Klasyfikacja: : BMW Półmaraton Praski 2016 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla klasyfikacji M40
Aktualizacja: 2019-11-13 06:31:05 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ADAM SEROCKI 1 12 10 01:18:20
ALEKSANDER KRZEMPEK 2 14 12 01:18:53 + 33s
TOMASZ WOJCIESKI 3 21 19 01:19:53 + 1m 33s
JANUSZ WOJNAROWICZ 4 22 20 01:19:56 + 1m 36s
TOMASZ LIPIEC 5 30 27 01:21:38 + 3m 18s
DARIUSZ FILIPOWSKI 6 33 30 01:21:50 + 3m 30s
WALDEMAR BAĆ 7 35 31 01:21:56 + 3m 36s
RADOSŁAW MALUCHNIK 8 38 34 01:22:24 + 4m 4s
ANDRZEJ KOTWA 9 39 35 01:22:29 + 4m 9s
ROBERT KORZENIOWSKI 10 40 36 01:22:45 + 4m 25s
TOMASZ PELCHEN 11 41 37 01:22:50 + 4m 30s
ROBERT BAGIŃSKI 12 44 40 01:23:05 + 4m 45s
GILLES GREIVELDINGER 13 46 42 01:23:14 + 4m 54s
RAFAŁ WIDERAK 14 50 46 01:23:36 + 5m 16s
WOJCIECH OŻDŻEŃSKI 15 52 48 01:23:51 + 5m 31s
TOMASZ ŁYŻWIŃSKI 16 53 49 01:24:04 + 5m 44s
TOMASZ PIOTROWSKI 17 55 51 01:24:11 + 5m 51s
PIOTR GŁOGOWSKI 18 58 54 01:24:24 + 6m 4s
MARIUSZ MICHALAK 19 59 55 01:24:25 + 6m 5s
MIROSŁAW CYDZIK 20 61 57 01:24:32 + 6m 12s
HUBERT BUŚKO 21 73 67 01:25:21 + 7m 1s
BŁAŻEJ WIATROWSKI 22 75 69 01:25:24 + 7m 4s
MACIEJ OKRASA 23 81 75 01:25:51 + 7m 31s
TOMASZ JAKIMOWICZ 24 91 85 01:26:17 + 7m 57s
SLAWOMIR LASKOWSKI 25 94 88 01:26:31 + 8m 11s
JAKUB JÓŹWICKI 26 99 93 01:27:05 + 8m 45s
ARKADIUSZ NAROJCZYK 27 101 95 01:27:06 + 8m 46s
ADAM KOROL 28 107 101 01:27:36 + 9m 16s
KIM OLSEN 29 115 109 01:28:07 + 9m 47s
PIOTR MULIK 30 119 113 01:28:23 + 10m 3s
MACIEJ JAGIELSKI 31 123 117 01:28:48 + 10m 28s
IRENEUSZ HAWRYLUK 32 131 125 01:29:02 + 10m 42s
MARIUSZ SOŚNIERZ 33 139 132 01:29:18 + 10m 58s
JAROSŁAW BOTKIEWICZ 34 144 137 01:29:32 + 11m 12s
RADEK GOZDEK 35 146 139 01:29:37 + 11m 17s
ANDRZEJ OWSIŃSKI 36 150 143 01:29:44 + 11m 24s
PAWEŁ BŁAŻUTYCZ 37 151 144 01:29:45 + 11m 25s
ROBERT ŻAK 38 152 145 01:29:49 + 11m 29s
PIOTR ŁANIEWSKI 39 153 146 01:29:51 + 11m 31s
PAWEL GRONOSTAJ 40 154 147 01:29:53 + 11m 33s
MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 41 155 148 01:29:58 + 11m 38s
KONRAD FRANCUZ 42 156 149 01:29:59 + 11m 39s
NORBERT KUBACZ 43 162 155 01:30:13 + 11m 53s
PIOTR MĘDELEWSKI 44 163 156 01:30:14 + 11m 54s
RAFAŁ GROSS 45 164 157 01:30:16 + 11m 56s
DARIUSZ SAWICKI 46 166 159 01:30:20 + 12m
SŁAWOMIR RUSAK 47 172 165 01:30:32 + 12m 12s
TOMASZ DOBROWOLSKI 48 173 166 01:30:40 + 12m 20s
JERZY STASZELIS 49 178 170 01:30:44 + 12m 24s
DARIUSZ DĄBROWSKI 50 180 172 01:30:52 + 12m 32s
PIOTR BUŁKA 51 181 173 01:30:52 + 12m 32s
DAREK KNYCHAS 52 183 175 01:30:54 + 12m 34s
PIOTR TYBURSKI 53 185 177 01:30:55 + 12m 35s
TOMASZ RĘBIŚ 54 187 179 01:31:05 + 12m 45s
ADAM MALEWICZ 55 193 185 01:31:21 + 13m 1s
TOMASZ OLENDER 56 209 199 01:32:00 + 13m 40s
JACEK WILK 57 212 202 01:32:03 + 13m 43s
WOJCIECH SOSNOWSKI 58 217 206 01:32:12 + 13m 52s
JAKUB BIELERZEWSKI 59 220 209 01:32:18 + 13m 58s
RADOSŁAW SOŁTYSEK 60 223 212 01:32:28 + 14m 8s
PAWEŁ MATEŃCZUK 61 224 213 01:32:30 + 14m 10s
MARCIN TRONIARZ 62 225 214 01:32:32 + 14m 12s
DARIUSZ SIEDLECKI 63 228 217 01:32:35 + 14m 15s
MARCIN BIAŁEK 64 230 219 01:32:39 + 14m 19s
KRZYSZTOF MICHALISZYN 65 231 220 01:32:41 + 14m 21s
ROBERT PROKOPIUK 66 233 222 01:32:43 + 14m 23s
KRZYSZTOF BIENIAK 67 240 229 01:32:51 + 14m 31s
WALDEMAR NOSARZEWSKI 68 244 233 01:32:54 + 14m 34s
WOJCIECH WDOWIAK 69 245 234 01:32:55 + 14m 35s
ANDRZEJ PIĄTKOWSKI 70 248 237 01:33:01 + 14m 41s
ROBERT SZKÓŁKA 71 251 239 01:33:08 + 14m 48s
DARIUSZ FURTAK 72 256 244 01:33:17 + 14m 57s
BŁAŻEJ MIATKOWSKI 73 259 247 01:33:22 + 15m 2s
LESZEK DESKA 74 260 248 01:33:23 + 15m 3s
PIOTR KOT 75 264 252 01:33:31 + 15m 11s
PAWEŁ GRZEGOREK 76 270 257 01:33:38 + 15m 18s
TOMASZ GOLEC 77 271 258 01:33:41 + 15m 21s
MICHAŁ MROCZKOWSKI 78 277 264 01:33:50 + 15m 30s
RAFAŁ GALL 79 283 270 01:33:54 + 15m 34s
TOMAS WAGNER 80 285 272 01:33:56 + 15m 36s
BARTOSZ WIDZYŃSKI 81 291 278 01:34:03 + 15m 43s
MARIUSZ MAŚLANY 82 293 280 01:34:04 + 15m 44s
RAFAŁ KLUSZCZYŃSKI 83 294 281 01:34:05 + 15m 45s
DARIUSZ KIEŁBASA 84 295 282 01:34:06 + 15m 46s
MAREK KUCHARSKI 85 298 285 01:34:08 + 15m 48s
GRZEGORZ JADWISZCZAK 86 301 287 01:34:13 + 15m 53s
DARIUSZ WICHER 87 307 293 01:34:16 + 15m 56s
PIOTR SZACHNA 88 308 294 01:34:21 + 16m 1s
RAFAŁ KWIECIŃSKI 89 309 295 01:34:21 + 16m 1s
ZBIGNIEW ZIELONKA 90 313 299 01:34:25 + 16m 5s
KRZYSZTOF KWAŚNIEWSKI 91 323 309 01:34:34 + 16m 14s
SEBASTIAN SZAŁADZIŃSKI 92 325 311 01:34:37 + 16m 17s
MACIEJ MAZURUK 93 329 315 01:34:40 + 16m 20s
RAFAŁ RYCHTER 94 332 317 01:34:45 + 16m 25s
MARIUSZ MAŁEK 95 335 320 01:34:50 + 16m 30s
ADAM KUBIAK 96 339 324 01:34:57 + 16m 37s
PAWEŁ CABAJ 97 340 325 01:34:57 + 16m 37s
PIOTR STEC 98 346 331 01:35:09 + 16m 49s
EDWARD PRUSZYŃSKI 99 347 332 01:35:10 + 16m 50s
PAWEŁ MIODUSZEWSKI 100 351 336 01:35:15 + 16m 55s
JAKUB FROŁOW 101 352 337 01:35:17 + 16m 57s
JAROSŁAW JĘDRZEJOWSKI 102 354 339 01:35:18 + 16m 58s
MARIUSZ FORYCKI 103 356 341 01:35:19 + 16m 59s
OLAF KACPERSKI 104 361 346 01:35:25 + 17m 5s
LESZEK GOLI 105 362 347 01:35:26 + 17m 6s
WOJTEK OSTAPIŃSKI 106 364 349 01:35:27 + 17m 7s
