Klasyfikacja rocznik 1978 : BMW Półmaraton Praski 2016 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1978
Aktualizacja: 2020-02-24 06:05:54 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
MARCIN FEHLAU 1 4 4 01:11:56
ARTUR LAPINSKI 2 48 44 01:23:24 + 11m 28s
ROBERT ZYCH 3 49 45 01:23:25 + 11m 29s
JANUSZ ŁUKOMSKI 4 57 53 01:24:23 + 12m 27s
PIOTR KANIA 5 71 66 01:25:18 + 13m 22s
KSAWERY SZCZEPANIK 6 80 74 01:25:49 + 13m 53s
JAREK BĄK 7 111 105 01:27:55 + 15m 59s
ŁUKASZ JERUĆ 8 121 115 01:28:27 + 16m 31s
PIOTR ZYGULA 9 125 119 01:28:49 + 16m 53s
PIOTR DOMAŃSKI 10 135 129 01:29:09 + 17m 13s
ŁUKASZ GĄDEK 11 147 140 01:29:39 + 17m 43s
ROBERT KIEROŃSKI 12 169 162 01:30:31 + 18m 35s
RAFAŁ OWCZARZAK 13 170 163 01:30:31 + 18m 35s
PAWEŁ STRZELCZYK 14 189 181 01:31:15 + 19m 19s
ARTUR ONISZCZUK 15 195 186 01:31:34 + 19m 38s
DAWID SZAŁKOWSKI 16 202 193 01:31:45 + 19m 49s
MARCIN WIŚNIEWSKI 17 238 227 01:32:47 + 20m 51s
RAFAŁ OGRODOWCZYK 18 318 304 01:34:32 + 22m 36s
GRZEGORZ CABAJ 19 320 306 01:34:33 + 22m 37s
PAWEŁ RYŚ 20 349 334 01:35:14 + 23m 18s
MAREK KUĆ 21 355 340 01:35:18 + 23m 22s
PRZEMYSŁAW JUREK 22 372 357 01:35:41 + 23m 45s
KRZYSZTOF MATWIEJCZYK 23 401 384 01:36:27 + 24m 31s
PRZEMEK PIKUS 24 415 397 01:36:50 + 24m 54s
TOMASZ BAJDA 25 426 408 01:37:05 + 25m 9s
MARTA KIJAŃSKA 26 431 19 01:37:12 + 25m 16s
KRZYSZTOF WOŹNIAK 27 498 477 01:38:29 + 26m 33s
ŁUKASZ CZABAN 28 508 486 01:38:48 + 26m 52s
RAFAŁ SUCHOWIRSKI 29 566 544 01:39:35 + 27m 39s
MICHAŁ SOBOCIŃSKI 30 582 560 01:39:46 + 27m 50s
PIOTR ROGALSKI 31 602 578 01:40:02 + 28m 6s
DANIEL BIELIŃSKI 32 625 601 01:40:19 + 28m 23s
DANIEL TRZANEK 33 651 626 01:40:48 + 28m 52s
MARCIN SIEŃCZYK 34 671 643 01:41:03 + 29m 7s
WOJCIECH KRYNICKI 35 676 646 01:41:08 + 29m 12s
MATEUSZ OCZKOWSKI 36 743 709 01:42:19 + 30m 23s
PAWEŁ MIZIŃSKI 37 756 722 01:42:32 + 30m 36s
ANDRZEJ SZOT 38 760 726 01:42:36 + 30m 40s
MARIUSZ GĄGAŁA 39 763 729 01:42:38 + 30m 42s
MACIEJ KARWOWSKI 40 795 758 01:43:15 + 31m 19s
MARIUSZ KRZEMIEŃ 41 807 769 01:43:25 + 31m 29s
ANETA SZUBA 42 823 41 01:43:35 + 31m 39s
PIOTR ZAKRZEWSKI 43 830 788 01:43:38 + 31m 42s
