Klasyfikacja rocznik 1969 : BMW Półmaraton Praski 2016 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1969
Aktualizacja: 2022-06-27 05:17:09 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
IRENEUSZ HAWRYLUK 1 131 125 01:29:02
JACEK WILK 2 212 202 01:32:03 + 3m 1s
MARCIN BIAŁEK 3 230 219 01:32:39 + 3m 37s
TOMAS WAGNER 4 285 272 01:33:56 + 4m 54s
DARIUSZ KIEŁBASA 5 295 282 01:34:06 + 5m 4s
ADAM KUBIAK 6 339 324 01:34:57 + 5m 55s
MARIUSZ FORYCKI 7 356 341 01:35:19 + 6m 17s
MARCIN ZABDYR 8 441 422 01:37:23 + 8m 21s
MARCIN KUKLA 9 618 594 01:40:11 + 11m 9s
PRZEMYSŁAW KOSOWSKI 10 713 682 01:41:41 + 12m 39s
TOMASZ GREWIŃSKI 11 723 691 01:41:51 + 12m 49s
MARCIN WOLFF 12 766 732 01:42:39 + 13m 37s
ROBERT LISOWSKI 13 772 737 01:42:44 + 13m 42s
ADAM MIERZWA 14 782 745 01:43:04 + 14m 2s
PIOTR FALKOWSKI 15 817 778 01:43:31 + 14m 29s
MICHAŁ MROWIEC 16 822 782 01:43:34 + 14m 32s
MICHAŁ NURZYŃSKI 17 899 855 01:44:21 + 15m 19s
MAREK KOWALCZYK 18 911 866 01:44:28 + 15m 26s
MARCIN SĘKOWSKI 19 936 889 01:44:49 + 15m 47s
JANUSZ KRUPA 20 1077 1019 01:46:27 + 17m 25s
TOMEK ZYŚKO 21 1189 1123 01:47:33 + 18m 31s
ANDRZEJ ŁOPUSZYŃSKI 22 1307 1232 01:48:49 + 19m 47s
PAWEŁ SZCZERBA 23 1324 1246 01:49:00 + 19m 58s
MAREK SIDORCZUK 24 1326 1248 01:49:03 + 20m 1s
MAREK MAJKUCIŃSKI 25 1328 1250 01:49:05 + 20m 3s
JERZY BUŁAKOWSKI 26 1510 1415 01:50:56 + 21m 54s
SIMON CLARE 27 1535 1439 01:51:11 + 22m 9s
ZBYSZEK BIAŁECKI 28 1555 1457 01:51:25 + 22m 23s
RYSZARD OPIATOWSKI 29 1585 1485 01:51:39 + 22m 37s
TOMASZ JANIAK 30 1599 1498 01:51:48 + 22m 46s
GRZEGORZ LEPLE 31 1616 1513 01:52:01 + 22m 59s
ROBERT ADAMIAK 32 1699 1585 01:52:45 + 23m 43s
DARIUSZ PAWLAK 33 1723 1604 01:52:58 + 23m 56s
DARIUSZ CELIŃSKI 34 1750 1628 01:53:08 + 24m 6s
DARIUSZ PAKUŁA 35 1767 1642 01:53:18 + 24m 16s
TOMASZ STARZYNSKI 36 1786 1657 01:53:28 + 24m 26s
ARKADIUSZ ROZIŃSKI 37 1802 1672 01:53:39 + 24m 37s
PIOTR WITEK 38 1892 1744 01:54:33 + 25m 31s
GRZEGORZ FRĄCZEK 39 1893 1745 01:54:35 + 25m 33s
ALICJA STARCZEWSKA PLUTA 40 1914 154 01:54:47 + 25m 45s
DARIUSZ CIACH 41 2066 1883 01:56:05 + 27m 3s
PIOTR KUCZMARA 42 2198 1983 01:57:12 + 28m 10s
DARIUSZ BOŃKOWSKI 43 2280 2050 01:57:57 + 28m 55s
JAROSŁAW JUKIEL 44 2287 2055 01:58:00 + 28m 58s
PHILIPPE RISCHETTE 45 2291 2059 01:58:01 + 28m 59s
AGNIESZKA ZABICKA 46 2313 238 01:58:12 + 29m 10s
PAWEŁ DĄBROWSKI 47 2317 2079 01:58:14 + 29m 12s
DARIUSZ MERCHEL 48 2330 2091 01:58:17 + 29m 15s
WOJTEK CHOJECKI 49 2338 2098 01:58:19 + 29m 17s
ADAM ŚWIĄTCZAK 50 2501 2225 01:59:34 + 30m 32s
ROBERT ŁOPUSZYŃSKI 51 2618 2320 02:00:23 + 31m 21s
ANDRZEJ KAŹMIERCZYK 52 2718 2397 02:01:23 + 32m 21s
GRZEGORZ CIEŚLAK 53 2722 2400 02:01:26 + 32m 24s
JACEK WIŚNIEWSKI 54 2787 2450 02:01:58 + 32m 56s
PAWEŁ KUCIAK 55 2863 2502 02:02:35 + 33m 33s
ANDRZEJ LECH 56 2892 2526 02:02:49 + 33m 47s
ARTUR WROTEK 57 2908 2538 02:02:54 + 33m 52s