DARIUSZ RYBCZYŃSKI 107 365 350 01:35:27 + 17m 7s
IRENEUSZ JAŁOZA 108 367 352 01:35:33 + 17m 13s
JAROSŁAW SZCZEPANIUK 109 369 354 01:35:38 + 17m 18s
PIOTR ŻACH 110 371 356 01:35:40 + 17m 20s
PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI 111 377 362 01:35:50 + 17m 30s
PAWEŁ WALASEK 112 378 363 01:35:52 + 17m 32s
MAREK FLORCZAK 113 381 365 01:35:58 + 17m 38s
PAWEŁ CHUBA 114 383 367 01:35:59 + 17m 39s
PIOTR TELEON 115 388 372 01:36:02 + 17m 42s
TOMASZ PUZYREWICZ 116 391 375 01:36:04 + 17m 44s
ROBERT NIEWADZIŁ 117 394 378 01:36:10 + 17m 50s
ROBERT TOMASZEK 118 400 383 01:36:25 + 18m 5s
WOJCIECH KRĘŻELEWSKI 119 402 385 01:36:28 + 18m 8s
MARCIN DEC 120 403 386 01:36:29 + 18m 9s
LESZEK BAJDOWSKI 121 404 387 01:36:29 + 18m 9s
MARCIS STANDZENIEKS 122 412 394 01:36:47 + 18m 27s
KOSTIANTYN KORSAKOV 123 413 395 01:36:49 + 18m 29s
LECH SERWATKA 124 416 398 01:36:51 + 18m 31s
KRZYSZTOF GRONO 125 417 399 01:36:53 + 18m 33s
ROMAN BOROWIECKI 126 419 401 01:36:56 + 18m 36s
TOMASZ TREMBECKI 127 432 413 01:37:12 + 18m 52s
JACEK KULPIK 128 433 414 01:37:12 + 18m 52s
KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 129 435 416 01:37:16 + 18m 56s
ADAM ABRAMCZYK 130 437 418 01:37:19 + 18m 59s
ZBIGNIEW RYDZEWSKI 131 438 419 01:37:20 + 19m
MARCIN ZABDYR 132 441 422 01:37:23 + 19m 3s
MAREK BOGACKI 133 443 424 01:37:24 + 19m 4s
ADAM SADOWSKI 134 447 428 01:37:34 + 19m 14s
DANIEL WALCZAK 135 448 429 01:37:34 + 19m 14s
JAROSŁAW ONYSZCZUK 136 449 430 01:37:35 + 19m 15s
KONRAD JEDRZEJEWSKI 137 450 431 01:37:35 + 19m 15s
TOMASZ WOJENKA 138 452 433 01:37:37 + 19m 17s
WALDEMAR KAZIMIERCZAK 139 456 437 01:37:39 + 19m 19s
STEPHANE CLOAREC 140 461 442 01:37:53 + 19m 33s
RADOSŁAW DUDEK 141 465 446 01:37:59 + 19m 39s
MARCIN SZKUTA 142 469 450 01:38:01 + 19m 41s
WOJCIECH CŁAPIŃSKI 143 472 453 01:38:06 + 19m 46s
ARTUR NIEDZIELA 144 473 454 01:38:08 + 19m 48s
KRZYSZTOF CIEŚLAK 145 475 456 01:38:12 + 19m 52s
MAREK TRACZYK 146 477 458 01:38:14 + 19m 54s
BARTOSZ ROMAN 147 483 464 01:38:19 + 19m 59s
KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK 148 484 465 01:38:19 + 19m 59s
KRZYSZTOF KIELAK 149 485 466 01:38:19 + 19m 59s
KRZYSZTOF CICHY 150 488 469 01:38:23 + 20m 3s
JAROSŁAW KIŚLUK 151 502 480 01:38:35 + 20m 15s
TOMASZ SIPIERA 152 503 481 01:38:36 + 20m 16s
ROBERT NIEWCZAS 153 509 487 01:38:50 + 20m 30s
PIOTR WOJCIK 154 510 488 01:38:50 + 20m 30s
RAFAL SZKWAREK 155 516 494 01:38:54 + 20m 34s
ROBERT MIKULSKI 156 518 496 01:38:54 + 20m 34s
ROBERT REJNIAK 157 524 502 01:39:01 + 20m 41s
BŁAŻEJ MARCINIAK 158 531 509 01:39:09 + 20m 49s
JAROSŁAW DURYS 159 532 510 01:39:11 + 20m 51s
GARTH MASTERS 160 533 511 01:39:11 + 20m 51s
KRZYSZTOF KOMOROWSKI 161 534 512 01:39:11 + 20m 51s
ANDREAS WILK 162 544 522 01:39:22 + 21m 2s
JACEK JAWORSKI 163 545 523 01:39:23 + 21m 3s
ROBERT SIERZPUTOWSKI 164 547 525 01:39:23 + 21m 3s
MACIEJ KAYSIEWICZ 165 556 534 01:39:32 + 21m 12s
SŁAWEK SIBILSKI 166 561 539 01:39:34 + 21m 14s
BARTŁOMIEJ KOŁODZIEJCZYK 167 563 541 01:39:35 + 21m 15s
WOJCIECH MALISZEWSKI 168 568 546 01:39:35 + 21m 15s
TOMASZ CHMIELARSKI 169 570 548 01:39:37 + 21m 17s
KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ 170 575 553 01:39:41 + 21m 21s
MARCIN BUGAJ 171 579 557 01:39:45 + 21m 25s
MIROSŁAW KACHNIEWSKI 172 586 564 01:39:51 + 21m 31s
JACEK BZURA 173 589 566 01:39:52 + 21m 32s
JACEK BRYGIER 174 591 568 01:39:54 + 21m 34s
PIOTR SALAK 175 593 570 01:39:56 + 21m 36s
NORBERT KRUPIŃSKI 176 597 573 01:39:57 + 21m 37s
ROBERT KRECZMANSKI 177 603 579 01:40:03 + 21m 43s
MARCIN SARNA 178 605 581 01:40:06 + 21m 46s
ARRON TREVOR 179 613 589 01:40:08 + 21m 48s
MARCIN KUKLA 180 618 594 01:40:11 + 21m 51s
MAREK KEPINSKI 181 622 598 01:40:14 + 21m 54s
KRZYSZTOF STOLARSKI 182 623 599 01:40:15 + 21m 55s
MARCO LOCATELLI 183 628 604 01:40:22 + 22m 2s
DAMIAN PYRKOSZ 184 629 605 01:40:23 + 22m 3s
GRZEGORZ WÓJCIK 185 630 606 01:40:24 + 22m 4s
WOJCIECH SZYPULSKI 186 635 611 01:40:28 + 22m 8s
RAFAŁ KĄDZIELA 187 636 612 01:40:29 + 22m 9s
MARIUSZ MART 188 638 614 01:40:30 + 22m 10s
JANUSZ WIDŁAK 189 642 618 01:40:33 + 22m 13s
WOJTEK OSOŚ 190 643 619 01:40:36 + 22m 16s
PATRYK PIPUTA 191 644 620 01:40:37 + 22m 17s
WOJCIECH KRÓLIKOWSKI 192 646 621 01:40:38 + 22m 18s
PAWEŁ JEŻ 193 650 625 01:40:44 + 22m 24s
DAREK CHUDZIK 194 652 627 01:40:48 + 22m 28s
MARCIN STACHOWSKI 195 656 629 01:40:51 + 22m 31s
PAWEŁ MIODUSZEWSKI 196 657 630 01:40:53 + 22m 33s
PRZEMYSŁAW KSIĄŻCZYK 197 658 631 01:40:54 + 22m 34s
BARTŁOMIEJ WASZCZUK 198 661 634 01:40:56 + 22m 36s
ANDRZEJ CZARNECKI 199 665 638 01:40:58 + 22m 38s
MIROSŁAW DĄBROWSKI 200 666 639 01:41:00 + 22m 40s
NORBERT WESOŁOWSKA 201 674 645 01:41:06 + 22m 46s
KRZYSZTOF KACALIŃSKI 202 678 648 01:41:09 + 22m 49s
MICHAŁ DZIOBA 203 682 651 01:41:13 + 22m 53s
PAWEŁ NAGUSZEWSKI 204 685 654 01:41:17 + 22m 57s
ANDRZEJ DENEKA 205 693 662 01:41:29 + 23m 9s
PATRYK WOŁOWICZ 206 695 664 01:41:30 + 23m 10s
KORY BEWERSDORF 207 704 673 01:41:35 + 23m 15s
MAREK ŁUKASZUK 208 706 675 01:41:36 + 23m 16s
ROBERT MIKOŁAJCZYK 209 712 681 01:41:40 + 23m 20s
