Klasyfikacja rocznik 1983 : BMW Półmaraton Praski 2016 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1983
Aktualizacja: 2020-02-24 05:44:23 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
PAWEL TYMINSKI 1 13 11 01:18:33
ŁUKASZ GREGORCZYK 2 45 41 01:23:06 + 4m 33s
MACIEJ TARNOWSKI 3 60 56 01:24:27 + 5m 54s
PIOTR MICHALSKI 4 67 63 01:25:02 + 6m 29s
ŁUKASZ MAZIARZ 5 86 80 01:26:08 + 7m 35s
KRZYSZTOF LISAK 6 90 84 01:26:16 + 7m 43s
TOMASZ TOMCZAK 7 134 128 01:29:05 + 10m 32s
MICHAŁ MOKRZAŃSKI 8 160 153 01:30:06 + 11m 33s
MARCIN KARPIŃSKI 9 161 154 01:30:06 + 11m 33s
PAWEŁ MINKINA 10 179 171 01:30:49 + 12m 16s
KAROL FROŚ 11 188 180 01:31:10 + 12m 37s
LECH LATECKI 12 197 188 01:31:36 + 13m 3s
PAWEŁ MEISSNER 13 216 205 01:32:11 + 13m 38s
BŁAŻEJ BĘBEŃCA 14 219 208 01:32:17 + 13m 44s
ADAM WASIEWICZ 15 229 218 01:32:36 + 14m 3s
KRZYSZTOF KISIELEWSKI 16 254 242 01:33:12 + 14m 39s
JAKUB RYBA 17 257 245 01:33:18 + 14m 45s
ADRIAN SOBEL 18 314 300 01:34:29 + 15m 56s
MACIEJ WRONA 19 397 380 01:36:20 + 17m 47s
PIOTR DĄBROWSKI 20 406 389 01:36:37 + 18m 4s
KAROLINA KUNDYS 21 407 18 01:36:39 + 18m 6s
ALBERTO SÁNCHEZ BERNABÉU 22 408 390 01:36:42 + 18m 9s
HUBERT CHRZANOWSKI 23 423 405 01:37:01 + 18m 28s
PIOTR STADNICKI 24 442 423 01:37:24 + 18m 51s
TOMASZ RIEFF 25 479 460 01:38:16 + 19m 43s
PIOTR KNAP 26 481 462 01:38:17 + 19m 44s
MATEUSZ FRĄTCZAK 27 487 468 01:38:21 + 19m 48s
PAULINA PRUGAR-FUKOWSKA 28 489 20 01:38:23 + 19m 50s
ŁUKASZ WALASEK 29 513 491 01:38:53 + 20m 20s
BOGUSŁAW MOCHNIEJ 30 522 500 01:39:00 + 20m 27s
PAWEŁ FLORJANOWICZ 31 574 552 01:39:40 + 21m 7s
MARCIN OLCHOWIK 32 584 562 01:39:50 + 21m 17s
SZYMON MOLĘDYS 33 588 565 01:39:52 + 21m 19s
MARCIN GAŁKOWSKI 34 637 613 01:40:30 + 21m 57s
ŁUKASZ MUSIAŁ 35 659 632 01:40:54 + 22m 21s
TOMASZ IWANIUK 36 754 720 01:42:32 + 23m 59s
MATHIEU CORBI 37 767 733 01:42:41 + 24m 8s
ŁUKASZ NESTER 38 771 736 01:42:44 + 24m 11s
ROBERT ŁAWNICKI 39 804 767 01:43:23 + 24m 50s
KRZYSZTOF ŁOJEK 40 806 768 01:43:25 + 24m 52s
LILIANA KOŁACZ 41 818 40 01:43:31 + 24m 58s
MICHAŁ KWIATKOWSKI 42 887 844 01:44:13 + 25m 40s
DAWID SZATKOWSKI 43 900 856 01:44:22 + 25m 49s
