Klasyfikacja rocznik 1973 : BMW Półmaraton Praski 2016 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1973
Aktualizacja: 2019-11-13 06:32:09 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ADAM SEROCKI 1 12 10 01:18:20
ALEKSANDER KRZEMPEK 2 14 12 01:18:53 + 33s
PIOTR GŁOGOWSKI 3 58 54 01:24:24 + 6m 4s
JAKUB JÓŹWICKI 4 99 93 01:27:05 + 8m 45s
RADEK GOZDEK 5 146 139 01:29:37 + 11m 17s
PAWEŁ BŁAŻUTYCZ 6 151 144 01:29:45 + 11m 25s
ROBERT ŻAK 7 152 145 01:29:49 + 11m 29s
MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 8 155 148 01:29:58 + 11m 38s
DAREK KNYCHAS 9 183 175 01:30:54 + 12m 34s
WOJCIECH WDOWIAK 10 245 234 01:32:55 + 14m 35s
ROBERT SZKÓŁKA 11 251 239 01:33:08 + 14m 48s
BARTOSZ WIDZYŃSKI 12 291 278 01:34:03 + 15m 43s
RAFAŁ KLUSZCZYŃSKI 13 294 281 01:34:05 + 15m 45s
PIOTR SZACHNA 14 308 294 01:34:21 + 16m 1s
RAFAŁ KWIECIŃSKI 15 309 295 01:34:21 + 16m 1s
JAKUB FROŁOW 16 352 337 01:35:17 + 16m 57s
JAROSŁAW JĘDRZEJOWSKI 17 354 339 01:35:18 + 16m 58s
OLAF KACPERSKI 18 361 346 01:35:25 + 17m 5s
IRENEUSZ JAŁOZA 19 367 352 01:35:33 + 17m 13s
PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI 20 377 362 01:35:50 + 17m 30s
PAWEŁ WALASEK 21 378 363 01:35:52 + 17m 32s
TOMASZ PUZYREWICZ 22 391 375 01:36:04 + 17m 44s
MARCIN DEC 23 403 386 01:36:29 + 18m 9s
TOMASZ TREMBECKI 24 432 413 01:37:12 + 18m 52s
ZBIGNIEW RYDZEWSKI 25 438 419 01:37:20 + 19m
KONRAD JEDRZEJEWSKI 26 450 431 01:37:35 + 19m 15s
WALDEMAR KAZIMIERCZAK 27 456 437 01:37:39 + 19m 19s
KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ 28 575 553 01:39:41 + 21m 21s
GRZEGORZ WÓJCIK 29 630 606 01:40:24 + 22m 4s
JANUSZ WIDŁAK 30 642 618 01:40:33 + 22m 13s
PAWEŁ JEŻ 31 650 625 01:40:44 + 22m 24s
MICHAŁ DZIOBA 32 682 651 01:41:13 + 22m 53s
DONKA HRUZEWICZ 33 715 32 01:41:44 + 23m 24s
PAWEŁ MAŚNY 34 720 688 01:41:50 + 23m 30s
DAREK PARTYKA 35 730 697 01:42:01 + 23m 41s
SŁAWEK WŁODARSKI 36 820 780 01:43:32 + 25m 12s
JAROSŁAW JASIŃSKI 37 826 785 01:43:36 + 25m 16s
ARTUR BUKOWSKI 38 835 792 01:43:40 + 25m 20s
MARCIN WELKIER 39 905 860 01:44:24 + 26m 4s
MAREK FIJAŁKOWSKI 40 938 891 01:44:50 + 26m 30s
PAWEŁ DROZD 41 996 942 01:45:26 + 27m 6s
ROBERT PODGORELEC 42 998 944 01:45:27 + 27m 7s
PAWEŁ TUZINEK 43 1003 949 01:45:32 + 27m 12s
ADAM TŁOCZKOWSKI 44 1017 962 01:45:49 + 27m 29s
ZBIGNIEW OLSZEWSKI 45 1024 969 01:45:54 + 27m 34s
MANUEL MORATA 46 1060 1003 01:46:14 + 27m 54s
TOMASZ ZAKRZEWSKI 47 1082 1024 01:46:30 + 28m 10s
PIOTR WĄGRODZKI 48 1086 1027 01:46:32 + 28m 12s