PRZEMYSŁAW KOSOWSKI 210 713 682 01:41:41 + 23m 21s
MARCIN MEYER 211 719 687 01:41:49 + 23m 29s
PAWEŁ MAŚNY 212 720 688 01:41:50 + 23m 30s
BARTŁOMIEJ SŁAWINSKI 213 721 689 01:41:51 + 23m 31s
TOMASZ GREWIŃSKI 214 723 691 01:41:51 + 23m 31s
ANDRZEJ MAJ 215 726 693 01:41:54 + 23m 34s
ŁUKASZ KOŁODZIŃSKI 216 727 694 01:41:54 + 23m 34s
WŁODZIMIERZ SZYSZKOWSKI 217 729 696 01:41:59 + 23m 39s
DAREK PARTYKA 218 730 697 01:42:01 + 23m 41s
ROBERT LEWANDOWSKI 219 733 700 01:42:06 + 23m 46s
MICHAŁ ILKIEWICZ 220 738 704 01:42:13 + 23m 53s
MACIEJ BROMIRSKI 221 740 706 01:42:17 + 23m 57s
MIROSŁAW MERCHEL 222 741 707 01:42:17 + 23m 57s
ADAM KULESZA 223 751 717 01:42:24 + 24m 4s
TOMASZ WRÓBEL 224 753 719 01:42:27 + 24m 7s
ADAM JACKIEWICZ 225 758 724 01:42:35 + 24m 15s
MARCIN WOLFF 226 766 732 01:42:39 + 24m 19s
ROBERT LISOWSKI 227 772 737 01:42:44 + 24m 24s
MATEUSZ MORGIEWICZ 228 773 738 01:42:45 + 24m 25s
ERYK SZUBA 229 778 741 01:42:59 + 24m 39s
SŁAWOMIR GASIUK 230 780 743 01:43:02 + 24m 42s
ADAM MIERZWA 231 782 745 01:43:04 + 24m 44s
TOMASZ REWERSKI 232 783 746 01:43:04 + 24m 44s
ADAM BIEŃKO 233 784 747 01:43:05 + 24m 45s
MARCIN IWASZKIEWICZ 234 785 748 01:43:06 + 24m 46s
RAFAŁ PASEK 235 786 749 01:43:06 + 24m 46s
KAJETAN JORDAN 236 790 753 01:43:09 + 24m 49s
ROBERT MAŁECKI 237 791 754 01:43:12 + 24m 52s
ADAM WASIOŁKA 238 801 764 01:43:21 + 25m 1s
ROBERT SKRZYPEK 239 803 766 01:43:22 + 25m 2s
DARIUSZ FELCZEREK 240 813 774 01:43:30 + 25m 10s
DANIEL BRIAN MILLER 241 816 777 01:43:31 + 25m 11s
PIOTR FALKOWSKI 242 817 778 01:43:31 + 25m 11s
JACEK BEDNAREK 243 819 779 01:43:32 + 25m 12s
SŁAWEK WŁODARSKI 244 820 780 01:43:32 + 25m 12s
MICHAŁ MROWIEC 245 822 782 01:43:34 + 25m 14s
KRZYSZTOF STACHOWIAK 246 824 783 01:43:35 + 25m 15s
JAROSŁAW JASIŃSKI 247 826 785 01:43:36 + 25m 16s
TADEUSZ GŁUPCZYK 248 829 787 01:43:38 + 25m 18s
DARIUSZ DULNIAK 249 831 789 01:43:38 + 25m 18s
PIOTR WESOLOWSKI 250 834 791 01:43:40 + 25m 20s
ARTUR BUKOWSKI 251 835 792 01:43:40 + 25m 20s
JAROSŁAW STARCZEWSKI 252 836 793 01:43:41 + 25m 21s
MAREK LIS 253 843 800 01:43:46 + 25m 26s
PAWEŁ MAŃK 254 846 803 01:43:48 + 25m 28s
JAROSŁAW MARCINIAK 255 853 810 01:43:51 + 25m 31s
MARCIN STEFANIAK 256 855 812 01:43:53 + 25m 33s
MARIUSZ PORĘBSKI 257 865 822 01:43:59 + 25m 39s
MAREK PAŁYSA 258 868 825 01:44:02 + 25m 42s
JAROSŁAW OGONOWSKI 259 872 829 01:44:03 + 25m 43s
JACEK MARON 260 874 831 01:44:03 + 25m 43s
DARIUSZ ŻEBROWSKI 261 875 832 01:44:03 + 25m 43s
MARIUSZ BAŃKA 262 876 833 01:44:04 + 25m 44s
JANUSZ ZAPOLSKI 263 877 834 01:44:05 + 25m 45s
RAFAŁ LASOTA 264 879 836 01:44:07 + 25m 47s
ROBERT SACHMATA 265 881 838 01:44:09 + 25m 49s
MICHAŁ KWIECIŃSKI 266 884 841 01:44:12 + 25m 52s
DARIUSZ ZDEBEL 267 886 843 01:44:13 + 25m 53s
GRZEGORZ ELMIŚ 268 890 846 01:44:15 + 25m 55s
MARCIN PORĘBSKI 269 892 848 01:44:17 + 25m 57s
MAREK MACULEWICZ 270 897 853 01:44:21 + 26m 1s
MICHAŁ NURZYŃSKI 271 899 855 01:44:21 + 26m 1s
MACIEJ SOLAREK 272 902 858 01:44:23 + 26m 3s
MARCIN WELKIER 273 905 860 01:44:24 + 26m 4s
ARTUR DĘBSKI 274 908 863 01:44:25 + 26m 5s
MAREK KOWALCZYK 275 911 866 01:44:28 + 26m 8s
MARCIN RUSINEK 276 913 868 01:44:30 + 26m 10s
MARIUSZ BISOWSKI 277 914 869 01:44:32 + 26m 12s
ANDRZEJ WRAGA 278 917 871 01:44:35 + 26m 15s
RAFAŁ ROGALA 279 924 877 01:44:43 + 26m 23s
MACIEJ SULEWSKI 280 925 878 01:44:44 + 26m 24s
WIESŁAW POPŁAWSKI-NIEWIADOMSKI 281 926 879 01:44:45 + 26m 25s
MARCIN SĘKOWSKI 282 936 889 01:44:49 + 26m 29s
MARCIN ROSZKOWSKI 283 937 890 01:44:49 + 26m 29s
MAREK FIJAŁKOWSKI 284 938 891 01:44:50 + 26m 30s
MARIUSZ ZAJĄC 285 945 896 01:44:54 + 26m 34s
MAREK ZAGANCZYK 286 952 902 01:44:58 + 26m 38s
GRZEGORZ KACZYŃSKI 287 954 904 01:45:00 + 26m 40s
BARTOSZ CHOROSZEWSKI 288 958 907 01:45:02 + 26m 42s
MICHAŁ GACA 289 962 911 01:45:04 + 26m 44s
WŁODZIMIERZ SERWIŃSKI 290 973 921 01:45:12 + 26m 52s
DARIUSZ STRYCHALSKI 291 974 922 01:45:12 + 26m 52s
TOMASZ BARCZAK 292 975 923 01:45:13 + 26m 53s
MARIUSZ PUCHAŁA 293 976 924 01:45:13 + 26m 53s
DANIEL STACHURSKI 294 983 930 01:45:19 + 26m 59s
IRENEUSZ NIEMIROWSKI 295 987 934 01:45:20 + 27m
MAREK DROZDOWSKI 296 991 938 01:45:21 + 27m 1s
JAKUB KUDRYCKI 297 993 940 01:45:23 + 27m 3s
PAWEŁ DROZD 298 996 942 01:45:26 + 27m 6s
ROBERT PODGORELEC 299 998 944 01:45:27 + 27m 7s
MAREK CYNIAK 300 1000 946 01:45:30 + 27m 10s
PAWEŁ TUZINEK 301 1003 949 01:45:32 + 27m 12s
BOGUSŁAW KŁOS 302 1011 956 01:45:40 + 27m 20s
ŁUKASZ PAŹDZIOR 303 1012 957 01:45:40 + 27m 20s
KONRAD BUCZYŁO 304 1013 958 01:45:40 + 27m 20s
ADAM TŁOCZKOWSKI 305 1017 962 01:45:49 + 27m 29s
CEZARY KOSEWSKI 306 1018 963 01:45:49 + 27m 29s
ZBIGNIEW OLSZEWSKI 307 1024 969 01:45:54 + 27m 34s
PIOTR KRYGIELSKI 308 1027 972 01:45:55 + 27m 35s
MAREK FORDOŃSKI 309 1030 975 01:45:56 + 27m 36s
MARCIN SIWA 310 1032 977 01:45:58 + 27m 38s
KRZYSZTOF STEMPNIAK 311 1035 980 01:45:59 + 27m 39s
ANDRZEJ BERNATEK 312 1036 981 01:45:59 + 27m 39s
TOMEK KONKA 313 1038 983 01:46:00 + 27m 40s
RAFAŁ PAGAS 314 1046 990 01:46:04 + 27m 44s
JACEK PNIEWSKI 315 1054 998 01:46:12 + 27m 52s
MANUEL MORATA 316 1060 1003 01:46:14 + 27m 54s