KAMIL WOŁOSEWICZ 44 906 861 01:44:25 + 25m 52s
MARIUSZ SZLENDAK 45 967 916 01:45:09 + 26m 36s
ROBERT DĄBROWSKI 46 1005 951 01:45:35 + 27m 2s
JAKUB SZESZKO 47 1026 971 01:45:54 + 27m 21s
ŁUKASZ KUCHARSKI 48 1059 1002 01:46:13 + 27m 40s
ŁUKASZ BUKSOWICZ 49 1122 1060 01:46:53 + 28m 20s
WIKTOR MAKAREWICZ 50 1132 1070 01:46:57 + 28m 24s
BOGUSZ RACZYŃSKI 51 1190 1124 01:47:34 + 29m 1s
RADOSLAW PIEKARZ 52 1196 1129 01:47:36 + 29m 3s
ANETA DUDA 53 1213 70 01:47:46 + 29m 13s
JAKUB STĘCHŁY 54 1247 1176 01:48:11 + 29m 38s
PATRYCJA DETTLAFF 55 1269 72 01:48:27 + 29m 54s
PATRYK MAZUREK 56 1278 1204 01:48:34 + 30m 1s
MACIEJ SYKULA 57 1301 1226 01:48:46 + 30m 13s
ŁUKASZ KWIECIEŃ 58 1344 1264 01:49:16 + 30m 43s
TOMASZ KABACIŃSKI 59 1367 1286 01:49:30 + 30m 57s
BARTLOMIEJ NOWAK 60 1421 1331 01:50:00 + 31m 27s
ANDRZEJ KUĆMIERZ 61 1471 1379 01:50:30 + 31m 57s
WOJCIECH CHRZANOWSKI 62 1482 1390 01:50:37 + 32m 4s
PRZEMYSŁAW PIKULSKI 63 1489 1397 01:50:47 + 32m 14s
SEBASTIAN JUSZCZAKIEWICZ 64 1507 1412 01:50:55 + 32m 22s
ARTUR TUCHOWSKI 65 1549 1451 01:51:19 + 32m 46s
JAKUB JACHIMSKI 66 1566 1468 01:51:29 + 32m 56s
PAWEŁ STĘPNIAK 67 1626 1522 01:52:03 + 33m 30s
PRZEMYSŁAW NIEZGODA 68 1649 1541 01:52:15 + 33m 42s
ŁUKASZ NOWAK 69 1667 1559 01:52:28 + 33m 55s
MARLENA BUDZISZEWSKA 70 1672 111 01:52:31 + 33m 58s
ALEKSANDER STORC 71 1688 1577 01:52:42 + 34m 9s
MARTA MARSZAŁEK 72 1695 114 01:52:45 + 34m 12s
MICHAŁ FRONCZAK 73 1745 1624 01:53:05 + 34m 32s
PIOTR ADAMCZYK 74 1770 1645 01:53:20 + 34m 47s
PAWEŁ FABIANOWICZ 75 1784 1655 01:53:28 + 34m 55s
KAMIL GWADERA 76 1838 1698 01:54:05 + 35m 32s
DANIEL PACHA 77 1856 1714 01:54:17 + 35m 44s
RADOSŁAW GWIZDAŁA 78 1859 1717 01:54:17 + 35m 44s
MICHAŁ PIOTROWSKI 79 1878 1731 01:54:29 + 35m 56s
MIKOŁAJ KOSEWSKI 80 1925 1770 01:54:58 + 36m 25s
ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI 81 1933 1778 01:55:01 + 36m 28s
MICHAŁ MACIEJEWSKI 82 1934 1779 01:55:02 + 36m 29s
JAKUB LISIECKI 83 1965 1804 01:55:19 + 36m 46s
ŁUKASZ MIĘTUS 84 1982 1819 01:55:27 + 36m 54s
JAN PIOTROWSKI 85 2050 1869 01:55:58 + 37m 25s
PIOTR ŻELAZKO 86 2058 1876 01:56:01 + 37m 28s
SZYMON WĄSOWSKI 87 2092 1906 01:56:19 + 37m 46s