PAWEŁ GRABOWSKI 44 832 790 01:43:38 + 31m 42s
AGNIESZKA BAKALARZ 45 833 43 01:43:40 + 31m 44s
RAFAŁ JAŚKIEWICZ 46 893 849 01:44:18 + 32m 22s
ARKADIUSZ KMIECIK 47 894 850 01:44:19 + 32m 23s
MACIEJ SZWAJ 48 909 864 01:44:27 + 32m 31s
PRZEMEK NAWROCKI 49 921 874 01:44:38 + 32m 42s
MACIEJ PAWŁOWSKI 50 923 876 01:44:41 + 32m 45s
KRZYSZTOF WŁOSZCZYŃSKI 51 939 892 01:44:51 + 32m 55s
TOMASZ BRUDEREK 52 951 901 01:44:57 + 33m 1s
MARCIN SZYMASZEK 53 966 915 01:45:08 + 33m 12s
MICHAŁ MIELCARZ 54 1007 953 01:45:36 + 33m 40s
PIOTR ROMAN 55 1029 974 01:45:56 + 34m
JAKUB ZABŁOCKI 56 1050 994 01:46:07 + 34m 11s
MARCIN KARBARZ 57 1051 995 01:46:10 + 34m 14s
SŁAWEK PIOTROWSKI 58 1052 996 01:46:10 + 34m 14s
MARZENA OPIECZYŃSKA 59 1085 59 01:46:32 + 34m 36s
PATRYK SCHRODER 60 1104 1045 01:46:42 + 34m 46s
MICHAŁ SOKOŁOWSKI 61 1105 1046 01:46:42 + 34m 46s
JAKUB JĘDRZEJEK 62 1112 1052 01:46:48 + 34m 52s
ADAM FASZCZEWSKI 63 1115 1055 01:46:49 + 34m 53s
ARTUR ZAKRZEWSKI 64 1138 1076 01:47:01 + 35m 5s
TOMASZ ŁOSKOT 65 1142 1080 01:47:04 + 35m 8s
ANDRZEJ POLOZYNSKI 66 1148 1086 01:47:08 + 35m 12s
KONRAD SYGOCKI 67 1149 1087 01:47:09 + 35m 13s
MARIUSZ RYSZ 68 1203 1135 01:47:40 + 35m 44s
TOMASZ TKACZYK 69 1223 1153 01:47:52 + 35m 56s
PIOTR KACZYŃSKI 70 1224 1154 01:47:52 + 35m 56s
PIOTR MAKIEŁA 71 1225 1155 01:47:54 + 35m 58s
ALEKSANDER CHUDY 72 1242 1172 01:48:08 + 36m 12s
MARCIN KOZAK 73 1262 1191 01:48:23 + 36m 27s
DANIEL ARKE 74 1271 1199 01:48:29 + 36m 33s
TOMASZ OBYĆ 75 1273 1201 01:48:29 + 36m 33s
BENIAMIN SCHON 76 1292 1218 01:48:42 + 36m 46s
TOMASZ HERMANN 77 1297 1223 01:48:44 + 36m 48s
SZYMON SZCZYPIŃSKI 78 1341 1261 01:49:14 + 37m 18s
TOMASZ WOJCIECHOWSKI 79 1354 1274 01:49:20 + 37m 24s
PIOTR MARKOWSKI 80 1391 1308 01:49:46 + 37m 50s
MARIUSZ GACZYŃSKI 81 1400 1315 01:49:51 + 37m 55s
MAREK TYCHONIUK 82 1401 1316 01:49:51 + 37m 55s
TOMASZ BESZTERDA 83 1412 1323 01:49:56 + 38m
DAMIAN CIENKUSZ 84 1431 1341 01:50:07 + 38m 11s
MIROSŁAW LISZKA 85 1443 1353 01:50:13 + 38m 17s
DARIUSZ KRETOWICZ 86 1462 1370 01:50:24 + 38m 28s
JANUSZ WIELGUS 87 1465 1373 01:50:25 + 38m 29s
ALEKSANDER SEMCZUK 88 1505 1411 01:50:54 + 38m 58s
