 31 539 525 01:32:23 + 17m 48s
PIOTR PUCHALSKI 32 592 577 01:33:12 + 18m 37s
MICHAŁ GRZECHNIK 33 598 583 01:33:16 + 18m 41s
TOMASZ KRZEMIŃSKI 34 622 607 01:33:32 + 18m 57s
PIOTR NADOLSKI 35 713 696 01:34:29 + 19m 54s
ALBERT ANISIEWICZ 36 719 702 01:34:36 + 20m 1s
PIOTR WĄGRODZKI 37 755 737 01:34:56 + 20m 21s
TOMASZ PUZYREWICZ 38 769 751 01:35:05 + 20m 30s
WOJCIECH BŁONSKI 39 775 757 01:35:11 + 20m 36s
WALDEMAR KAZIMIERCZAK 40 796 777 01:35:24 + 20m 49s
DANIEL KOWALEWSKI 41 814 795 01:35:36 + 21m 1s
PAWEŁ JEŻ 42 846 823 01:36:01 + 21m 26s
TOMASZ SEMENIUK 43 859 834 01:36:14 + 21m 39s
DAREK KNYCHAS 44 884 858 01:36:36 + 22m 1s
IGOR GRZEJDZIAK 45 929 901 01:37:10 + 22m 35s
MARCIN SMYKOWSKI 46 930 902 01:37:11 + 22m 36s
EWA OCHMANSKA 47 932 29 01:37:11 + 22m 36s
PRZEMYSŁAW GŁĘBOCKI 48 943 914 01:37:17 + 22m 42s
TOMASZ NOWOCIEŃ 49 964 932 01:37:28 + 22m 53s
SŁAWEK WŁODARSKI 50 974 941 01:37:36 + 23m 1s
JANUSZ TORZEWSKI 51 981 948 01:37:39 + 23m 4s
MARCIN WYSZKOWSKI 52 1012 977 01:38:00 + 23m 25s
IREK MIROWSKI 53 1034 998 01:38:12 + 23m 37s
SŁAWOMIR BOROWIEC 54 1109 1072 01:38:42 + 24m 7s
EWA SIWOŃ 55 1121 38 01:38:47 + 24m 12s
PIERRE-YVES HELEUT 56 1141 1101 01:38:55 + 24m 20s
PETRONIUSZ TATARSKI 57 1172 1131 01:39:08 + 24m 33s
KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ 58 1180 1139 01:39:11 + 24m 36s
KRZYSZTOF KOWAL 59 1207 1162 01:39:20 + 24m 45s
GRZEGORZ ANTONIEWSKI 60 1213 1168 01:39:24 + 24m 49s
PAWEŁ BŁAŻUTYCZ 61 1221 1175 01:39:27 + 24m 52s
GRZEGORZ SOKOŁOWSKI 62 1235 1187 01:39:33 + 24m 58s
REMIGIUSZ GAŁKA 63 1239 1191 01:39:35 + 25m
JAKUB LEWANDOWSKI 64 1248 1199 01:39:40 + 25m 5s
PAWEŁ MAŚNY 65 1268 1219 01:39:50 + 25m 15s
PAWEŁ BRODOWICZ 66 1277 1227 01:39:53 + 25m 18s
ADAM ROMANIUK 67 1312 1260 01:40:10 + 25m 35s
ŁUKASZ LUTY 68 1332 1279 01:40:20 + 25m 45s
KRZYSZTOF KAJDA 69 1333 1280 01:40:21 + 25m 46s
BARTOSZ HENRYCH 70 1349 1293 01:40:28 + 25m 53s
ROBERT KACZMARSKI 71 1387 1330 01:40:54 + 26m 19s
KRZYSZTOF KOZON 72 1390 1333 01:40:55 + 26m 20s
KRZYSZTOF SAŁATKA 73 1415 1357 01:41:07 + 26m 32s
JAROSŁAW KACZOR 74 1423 1365 01:41:12 + 26m 37s
MICHAŁ SYKŁOWSKI 75 1437 1373 01:41:21 + 26m 46s
WALDEMAR ŻYLIŃSKI 76 1469 1402 01:41:40 + 27m 5s
JANUSZ WIDŁAK 77 1499 1432 01:41:56 + 27m 21s
PIOTR KAWCZYŃSKI 78 1503 1435 01:41:57 + 27m 22s
ADAM RZECZKOWSKI 79 1510 1441 01:42:04 + 27m 29s
BARBARA JESZKO 80 1514 70 01:42:06 + 27m 31s
MICHAŁ DZIOBA 81 1523 1453 01:42:10 + 27m 35s
TOMASZ SKROK 82 1562 1490 01:42:30 + 27m 55s
