KORZENIOWSKI DARIUSZ
697
· Accelerating Poland
|
201
|
197
|
01:25:20 |
1977
|
Dyplom
|
Leśniak Jacek
5035
· PLANBIEGANIE ARTUR KOZŁOWSKI
|
202
|
198
|
01:25:22 |
1980
|
Dyplom
|
Jul Daniel
7591
|
203
|
199
|
01:25:25 |
1989
|
Dyplom
|
Rostek Piotr
185
· BMW Inchcape Poznań
/ Inchcape Motor Polska
|
204
|
200
|
01:25:28 |
1961
|
Dyplom
|
Karpiński Jędrzej
711
· Lufthansa Systems Poland Ac...
|
205
|
201
|
01:25:30 |
1993
|
Dyplom
|
ZAJĄC PAWEŁ
2392
|
206
|
202
|
01:25:30 |
1980
|
Dyplom
|
Maślany Mariusz
2272
· Elektrometal Energetyka SA
|
207
|
203
|
01:25:33 |
1972
|
Dyplom
|
Kanciała Łukasz
5441
· SAINT-GOBAIN SQUAD
/ Glassolutions
|
208
|
204
|
01:25:33 |
1982
|
Dyplom
|
Dmowski Rafał
102
· 4F
|
209
|
205
|
01:25:34 |
1978
|
Dyplom
|
Słomian Marcin
5406
|
210
|
206
|
01:25:35 |
1978
|
Dyplom
|
Szczęsny Piotr
1618
· Runcross Rozgarty
|
211
|
207
|
01:25:35 |
1990
|
Dyplom
|
Granoszek Przemysław
8694
|
212
|
208
|
01:25:35 |
1987
|
Dyplom
|
Czarnota Piotr
6721
· Running 4 Europe
|
213
|
209
|
01:25:36 |
1984
|
Dyplom
|
Dąbkowski Krzysztof
150
· T-Mobile Running Team
/ T-Mobile Polska S.A.
|
214
|
210
|
01:25:38 |
1979
|
Dyplom
|
Mazurowski Tomasz
5062
· Pszczółkowski Team
|
215
|
211
|
01:25:40 |
1972
|
Dyplom
|
Kubik Józef
5660
· Zabiegani Ropczyce
|
216
|
212
|
01:25:40 |
1961
|
Dyplom
|
Kłoda Magda
2675
|
217
|
5
|
01:25:42 |
1987
|
Dyplom
|
Woźniak Krzysztof
7854
· innogy runners
/ innogy Polska S.A.
|
218
|
213
|
01:25:43 |
1978
|
Dyplom
|
Parsons Alan
8099
· Warsaw International Triath...
|
219
|
214
|
01:25:45 |
1981
|
Dyplom
|
TARGOSZ MICHAŁ
2143
· I Ty Możesz Być Wielki ITMB...
/ Leroy Merlin
|
220
|
215
|
01:25:46 |
1980
|
Dyplom
|
Mosiołek Monika
1711
· Biegnę, żeby Bartek mógł bi...
|
221
|
6
|
01:25:50 |
1984
|
Dyplom
|
Staszczuk Tomasz
3370
· S•BRO•S
|
222
|
216
|
01:25:51 |
1977
|
Dyplom
|
Wójtowicz Robert
4924
· Amator_Sportu
|
223
|
217
|
01:25:52 |
1977
|
Dyplom
|
Troniarz Paweł
1199
· T&T Bros Team/TEAMOCHAL
|
224
|
218
|
01:25:52 |
1979
|
Dyplom
|
Bartosik Marek
2628
· Beauty Sport
|
225
|
219
|
01:25:54 |
1976
|
Dyplom
|
Naskręt Bartłomiej
4327
|
226
|
220
|
01:25:55 |
1984
|
Dyplom
|
Czemerys Dariusz
5319
· PZU Sport Team
/ PZU
|
227
|
221
|
01:25:55 |
1978
|
Dyplom
|
Chrzanowski Hubert
6461
|
228
|
222
|
01:25:56 |
1983
|
Dyplom
|
Bułdak Krzysztof
5664
|
229
|
223
|
01:26:08 |
1981
|
Dyplom
|
Currit Travis
7448
· Warsaw International Triath...