TOMASZ KOPEĆ 317 1061 1004 01:46:14 + 27m 54s
KAROL FRĄCKIEWICZ 318 1063 1006 01:46:15 + 27m 55s
STANISŁAW PACZYŃSKI 319 1064 1007 01:46:16 + 27m 56s
DARIUSZ WIECZOREK 320 1072 1015 01:46:21 + 28m 1s
MICHAŁ DRZEWIECKI 321 1076 1018 01:46:27 + 28m 7s
JANUSZ KRUPA 322 1077 1019 01:46:27 + 28m 7s
TOMASZ ZAKRZEWSKI 323 1082 1024 01:46:30 + 28m 10s
PIOTR WĄGRODZKI 324 1086 1027 01:46:32 + 28m 12s
WOJCIECH KANIA 325 1089 1030 01:46:34 + 28m 14s
ANDRZEJ JANASZ 326 1091 1032 01:46:34 + 28m 14s
ARKADIUSZ SOKOŁOWSKI 327 1093 1034 01:46:35 + 28m 15s
MARCIN WALTER 328 1099 1040 01:46:38 + 28m 18s
PIOTR SUCHODOLSKI 329 1109 1049 01:46:46 + 28m 26s
PRZEMYSŁAW DYGDOŃ 330 1111 1051 01:46:47 + 28m 27s
MAREK SAMUJŁŁO 331 1123 1061 01:46:53 + 28m 33s
RAFAŁ MADYŃSKI 332 1128 1066 01:46:56 + 28m 36s
ARKADIUSZ PADYSZ 333 1134 1072 01:46:58 + 28m 38s
PAWEŁ NADULSKI 334 1135 1073 01:46:59 + 28m 39s
DARIUSZ CIEŚLA 335 1136 1074 01:46:59 + 28m 39s
JAREK CIEĆWIERZ 336 1137 1075 01:47:00 + 28m 40s
PIOTR MĘCZYŃSKI 337 1143 1081 01:47:04 + 28m 44s
ANDRZEJ SZEREMETA 338 1144 1082 01:47:06 + 28m 46s
TOMASZ BONIKOWSKI 339 1153 1091 01:47:12 + 28m 52s
ROBERT BARTCZAK 340 1154 1092 01:47:12 + 28m 52s
TOMASZ HINTZ 341 1156 1094 01:47:13 + 28m 53s
SEWERYN GRZĄDKOWSKI 342 1160 1097 01:47:15 + 28m 55s
JAKUB JEZIERSKI 343 1163 1100 01:47:17 + 28m 57s
ARTUR KOWALCZYK 344 1164 1101 01:47:17 + 28m 57s
PAWEŁ GAPCZYŃSKI 345 1165 1102 01:47:18 + 28m 58s
BARTŁOMIEJ LOREK 346 1167 1104 01:47:19 + 28m 59s
PAWEŁ PATELSKI 347 1168 1105 01:47:19 + 28m 59s
MAREK BARTKOWSKI 348 1175 1111 01:47:26 + 29m 6s
KRZYSZTOF CZUBA 349 1176 1112 01:47:27 + 29m 7s
MARCIN WIENER 350 1180 1115 01:47:28 + 29m 8s
PAWEŁ PAŚNIK 351 1181 1116 01:47:29 + 29m 9s
RAFAL PUSLECKI 352 1182 1117 01:47:29 + 29m 9s
JANUSZ TORZEWSKI 353 1185 1120 01:47:31 + 29m 11s
PAWEŁ BRODOWICZ 354 1188 1122 01:47:33 + 29m 13s
TOMEK ZYŚKO 355 1189 1123 01:47:33 + 29m 13s
TOMASZ DASZCZUK 356 1191 1125 01:47:34 + 29m 14s
KRZYSZTOF JAGUŚ 357 1192 1126 01:47:34 + 29m 14s
KRZYSZTOF OLEJNIK 358 1193 1127 01:47:35 + 29m 15s
MAREK STYPIŃSKI 359 1194 1128 01:47:36 + 29m 16s
PAWEŁ WEREDA 360 1205 1137 01:47:41 + 29m 21s
ŁUKASZ PRZEDPEŁSKI 361 1206 1138 01:47:42 + 29m 22s
MAREK WRÓBEL 362 1207 1139 01:47:42 + 29m 22s
ARTUR ANDRUSIAK 363 1212 1143 01:47:46 + 29m 26s
MARCIN MUSIAŁ 364 1217 1147 01:47:48 + 29m 28s
RAFAŁ BRODEL 365 1220 1150 01:47:50 + 29m 30s
MACIEJ SEMENIUK 366 1229 1159 01:47:56 + 29m 36s
ARTUR PIERZYNOWSKI 367 1230 1160 01:47:56 + 29m 36s
PIOTR KĘDZIA-STĘPKOWSKI 368 1231 1161 01:47:56 + 29m 36s
JERZY WRÓBLEWSKI 369 1237 1167 01:48:01 + 29m 41s
MARCIN CICHOCKI 370 1238 1168 01:48:02 + 29m 42s
MICHAŁ OJRZANOWSKI 371 1239 1169 01:48:06 + 29m 46s
JAROSŁAW KAŁAKUCKI 372 1245 1174 01:48:10 + 29m 50s
ARKADIUSZ ŚWIĄTEK 373 1248 1177 01:48:13 + 29m 53s
MICHAŁ WOJEWODA 374 1253 1182 01:48:17 + 29m 57s
PRZEMYSŁAW TULIK 375 1254 1183 01:48:18 + 29m 58s
BARTOSZ DMOWSKI 376 1258 1187 01:48:20 + 30m
TOMASZ GAŁECKI 377 1261 1190 01:48:22 + 30m 2s
KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 378 1265 1194 01:48:25 + 30m 5s
PAWEŁ RAKOCZY 379 1280 1206 01:48:36 + 30m 16s
PIOTR MILLER 380 1281 1207 01:48:36 + 30m 16s
WALDEMAR MICHALAK 381 1282 1208 01:48:39 + 30m 19s
RADEK WOJNAR 382 1286 1212 01:48:40 + 30m 20s
PAUL LADNER 383 1287 1213 01:48:41 + 30m 21s
CEZARY ŚLEDZIEWSKI 384 1291 1217 01:48:42 + 30m 22s
MARCELI JĘDRZEJEWSKI 385 1303 1228 01:48:47 + 30m 27s
ANDRZEJ ŁOPUSZYŃSKI 386 1307 1232 01:48:49 + 30m 29s
DARIUSZ DYGA 387 1308 1233 01:48:49 + 30m 29s
MARCIN CZAJKA 388 1311 1235 01:48:50 + 30m 30s
PIOTR STRZELECKI 389 1314 1237 01:48:53 + 30m 33s
KLAUDIUSZ URBAŃSKI 390 1321 1244 01:48:59 + 30m 39s
TOMEK JÓZEFACKI 391 1322 1245 01:48:59 + 30m 39s
PAWEŁ SZCZERBA 392 1324 1246 01:49:00 + 30m 40s
MAREK SIDORCZUK 393 1326 1248 01:49:03 + 30m 43s
MAREK MAJKUCIŃSKI 394 1328 1250 01:49:05 + 30m 45s
ŁUKASZ LUTY 395 1329 1251 01:49:06 + 30m 46s
KRYSTIAN CIEŚLAK 396 1335 1255 01:49:09 + 30m 49s
PIOTR PINDEL 397 1337 1257 01:49:09 + 30m 49s
MARCIN TOMASZEWSKI 398 1340 1260 01:49:14 + 30m 54s
ROBERT GAJOWNICZEK 399 1342 1262 01:49:15 + 30m 55s
SŁAWEK SKOWROŃSKI 400 1346 1266 01:49:17 + 30m 57s
KRZYSZTOF STANKIEWICZ 401 1347 1267 01:49:17 + 30m 57s
MAREK JARENTOWSKI 402 1348 1268 01:49:17 + 30m 57s
WŁODEK REDZISZ 403 1349 1269 01:49:17 + 30m 57s
SŁAWOMIR DRATWA 404 1350 1270 01:49:18 + 30m 58s
MICHAL KAZIMIERCZAK 405 1351 1271 01:49:19 + 30m 59s
ADAM GÓRECKI 406 1355 1275 01:49:21 + 31m 1s
KAROL GRABOWSKI 407 1357 1277 01:49:24 + 31m 4s
RAFAŁ KAPICA 408 1358 1278 01:49:24 + 31m 4s
JANUSZ KIEŁCZYKOWSKI 409 1361 1280 01:49:26 + 31m 6s
PAWEŁ KACPURA 410 1364 1283 01:49:27 + 31m 7s
PAWEŁ HERNIK 411 1365 1284 01:49:29 + 31m 9s
MAREK UZDOWSKI 412 1366 1285 01:49:30 + 31m 10s
DARIUSZ KARWAT 413 1368 1287 01:49:32 + 31m 12s
TIM RUNZHEIMER 414 1372 1291 01:49:33 + 31m 13s
PIOTR BURAS 415 1376 1295 01:49:37 + 31m 17s
MICHAŁ GOZDEK 416 1378 1297 01:49:37 + 31m 17s
KRZYSZTOF MARCINIAK 417 1381 1300 01:49:38 + 31m 18s
SZCZEPAN GAD 418 1385 1303 01:49:42 + 31m 22s
