Klasyfikacja rocznik 1968 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1968
Aktualizacja: 2019-10-22 19:18:27 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ROBERT KORZENIOWSKI 1 44 43 01:19:13
ADAM BUTRYN 2 92 89 01:21:10 + 1m 57s
MAREK TRACZYK 3 252 246 01:26:48 + 7m 35s
ROBERT KRECZMAŃSKI 4 275 269 01:27:31 + 8m 18s
PIOTR SADOWSKI 5 376 368 01:29:17 + 10m 4s
BOGUSŁAW OPRYSZEK 6 544 530 01:32:34 + 13m 21s
CZAREK KNAP 7 586 571 01:33:08 + 13m 55s
MAREK ZIELIŃSKI 8 788 769 01:35:21 + 16m 8s
SŁAWOMIR KAMOLA 9 874 848 01:36:22 + 17m 9s
JACEK MARON 10 924 897 01:37:08 + 17m 55s
BOGDAN PRZEBINDA 11 949 920 01:37:19 + 18m 6s
JACEK MŁODOŻENIEC 12 975 942 01:37:36 + 18m 23s
PIOTR JAREMEK 13 1062 1025 01:38:26 + 19m 13s
TOMASZ ZAJĄC 14 1234 1186 01:39:33 + 20m 20s
JACEK ODOLIŃSKI 15 1342 1287 01:40:25 + 21m 12s
PAWEŁ POMASKI 16 1354 1298 01:40:33 + 21m 20s
LESZEK DYDYCZ 17 1381 1324 01:40:52 + 21m 39s
WOJCIECH SOT 18 1425 1367 01:41:12 + 21m 59s
JAROSŁAW BOSIŃSKI 19 1450 1384 01:41:31 + 22m 18s
DARIUSZ JAKUBOWSKI 20 1464 1397 01:41:39 + 22m 26s
MACIEJ KARCZ 21 1511 1442 01:42:05 + 22m 52s
WŁODZIMIERZ SERWIŃSKI 22 1584 1511 01:42:42 + 23m 29s
JÓZEF DZIEDZIC 23 1610 1532 01:42:53 + 23m 40s
RENATA KWIATKOWSKA 24 1636 81 01:43:04 + 23m 51s
ARKADIUSZ PEC 25 1692 1602 01:43:29 + 24m 16s
ZBIGNIEW BORUCH 26 1737 1641 01:43:50 + 24m 37s
DARIUSZ BUDZIK 27 1832 1721 01:44:29 + 25m 16s
MARIUSZ JANKOWSKI 28 1943 1817 01:45:11 + 25m 58s
ROBERT BRZOSTEK 29 2046 1907 01:45:58 + 26m 45s
RAFAŁ LUCHOWSKI 30 2149 2000 01:46:36 + 27m 23s
ADAM HAJKOWICZ 31 2178 2026 01:46:47 + 27m 34s
SYLWESTER RACINOWSKI 32 2267 2100 01:47:28 + 28m 15s
WOJCIECH SZULC 33 2270 2103 01:47:29 + 28m 16s
WALDEMAR BEDNARCZYK 34 2329 2151 01:47:56 + 28m 43s
ARTUR TRACZYK 35 2372 2187 01:48:14 + 29m 1s
KRZYSZTOF NOGA 36 2522 2306 01:49:08 + 29m 55s
JANUSZ OLEJNIK 37 2607 2373 01:49:33 + 30m 20s
KRZYSZTOF SADOWSKI 38 2847 2567 01:50:57 + 31m 44s
MACIEJ KORDELASIŃSKI 39 2984 2679 01:51:44 + 32m 31s
GRZEGORZ JĘDRYKA 40 3077 2749 01:52:20 + 33m 7s
JACEK GAŁĄZKA 41 3117 2779 01:52:31 + 33m 18s
TOMASZ NAMYSŁ 42 3152 2806 01:52:41 + 33m 28s
JAREK SZMIT 43 3358 2970 01:53:54 + 34m 41s
ARTUR JADCZAK 44 3401 3003 01:54:05 + 34m 52s
PIOTR CHWAŁEK 45 3428 3026 01:54:13 + 35m
ZBIGNIEW ZAJAC 46 3483 3067 01:54:29 + 35m 16s
KRZYSZTOF KOSTYRA 47 3550 3113 01:54:52 + 35m 39s
PIOTR DZIEWICKI 48 3561 3122 01:54:57 + 35m 44s
PAWEŁ RUTKOWSKI 49 3563 3124 01:54:57 + 35m 44s
PIOTR GRABOWSKI 50 3780 3289 01:56:09 + 36m 56s
ANETA WINTER 51 4189 600 01:58:16 + 39m 3s