MAREK SAMUJŁŁO 49 1123 1061 01:46:53 + 28m 33s
DARIUSZ CIEŚLA 50 1136 1074 01:46:59 + 28m 39s
JANUSZ TORZEWSKI 51 1185 1120 01:47:31 + 29m 11s
PAWEŁ BRODOWICZ 52 1188 1122 01:47:33 + 29m 13s
ARTUR PIERZYNOWSKI 53 1230 1160 01:47:56 + 29m 36s
JAROSŁAW KAŁAKUCKI 54 1245 1174 01:48:10 + 29m 50s
DARIUSZ DYGA 55 1308 1233 01:48:49 + 30m 29s
TOMEK JÓZEFACKI 56 1322 1245 01:48:59 + 30m 39s
ŁUKASZ LUTY 57 1329 1251 01:49:06 + 30m 46s
WŁODEK REDZISZ 58 1349 1269 01:49:17 + 30m 57s
TIM RUNZHEIMER 59 1372 1291 01:49:33 + 31m 13s
DARIUSZ SUTUŁA 60 1404 1319 01:49:52 + 31m 32s
PIOTR GURDZIEL 61 1430 1340 01:50:05 + 31m 45s
ARKADIUSZ DROŹDZIEL 62 1442 1352 01:50:13 + 31m 53s
ARTUR BIELEC 63 1474 1382 01:50:32 + 32m 12s
MARIUSZ KASPRZAK 64 1486 1394 01:50:44 + 32m 24s
TOMASZ DAWID 65 1561 1463 01:51:28 + 33m 8s
EWA OCHMAŃSKA 66 1582 99 01:51:38 + 33m 18s
KATARZYNA KOZŁOWSKA 67 1601 102 01:51:51 + 33m 31s
MACIEJ GWIAZDOWSKI 68 1605 1503 01:51:54 + 33m 34s
WOJCIECH KUCZYŃSKI 69 1624 1520 01:52:03 + 33m 43s
RENATA SIELECKA 70 1713 117 01:52:53 + 34m 33s
GRZEGORZ PINIAŹ 71 1790 1661 01:53:34 + 35m 14s
ADAM MIĘDŁA 72 1814 1680 01:53:51 + 35m 31s
TOMASZ KACZOR 73 1828 1693 01:54:01 + 35m 41s
LUCYNA PLEŚNIAR 74 1900 151 01:54:37 + 36m 17s
TOMASZ JODŁOWSKI 75 1928 1773 01:54:59 + 36m 39s
KRZYSZTOF JUSZKO 76 1960 1800 01:55:17 + 36m 57s
AGNIESZKA CIBORSKA 77 1986 165 01:55:29 + 37m 9s
MARIUSZ BUBROWSKI 78 2067 1884 01:56:06 + 37m 46s
DANIEL ZARĘBA 79 2102 1914 01:56:26 + 38m 6s
JOANNA SIDOR 80 2127 197 01:56:39 + 38m 19s
TOMASZ MAKARUK 81 2156 1952 01:56:55 + 38m 35s
ANDRZEJ SASIN 82 2168 1960 01:57:04 + 38m 44s
ADAM RZECZKOWSKI 83 2219 2000 01:57:22 + 39m 2s
SŁAWOMIR CHUDZIK 84 2234 2013 01:57:31 + 39m 11s
DARIUSZ PIETRZAK 85 2303 2067 01:58:06 + 39m 46s
MAREK HIŻ 86 2307 2070 01:58:08 + 39m 48s
REMIGIUSZ PIETRAS 87 2314 2076 01:58:13 + 39m 53s
ARKADIUSZ GARCZYŃSKI 88 2322 2084 01:58:15 + 39m 55s
DARIUSZ FRĄCKIEWICZ 89 2335 2095 01:58:19 + 39m 59s
MAREK RYBIEC 90 2384 2135 01:58:41 + 40m 21s
DARIUSZ WIERBIŁOWICZ 91 2386 2136 01:58:43 + 40m 23s
MACIEJ KURZAJEWSKI 92 2427 2167 01:59:02 + 40m 42s
SŁAWOMIR GÓRNIAK 93 2431 2170 01:59:03 + 40m 43s
ANDRZEJ GROCHOWSKI 94 2482 2211 01:59:27 + 41m 7s
ROMAN KAWSZYN 95 2483 2212 01:59:27 + 41m 7s
WALDEMAR MAREK 96 2496 2221 01:59:33 + 41m 13s
MACIEJ PIETRZAK 97 2526 2245 01:59:43 + 41m 23s
MAREK KADECKI 98 2530 2248 01:59:45 + 41m 25s
ARTUR MOSTOWSKI 99 2531 2249 01:59:46 + 41m 26s
MARCIN ZIÓŁKOWSKI 100 2533 2251 01:59:46 + 41m 26s