MARCIN EROL 58 2936 2558 02:03:12 + 34m 10s
PRZEMYSŁAW PANASIEWICZ 59 2965 2582 02:03:28 + 34m 26s
PIOTR MIEDZINSKI 60 2968 2585 02:03:29 + 34m 27s
PIOTR IWANOWSKI 61 2990 2603 02:03:42 + 34m 40s
LIDIA SZYMAŃSKA KIERZYNKA 62 2998 390 02:03:45 + 34m 43s
ADAM KUGLER 63 3012 2619 02:03:53 + 34m 51s
PIOTR SWĘDZIKOWSKI 64 3036 2640 02:04:03 + 35m 1s
MAREK OSAK 65 3156 2726 02:05:14 + 36m 12s
MARIUSZ SUCHY 66 3157 2727 02:05:14 + 36m 12s
ANDRZEJ MANOWSKI 67 3168 2734 02:05:17 + 36m 15s
MARTA SIERPINSKA KOPYT 68 3437 502 02:07:37 + 38m 35s
PIOTR KUBIS 69 3438 2936 02:07:37 + 38m 35s
DARIUSZ ŚWIDERSKI 70 3485 2970 02:08:08 + 39m 6s
KATARZYNA PŁATEK 71 3570 539 02:08:56 + 39m 54s
ARTUR FIERZBIK 72 3633 3078 02:09:21 + 40m 19s
JACEK WÓJTOWICZ 73 3651 3093 02:09:29 + 40m 27s
ARKADIUSZ SAŁACIŃSKI 74 3705 3130 02:10:11 + 41m 9s
HAMEDA ELMOLA 75 3710 3133 02:10:14 + 41m 12s
PIOTR BĄKOWSKI 76 3887 3259 02:12:23 + 43m 21s
KRZYSZTOF WOŹNIAK 77 3970 3319 02:13:13 + 44m 11s
JACEK DUDZIŃSKI 78 4069 3378 02:14:06 + 45m 4s
MACIEJ WIERZCHOWSKI 79 4144 3432 02:14:58 + 45m 56s
ANDRZEJ PYTKA 80 4284 3513 02:16:32 + 47m 30s
JAROSŁAW WOLNICKI 81 4288 3516 02:16:35 + 47m 33s
ELŻBIETA FRĄCZEK 82 4333 791 02:17:15 + 48m 13s
KATARZYNA ZALESKA 83 4354 802 02:17:26 + 48m 24s
ROBERT MUSZAŃSKI 84 4420 3590 02:18:18 + 49m 16s
DOROTA KAGANKIEWICZ 85 4439 837 02:18:33 + 49m 31s
AGATA RUDNICKA 86 4463 844 02:18:52 + 49m 50s
AGNIESZKA KERNER 87 4488 853 02:19:11 + 50m 9s
DOROTA KACPRZAK 88 4587 888 02:20:28 + 51m 26s
PAWEŁ KACPRZAK 89 4589 3701 02:20:29 + 51m 27s
ANNA STOLARCZUK 90 4594 891 02:20:33 + 51m 31s
MARIUSZ BIEŃ 91 4672 3748 02:21:26 + 52m 24s
MARIUSZ DOBRZELAK 92 4694 3764 02:21:44 + 52m 42s
TOMASZ GRZYB 93 4818 3845 02:23:56 + 54m 54s
PAWEŁ ZAORSKI 94 4884 3881 02:25:09 + 56m 7s
ANNA SAŁACIŃSKA 95 4910 1016 02:25:40 + 56m 38s
WITOLD MAJEWSKI 96 4987 3940 02:27:04 + 58m 2s
PAWEŁ GRZĄDZIEL 97 4993 3943 02:27:12 + 58m 10s
GRZEGORZ KOPIEL 98 5011 3954 02:27:43 + 58m 41s
WIESŁAW ARCICHOWSKI 99 5046 3975 02:28:38 + 59m 36s
ROBERT MACKIEWICZ 100 5086 3999 02:29:44 + 1h 42s
ANDRZEJ MROZIEWICZ 101 5114 4014 02:30:15 + 1h 1m 13s
AGNIESZKA BACA 102 5163 1117 02:31:26 + 1h 2m 24s
IWONA SITAREK 103 5190 1131 02:32:12 + 1h 3m 10s
JADWIGA SMOLIŃSKA 104 5361 1203 02:37:27 + 1h 8m 25s
MAREK BISKUPSKI 105 5386 4169 02:38:25 + 1h 9m 23s
MATHEA FAMMELS 106 5387 1218 02:38:26 + 1h 9m 24s
RAFAŁ GOCAŁEK 107 5400 4175 02:39:23 + 1h 10m 21s
KATARZYNA WYSZOGRODZKA-JAGIEŁŁO 108 5469 1260 02:43:21 + 1h 14m 19s
EWA KRZESZOWSKA-JANCZY 109 5538 1298 02:47:36 + 1h 18m 34s
WANDA BARAŃSKA 110 5539 1299 02:47:48 + 1h 18m 46s
DANIEL WHITING 111 5541 4241 02:47:54 + 1h 18m 52s
MARCIN DREWNIAK 112 5568 4255 02:50:51 + 1h 21m 49s
HUBERT CEDROWSKI 113 5584 4266 02:53:56 + 1h 24m 54s
MARIA NEUMA TOPOLSKA 114 5628 1341 03:07:06 + 1h 38m 4s
EPPO ROELF VAN DEN BURG 115 5635 4290 03:16:53 + 1h 47m 51s