DOMINIK SLUSARCZYK 83 1620 1541 01:42:57 + 28m 22s
MAREK FIJAŁKOWSKI 84 1632 1553 01:43:01 + 28m 26s
NORBERT PIETRYKOWSKI 85 1700 1609 01:43:35 + 29m
MAGDALENA RAKOWSKA 86 1760 100 01:44:00 + 29m 25s
TOMASZ DAWID 87 1772 1668 01:44:05 + 29m 30s
TOMASZ LEŚNIAK 88 1803 1695 01:44:17 + 29m 42s
MARCIN WOJTASIAK 89 1813 1704 01:44:20 + 29m 45s
MACIEJ RUTKOWSKI 90 1864 1747 01:44:42 + 30m 7s
ROBERT LEKI 91 1886 1769 01:44:50 + 30m 15s
MARCIN POMORSKI 92 1887 1770 01:44:50 + 30m 15s
MONIKA GAŃSKA-KARAMON 93 1942 126 01:45:10 + 30m 35s
AGNIESZKA KURYCYN 94 1964 129 01:45:20 + 30m 45s
GRZEGORZ WĄCHAŁA 95 1996 1863 01:45:31 + 30m 56s
ANDRZEJ MRÓWKA 96 2000 1867 01:45:32 + 30m 57s
DARIUSZ PAWELEC 97 2002 1869 01:45:33 + 30m 58s
BOGDAN SKONIECZNY 98 2033 1896 01:45:49 + 31m 14s
DANUTA MILCZAREK 99 2038 139 01:45:51 + 31m 16s
RYSZARD MILCZAREK 100 2039 1900 01:45:52 + 31m 17s
GRZEGORZ MICHALIK 101 2331 2153 01:47:57 + 33m 22s
MARIUSZ MAGIER 102 2371 2186 01:48:13 + 33m 38s
KRZYSZTOF JUSZKO 103 2373 2188 01:48:14 + 33m 39s
PAWEŁ DROZD 104 2385 2198 01:48:22 + 33m 47s
ZBIGNIEW MATYJASEK 105 2394 2205 01:48:25 + 33m 50s
MAREK DROZD 106 2404 2211 01:48:28 + 33m 53s
ADAM JAC 107 2453 2249 01:48:47 + 34m 12s
ANDRZEJ MERDALSKI 108 2521 2305 01:49:07 + 34m 32s
JAROSŁAW DAC 109 2589 2361 01:49:28 + 34m 53s
DARIUSZ FRĄCKIEWICZ 110 2608 2374 01:49:33 + 34m 58s
ANDRZEJ GROCHOWSKI 111 2627 2392 01:49:37 + 35m 2s
EWA FELKEL 112 2651 238 01:49:44 + 35m 9s
EDYTA KOTECKA 113 2805 269 01:50:35 + 36m
PIOTR ZABRZEŃSKI 114 2868 2584 01:51:05 + 36m 30s
BEATA GZULA 115 2887 288 01:51:11 + 36m 36s
MIROSŁAW MINKINA 116 3005 2696 01:51:53 + 37m 18s
PIOTR WÓJTOWICZ 117 3008 2699 01:51:56 + 37m 21s
PIOTR PIERZCHAŁA 118 3034 2718 01:52:04 + 37m 29s
KRZYSZTOF ZDANUCZYK 119 3055 2734 01:52:13 + 37m 38s
BARTOSZ RUSIN 120 3062 2740 01:52:15 + 37m 40s
REMIGIUSZ MORZYNSKI 121 3161 2813 01:52:45 + 38m 10s
JAN ŻYNDA 122 3176 2826 01:52:48 + 38m 13s
ANDRZEJ MAZUR 123 3215 2856 01:53:02 + 38m 27s
ADAM MIĘDŁA 124 3224 2862 01:53:06 + 38m 31s
TOMASZ ANDRYSIAK 125 3283 2911 01:53:27 + 38m 52s
JACEK DZIEŁAK 126 3327 2946 01:53:44 + 39m 9s
PIOTR GURDZIEL 127 3372 2982 01:53:56 + 39m 21s
MARCIN GRZESIK 128 3418 3017 01:54:10 + 39m 35s
REMIGIUSZ PIETRAS 129 3467 3056 01:54:26 + 39m 51s
SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 130 3474 3061 01:54:27 + 39m 52s
KRZYSZTOF FELUCH 131 3504 3084 01:54:35 + 40m
MAREK SZYMANOWSKI 132 3520 3095 01:54:40 + 40m 5s