ADAM KUCHARSKI 101 2537 2253 01:59:48 + 41m 28s
REMIGIUSZ MORZYNSKI 102 2546 2260 01:59:49 + 41m 29s
ADAM LIPIŃSKI 103 2553 2266 01:59:51 + 41m 31s
RENATA BOJUR 104 2563 290 01:59:54 + 41m 34s
MARCIN WIELGOS 105 2584 2290 02:00:07 + 41m 47s
TOMASZ PUŁAWSKI 106 2634 2334 02:00:32 + 42m 12s
MAREK WOJTKOWSKI 107 2658 2349 02:00:48 + 42m 28s
SŁAWEK BOROWIEC 108 2726 2403 02:01:27 + 43m 7s
TOMASZ SARNOWSKI 109 2737 2410 02:01:34 + 43m 14s
MARCIN KUROWSKI 110 2774 2442 02:01:50 + 43m 30s
EDYTA KOTECKA 111 2830 351 02:02:16 + 43m 56s
MIROSŁAW SOBIERAJ 112 2836 2484 02:02:19 + 43m 59s
PIOTR WÓJTOWICZ 113 2926 2551 02:03:04 + 44m 44s
KAMILA BUKOWSKA 114 2954 382 02:03:23 + 45m 3s
MARIUSZ KARWOWSKI 115 2967 2584 02:03:29 + 45m 9s
MARCIN GRZESIK 116 2975 2590 02:03:34 + 45m 14s
PAWEŁ OLEJNICZAK 117 2978 2593 02:03:36 + 45m 16s
PRZEMYSŁAW GŁĘBOCKI 118 3007 2614 02:03:48 + 45m 28s
PAWEŁ BARSZCZEWSKI 119 3074 2665 02:04:26 + 46m 6s
ARTUR BUTKIEWICZ 120 3118 2702 02:04:54 + 46m 34s
BEATA GZULA 121 3146 426 02:05:09 + 46m 49s
IZABELLA MOSKAL 122 3152 430 02:05:12 + 46m 52s
MAREK DROZD 123 3172 2737 02:05:20 + 47m
DOMINIK MAKULEC 124 3193 2753 02:05:29 + 47m 9s
ARTUR KŁOSZEWSKI 125 3222 2774 02:05:43 + 47m 23s
MAREK SZYMANOWSKI 126 3242 2791 02:05:54 + 47m 34s
AGNIESZKA WALEWSKA 127 3245 454 02:05:56 + 47m 36s
MICHAŁ IWANEK 128 3246 2792 02:05:57 + 47m 37s
MARIUSZ CABAN 129 3254 2796 02:06:00 + 47m 40s
ADAM DAKOWICZ 130 3263 2804 02:06:03 + 47m 43s
MACIEJ DĄBROWSKI 131 3269 2809 02:06:07 + 47m 47s
MICHAŁ SPOCZYŃSKI 132 3328 2852 02:06:38 + 48m 18s
RONALDO FARRALES 133 3402 2909 02:07:21 + 49m 1s
MARIA CHURCH 134 3475 512 02:08:03 + 49m 43s
ROBERT SIEDLECKI 135 3481 2968 02:08:06 + 49m 46s
KATARZYNA GUŁA 136 3553 535 02:08:46 + 50m 26s
MARCIN OLSZEWSKI 137 3565 3027 02:08:51 + 50m 31s
BARTOSZ RUSIN 138 3572 3033 02:08:58 + 50m 38s
DANIEL KILIAN 139 3585 3041 02:09:01 + 50m 41s
AGNIESZKA TOLWINSKA 140 3597 547 02:09:09 + 50m 49s
ROBERT WOLAŃCZYK 141 3637 3081 02:09:23 + 51m 3s
ROBERT PROKOPCZUK 142 3661 3099 02:09:38 + 51m 18s
PAWEŁ DĄBEK 143 3663 3101 02:09:39 + 51m 19s
JAROSŁAW DAC 144 3754 3162 02:10:37 + 52m 17s
EWA MUSTER- DRAŻBA 145 3798 603 02:11:16 + 52m 56s
MIROSŁAW SZAJKO 146 3824 3216 02:11:29 + 53m 9s
ADAM KURPIEWSKI 147 3865 3244 02:12:09 + 53m 49s
SŁAWOMIR DRZEWIECKI 148 3912 3282 02:12:36 + 54m 16s
BARBARA HILDEBRANDT 149 3923 633 02:12:47 + 54m 27s
JOLANTA ANTCZAK 150 3980 656 02:13:17 + 54m 57s
RAJMUND ROBASZEWSKI 151 3987 3325 02:13:21 + 55m 1s