JACEK JARMUŁ 419 1387 1305 01:49:44 + 31m 24s
MACIEJ ZYGMUNT WOLNY 420 1389 1306 01:49:45 + 31m 25s
MICHAŁ BIEŃKOWSKI 421 1390 1307 01:49:45 + 31m 25s
TOMASZ WIADERNY 422 1392 1309 01:49:47 + 31m 27s
ROMAN KOLEŚNIK 423 1396 1311 01:49:49 + 31m 29s
KRZYSZTOF JANUSZ 424 1399 1314 01:49:50 + 31m 30s
DARIUSZ SUTUŁA 425 1404 1319 01:49:52 + 31m 32s
PIOTR KEMPA 426 1413 1324 01:49:56 + 31m 36s
MARAT NEVRETDINOV 427 1415 1326 01:49:57 + 31m 37s
MICHAŁ GONCZARYK 428 1420 1330 01:50:00 + 31m 40s
TOMASZ ROWIŃSKI 429 1422 1332 01:50:02 + 31m 42s
TOMASZ LIPIŃSKI 430 1425 1335 01:50:04 + 31m 44s
PIOTR GURDZIEL 431 1430 1340 01:50:05 + 31m 45s
JÓZEF DZIEDZIC 432 1433 1343 01:50:08 + 31m 48s
BARTOSZ MARCZUK 433 1434 1344 01:50:08 + 31m 48s
KRZYSZTOF MIELCZAREK 434 1438 1348 01:50:10 + 31m 50s
ARKADIUSZ DROŹDZIEL 435 1442 1352 01:50:13 + 31m 53s
CEZARY GOCŁOWSKI 436 1447 1357 01:50:15 + 31m 55s
ROBERT KOŻUSZEK 437 1464 1372 01:50:25 + 32m 5s
MARCIN STOKOWIEC 438 1466 1374 01:50:26 + 32m 6s
KRZYSZTOF MATYSKIEL 439 1467 1375 01:50:27 + 32m 7s
DARIUSZ GOZDAN 440 1473 1381 01:50:32 + 32m 12s
ARTUR BIELEC 441 1474 1382 01:50:32 + 32m 12s
WALDEMAR ROSZAK 442 1477 1385 01:50:34 + 32m 14s
TOMASZ MARCHEL 443 1480 1388 01:50:36 + 32m 16s
ANDRZEJ DOBOSZ 444 1481 1389 01:50:37 + 32m 17s
MARIUSZ KASPRZAK 445 1486 1394 01:50:44 + 32m 24s
DARIUSZ PIOTROWICZ 446 1492 1399 01:50:50 + 32m 30s
KRZYSZTOF KULIK 447 1494 1401 01:50:51 + 32m 31s
DARIUSZ WOLANIN 448 1498 1405 01:50:52 + 32m 32s
PAWEŁ PŁOŃSKI 449 1501 1407 01:50:53 + 32m 33s
JACEK PODLEWSKI 450 1509 1414 01:50:56 + 32m 36s
JERZY BUŁAKOWSKI 451 1510 1415 01:50:56 + 32m 36s
OKTAWIUSZ PORAŃSKI 452 1512 1417 01:50:57 + 32m 37s
BARTOSZ PRUK 453 1518 1422 01:51:01 + 32m 41s
ADAM KIŚLUK 454 1519 1423 01:51:02 + 32m 42s
BOGDAN ZEREK 455 1521 1425 01:51:04 + 32m 44s
MACIEJ PATOCKI 456 1522 1426 01:51:05 + 32m 45s
ARTUR BIERNACKI 457 1532 1436 01:51:10 + 32m 50s
JACEK BRZUSZCZYŃSKI 458 1534 1438 01:51:11 + 32m 51s
SIMON CLARE 459 1535 1439 01:51:11 + 32m 51s
KLAUDIUSZ ZYCH 460 1542 1445 01:51:15 + 32m 55s
ANDRZEJ ŻAKOWSKI 461 1544 1447 01:51:17 + 32m 57s
ALEKSANDER SOLECKI 462 1553 1455 01:51:21 + 33m 1s
ZBYSZEK BIAŁECKI 463 1555 1457 01:51:25 + 33m 5s
PIOTR PASIERBIŃSKI 464 1558 1460 01:51:26 + 33m 6s
TOMASZ DAWID 465 1561 1463 01:51:28 + 33m 8s
SŁAWOMIR KREMPA 466 1562 1464 01:51:28 + 33m 8s
DARIUSZ ŚWISTEK 467 1563 1465 01:51:28 + 33m 8s
DARIUSZ MUMOT 468 1567 1469 01:51:30 + 33m 10s
MACIEJ NIEPSUJ 469 1568 1470 01:51:30 + 33m 10s
ARTUR WRÓBLEWSKI 470 1576 1478 01:51:35 + 33m 15s
SYLWESTER ŁUKASIAK 471 1577 1479 01:51:36 + 33m 16s
ADAM KOSIOR 472 1578 1480 01:51:36 + 33m 16s
KRZYSZTOF KLIMKIEWICZ 473 1580 1482 01:51:37 + 33m 17s
KACPER KOSTRUBAŁA 474 1581 1483 01:51:38 + 33m 18s
RYSZARD OPIATOWSKI 475 1585 1485 01:51:39 + 33m 19s
RAFAŁ JAŹWIŃSKI 476 1590 1490 01:51:42 + 33m 22s
PAWEŁ SOŁTYSIAK 477 1592 1492 01:51:43 + 33m 23s
RAFAŁ SMOLIŃSKI 478 1593 1493 01:51:44 + 33m 24s
ARTUR ROGÓLSKI 479 1596 1495 01:51:45 + 33m 25s
TOMASZ JANIAK 480 1599 1498 01:51:48 + 33m 28s
MACIEJ GWIAZDOWSKI 481 1605 1503 01:51:54 + 33m 34s
MARIUSZ MACUGOWSKI 482 1608 1506 01:51:55 + 33m 35s
MICHAŁ WÓJCIK 483 1610 1507 01:51:55 + 33m 35s
TOMASZ MARKUSZEWSKI 484 1611 1508 01:51:56 + 33m 36s
PIOTR ARTUR SIBORENKO 485 1614 1511 01:51:58 + 33m 38s
GRZEGORZ LEPLE 486 1616 1513 01:52:01 + 33m 41s
SŁAWOMIR KAMOLA 487 1617 1514 01:52:01 + 33m 41s
GRZEGORZ GOŁBA 488 1619 1516 01:52:02 + 33m 42s
MIECZYSŁAW PAWLUKIEWICZ 489 1622 1518 01:52:02 + 33m 42s
WOJCIECH KUCZYŃSKI 490 1624 1520 01:52:03 + 33m 43s
MARCIN CZERNIK 491 1625 1521 01:52:03 + 33m 43s
KAROL DEPCZYŃSKI 492 1630 1524 01:52:05 + 33m 45s
TOMEK ŁAZICKI 493 1634 1527 01:52:08 + 33m 48s
JAKUB KRAJCZYŃSKI 494 1639 1531 01:52:10 + 33m 50s
ARKADIUSZ PEC 495 1652 1544 01:52:17 + 33m 57s
PRZEMYSŁAW OLECKI 496 1657 1549 01:52:21 + 34m 1s
TOMASZ WÓJTOWICZ 497 1659 1551 01:52:21 + 34m 1s
KRZYSZTOF NOGA 498 1664 1556 01:52:24 + 34m 4s
DARIUSZ KUFERA 499 1673 1562 01:52:33 + 34m 13s
PIOTR TONDYS 500 1678 1567 01:52:37 + 34m 17s
MARCIN PIOTROWSKI 501 1682 1571 01:52:38 + 34m 18s
PAWEŁ KOŚCIUK 502 1685 1574 01:52:40 + 34m 20s
PIOTR BOJANOWICZ 503 1690 1578 01:52:42 + 34m 22s
WOJCIECH TOMASZKIEWICZ 504 1692 1580 01:52:44 + 34m 24s
KLAUDIUSZ FOJCIK 505 1698 1584 01:52:45 + 34m 25s
ROBERT ADAMIAK 506 1699 1585 01:52:45 + 34m 25s
KRZYSZTOF JACKIEWICZ 507 1705 1590 01:52:49 + 34m 29s
MARIUSZ NOCEŃ 508 1711 1595 01:52:52 + 34m 32s
ROBERT MARCZUK 509 1712 1596 01:52:53 + 34m 33s
ANDRZEJ TURZYK 510 1715 1597 01:52:53 + 34m 33s
WITOLD STANISZKIS 511 1720 1602 01:52:57 + 34m 37s
ZBIGNIEW SOBALA 512 1722 1603 01:52:58 + 34m 38s
DARIUSZ PAWLAK 513 1723 1604 01:52:58 + 34m 38s
PIOTR ŻEBROWSKI 514 1724 1605 01:52:59 + 34m 39s
ANTONI GÓRNIK 515 1728 1609 01:52:59 + 34m 39s
PIOTR SOSNOWSKI 516 1737 1617 01:53:03 + 34m 43s
ANDRZEJ CHOJNOWSKI 517 1746 1625 01:53:07 + 34m 47s
LESZEK KLUCINSKI 518 1748 1626 01:53:07 + 34m 47s
DARIUSZ CELIŃSKI 519 1750 1628 01:53:08 + 34m 48s