MALGORZATA JAGIEŁŁO 52 4296 638 01:58:44 + 39m 31s
TOMASZ KALITA 53 4307 3666 01:58:47 + 39m 34s
RENATA SŁODOWNIK 54 4311 643 01:58:48 + 39m 35s
DOROTA INTEREWICZ 55 4335 649 01:58:54 + 39m 41s
MAREK JAŁOSZYŃSKI 56 4357 3698 01:59:00 + 39m 47s
AGNIESZKA PYZEL 57 4491 708 01:59:51 + 40m 38s
ALEKSANDRA BAJOŁEK 58 4497 711 01:59:53 + 40m 40s
WIESŁAW TRAMSZ 59 4669 3898 02:01:07 + 41m 54s
BOŻENA CHMIELEWSKA 60 4690 782 02:01:15 + 42m 2s
KLARA RAMM 61 4729 795 02:01:27 + 42m 14s
PIOTR LITWIŃSKI 62 4868 4020 02:02:31 + 43m 18s
MARIOLA BAKALARSKA 63 4997 906 02:03:39 + 44m 26s
PIOTR GLISTA 64 5193 4212 02:05:30 + 46m 17s
WOJCIECH GAŁCZYŃSKI 65 5219 4228 02:05:47 + 46m 34s
RYSZARD PIOTROWSKI 66 5247 4247 02:06:02 + 46m 49s
JOANNA BATOR 67 5250 1002 02:06:05 + 46m 52s
LESZEK BAJDOWSKI 68 5271 4261 02:06:15 + 47m 2s
MACIEJ ŚWIĄTKOWSKI 69 5314 4288 02:06:36 + 47m 23s
JACEK SZCZEPANOWSKI 70 5508 4399 02:08:22 + 49m 9s
WIOLETTA ANNA WOJCIECHOWSKA 71 5512 1110 02:08:23 + 49m 10s
KRZYSZTOF WYKRĘT 72 5564 4429 02:08:49 + 49m 36s
KATARZYNA SZYMCZAK 73 5576 1142 02:08:59 + 49m 46s
WOJCIECH ROBAK 74 5604 4453 02:09:12 + 49m 59s
KATARZYNA STRADZA 75 5614 1156 02:09:17 + 50m 4s
ROBERT TELKA 76 5652 4480 02:09:39 + 50m 26s
VLADIANA SKRYPKA 77 5707 1195 02:10:18 + 51m 5s
DOROTA PAWLIK 78 5774 1224 02:10:57 + 51m 44s
TOMASZ OSYPIUK 79 5864 4605 02:11:44 + 52m 31s
MIECZYSŁAW DZIKOWSKI 80 5975 4668 02:12:58 + 53m 45s
JACEK BOCHENEK 81 6057 4712 02:13:53 + 54m 40s
DOROTA OLCZYNSKA 82 6101 1365 02:14:17 + 55m 4s
TOMASZ ZIĘTEK 83 6149 4760 02:14:43 + 55m 30s
ANNA TOBIASZ 84 6252 1432 02:16:10 + 56m 57s
MAREK STOLARCZUK 85 6258 4824 02:16:12 + 56m 59s
MARIA CEBEŃKO 86 6264 1437 02:16:15 + 57m 2s
TOMEK TROCIŃSKI 87 6305 4854 02:16:53 + 57m 40s
ADAM KOŁECKI 88 6412 4918 02:18:15 + 59m 2s
RENATA ZAJDLIC 89 6425 1502 02:18:28 + 59m 15s
DOROTA KOSEWSKA 90 6433 1505 02:18:33 + 59m 20s
KRYSTYNA DUNDA 91 6952 1767 02:28:09 + 1h 8m 56s
TOMASZ ARCISZEWSKI 92 6989 5203 02:29:28 + 1h 10m 15s
MARCIN SZÓSTAK 93 7001 5206 02:29:56 + 1h 10m 43s
DAREK SOCHOCKI 94 7093 5251 02:33:04 + 1h 13m 51s
IRENA KOWALIK 95 7104 1851 02:33:37 + 1h 14m 24s
TOMASZ KAZNOWSKI 96 7116 5257 02:34:14 + 1h 15m 1s
MONIKA SKOWROŃSKA-ŁĄCZNA 97 7149 1871 02:36:04 + 1h 16m 51s
ADAM TOMASZEWSKI 98 7167 5286 02:37:02 + 1h 17m 49s
SŁAWOMIRA WITECKA 99 7208 1904 02:39:38 + 1h 20m 25s
JOANNA ŚLACHCIAK 100 7232 1917 02:41:01 + 1h 21m 48s
PIOTR STASZCZAK 101 7315 5349 02:54:28 + 1h 35m 15s
JACEK DĄBROWSKI 102 7346 5369 03:13:43 + 1h 54m 30s