KAROL KRYSTOSIAK 89 1514 1419 01:50:58 + 39m 2s
PRZEMYSŁAW DZIEWIERZ 90 1516 1421 01:50:59 + 39m 3s
MICHAŁ POLITOWSKI 91 1526 1430 01:51:07 + 39m 11s
MACIEJ TARKA 92 1537 1440 01:51:12 + 39m 16s
MARCIN MAŁKOWSKI 93 1540 1443 01:51:14 + 39m 18s
DOMINIK TYRALSKI 94 1560 1462 01:51:27 + 39m 31s
TOMASZ ALBIŃSKI 95 1570 1472 01:51:31 + 39m 35s
PEKKA TAIPALE 96 1607 1505 01:51:55 + 39m 59s
WOJTEK MALARA 97 1615 1512 01:52:00 + 40m 4s
BEATA NOWAKOWSKA 98 1638 108 01:52:09 + 40m 13s
ANDRZEJ GRABOWSKI 99 1642 1534 01:52:11 + 40m 15s
MARCIN SIERANT 100 1703 1588 01:52:47 + 40m 51s
GRZEGORZ TARGOŃSKI 101 1709 1593 01:52:50 + 40m 54s
MICHAŁ TYMOSZUK 102 1716 1598 01:52:54 + 40m 58s
WOJTEK GĘBALA 103 1727 1608 01:52:59 + 41m 3s
ANDRZEJ KUTERA 104 1734 1615 01:53:01 + 41m 5s
FERNANDO SOUSA 105 1812 1678 01:53:50 + 41m 54s
MICHAL CHROSTEK 106 1815 1681 01:53:53 + 41m 57s
MARCIN MĄDRY 107 1817 1683 01:53:56 + 42m
KRZYSZTOF FILARSKI 108 1841 1701 01:54:07 + 42m 11s
MICHAŁ STOLARSKI 109 1846 1706 01:54:12 + 42m 16s
ANDRIJ SEMENIUK 110 1866 1721 01:54:24 + 42m 28s
JOANNA PAŁYSA 111 1906 152 01:54:39 + 42m 43s
MICHAEL NOWICKI 112 1918 1763 01:54:52 + 42m 56s
SEBASTIAN SZYMKOWIAK 113 1922 1767 01:54:56 + 43m
PIOTR KONOPKA 114 1954 1796 01:55:12 + 43m 16s
JACEK CELIŃSKI 115 1970 1809 01:55:20 + 43m 24s
KAROL KRYSTJAŃCZUK 116 1983 1820 01:55:28 + 43m 32s
ANNA ANDRZEJEWSKA 117 1996 169 01:55:33 + 43m 37s
ALICJA GĄSIOROWSKA 118 1997 170 01:55:34 + 43m 38s
SZYMON MAZUREK 119 2008 1836 01:55:42 + 43m 46s
ADAM CHOLEWA 120 2017 1843 01:55:44 + 43m 48s
DARIUSZ BIEDROŃ 121 2021 1847 01:55:45 + 43m 49s
ALES GIAO HANEK 122 2023 1849 01:55:46 + 43m 50s
JÓZEF SUSKI 123 2030 1855 01:55:49 + 43m 53s
JOANNA FRANKOWSKA 124 2047 180 01:55:57 + 44m 1s
KRZYSZTOF CHUĆ 125 2069 1886 01:56:07 + 44m 11s
PAWEŁ MALIŃSKI 126 2078 1893 01:56:10 + 44m 14s
DOROTA MUZOLF 127 2088 186 01:56:16 + 44m 20s
KONRAD ŚLEDZIECKI 128 2135 1937 01:56:44 + 44m 48s
ANDRZEJ NAWROT 129 2141 1941 01:56:46 + 44m 50s
WŁODZIMIERZ MIROŃCZUK 130 2144 1943 01:56:48 + 44m 52s
PAWEŁ PORĘBA 131 2147 1946 01:56:51 + 44m 55s
MARCIN PASTUSZAK 132 2163 1957 01:57:01 + 45m 5s