TOMASZ RUTKOWSKI 520 1752 1630 01:53:09 + 34m 49s
RAFAL NOWAKOWSKI 521 1755 1631 01:53:11 + 34m 51s
ARTUR MIKICIUK 522 1757 1633 01:53:11 + 34m 51s
MACIEJ KOSIEC 523 1758 1634 01:53:12 + 34m 52s
ŁUKASZ MOCZYDŁOWSKI 524 1759 1635 01:53:13 + 34m 53s
MARCIN JURKOWSKI 525 1763 1638 01:53:14 + 34m 54s
DARIUSZ PAKUŁA 526 1767 1642 01:53:18 + 34m 58s
PIOTR BOROŃ 527 1771 1646 01:53:20 + 35m
ROBERT SREBRZYŃSKI 528 1774 1648 01:53:23 + 35m 3s
RADOSŁAW MIGDAŁ 529 1776 1650 01:53:23 + 35m 3s
MAREK SZCZYPEK 530 1782 1653 01:53:27 + 35m 7s
TOMASZ STARZYNSKI 531 1786 1657 01:53:28 + 35m 8s
KRZYSZTOF SZMYTKOWSKI 532 1787 1658 01:53:30 + 35m 10s
ARKADIUSZ BRZEZIŃSKI 533 1788 1659 01:53:32 + 35m 12s
GRZEGORZ PINIAŹ 534 1790 1661 01:53:34 + 35m 14s
MARCELO ANDINO VELEZ 535 1792 1663 01:53:34 + 35m 14s
KONRAD MATYJASIAK 536 1793 1664 01:53:34 + 35m 14s
BARTŁOMIEJ PRUSZCZAK 537 1796 1666 01:53:38 + 35m 18s
TOMASZ SKALSKI 538 1798 1668 01:53:38 + 35m 18s
WOJCIECH STAŃCZAK 539 1799 1669 01:53:38 + 35m 18s
TOMASZ BUCZEK 540 1800 1670 01:53:39 + 35m 19s
ARKADIUSZ ROZIŃSKI 541 1802 1672 01:53:39 + 35m 19s
DAWID CYTACKI 542 1810 1676 01:53:50 + 35m 30s
DANIEL MICHALECKI 543 1813 1679 01:53:51 + 35m 31s
ADAM MIĘDŁA 544 1814 1680 01:53:51 + 35m 31s
ANDRZEJ BOGDANOWICZ 545 1816 1682 01:53:53 + 35m 33s
ANDRZEJ ZALIWSKI 546 1818 1684 01:53:56 + 35m 36s
MARCIN BIELECKI 547 1823 1688 01:53:59 + 35m 39s
JACEK BAGIŃSKI 548 1825 1690 01:54:00 + 35m 40s
TOMASZ KACZOR 549 1828 1693 01:54:01 + 35m 41s
PIOTR WŁODARCZAK 550 1832 1696 01:54:03 + 35m 43s
DARIUSZ BUDZIK 551 1836 1697 01:54:05 + 35m 45s
MICHAŁ KREMPA 552 1839 1699 01:54:05 + 35m 45s
ROBERT LACH 553 1840 1700 01:54:05 + 35m 45s
TOMEK PIROGOW 554 1842 1702 01:54:07 + 35m 47s
MICHAŁ RAĆ 555 1843 1703 01:54:09 + 35m 49s
RAFAŁ ŁATANIK 556 1844 1704 01:54:10 + 35m 50s
MACIEJ ZATORSKI 557 1845 1705 01:54:10 + 35m 50s
JANUSZ OLEJNIK 558 1863 1719 01:54:19 + 35m 59s
IRENEUSZ TYMIŃSKI 559 1864 1720 01:54:20 + 36m
TOMASZ WIKTOROWICZ 560 1874 1728 01:54:26 + 36m 6s
ANDRZEJ GOŁĘBIOWSKI 561 1882 1734 01:54:31 + 36m 11s
MICHAŁ WOJCIECHOWSKI 562 1888 1740 01:54:32 + 36m 12s
MARCIN KUSIO 563 1890 1742 01:54:33 + 36m 13s
TOMASZ OLEJNICZAK 564 1891 1743 01:54:33 + 36m 13s
PIOTR WITEK 565 1892 1744 01:54:33 + 36m 13s
GRZEGORZ FRĄCZEK 566 1893 1745 01:54:35 + 36m 15s
PAWEŁ WÓJTOWICZ 567 1894 1746 01:54:35 + 36m 15s
PIOTR KOWALCZEWSKI 568 1903 1752 01:54:38 + 36m 18s
PIOTR TRĘBACZ 569 1905 1754 01:54:39 + 36m 19s
PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI 570 1907 1755 01:54:40 + 36m 20s
MACIEJ KRAJEWSKI 571 1912 1759 01:54:46 + 36m 26s
JACEK LUDWICZAK 572 1913 1760 01:54:47 + 36m 27s
SEBASTIAN KNAP 573 1916 1762 01:54:49 + 36m 29s
SŁAWOMIR PIEKUTOWSKI 574 1924 1769 01:54:56 + 36m 36s
TOMASZ JODŁOWSKI 575 1928 1773 01:54:59 + 36m 39s
TOMASZ ZIÓŁKOWSKI 576 1930 1775 01:55:00 + 36m 40s
ROBERT ŚMIGIELSKI 577 1932 1777 01:55:01 + 36m 41s
MAREK JÓZWIK 578 1935 1780 01:55:02 + 36m 42s
ROBERT BOJARA 579 1944 1786 01:55:06 + 36m 46s
JAROSŁAW ADAMSKI 580 1947 1789 01:55:08 + 36m 48s
ARTUR TRACZYK 581 1948 1790 01:55:08 + 36m 48s
PIOTR DANIK 582 1949 1791 01:55:09 + 36m 49s
PIOTR PIĘTKA 583 1952 1794 01:55:11 + 36m 51s
KRZYSZTOF JUSZKO 584 1960 1800 01:55:17 + 36m 57s
RAFAŁ ŁASKI 585 1963 1802 01:55:17 + 36m 57s
PAWEŁ ULICZNY 586 1969 1808 01:55:20 + 37m
TOMASZ DŁUGOŁĘCKI 587 1972 1811 01:55:21 + 37m 1s
RADEK DUNASZEWSKI 588 1974 1813 01:55:21 + 37m 1s
GRZEGORZ SZCZEPANIAK 589 1977 1814 01:55:23 + 37m 3s
PAWEŁ LACHMAN 590 1980 1817 01:55:25 + 37m 5s
PAWEŁ SMIGIELSKI 591 1985 1821 01:55:28 + 37m 8s
RADOSŁAW STĘPIEŃ 592 1988 1823 01:55:30 + 37m 10s
GRZEGORZ FALKOWSKI 593 1992 1825 01:55:31 + 37m 11s
JACEK GOŁAWSKI 594 2000 1830 01:55:36 + 37m 16s
TOMASZ SKRZOS 595 2004 1833 01:55:41 + 37m 21s
ADAM GAGATEK 596 2018 1844 01:55:45 + 37m 25s
RAFAŁ PŁOTNICKI 597 2020 1846 01:55:45 + 37m 25s
TOMASZ PODLASIAK 598 2031 1856 01:55:50 + 37m 30s
ROBERT HRYCIUK 599 2038 1860 01:55:53 + 37m 33s
JACEK GAJEWSKI 600 2040 1861 01:55:53 + 37m 33s
PAWEŁ POMASKI 601 2042 1863 01:55:54 + 37m 34s
JAREK MARKOWSKI 602 2043 1864 01:55:55 + 37m 35s
DARIUSZ CIACH 603 2066 1883 01:56:05 + 37m 45s
MARIUSZ BUBROWSKI 604 2067 1884 01:56:06 + 37m 46s
MARCIN TARNAS 605 2081 1896 01:56:12 + 37m 52s
MARIUSZ POSIEWKA 606 2082 1897 01:56:13 + 37m 53s
RADOSŁAW PIEDZIUK 607 2084 1899 01:56:14 + 37m 54s
MICHAŁ JAROCKI 608 2085 1900 01:56:14 + 37m 54s
MARIUSZ AUGUSTYNIAK 609 2089 1903 01:56:16 + 37m 56s
DANIEL ZARĘBA 610 2102 1914 01:56:26 + 38m 6s
PAWEL SITOWSKI 611 2103 1915 01:56:26 + 38m 6s
ANDRZEJ GÓJSKI 612 2106 1917 01:56:28 + 38m 8s
MICHAŁ MAZUREK 613 2107 1918 01:56:28 + 38m 8s
KRZYSZTOF ŚNIECHOWSKI 614 2108 1919 01:56:30 + 38m 10s
CEZARY WIERUCKI 615 2116 1924 01:56:34 + 38m 14s
ARTUR RYCHLIK 616 2117 1925 01:56:35 + 38m 15s
REMIGIUSZ SIEMINSKI 617 2131 1933 01:56:42 + 38m 22s
ARTUR KRÓLIKOWSKI 618 2133 1935 01:56:43 + 38m 23s
ADAM KASPEROWICZ 619 2134 1936 01:56:43 + 38m 23s
TOMASZ STUDENT 620 2146 1945 01:56:51 + 38m 31s
MICHAŁ LEŚNIEWSKI 621 2152 1950 01:56:54 + 38m 34s