GRZEGORZ PINIAŹ 133 3586 3143 01:55:04 + 40m 29s
LESZEK GRZYBKO 134 3642 3187 01:55:28 + 40m 53s
PIOTR GOWOREK 135 3643 3188 01:55:28 + 40m 53s
ARTUR FERENS 136 3655 3193 01:55:30 + 40m 55s
ARTUR DYLEWSKI 137 3657 3195 01:55:31 + 40m 56s
ARKADIUSZ GARCZYŃSKI 138 3658 3196 01:55:31 + 40m 56s
PIOTR NAROŻNIAK 139 3662 3200 01:55:32 + 40m 57s
BARTOSZ CHORKOWY 140 3693 3224 01:55:42 + 41m 7s
SŁAWOMIR BRONIAREK 141 3699 3229 01:55:44 + 41m 9s
FILIP CZECHOWSKI 142 3719 3243 01:55:53 + 41m 18s
TOMASZ MAKARUK 143 3757 3273 01:56:02 + 41m 27s
TOMASZ MALINOWSKI 144 3761 3275 01:56:03 + 41m 28s
PRZEMEK KACIKOWSKI 145 3835 3330 01:56:29 + 41m 54s
KRZYSZTOF KOPEĆ 146 3878 3362 01:56:41 + 42m 6s
LESZEK RASZTAWICKI 147 3890 3372 01:56:45 + 42m 10s
KRZYSZTOF NOWAK 148 3910 3390 01:56:52 + 42m 17s
ARTUR ŻOCHOWSKI 149 3916 3394 01:56:54 + 42m 19s
MIROSŁAW SOBIERAJ 150 3931 3402 01:56:59 + 42m 24s
MICHAŁ IWANEK 151 4061 3494 01:57:40 + 43m 5s
TOMASZ BRALEWSKI 152 4085 3513 01:57:46 + 43m 11s
AGNIESZKA ŻARCZYŃSKA 153 4113 580 01:57:54 + 43m 19s
PAWEŁ KAWKA 154 4120 3538 01:57:56 + 43m 21s
MARCIN WIELGOS 155 4153 3565 01:58:03 + 43m 28s
PIOTR STASIUKIEWICZ 156 4179 3582 01:58:12 + 43m 37s
MAŁGORZATA KSIĘŻOPOLSKA 157 4236 618 01:58:27 + 43m 52s
AGNIESZKA WALEWSKA 158 4243 620 01:58:29 + 43m 54s
MARIUSZ TOMASIK 159 4256 3634 01:58:33 + 43m 58s
ADAM LIPIŃSKI 160 4277 3649 01:58:39 + 44m 4s
PIOTR KUCHARSKI 161 4326 3680 01:58:52 + 44m 17s
MACIEJ NUCKOWSKI 162 4372 3708 01:59:04 + 44m 29s
MICHAŁ SPOCZYŃSKI 163 4381 3714 01:59:07 + 44m 32s
TOMASZ KOCIOŁŁ 164 4470 3771 01:59:42 + 45m 7s
ARTUR CZAPLIŃSKI 165 4478 3777 01:59:46 + 45m 11s
PAULINA PILCH 166 4498 712 01:59:53 + 45m 18s
AGNIESZKA TOLWINSKA 167 4557 731 02:00:19 + 45m 44s
KAMILA BUKOWSKA 168 4561 733 02:00:21 + 45m 46s
ADAM DAKOWICZ 169 4586 3846 02:00:30 + 45m 55s
MICHAŁ SMĘTEK 170 4622 3866 02:00:47 + 46m 12s
KONRAD CZEBRESZUK 171 4624 3868 02:00:49 + 46m 14s
JOANNA SIDOR 172 4646 768 02:00:58 + 46m 23s
MACIEK DĄBROWSKI 173 4691 3909 02:01:16 + 46m 41s
RENATA NAGALEWSKA 174 4716 789 02:01:22 + 46m 47s
DANIEL KILIAN 175 4756 3946 02:01:38 + 47m 3s
MARCIN KOPIEC 176 4816 3987 02:02:09 + 47m 34s
SŁAWOMIR SULIK 177 4833 4000 02:02:16 + 47m 41s
LUCYNA PLEŚNIAR 178 4901 867 02:02:49 + 48m 14s
PIOTR DZIEKAN 179 4937 4057 02:03:17 + 48m 42s
MARIUSZ SZYMAŃCZYK 180 4960 4068 02:03:25 + 48m 50s
JOLANTA ANTCZAK 181 4961 893 02:03:25 + 48m 50s
DOROTA KOBUS 182 4964 895 02:03:26 + 48m 51s