PAULINA FILIPIAK 88 2122 195 01:56:35 + 38m 2s
KRZYSZTOF KOŚCIŃSKI 89 2216 1998 01:57:20 + 38m 47s
KAMIL SKOMOROWSKI 90 2250 2024 01:57:38 + 39m 5s
KRZYSZTOF ORLIŃSKI 91 2257 2030 01:57:45 + 39m 12s
RAFAŁ CZEREMAŃSKI 92 2264 2037 01:57:51 + 39m 18s
MARIUSZ BRZEZIŃSKI 93 2270 2042 01:57:54 + 39m 21s
MARIUSZ BOMBIK 94 2312 2075 01:58:12 + 39m 39s
KRZYSZTOF HERNIK 95 2316 2078 01:58:13 + 39m 40s
SEBASTIAN POGORZELSKI 96 2341 2100 01:58:20 + 39m 47s
BRUNO RAPOSO 97 2375 2128 01:58:37 + 40m 4s
TOMASZ LESKIER 98 2391 2140 01:58:45 + 40m 12s
MARCIN TUREK 99 2394 2142 01:58:46 + 40m 13s
JAREK SWIATEK 100 2404 2150 01:58:51 + 40m 18s
MAŁGORZATA RYMARKIEWICZ 101 2414 256 01:58:55 + 40m 22s
ALEKSANDRA PODOBAS 102 2424 259 01:59:01 + 40m 28s
EWELINA KARCZMARSKA-BIELECKA 103 2461 268 01:59:15 + 40m 42s
FILIP KIJOWSKI 104 2505 2228 01:59:36 + 41m 3s
DANIEL CISZEK 105 2540 2255 01:59:48 + 41m 15s
KATARZYNA WOJDAT 106 2550 287 01:59:51 + 41m 18s
ŁUKASZ MARTYKA 107 2558 2270 01:59:52 + 41m 19s
PRZEMYSŁAW BERNE 108 2562 2273 01:59:54 + 41m 21s
JOANNA MALETKA 109 2569 291 01:59:59 + 41m 26s
KRZYSZTOF BIERYTA 110 2606 2308 02:00:18 + 41m 45s
TOMASZ KRZYŻEWSKI 111 2607 2309 02:00:19 + 41m 46s
DANIEL MOMOT 112 2695 2380 02:01:14 + 42m 41s
MAKSYM VOLYNETS 113 2705 2387 02:01:18 + 42m 45s
HANNA WAŃHA 114 2712 319 02:01:20 + 42m 47s
ANNA ŚWIĄDER-LEŚNIAK 115 2724 323 02:01:26 + 42m 53s
JOANNA MAGDALIŃSKA 116 2727 324 02:01:27 + 42m 54s
KATARZYNA SARBA 117 2730 325 02:01:28 + 42m 55s
PAWEŁ MAZURKIEWICZ 118 2756 2426 02:01:42 + 43m 9s
GRZEGORZ CZAJKOWSKI 119 2766 2434 02:01:46 + 43m 13s
ZOFIA MORUŚ 120 2795 339 02:02:01 + 43m 28s
ANNA POLKA 121 2801 342 02:02:04 + 43m 31s
PAWEŁ MAKAREWICZ 122 2846 2490 02:02:25 + 43m 52s
BARTŁOMIEJ CIASTEK 123 2876 2513 02:02:44 + 44m 11s
ANNA OSUCH 124 2882 364 02:02:47 + 44m 14s
ALEKSANDER SANDOMIERSKI 125 2902 2534 02:02:51 + 44m 18s
KAMILA POMASKA 126 2931 378 02:03:08 + 44m 35s
ARTUR BIAŁAS 127 2934 2556 02:03:11 + 44m 38s
MICHAŁ SERWINOWSKI 128 2935 2557 02:03:11 + 44m 38s
MACIEJ CZAJKOWSKI 129 2937 2559 02:03:12 + 44m 39s
MAGDALENA NADUK 130 2939 380 02:03:15 + 44m 42s
PAWEŁ BIEDRZYCKI 131 2959 2577 02:03:27 + 44m 54s