PIOTR RUSZNIAK 622 2153 1951 01:56:54 + 38m 34s
TOMASZ MAKARUK 623 2156 1952 01:56:55 + 38m 35s
MAREK MARIAT 624 2159 1954 01:56:57 + 38m 37s
PIOTR CIECIELĄG 625 2161 1955 01:56:59 + 38m 39s
MICHAŁ ŚLOT 626 2166 1959 01:57:03 + 38m 43s
ANDRZEJ SASIN 627 2168 1960 01:57:04 + 38m 44s
TADEUSZ BLECHA 628 2175 1963 01:57:06 + 38m 46s
PIOTR RZYTKI 629 2176 1964 01:57:06 + 38m 46s
JACEK WŁODARCZYK 630 2178 1966 01:57:07 + 38m 47s
ARTUR ZWIERZCHOWSKI 631 2183 1970 01:57:07 + 38m 47s
RADOSLAW FRYCZKOWSKI 632 2186 1973 01:57:08 + 38m 48s
MIREK ROSINSKI 633 2188 1975 01:57:09 + 38m 49s
JAKUB KUMOCH 634 2193 1979 01:57:11 + 38m 51s
KACPER KORWIN-MIKKE 635 2195 1981 01:57:11 + 38m 51s
MARCIN OLECH 636 2197 1982 01:57:12 + 38m 52s
PIOTR KUCZMARA 637 2198 1983 01:57:12 + 38m 52s
MARIUSZ PADZIŃSKI 638 2200 1985 01:57:13 + 38m 53s
MARCIN MĄKA 639 2201 1986 01:57:13 + 38m 53s
KRZYSZTOF TURCZAK 640 2208 1991 01:57:18 + 38m 58s
MICHAŁ WOJCIECHOWSKI 641 2213 1995 01:57:19 + 38m 59s
JACEK BABUT 642 2215 1997 01:57:20 + 39m
ADAM RZECZKOWSKI 643 2219 2000 01:57:22 + 39m 2s
DARIUSZ TRAFAS 644 2223 2003 01:57:27 + 39m 7s
ADAM PERS 645 2233 2012 01:57:31 + 39m 11s
SŁAWOMIR CHUDZIK 646 2234 2013 01:57:31 + 39m 11s
KRYSTIAN KOCIOŁEK 647 2237 2015 01:57:33 + 39m 13s
JACEK KOWALCZYK 648 2259 2032 01:57:46 + 39m 26s
FRYDERYK WOJDAS 649 2260 2033 01:57:47 + 39m 27s
MARCIN KURIATA 650 2276 2047 01:57:57 + 39m 37s
ANDRZEJ CHOYNOWSKI 651 2277 2048 01:57:57 + 39m 37s
DARIUSZ BOŃKOWSKI 652 2280 2050 01:57:57 + 39m 37s
CEZARY WOSZCZYK 653 2281 2051 01:57:58 + 39m 38s
JAROSŁAW JUKIEL 654 2287 2055 01:58:00 + 39m 40s
ARTUR LEMPKOWSKI 655 2289 2057 01:58:01 + 39m 41s
PHILIPPE RISCHETTE 656 2291 2059 01:58:01 + 39m 41s
WOJCIECH SOBAŃSKI 657 2296 2062 01:58:03 + 39m 43s
DARIUSZ POTERALSKI 658 2300 2064 01:58:04 + 39m 44s
RAFAŁ TKACZ 659 2302 2066 01:58:06 + 39m 46s
DARIUSZ PIETRZAK 660 2303 2067 01:58:06 + 39m 46s
TOMASZ ŻYŁOWSKI 661 2304 2068 01:58:07 + 39m 47s
MAREK HIŻ 662 2307 2070 01:58:08 + 39m 48s
REMIGIUSZ PIETRAS 663 2314 2076 01:58:13 + 39m 53s
PAWEŁ DĄBROWSKI 664 2317 2079 01:58:14 + 39m 54s
ARKADIUSZ GARCZYŃSKI 665 2322 2084 01:58:15 + 39m 55s
MACIEJ PIETRZAK 666 2324 2085 01:58:15 + 39m 55s
ARKADIUSZ KARCZEMNY 667 2326 2087 01:58:16 + 39m 56s
RADOSŁAW CEPLIN 668 2328 2089 01:58:16 + 39m 56s
JACEK JĘDRZEJEWSKI 669 2329 2090 01:58:16 + 39m 56s
DARIUSZ MERCHEL 670 2330 2091 01:58:17 + 39m 57s
DARIUSZ FRĄCKIEWICZ 671 2335 2095 01:58:19 + 39m 59s
TOMASZ MOSIŃSKI 672 2337 2097 01:58:19 + 39m 59s
WOJTEK CHOJECKI 673 2338 2098 01:58:19 + 39m 59s
PIOTR MOSTOWIEC 674 2342 2101 01:58:20 + 40m
MICHAŁ SZYNALSKI 675 2353 2111 01:58:27 + 40m 7s
TOMASZ ARCISZEWSKI 676 2356 2113 01:58:29 + 40m 9s
MARCIN SULIKOWSKI 677 2357 2114 01:58:29 + 40m 9s
KRZYSZTOF CZARNECKI 678 2358 2115 01:58:29 + 40m 9s
MICHAŁ SENDA 679 2359 2116 01:58:30 + 40m 10s
DARIUSZ JANASZEK 680 2361 2117 01:58:30 + 40m 10s
ANDRZEJ GUDEL 681 2366 2120 01:58:32 + 40m 12s
ZENON MAĆKOWIAK 682 2372 2125 01:58:34 + 40m 14s
ARTUR KOWALSKI 683 2373 2126 01:58:35 + 40m 15s
MICHAŁ DYMICKI 684 2374 2127 01:58:36 + 40m 16s
MAREK RYBIEC 685 2384 2135 01:58:41 + 40m 21s
DARIUSZ WIERBIŁOWICZ 686 2386 2136 01:58:43 + 40m 23s
MARTEN SCHOENROCK 687 2396 2143 01:58:48 + 40m 28s
PIOTR RUSAK 688 2399 2146 01:58:49 + 40m 29s
MIROSŁAW PYTLIŃSKI 689 2402 2148 01:58:51 + 40m 31s
ROBERT GRACZYK 690 2403 2149 01:58:51 + 40m 31s
MARIUSZ TOMCZAK 691 2407 2153 01:58:51 + 40m 31s
DARIUSZ KUBIAK 692 2410 2155 01:58:52 + 40m 32s
CEZARY KALITA 693 2415 2159 01:58:56 + 40m 36s
MARCIN KOZAL 694 2418 2162 01:58:58 + 40m 38s
KUBA BRONISZEWSKI 695 2419 2163 01:58:58 + 40m 38s
GRZEGORZ JÓŹWIK 696 2421 2165 01:58:59 + 40m 39s
ARTUR OLECH 697 2425 2166 01:59:01 + 40m 41s
MACIEJ KURZAJEWSKI 698 2427 2167 01:59:02 + 40m 42s
SŁAWOMIR GÓRNIAK 699 2431 2170 01:59:03 + 40m 43s
DIMITRIS KOKKALAKIS 700 2433 2172 01:59:04 + 40m 44s
RAFAŁ FENIKOWSKI 701 2437 2176 01:59:05 + 40m 45s
DAREK KOMISARCZYK 702 2441 2180 01:59:06 + 40m 46s
MICHAŁ DYCHTO 703 2447 2186 01:59:10 + 40m 50s
ROBERT KARPIŃSKI 704 2455 2189 01:59:13 + 40m 53s
KRZYSZTOF HOŁDYŃSKI 705 2459 2192 01:59:15 + 40m 55s
SYLWESTER MOLENDA 706 2463 2195 01:59:15 + 40m 55s
FILIP KACZMARSKI 707 2470 2201 01:59:20 + 41m
PIOTR KOZŁOWSKI 708 2473 2204 01:59:22 + 41m 2s
DARIUSZ KĘPKA 709 2480 2209 01:59:25 + 41m 5s
ANDRZEJ GROCHOWSKI 710 2482 2211 01:59:27 + 41m 7s
ROMAN KAWSZYN 711 2483 2212 01:59:27 + 41m 7s
ADAM WILGAT 712 2485 2214 01:59:28 + 41m 8s
TADEUSZ KARAŚ 713 2490 2216 01:59:31 + 41m 11s
WALDEMAR MAREK 714 2496 2221 01:59:33 + 41m 13s
ADAM ŚWIĄTCZAK 715 2501 2225 01:59:34 + 41m 14s
ŁUKASZ PALMOWSKI 716 2509 2230 01:59:37 + 41m 17s
TOMASZ PAWŁOWSKI 717 2514 2235 01:59:38 + 41m 18s
JAROSŁAW ROKICKI 718 2515 2236 01:59:38 + 41m 18s
KRZYSZTOF LIMANOWSKI 719 2517 2238 01:59:41 + 41m 21s
MACIEJ PIETRZAK 720 2526 2245 01:59:43 + 41m 23s
MAREK KADECKI 721 2530 2248 01:59:45 + 41m 25s
ARTUR MOSTOWSKI 722 2531 2249 01:59:46 + 41m 26s
SEBASTIAN DOMURAD 723 2532 2250 01:59:46 + 41m 26s