ANNA SZYMBORSKA 133 2212 218 01:57:19 + 45m 23s
RYSZARD MIKUSEK 134 2238 2016 01:57:34 + 45m 38s
KAMILA GÓRECZNY 135 2244 224 01:57:35 + 45m 39s
MICHAŁ KULCZYŃSKI 136 2306 2069 01:58:08 + 46m 12s
PIOTR ZYCH 137 2351 2109 01:58:24 + 46m 28s
RAFAŁ TRZASKOWSKI 138 2368 2122 01:58:33 + 46m 37s
RADEK WAWRZYNIAK 139 2371 2124 01:58:34 + 46m 38s
EDYTA SZEPIETOWSKA 140 2385 250 01:58:43 + 46m 47s
MAREK RYSIAWA 141 2405 2151 01:58:51 + 46m 55s
MARIUSZ WNUK 142 2439 2178 01:59:06 + 47m 10s
AGNIESZKA BOTKIEWICZ 143 2452 264 01:59:13 + 47m 17s
PAWEŁ MAKÓWKA 144 2460 2193 01:59:15 + 47m 19s
PAWEŁ DURAKIEWICZ 145 2493 2219 01:59:32 + 47m 36s
MICHAŁ KOŁAKOWSKI 146 2573 2282 02:00:01 + 48m 5s
TOMASZ WĘGRZYNEK 147 2667 2356 02:00:57 + 49m 1s
JAKUB MANDECKI 148 2680 2367 02:01:05 + 49m 9s
DAREK KOŁODZIEJCZYK 149 2721 2399 02:01:25 + 49m 29s
WITOLD BŁASZCZYŃSKI 150 2729 2405 02:01:28 + 49m 32s
KRYSTIAN POPCZYŃSKI 151 2804 2461 02:02:06 + 50m 10s
BARBARA MISZTA 152 2843 356 02:02:23 + 50m 27s
SŁAWOMIR SARZYŃSKI 153 2853 2495 02:02:28 + 50m 32s
SYLWESTER WYBRANOWSKI 154 2918 2544 02:02:58 + 51m 2s
ŁUKASZ RZEPECKI 155 2927 2552 02:03:04 + 51m 8s
ANNA KALINOWSKA 156 2929 377 02:03:06 + 51m 10s
RAFAŁ KOTUŁA 157 2963 2580 02:03:27 + 51m 31s
KATARZYNA MARCINIAK 158 2973 385 02:03:34 + 51m 38s
ALEKSANDRA NORKOWSKA 159 3000 391 02:03:47 + 51m 51s
MARCIN ERNT 160 3003 2612 02:03:48 + 51m 52s
PATRYK KOWALCZYK 161 3026 2632 02:04:00 + 52m 4s
RAJMUND LISIECKI 162 3060 2654 02:04:18 + 52m 22s
OKSANA PELVETSKA 163 3073 409 02:04:25 + 52m 29s
JACEK FILBRANDT 164 3077 2668 02:04:27 + 52m 31s
FILIP DIMITROW 165 3110 2695 02:04:49 + 52m 53s
JUSTIN MACARTHUR 166 3116 2700 02:04:52 + 52m 56s
FRĄCZEK MACIEJ 167 3140 2717 02:05:05 + 53m 9s
BARTŁOMIEJ BIERNAT 168 3145 2720 02:05:09 + 53m 13s
RADOSŁAW KWIECIŃSKI 169 3171 2736 02:05:20 + 53m 24s
ANNA BRUDEREK 170 3199 441 02:05:34 + 53m 38s
AGNIESZKA FISZER 171 3212 445 02:05:39 + 53m 43s
KRZYSZTOF GALIŃSKI 172 3303 2831 02:06:23 + 54m 27s
MAGDALENA TUKIENDORF 173 3307 473 02:06:26 + 54m 30s
AGNIESZKA KRUPA 174 3313 475 02:06:29 + 54m 33s
JAN KOTNOWSKI 175 3325 2849 02:06:37 + 54m 41s