MAREK MIKETA 183 4974 4075 02:03:29 + 48m 54s
EWA WOJCIECHOWSKA 184 4978 902 02:03:31 + 48m 56s
ARTUR BERNACKI 185 4985 4082 02:03:34 + 48m 59s
PIOTR KOŁODZIEJSKI 186 4996 4091 02:03:39 + 49m 4s
PIOTR OLEKSIAK 187 5012 4101 02:03:46 + 49m 11s
PIOTR PAKOSZ 188 5029 4109 02:03:51 + 49m 16s
PAWEŁ IWANICKI 189 5075 4141 02:04:19 + 49m 44s
BAZYLI GRZEGORZ MAJER 190 5082 4146 02:04:21 + 49m 46s
PAWEŁ LEWANDOWSKI 191 5112 4166 02:04:38 + 50m 3s
ANNA CISZEWSKA 192 5129 956 02:04:49 + 50m 14s
PIOTR OLCZYK 193 5155 4186 02:05:03 + 50m 28s
MACIEJ HENZEL 194 5161 4191 02:05:06 + 50m 31s
ZBIGNIEW BUDZIŃSKI 195 5165 4194 02:05:12 + 50m 37s
DANIEL WOŁOWSKI 196 5175 4201 02:05:21 + 50m 46s
RAFAŁ TYBURCY 197 5370 4319 02:07:06 + 52m 31s
IRMINA GORCZYCA 198 5380 1057 02:07:11 + 52m 36s
MARTA FLORCZAK 199 5403 1069 02:07:22 + 52m 47s
SEBASTIAN TUCHARZ 200 5434 4355 02:07:42 + 53m 7s
STANISŁAW GŁOWACKI 201 5442 4359 02:07:44 + 53m 9s
ANIA NADOLSKA 202 5451 1088 02:07:46 + 53m 11s
JAROSŁAW KIERKOWSKI 203 5467 4375 02:07:53 + 53m 18s
GRZEGORZ BASARAB 204 5483 4386 02:08:09 + 53m 34s
RAFAŁ RUSZTECKI 205 5514 4404 02:08:24 + 53m 49s
KATARZYNA MICHAŁOWSKA 206 5520 1113 02:08:26 + 53m 51s
EWA NIEŚCIORUK 207 5525 1117 02:08:29 + 53m 54s
MARIUSZ PRZEWORSKI 208 5528 4410 02:08:33 + 53m 58s
ANNA PIOTROWSKA 209 5575 1141 02:08:59 + 54m 24s
PIOTR TOKARSKI 210 5599 4450 02:09:09 + 54m 34s
AGNIESZKA IGNALEWSKA 211 5606 1153 02:09:13 + 54m 38s
PRZEMYSŁAW BAGIŃSKI 212 5617 4461 02:09:18 + 54m 43s
MICHAŁ PRZYBYLAK 213 5651 4479 02:09:39 + 55m 4s
JULIA SKORUPSKA 214 5686 1188 02:10:06 + 55m 31s
JACEK IWAŃSKI 215 5709 4513 02:10:19 + 55m 44s
ARKADIUSZ DUKAŁA 216 5729 4527 02:10:28 + 55m 53s
PIOTR KEMPCZYŃSKI 217 5746 4536 02:10:43 + 56m 8s
MARCIN JANIEC 218 5754 4541 02:10:48 + 56m 13s
URSZULA RATUSZYŃSKA 219 5795 1234 02:11:08 + 56m 33s
LUKASZ KRZEWICKI 220 5825 4582 02:11:22 + 56m 47s
TOMASZ KALISZEWSKI 221 5894 4622 02:12:01 + 57m 26s
IWONA NAWROCKA 222 5908 1282 02:12:10 + 57m 35s
KRZYSZTOF JUKIEWICZ 223 5926 4640 02:12:19 + 57m 44s
RADOSŁAW GRZYWACZ 224 5927 4641 02:12:20 + 57m 45s
TOMASZ BEDNARSKI 225 5963 4662 02:12:50 + 58m 15s
MIROSŁAW SZAJKO 226 6024 4693 02:13:28 + 58m 53s
LESZEK KALINOWSKI 227 6037 4700 02:13:40 + 59m 5s
ANDRZEJ BUŁKA 228 6038 4701 02:13:40 + 59m 5s
PAWEŁ DĄBEK 229 6078 4725 02:14:00 + 59m 25s
MACIEJ GAWRONSKI 230 6118 4744 02:14:24 + 59m 49s
RAFAŁ SADOWSKI 231 6126 4748 02:14:31 + 59m 56s
