Klasyfikacja rocznik 1967 : BMW Półmaraton Praski 2017 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1967
Aktualizacja: 2019-10-22 01:43:00 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ANDRZEJ KOTWA 1 99 96 01:21:40
ANDRZEJ PIĄTKOWSKI 2 349 341 01:28:46 + 7m 6s
STANISŁAW KUPIEC 3 414 406 01:30:00 + 8m 20s
JACEK CZABAJ 4 435 425 01:30:27 + 8m 47s
DARIUSZ KORNELUK 5 655 640 01:33:51 + 12m 11s
ARTUR MALISZEWSKI 6 739 722 01:34:48 + 13m 8s
KRZYSZTOF ŁABANOWSKI 7 757 739 01:34:57 + 13m 17s
RAFAŁ KRAMER 8 799 780 01:35:27 + 13m 47s
KRZYSZTOF STACHOWIAK 9 857 832 01:36:10 + 14m 30s
JACEK PODLEWSKI 10 1138 1098 01:38:54 + 17m 14s
ANDRZEJ MARCJANIK 11 1157 1116 01:39:02 + 17m 22s
LESZEK GRZECHNIK 12 1228 1180 01:39:29 + 17m 49s
ANDRZEJ RABCZEWSKI 13 1237 1189 01:39:34 + 17m 54s
MAREK ZAGANCZYK 14 1771 1667 01:44:05 + 22m 25s
PIOTR KOWALCZEWSKI 15 1843 1731 01:44:35 + 22m 55s
TOMASZ SKALSKI 16 2083 1943 01:46:10 + 24m 30s
KRZYSZTOF STANKIEWICZ 17 2108 1965 01:46:21 + 24m 41s
PAWEŁ MAJCHER 18 2163 2012 01:46:42 + 25m 2s
DARIUSZ ANTONISZYN 19 2214 2060 01:47:02 + 25m 22s
MARIUSZ CHRUSTNY 20 2702 2451 01:49:58 + 28m 18s
DAREK KLIMCZAK 21 2709 2457 01:50:00 + 28m 20s
JERZY WATRAKIEWICZ 22 2945 2649 01:51:30 + 29m 50s
ELA ANDRZEJCZAK 23 3015 312 01:51:59 + 30m 19s
MAREK SKUZA 24 3271 2899 01:53:23 + 31m 43s
ANDRZEJ DZIĘGIELEWSKI 25 3444 3039 01:54:20 + 32m 40s
TOMASZ KARWALA 26 3511 3087 01:54:36 + 32m 56s
JOANNA MŁODZIANOWSKA 27 3531 432 01:54:44 + 33m 4s
KATARZYNA ŁAPIŃSKA 28 3810 499 01:56:21 + 34m 41s
ARKADIUSZ KOWALEWSKI 29 3893 3375 01:56:46 + 35m 6s
GRZEGORZ KOWALIK 30 4112 3533 01:57:54 + 36m 14s
JADWIGA BARTOSZEK 31 4287 634 01:58:42 + 37m 2s
ZBIGNIEW GILL 32 4433 3747 01:59:28 + 37m 48s
PIOTR SUŁKOWSKI 33 4652 3884 02:00:59 + 39m 19s
DOROTA ZAJĄC 34 4671 772 02:01:08 + 39m 28s
CEZARY KLIMONT 35 4698 3915 02:01:18 + 39m 38s
MARTEN SCHOENROCK 36 4849 4009 02:02:22 + 40m 42s
MAGDA MIELNICZEK 37 4926 875 02:03:10 + 41m 30s
ADAM WILIMSKI 38 5053 4126 02:04:04 + 42m 24s
BEATA BRZEZOWSKA 39 5123 951 02:04:43 + 43m 3s
GRZEGORZ PRĘGOWSKI 40 5176 4202 02:05:21 + 43m 41s
WOJCIECH SKOWROŃSKI 41 5291 4273 02:06:22 + 44m 42s
MARIUSZ GRABOWSKI 42 5648 4477 02:09:36 + 47m 56s
PAWEŁ CISZEWSKI 43 5836 4591 02:11:31 + 49m 51s
BEATA KALBARCZYK 44 5887 1269 02:11:59 + 50m 19s
JOANNA GÓRSKA 45 6011 1327 02:13:18 + 51m 38s
JAREK WÓJCIK 46 6075 4724 02:13:58 + 52m 18s
PIOTR SAWICKI 47 6163 4769 02:14:58 + 53m 18s
MAREK FERUŚ 48 6228 4804 02:15:49 + 54m 9s
DARIUSZ PIĘTKA 49 6318 4862 02:17:05 + 55m 25s
DARIUSZ ŚWIRSKI 50 6322 4865 02:17:07 + 55m 27s
MACIEJ CHMIELEWSKI 51 6393 4905 02:18:06 + 56m 26s
IRENEUSZ CHRZANOWSKI 52 6414 4920 02:18:18 + 56m 38s
KATARZYNA KARPIUK 53 6422 1501 02:18:25 + 56m 45s
ALBERTO KILAYKO 54 6687 5061 02:22:25 + 1h 45s
MAREK LIKOS 55 6765 5098 02:24:02 + 1h 2m 22s
DARIUSZ SKOWERA 56 6821 5122 02:25:12 + 1h 3m 32s
ANNA NOWAK 57 6826 1701 02:25:19 + 1h 3m 39s
JACEK PASZKIET 58 6914 5169 02:27:18 + 1h 5m 38s
JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI 59 7092 5250 02:33:01 + 1h 11m 21s
IRYNA HLITKO 60 7150 1872 02:36:09 + 1h 14m 29s
ANDRZEJ ONISK 61 7187 5291 02:38:21 + 1h 16m 41s
MARIUSZ MILKOWSKI 62 7231 5315 02:41:00 + 1h 19m 20s
ANIA WAWRZYŃCZYK-MALINOWSKA 63 7322 1968 02:55:38 + 1h 33m 58s