/ Techland
|
230
|
224
|
01:26:09 |
1984
|
Dyplom
|
Sobiczewski Rafał
8484
|
231
|
225
|
01:26:09 |
1984
|
Dyplom
|
Nowak Paweł
6093
· Roch Jasienica
|
232
|
226
|
01:26:10 |
1989
|
Dyplom
|
Borowski Szczepan
6407
|
233
|
227
|
01:26:13 |
1979
|
Dyplom
|
Owczarzak Rafał
6742
· BWRUNNERS
/ Armatis
|
234
|
228
|
01:26:19 |
1978
|
Dyplom
|
Gala Grzegorz
7190
|
235
|
229
|
01:26:19 |
1978
|
Dyplom
|
Bębeńca Błażej
1587
· Wesoła Piaskowa
/ Benefit Systems Running Team
|
236
|
230
|
01:26:23 |
1983
|
Dyplom
|
Rowiński Michał
7091
· Lubawa Kocha Biegać
/ IKEA Industry
|
237
|
231
|
01:26:23 |
1984
|
Dyplom
|
Pisarewicz Karol
7815
|
238
|
232
|
01:26:26 |
1988
|
Dyplom
|
Lewdorowicz Wojciech
745
· Sam Sobie Klubem
|
239
|
233
|
01:26:27 |
1977
|
Dyplom
|
Błaszczyk Artur
7450
· KB Legionowo
|
240
|
234
|
01:26:27 |
1979
|
Dyplom
|
Klepacki Karol
7874
· We Run Clan
/ WE RUN CLAN
|
241
|
235
|
01:26:27 |
1986
|
Dyplom
|
Anusiewicz Robert
1042
|
242
|
236
|
01:26:31 |
1973
|
Dyplom
|
Mazurek Karol
8277
· Robert Bosch Sp. z o.o.
|
243
|
237
|
01:26:32 |
1982
|
Dyplom
|
Kobiałka Marek
2802
· MARKOWI BIEGACZE
|
244
|
238
|
01:26:35 |
1981
|
Dyplom
|
Ziółkowski Jarosław
8725
· LKS ZORZA GDYNIA
|
245
|
239
|
01:26:35 |
1986
|
Dyplom
|
Bralewski Tomasz
4617
· Brańszczyk
|
246
|
240
|
01:26:39 |
1969
|
Dyplom
|
Szałkowski Dawid
5415
· Ekobiegi
/ MODR WARSZAWA
|
247
|
241
|
01:26:42 |
1978
|
Dyplom
|
Stokowski Dariusz
4683
· HUSARIA RACE TEAM
|
248
|
242
|
01:26:44 |
1988
|
Dyplom
|
Mękal Radek
4810
· MB Team
|
249
|
243
|
01:26:46 |
1979
|
Dyplom
|
Machlowski Lukasz
3953
· KKB Dystans / PGB Sportowa ...
|
250
|
244
|
01:26:48 |
1986
|
Dyplom
|
Adamczyk Przemysław
5592
· adidas Runners
|
251
|
245
|
01:26:48 |
1977
|
Dyplom
|
Traczyk Marek
3607
|
252
|
246
|
01:26:48 |
1968
|
Dyplom
|
Sudoł Rafał
4531
· Feniks Legnica
|
253
|
247
|
01:26:48 |
1990
|
Dyplom
|
Żarski Antoni
8545
|
254
|
248
|
01:26:52 |
1970
|
Dyplom
|
Głodek Marcin
2441
· Mazowsze Stężyca
|
255
|
249
|
01:26:59 |
1981
|
Dyplom
|
Bzdawka Tomasz
4625
· Nakielski Klub Biegacza
|
256
|
250
|
01:27:02 |
1974
|
Dyplom
|
Czerwonka Mikołaj
8091
· HanuKubaZof
|
257
|
251
|
01:27:03 |
1980
|
Dyplom
|
Żak Robert
895
· Wieliszew Heron Team
/ 1973
|
258
|
252
|
01:27:05 |
1973
|
Dyplom
|
Bielerzewski jakub
4136
· PM Runners Team
|
259
|
253
|
01:27:06 |
1974
|
Dyplom
|
Walasek Grzegorz
2861
· biegusiem.pl
|
260
|
254
|
01:27:06 |
1970
|
Dyplom
|
Błaszczyk Marcin
1907
· team biegaj pod okiem trenera
|
261
|
255
|
01:27:07 |
1986
|
Dyplom
|
Treder Mateusz
7474
· EDC RUNNERS
/ General Electric Company Po...
|
262
|
256
|
01:27:08 |
1988
|
Dyplom
|
Wyszyński Bernard
8042
· KB ActiveSports Warszawa
/ Reckitt Benckiser
|
263
|
257
|
01:27:08 |
1978
|
Dyplom
|
Szczepkowski Bartłomiej
6931
· BZ WBK Runners Team
|
264
|
258
|
01:27:09 |
1981
|
Dyplom
|
Chrzan Marcin
7369
|
265
|
259
|
01:27:11 |
1974
|
Dyplom
|
Trembecki Tomasz
5550
· M.I.L.A.