MARCIN KORSAK 176 3375 2887 02:07:02 + 55m 6s
TOMASZ NAJDER 177 3400 2908 02:07:19 + 55m 23s
DARIUSZ BUTKIEWICZ 178 3404 2910 02:07:22 + 55m 26s
MAREK KRĘPICZ 179 3445 2943 02:07:42 + 55m 46s
GRZEGORZ SAWICKI 180 3480 2967 02:08:05 + 56m 9s
STEFAN BATORY 181 3493 2977 02:08:11 + 56m 15s
ANETA SZYNDLER 182 3500 520 02:08:14 + 56m 18s
SŁAWOMIR SIEMIŃSKI 183 3519 2993 02:08:28 + 56m 32s
ŁUKASZ KULESA 184 3521 2995 02:08:28 + 56m 32s
SŁAWOMIR NAWROZIDIS 185 3530 3000 02:08:31 + 56m 35s
ADRIAN BURCHARD 186 3538 3006 02:08:35 + 56m 39s
RADOSŁAW KRAWCZYK 187 3563 3025 02:08:50 + 56m 54s
ARIEL WOJDYLEWSKI 188 3608 3058 02:09:13 + 57m 17s
SEBASTIAN DUBINIECKI 189 3623 3069 02:09:17 + 57m 21s
MACIEJ CHODOROWSKI 190 3640 3083 02:09:24 + 57m 28s
MACIEJ SADRACH 191 3664 3102 02:09:41 + 57m 45s
SZYMON TARASZKIEWICZ 192 3667 3105 02:09:44 + 57m 48s
ADAM ŁOZA 193 3695 3124 02:10:04 + 58m 8s
JULITA TOMASZEWSKA 194 3697 573 02:10:06 + 58m 10s
KRZYSZTOF BOGUSZ 195 3724 3142 02:10:22 + 58m 26s
ŁUKASZ KUCIŃSKI 196 3736 3150 02:10:28 + 58m 32s
KAROLINA KREMPLEWSKA 197 3748 591 02:10:35 + 58m 39s
MAGDA SOSNÓWKA 198 3749 592 02:10:35 + 58m 39s
WOJCIECH DUCZMAL 199 3818 3211 02:11:26 + 59m 30s
KATARZYNA ROGALA 200 3829 609 02:11:32 + 59m 36s
KRZYSZTOF JEDLEWSKI 201 3883 3255 02:12:19 + 1h 23s
EWELINA WOŹNIAK 202 3974 652 02:13:15 + 1h 1m 19s
KAMILA SPALIŃSKA 203 4022 677 02:13:42 + 1h 1m 46s
ŁUKASZ STOLARCZYK 204 4060 3371 02:14:02 + 1h 2m 6s
SEBASTIAN PAPAJ 205 4078 3384 02:14:10 + 1h 2m 14s
PRZEMYSŁAW MĘŻYŃSKI 206 4108 3408 02:14:27 + 1h 2m 31s
EDYTA PŁOTECKA 207 4175 729 02:15:17 + 1h 3m 21s
DARIUSZ WALAS 208 4186 3453 02:15:23 + 1h 3m 27s
KATARZYNA ZABŁOCKA 209 4277 768 02:16:27 + 1h 4m 31s
MARTA BRZEZIŃSKA 210 4290 774 02:16:38 + 1h 4m 42s
MARCIN MORAWSKI 211 4308 3527 02:16:49 + 1h 4m 53s
MALGORZATA BOBROWSKA-JARZABEK 212 4326 788 02:17:06 + 1h 5m 10s
KRZYSZTOF MATYSIAK 213 4330 3541 02:17:13 + 1h 5m 17s
MARTA CZUBAJ 214 4348 797 02:17:19 + 1h 5m 23s
ANNA ŁUKASIK 215 4376 810 02:17:37 + 1h 5m 41s
KAROLINA BUTKIEWICZ 216 4382 813 02:17:43 + 1h 5m 47s
JOANNA KULIGOWSKA 217 4403 822 02:18:03 + 1h 6m 7s
MARIUSZ BĄK 218 4408 3585 02:18:10 + 1h 6m 14s