JAVIER PEREZ PASTOR 132 2979 2594 02:03:36 + 45m 3s
SYLWIA WYSZKOWSKA 133 3028 395 02:04:00 + 45m 27s
ANETA BLACHOWICZ 134 3047 400 02:04:11 + 45m 38s
GOSIA PIESIAK 135 3048 401 02:04:12 + 45m 39s
KAROLINA LASKOWSKA 136 3057 404 02:04:16 + 45m 43s
ANNA KURZAWA 137 3098 414 02:04:38 + 46m 5s
MICHAŁ KIJEWICZ 138 3192 2752 02:05:29 + 46m 56s
KRZYSZTOF RUTKOWSKI 139 3223 2775 02:05:43 + 47m 10s
LUCIA SOTO 140 3247 455 02:05:59 + 47m 26s
TOMASZ STĘPKOWSKI 141 3270 2810 02:06:07 + 47m 34s
MICHAŁ KURCZ 142 3273 2812 02:06:08 + 47m 35s
ANNA ZIELINSKA 143 3283 464 02:06:14 + 47m 41s
RADOSŁAW GÓRALCZYK 144 3289 2822 02:06:18 + 47m 45s
STANISŁAW SZYDŁOWSKI 145 3304 2832 02:06:23 + 47m 50s
ŁUKASZ KIELAK 146 3315 2840 02:06:31 + 47m 58s
TATSIANA KHROBAT 147 3333 479 02:06:41 + 48m 8s
MARCIN LEWAK 148 3359 2874 02:06:55 + 48m 22s
MICHAL BOGULSKI 149 3362 2875 02:06:55 + 48m 22s
MONIKA ZAKRZEWSKA 150 3403 494 02:07:21 + 48m 48s
MACIEJ OSICZKO 151 3425 2928 02:07:33 + 49m
DANIEL GARDZIEJCZYK 152 3429 2932 02:07:35 + 49m 2s
MARCIN FLORJANOWICZ 153 3433 2934 02:07:35 + 49m 2s
PAWEL KARP 154 3468 2959 02:07:59 + 49m 26s
BARBARA SKOTYN 155 3497 519 02:08:12 + 49m 39s
MAREK DĘBSKI 156 3502 2982 02:08:16 + 49m 43s
ANNA ROSIŃSKA 157 3525 528 02:08:29 + 49m 56s
RAFAŁ KOBYLIŃSKI 158 3560 3022 02:08:49 + 50m 16s
TOMASZ KOC 159 3562 3024 02:08:50 + 50m 17s
PIOTR SMOLIŃSKI 160 3604 3056 02:09:12 + 50m 39s
SEBASTIAN WNĘCZAK 161 3620 3066 02:09:16 + 50m 43s
MAREK TYCHANICZ 162 3636 3080 02:09:23 + 50m 50s
KAROL ŚWIETLICKI VEL WĘGOREK 163 3668 3106 02:09:46 + 51m 13s
BOGUMIŁ UŁAŃSKI 164 3670 3107 02:09:47 + 51m 14s
KONRAD PILCHOWSKI 165 3677 3110 02:09:51 + 51m 18s
RAFAŁ KLAMKA 166 3725 3143 02:10:23 + 51m 50s
GRZEGORZ SZMURŁO 167 3727 3145 02:10:23 + 51m 50s
RAFAŁ KOSIŃSKI 168 3767 3172 02:10:47 + 52m 14s
PIOTR CZERWINSKI 169 3790 3189 02:11:10 + 52m 37s
ORESTES DYMEK 170 3803 3199 02:11:18 + 52m 45s
MAŁGORZATA STANKIEWICZ 171 3877 627 02:12:17 + 53m 44s
MIKOŁAJ KOŁACZ 172 3889 3261 02:12:25 + 53m 52s
JACEK SIEKIERSKI 173 3937 3302 02:12:53 + 54m 20s
MARTYNA NOWAK 174 3942 639 02:12:56 + 54m 23s