|
266
|
260
|
01:27:12 |
1973
|
Dyplom
|
korol adam
4
|
267
|
261
|
01:27:15 |
1974
|
Dyplom
|
Straszak Piotr
4621
|
268
|
262
|
01:27:16 |
1983
|
Dyplom
|
Skowroński Michał
221
· Biegam Bo Lubię Ostrołęka
/ Melvit S.A.
|
269
|
263
|
01:27:20 |
1981
|
Dyplom
|
Mielczarek Dawid
1886
· david_step_by_step
|
270
|
264
|
01:27:22 |
1982
|
Dyplom
|
Lewandowski Bartosz
3138
|
271
|
265
|
01:27:22 |
1990
|
Dyplom
|
Mąka Sławomir
4538
· KK24h/Starglass Team
|
272
|
266
|
01:27:23 |
1966
|
Dyplom
|
Hawryluk Ireneusz
712
· Krasnystaw Biega
|
273
|
267
|
01:27:25 |
1969
|
Dyplom
|
Dorosz Damian
1031
|
274
|
268
|
01:27:28 |
1993
|
Dyplom
|
Kreczmański Robert
7415
|
275
|
269
|
01:27:31 |
1968
|
Dyplom
|
Czekanski Maciej
4269
· Arkadiusz Gardzielewski Run...
|
276
|
270
|
01:27:32 |
1985
|
Dyplom
|
Hołowacz Krzysztof
4418
· Kondycja
/ Versatile
|
277
|
271
|
01:27:35 |
1977
|
Dyplom
|
Strojkowski Bartosz
2246
· Łódź Kocha Sport
|
278
|
272
|
01:27:37 |
1983
|
Dyplom
|
Zalewski Michał
573
|
279
|
273
|
01:27:44 |
1979
|
Dyplom
|
Koter Aleksander
570
· Nieformalna grupa
|
280
|
274
|
01:27:44 |
1984
|
Dyplom
|
Kamiński Tomasz
6372
· Gąbin Biega
|
281
|
275
|
01:27:45 |
1992
|
Dyplom
|
Broniek Wojciech
4615
· Amator_Sportu
|
282
|
276
|
01:27:46 |
1970
|
Dyplom
|
Zalewski Konrad
8543
|
283
|
277
|
01:27:47 |
1987
|
Dyplom
|
Dasios Piotr
7981
|
284
|
278
|
01:27:48 |
1965
|
Dyplom
|
Stępnik Paweł
7521
|
285
|
279
|
01:27:51 |
1977
|
Dyplom
|
Grześkowiak Bartosz
1105
· Lipiec Running Team
|
286
|
280
|
01:27:54 |
1977
|
Dyplom
|
WĘGRECKI PAWEŁ
8669
· 25 Brygada Kawalerii Powiet...
|
287
|
281
|
01:27:54 |
1988
|
Dyplom
|
Mularski Sławomir
1571
|
288
|
282
|
01:27:56 |
1965
|
Dyplom
|
Jabłoński Paweł
4778
· Nidzica Biega
|
289
|
283
|
01:27:57 |
1976
|
Dyplom
|
Szkółka Robert
5424
· EASYRUNNING TEAM
|
290
|
284
|
01:27:57 |
1973
|
Dyplom
|
Sawicki Marcin
4510
|
291
|
285
|
01:27:59 |
1983
|
Dyplom
|
Łojewski Marcin
4194
· BWRUNNERS
|
292
|
286
|
01:28:00 |
1991
|
Dyplom
|
Halagiera Michał
4396
· DUDYCZteam
|
293
|
287
|
01:28:01 |
1981
|
Dyplom
|
Skalski Maciej
8271
|
294
|
288
|
01:28:01 |
1978
|
Dyplom
|
Ciechorski JAROSŁAW
3456
· ECOBAG NETWORK
|
295
|
289
|
01:28:03 |
1978
|
Dyplom
|
Rustecki Mariusz
6219
|
296
|
290
|
01:28:03 |
1973
|
Dyplom
|
Fliegner Tomasz
5318
|
297
|
291
|
01:28:05 |
1996
|
Dyplom
|
Byrt Marcin
3769
· KS Lemiesz Team Warszawa
/ PwC Polska
|
298
|
292
|
01:28:06 |
1979
|
Dyplom
|
Barglik Adam
7728
|
299
|
293
|
01:28:06 |
1978
|
Dyplom
|
Przybysz Rafał
3182
· 23 BLT Mińsk Mazowiecki
/ 23 Baza Lotnictwa Taktycznego
|
300
|
294
|
01:28:08 |
1983
|
Dyplom
|