WIOLETTA WŁOSIŃSKA 232 6186 1404 02:15:16 + 1h 41s
ROBERT RYCZKOWSKI 233 6207 4792 02:15:34 + 1h 59s
RONALDO FARRALES 234 6251 4820 02:16:09 + 1h 1m 34s
MICHAŁ KOT 235 6255 4822 02:16:11 + 1h 1m 36s
RAJMUND ROBASZEWSKI 236 6280 4838 02:16:28 + 1h 1m 53s
DOMINIK MAKULEC 237 6293 4847 02:16:38 + 1h 2m 3s
DARIUSZ PIETRZAK 238 6296 4849 02:16:41 + 1h 2m 6s
KATARZYNA GRZYBOWSKA-TOMASZEK 239 6307 1452 02:16:55 + 1h 2m 20s
ROMAN GRACZYK 240 6338 4874 02:17:19 + 1h 2m 44s
AGNIESZKA NOWAK 241 6365 1477 02:17:35 + 1h 3m
MAŁGORZATA TOWARNICKA 242 6452 1516 02:18:48 + 1h 4m 13s
KRZYSZTOF MATUSIAK 243 6504 4963 02:19:28 + 1h 4m 53s
PAWEŁ SZYMANIK 244 6517 4971 02:19:43 + 1h 5m 8s
MACIEJ PIETRZAK 245 6522 4973 02:19:45 + 1h 5m 10s
JANUSZ DWORAK 246 6535 4980 02:19:56 + 1h 5m 21s
MONIKA PIETRZAK 247 6547 1561 02:20:02 + 1h 5m 27s
ROBERT ŁUNIEWICZ 248 6581 5007 02:20:34 + 1h 5m 59s
WOJCIECH BOGUCKI 249 6627 5035 02:21:33 + 1h 6m 58s
DANUTA CHMIELARSKA 250 6636 1597 02:21:42 + 1h 7m 7s
BEATA FALKOWSKA 251 6640 1600 02:21:44 + 1h 7m 9s
GRZEGORZ SZNEJFUS 252 6676 5054 02:22:11 + 1h 7m 36s
MAŁGORZATA JAKUBOWSKA 253 6700 1634 02:22:43 + 1h 8m 8s
KAROL STOJAK 254 6713 5072 02:22:57 + 1h 8m 22s
AGNIESZKA ŻMUDZKA 255 6759 1665 02:23:54 + 1h 9m 19s
MONIKA BUCEWKA 256 6767 1668 02:24:04 + 1h 9m 29s
MAŁGORZATA MAZUR SOCHA 257 6816 1696 02:25:10 + 1h 10m 35s
NORBERT UDOWOLSKI 258 6878 5149 02:26:11 + 1h 11m 36s
ARTUR SEBASTIAN MAJEWSKI 259 6913 5168 02:27:17 + 1h 12m 42s
BOGUSIA URBANIAK 260 6960 1771 02:28:30 + 1h 13m 55s
MARTYNA BOGUCKA 261 7048 1816 02:31:34 + 1h 16m 59s
JUSTYNA HOLKA 262 7088 1840 02:32:47 + 1h 18m 12s
DARIUSZ PIECZENIUK 263 7091 5249 02:32:59 + 1h 18m 24s
RAFAŁ KABACIŃSKI 264 7107 5255 02:33:49 + 1h 19m 14s
MIKOLAJ GAWRYLUK 265 7145 5276 02:35:50 + 1h 21m 15s
TOMASZ ZYCH 266 7155 5281 02:36:20 + 1h 21m 45s
AGNIESZKA NOWAKOWSKA 267 7158 1877 02:36:34 + 1h 21m 59s
MONIKA JUSZKO 268 7170 1883 02:37:11 + 1h 22m 36s
MAŁGORZATA TARASZKIEWICZ 269 7201 1901 02:39:20 + 1h 24m 45s
ANETA SZLACHTA 270 7212 1906 02:39:46 + 1h 25m 11s
MONIKA MILWICZ 271 7233 1918 02:41:24 + 1h 26m 49s
JUSTYNA ŚWIĄTKOWSKA 272 7244 1926 02:42:58 + 1h 28m 23s
KARINA IWANEK 273 7250 1929 02:43:54 + 1h 29m 19s
ROBERT MAŁAŻEWSKI 274 7263 5324 02:45:14 + 1h 30m 39s
AGNIESZKA JANUSZEWSKA 275 7286 1950 02:48:03 + 1h 33m 28s
EMILIA MITURA 276 7298 1957 02:50:36 + 1h 36m 1s
ANDRZEJ SITKO 277 7331 5359 03:01:36 + 1h 47m 1s
TOMASZ MARCINKOWSKI 278 7343 5367 03:12:34 + 1h 57m 59s