KAROL GLIŃSKI 175 3955 3311 02:13:06 + 54m 33s
AGNIESZKA BANACH 176 3962 648 02:13:09 + 54m 36s
MACIEJ BONIECKI 177 3964 3315 02:13:10 + 54m 37s
MACIEJ KOPEĆ 178 3971 3320 02:13:13 + 54m 40s
GRZEGORZ LUBECKI 179 3975 3323 02:13:15 + 54m 42s
ELIZA MALINOWSKA-SZACOŃ 180 3977 653 02:13:16 + 54m 43s
EDYTA ADAMCZYK 181 3983 659 02:13:19 + 54m 46s
JUSTYNA GAŁKA 182 3999 667 02:13:28 + 54m 55s
ROBERT GOŁAWSKI 183 4054 3367 02:14:00 + 55m 27s
PAWEŁ DZIĘGIELEWSKI 184 4105 3406 02:14:26 + 55m 53s
MACIEK JANKOWSKI 185 4136 3424 02:14:52 + 56m 19s
ADRIAN ARROYO 186 4153 3437 02:15:03 + 56m 30s
SYLWIA WALECKA 187 4172 727 02:15:16 + 56m 43s
MICHAL BLOTNICKI 188 4214 3469 02:15:43 + 57m 10s
BARTOSZ GÓRSKI 189 4268 3506 02:16:20 + 57m 47s
MARTA OSTROWSKA 190 4280 770 02:16:29 + 57m 56s
ANDRZEJ GRUDZIŃSKI 191 4317 3532 02:16:56 + 58m 23s
JAN ZIĄBROWSKI 192 4344 3548 02:17:18 + 58m 45s
PIOTR KRZYŻANOWSKI 193 4357 3555 02:17:27 + 58m 54s
MAŁGORZATA SOBÓTEK 194 4361 803 02:17:29 + 58m 56s
PIOTR STAŃCZAK 195 4362 3559 02:17:30 + 58m 57s
SLAWOMIR BLACHARZ 196 4365 3561 02:17:31 + 58m 58s
DOMINIKA KACPRZAK 197 4373 808 02:17:35 + 59m 2s
KRZYSZTOF WASIELEWSKI 198 4374 3566 02:17:36 + 59m 3s
ADRIANA OSUCHOWSKA 199 4375 809 02:17:36 + 59m 3s
KATARZYNA SZTORMOWSKA 200 4379 812 02:17:42 + 59m 9s
PAWEL CHYLAK 201 4405 3583 02:18:08 + 59m 35s
SYLWIA KRASNODĘBSKA 202 4433 836 02:18:29 + 59m 56s
KRZYSZTOF KAWA 203 4440 3603 02:18:33 + 1h
LEONARD SIEGFRIED 204 4460 3618 02:18:49 + 1h 16s
MARCIN MAJEWSKI 205 4475 3626 02:19:05 + 1h 32s
MAGDALENA MOREIRA DE OLIVEIRA 206 4520 861 02:19:37 + 1h 1m 4s
KATARZYNA ZIELIŃSKA 207 4542 869 02:19:57 + 1h 1m 24s
PIOTR STEC 208 4553 3680 02:20:06 + 1h 1m 33s
KAROLINA SZCZEPAŃSKA 209 4598 893 02:20:35 + 1h 2m 2s
JAROSŁAW KOWALSKI 210 4601 3707 02:20:37 + 1h 2m 4s
GRZEGORZ BOBER 211 4604 3709 02:20:39 + 1h 2m 6s
PAWEŁ GOCHNIO 212 4642 3733 02:21:07 + 1h 2m 34s
MAJA GÓRSKA 213 4648 911 02:21:15 + 1h 2m 42s
BASIA FILIPCZYK 214 4667 923 02:21:23 + 1h 2m 50s
MARCIN STEMPAK 215 4707 3771 02:21:58 + 1h 3m 25s
MAGDALENA CHWIŁKOWSKA 216 4708 937 02:21:58 + 1h 3m 25s
ŁUKSZ MAŁKOWSKI 217 4714 3773 02:22:07 + 1h 3m 34s