TOMASZ STACHNIK 219 4432 3597 02:18:28 + 1h 6m 32s
MARCIN NOCUŃ 220 4443 3604 02:18:36 + 1h 6m 40s
PAWEL CHARYTONIUK 221 4450 3610 02:18:42 + 1h 6m 46s
MICHAŁ RZEPNIKOWSKI 222 4452 3611 02:18:43 + 1h 6m 47s
JERZY MATERA 223 4487 3635 02:19:11 + 1h 7m 15s
ANIA ZADROZNA 224 4492 855 02:19:15 + 1h 7m 19s
MARTA MICHALAK 225 4557 875 02:20:08 + 1h 8m 12s
SEBASTIAN LISOWSKI 226 4681 3755 02:21:35 + 1h 9m 39s
ANNA SITEK 227 4716 942 02:22:08 + 1h 10m 12s
BEATA KRĘPICZ 228 4724 945 02:22:17 + 1h 10m 21s
DARIUSZ MIODUSZEWSKI 229 4744 3793 02:22:37 + 1h 10m 41s
ARTUR IWANIUK 230 4764 3805 02:22:52 + 1h 10m 56s
TOMASZ SZUMERT 231 4801 3832 02:23:29 + 1h 11m 33s
ANNA BINIAŚ PASTUSIAK 232 4802 970 02:23:30 + 1h 11m 34s
DANIEL HAJDASZ 233 4876 3878 02:24:59 + 1h 13m 3s
KASIA ADAMUS 234 4890 1006 02:25:15 + 1h 13m 19s
MAŁGORZATA DREWIN 235 4896 1007 02:25:20 + 1h 13m 24s
WIKTOR KARCZEWSKI 236 4929 3906 02:26:02 + 1h 14m 6s
TOMEK GAJDECKI 237 4930 3907 02:26:03 + 1h 14m 7s
DOMINIKA APANASEWICZ 238 4972 1040 02:26:46 + 1h 14m 50s
CEZARY DANIŁOWICZ 239 4978 3934 02:26:52 + 1h 14m 56s
DANUTA BARANOWSKA 240 4982 1045 02:26:58 + 1h 15m 2s
ROBERT TUCZYŃSKI 241 5026 3961 02:28:08 + 1h 16m 12s
KATARZYNA DĄBROWSKA 242 5042 1070 02:28:29 + 1h 16m 33s
DOROTA HAJKOWICZ 243 5072 1080 02:29:16 + 1h 17m 20s
KATARZYNA ZALEWSKA 244 5081 1085 02:29:34 + 1h 17m 38s
ARTUR DEMBIŃSKI 245 5104 4008 02:30:06 + 1h 18m 10s
MARCIN MATABLEWSKI 246 5130 4026 02:30:40 + 1h 18m 44s
WOJCIECH WIELGUS 247 5231 4086 02:33:39 + 1h 21m 43s
MIŁOSZ WITOWSKI 248 5263 4104 02:34:25 + 1h 22m 29s
KLAUDIA WOJCIECHOWSKA 249 5289 1170 02:35:27 + 1h 23m 31s
WOJCIECH JAGODZIŃSKI 250 5318 4133 02:36:11 + 1h 24m 15s
IGA KLIMECKA-AKSAMIT 251 5322 1186 02:36:18 + 1h 24m 22s
PIOTR DELA 252 5336 4143 02:36:41 + 1h 24m 45s
NORBERT KOTOWSKI 253 5358 4157 02:37:03 + 1h 25m 7s
ILONA MIELCZAREK 254 5377 1212 02:38:07 + 1h 26m 11s
ADRIANA GÓRAK 255 5482 1266 02:43:50 + 1h 31m 54s
MAGDALENA KRZYŻEK 256 5508 1281 02:45:22 + 1h 33m 26s
SYLWESTER UCIESZYŃSKI 257 5542 4242 02:47:54 + 1h 35m 58s
JUSTYNA BŁOCH-KAMASSA 258 5559 1307 02:49:49 + 1h 37m 53s