MARIUSZ WŁODARSKI 152 4081 3386 02:14:13 + 55m 53s
MAŁGORZATA KOWALSKA 153 4110 702 02:14:27 + 56m 7s
KONRAD CZEBRESZUK 154 4120 3414 02:14:37 + 56m 17s
JACEK DZIEŁAK 155 4189 3455 02:15:25 + 57m 5s
ANDRZEJ BUŁKA 156 4198 3461 02:15:34 + 57m 14s
MONIKA PIETRZAK 157 4241 754 02:15:57 + 57m 37s
ROBERT BŁOŃSKI 158 4250 3494 02:16:08 + 57m 48s
KRZYSZTOF MUNIK 159 4316 3531 02:16:54 + 58m 34s
MARCIN LEWKOW 160 4319 3534 02:16:58 + 58m 38s
PIOTR OLCZYK 161 4410 3587 02:18:11 + 59m 51s
TOMASZ BRALEWSKI 162 4429 3594 02:18:25 + 1h 5s
TOMASZ GRUSZKA 163 4479 3630 02:19:07 + 1h 47s
PAWEŁ ROCZEK 164 4491 3637 02:19:14 + 1h 54s
TOMASZ MORDEL 165 4526 3664 02:19:43 + 1h 1m 23s
PAWEŁ ŚWIĄDER 166 4531 3667 02:19:49 + 1h 1m 29s
IWONA SAFFARINI 167 4534 865 02:19:53 + 1h 1m 33s
BEATA MIROWSKA 168 4548 871 02:20:05 + 1h 1m 45s
LESZEK KALINOWSKI 169 4556 3682 02:20:07 + 1h 1m 47s
EWA BARTKIEWICZ 170 4569 881 02:20:18 + 1h 1m 58s
MARCIN JANIEC 171 4583 3698 02:20:27 + 1h 2m 7s
PAWEŁ LISOWSKI 172 4686 3758 02:21:40 + 1h 3m 20s
PIOTR PAKOSZ 173 4735 3788 02:22:33 + 1h 4m 13s
BARBARA TATARA 174 4740 950 02:22:34 + 1h 4m 14s
TOMASZ ZIELIŃSKI 175 4769 3809 02:22:58 + 1h 4m 38s
REMIGIUSZ KOSIK 176 4797 3828 02:23:24 + 1h 5m 4s
JACEK IWAŃSKI 177 4826 3850 02:24:02 + 1h 5m 42s
MAREK GROBELNY 178 4835 3857 02:24:11 + 1h 5m 51s
PIOTR KEMPCZYŃSKI 179 4847 3861 02:24:27 + 1h 6m 7s
EWA SZAJKOWSKA 180 4883 1003 02:25:09 + 1h 6m 49s
EWA GRYGIEŃĆ-SEKŚCIŃSKA 181 4990 1049 02:27:09 + 1h 8m 49s
KARINA IWANEK 182 5016 1060 02:27:54 + 1h 9m 34s
KRZYSZTOF KRYK 183 5041 3972 02:28:28 + 1h 10m 8s
MICHAŁ KOT 184 5051 3980 02:28:41 + 1h 10m 21s
MARCIN POSS 185 5080 3996 02:29:33 + 1h 11m 13s
MONIKA BUCEWKA 186 5094 1091 02:29:53 + 1h 11m 33s
TOMASZ STOPA 187 5103 4007 02:30:05 + 1h 11m 45s
PAWEŁ ROMANOWSKI 188 5125 4022 02:30:30 + 1h 12m 10s
GRZEGORZ SZELIGA 189 5155 4043 02:31:20 + 1h 13m
JACEK BRONIAREK 190 5169 4050 02:31:37 + 1h 13m 17s
RAFAŁ KABACIŃSKI 191 5277 4113 02:34:59 + 1h 16m 39s
PIOTR ŚLEDZIEWSKI 192 5393 4172 02:38:58 + 1h 20m 38s
ANNA DYR 193 5394 1222 02:39:05 + 1h 20m 45s
JUSTYNA HOLKA 194 5420 1234 02:40:33 + 1h 22m 13s
KATARZYNA JAKUBOWSKA-GAWLIK 195 5440 1248 02:41:10 + 1h 22m 50s
MONIKA POZNACHOWSKA 196 5450 1250 02:41:53 + 1h 23m 33s
WIOLETTA WŁOSIŃSKA 197 5464 1257 02:43:07 + 1h 24m 47s
ROBERT MAŁAŻEWSKI 198 5551 4248 02:48:53 + 1h 30m 33s
ANDRZEJ SITKO 199 5598 4273 02:55:34 + 1h 37m 14s
ELIZA PILECKA 200 5611 1331 02:57:58 + 1h 39m 38s
PAWEŁ MAJSTERKIEWICZ 201 5623 4284 03:03:12 + 1h 44m 52s