OKSANA HUBICKA 218 4776 965 02:23:01 + 1h 4m 28s
BARTOSZ HUBICKI 219 4777 3812 02:23:02 + 1h 4m 29s
ŁUKASZ LUCIAK 220 4778 3813 02:23:03 + 1h 4m 30s
ARKADIUSZ FIRLĄG 221 4784 3819 02:23:09 + 1h 4m 36s
ALEKSANDRA RYGIEL 222 4809 972 02:23:40 + 1h 5m 7s
TOMASZ ZALEWSKI 223 4821 3846 02:23:58 + 1h 5m 25s
JOANNA WOJTASIK 224 4844 984 02:24:24 + 1h 5m 51s
ANNA BABICKA 225 4845 985 02:24:25 + 1h 5m 52s
KRYSTIAN JAKUBOWSKI 226 4864 3869 02:24:42 + 1h 6m 9s
ANDRZEJ SIEMION 227 4868 3872 02:24:48 + 1h 6m 15s
JOANNA RYSZAWA 228 4936 1026 02:26:09 + 1h 7m 36s
ŁUKASZ DORAU 229 4938 3912 02:26:11 + 1h 7m 38s
ROBERT MARCJANIUK 230 4955 3925 02:26:30 + 1h 7m 57s
ADAM PIOTROWSKI 231 4961 3928 02:26:33 + 1h 8m
MARCIN SZYMAŃSKI 232 5023 3960 02:28:03 + 1h 9m 30s
MARCIN ZAKRZEWSKI 233 5044 3974 02:28:32 + 1h 9m 59s
PAWEŁ GRAJEWSKI 234 5071 3992 02:29:14 + 1h 10m 41s
EMILIA OSIECKA 235 5073 1081 02:29:18 + 1h 10m 45s
EMILIA ILKÓW 236 5082 1086 02:29:35 + 1h 11m 2s
TOMASZ MILLER 237 5090 4002 02:29:46 + 1h 11m 13s
ALICJA PIASTA 238 5098 1095 02:29:58 + 1h 11m 25s
JOANNA PIOTROWSKA 239 5124 1103 02:30:28 + 1h 11m 55s
BARBARA SOTOWSKA 240 5140 1108 02:30:52 + 1h 12m 19s
IZABELA MAKAREWICZ 241 5141 1109 02:30:52 + 1h 12m 19s
MICHAŁ DENKIEWICZ 242 5152 4040 02:31:11 + 1h 12m 38s
ALEKSANDRA WYSOCKA 243 5158 1114 02:31:23 + 1h 12m 50s
TOMEK ROSOLSKI 244 5233 4087 02:33:47 + 1h 15m 14s
GRZEGORZ WRÓBEL 245 5265 4105 02:34:28 + 1h 15m 55s
MARTYNA KULCZYCKA 246 5268 1162 02:34:32 + 1h 15m 59s
PAWEŁ DZIURUŃ 247 5272 4110 02:34:48 + 1h 16m 15s
AGATA GARSTKA 248 5300 1172 02:35:54 + 1h 17m 21s
PAWEŁ MATYJASIAK 249 5328 4139 02:36:23 + 1h 17m 50s
JOANNA DUDZIC 250 5339 1195 02:36:44 + 1h 18m 11s
MARTA ŻERKOWSKA-BALAS 251 5359 1202 02:37:03 + 1h 18m 30s
NATALIA MILLER 252 5380 1214 02:38:10 + 1h 19m 37s
LUCYNA BEDRA-WÓDCZYŃSKA 253 5389 1220 02:38:40 + 1h 20m 7s
MARCIN MORAWSKI 254 5412 4181 02:39:49 + 1h 21m 16s
ANNA GIBEK 255 5490 1272 02:44:16 + 1h 25m 43s
BARTOSZ SĘDZIKOWSKI 256 5503 4225 02:45:01 + 1h 26m 28s
AGATA PIETRZAK 257 5589 1322 02:54:54 + 1h 36m 21s
MARCIN NOWAK 258 5591 4269 02:55:02 + 1h 36m 29s
ARTUR KASZAK 259 5636 4291 03:17:26 + 1h 58m 53s