MARCIN ZIÓŁKOWSKI 724 2533 2251 01:59:46 + 41m 26s
ADAM KUCHARSKI 725 2537 2253 01:59:48 + 41m 28s
TOMASZ KAROLAK 726 2544 2258 01:59:49 + 41m 29s
REMIGIUSZ MORZYNSKI 727 2546 2260 01:59:49 + 41m 29s
DAREK KLIMCZAK 728 2549 2263 01:59:50 + 41m 30s
ADAM TORUŃSKI 729 2552 2265 01:59:51 + 41m 31s
ADAM LIPIŃSKI 730 2553 2266 01:59:51 + 41m 31s
MARCIN SZCZEPAŃSKI 731 2554 2267 01:59:52 + 41m 32s
PIOTR WARDENGA 732 2556 2269 01:59:52 + 41m 32s
ANDRZEJ WILK 733 2564 2274 01:59:54 + 41m 34s
PAWEŁ ŻUK 734 2568 2278 01:59:58 + 41m 38s
ARTUR GRONCZEWSKI 735 2570 2279 01:59:59 + 41m 39s
JACEK GROCHOWSKI 736 2576 2284 02:00:02 + 41m 42s
WOJCIECH BOGDAN 737 2578 2286 02:00:03 + 41m 43s
MORTEN LINDHOLM 738 2581 2288 02:00:05 + 41m 45s
MARCIN WIELGOS 739 2584 2290 02:00:07 + 41m 47s
MAREK KORUS 740 2590 2295 02:00:09 + 41m 49s
PAWEŁ ŁUCZAK 741 2592 2297 02:00:10 + 41m 50s
PAWEŁ GMITRZUK 742 2594 2299 02:00:10 + 41m 50s
MICHAŁ SZYMAŃSKI 743 2597 2302 02:00:14 + 41m 54s
KRZYSZTOF TRZEBIŃSKI 744 2601 2305 02:00:15 + 41m 55s
MACIEJ KORDELASIŃSKI 745 2604 2307 02:00:17 + 41m 57s
WALDEMAR SADEL 746 2608 2310 02:00:19 + 41m 59s
RYSZARD MACHNICKI 747 2609 2311 02:00:19 + 41m 59s
PIOTR RYNECKI 748 2611 2313 02:00:20 + 42m
ROBERT ŁOPUSZYŃSKI 749 2618 2320 02:00:23 + 42m 3s
MIKE WILDER 750 2627 2328 02:00:28 + 42m 8s
MARCIN OŚCIŁOWSKI 751 2628 2329 02:00:28 + 42m 8s
TOMASZ PUŁAWSKI 752 2634 2334 02:00:32 + 42m 12s
KRZYSZTOF PEŁKA 753 2641 2337 02:00:38 + 42m 18s
RAFAŁ WOŹNIAK 754 2649 2341 02:00:42 + 42m 22s
MARCIN BALUN 755 2651 2343 02:00:44 + 42m 24s
MAREK WOJTKOWSKI 756 2658 2349 02:00:48 + 42m 28s
JACEK MAŁECKI 757 2660 2350 02:00:50 + 42m 30s
JAROSŁAW BOSIŃSKI 758 2673 2361 02:01:01 + 42m 41s
MARCIN ŻURAWSKI 759 2675 2363 02:01:01 + 42m 41s
PIOTR WOJNAROWICZ 760 2683 2370 02:01:08 + 42m 48s
JAN GROSZYK 761 2690 2375 02:01:11 + 42m 51s
PIOTR ZYDOROWICZ 762 2707 2389 02:01:19 + 42m 59s
SZYMON WRÓBLEWSKI 763 2710 2392 02:01:19 + 42m 59s
PAWEŁ ZAJĄC 764 2711 2393 02:01:20 + 43m
KRZYSZTOF NEUMANN 765 2715 2396 02:01:21 + 43m 1s
ANDRZEJ KAŹMIERCZYK 766 2718 2397 02:01:23 + 43m 3s
ARNOLD BRYZEK 767 2719 2398 02:01:25 + 43m 5s
GRZEGORZ CIEŚLAK 768 2722 2400 02:01:26 + 43m 6s
RAFAL KOEHLER 769 2725 2402 02:01:27 + 43m 7s
SŁAWEK BOROWIEC 770 2726 2403 02:01:27 + 43m 7s
MAREK ŁOMOT 771 2734 2408 02:01:31 + 43m 11s
TOMASZ SARNOWSKI 772 2737 2410 02:01:34 + 43m 14s
PAWEŁ BERNHARD 773 2739 2411 02:01:36 + 43m 16s
GRZEGORZ GRADALSKI 774 2740 2412 02:01:37 + 43m 17s
ANDRZEJ BIENKO 775 2741 2413 02:01:37 + 43m 17s
JAREK LEPERT 776 2743 2415 02:01:38 + 43m 18s
WITOLD ŚRÓDKA 777 2744 2416 02:01:39 + 43m 19s
PAWEŁ JUSTYNA 778 2755 2425 02:01:41 + 43m 21s
JAREK ŁUKASZ 779 2758 2428 02:01:42 + 43m 22s
KONRAD KRASNODĘBSKI 780 2764 2432 02:01:45 + 43m 25s
MARCIN KUROWSKI 781 2774 2442 02:01:50 + 43m 30s
MICHAŁ CADER 782 2775 2443 02:01:51 + 43m 31s
MICHAŁ ZGRZĘBSKI 783 2781 2448 02:01:56 + 43m 36s
JACEK WIŚNIEWSKI 784 2787 2450 02:01:58 + 43m 38s
PIOTR GUZIUR 785 2788 2451 02:01:58 + 43m 38s
JOZSEF BAI 786 2799 2458 02:02:03 + 43m 43s
ANDRZEJ PAŁKA 787 2806 2463 02:02:07 + 43m 47s
PRZEMEK RYBARCZYK 788 2808 2465 02:02:08 + 43m 48s
ARTUR WRONKA 789 2810 2467 02:02:09 + 43m 49s
ROBERT JÓZWIK 790 2815 2470 02:02:10 + 43m 50s
MACIEJ DĄBROWSKI 791 2817 2472 02:02:11 + 43m 51s
PIOTR SYREK 792 2820 2475 02:02:12 + 43m 52s
WOJTEK ZYDOROWICZ 793 2826 2477 02:02:15 + 43m 55s
ROBERT BUDEK 794 2829 2479 02:02:16 + 43m 56s
GRZEGORZ BEDNARSKI 795 2831 2480 02:02:17 + 43m 57s
MIROSŁAW SOBIERAJ 796 2836 2484 02:02:19 + 43m 59s
MARTIN MAKOLSKI 797 2842 2487 02:02:23 + 44m 3s
MICHAŁ WIŚNIEWSKI 798 2845 2489 02:02:25 + 44m 5s
MARGIRIS POVILIUNAS 799 2856 2497 02:02:31 + 44m 11s
KRZYSZTOF WIELGOSZ 800 2860 2500 02:02:31 + 44m 11s
PAWEŁ KUCIAK 801 2863 2502 02:02:35 + 44m 15s
DANIEL OLSZEWSKI 802 2866 2505 02:02:38 + 44m 18s
ROBERT TOBIASZ 803 2870 2508 02:02:41 + 44m 21s
GARETH JONES 804 2871 2509 02:02:42 + 44m 22s
ANDREW HENNING 805 2872 2510 02:02:42 + 44m 22s
PIOTR MAŁECKI 806 2879 2516 02:02:45 + 44m 25s
DAMIAN NARKIEWICZ 807 2881 2518 02:02:46 + 44m 26s
RAFAL WAŚNIEWSKI 808 2883 2519 02:02:47 + 44m 27s
WOJTEK SOSZYŃSKI 809 2886 2520 02:02:48 + 44m 28s
CRISTIANO ALEGIANI 810 2889 2523 02:02:48 + 44m 28s
ANDRZEJ LECH 811 2892 2526 02:02:49 + 44m 29s
JAREK DRAPAŁA 812 2903 2535 02:02:52 + 44m 32s
ARTUR WROTEK 813 2908 2538 02:02:54 + 44m 34s
PIOTR GRZEJSZCZAK 814 2912 2540 02:02:55 + 44m 35s
MAREK WCISŁO 815 2916 2542 02:02:58 + 44m 38s
JACEK POPŁAWSKI 816 2919 2545 02:02:58 + 44m 38s
BARTEK SOŁOWIEJ 817 2923 2548 02:03:02 + 44m 42s
MAREK WILCZYŃSKI 818 2924 2549 02:03:03 + 44m 43s
MICHAŁ PELKOWSKI 819 2925 2550 02:03:04 + 44m 44s
PIOTR WÓJTOWICZ 820 2926 2551 02:03:04 + 44m 44s
GRZEGORZ CIERPKA 821 2930 2553 02:03:07 + 44m 47s
MARCIN EROL 822 2936 2558 02:03:12 + 44m 52s
WOJCIECH ORZEŁ 823 2943 2562 02:03:16 + 44m 56s
MARCIN MAŁECKI 824 2945 2564 02:03:17 + 44m 57s
KAROL SOBULSKI 825 2957 2575 02:03:24 + 45m 4s
GRZEGORZ KOWALCZYK 826 2960 2578 02:03:27 + 45m 7s
MICHAŁ TRUSKOLAS 827 2964 2581 02:03:28 + 45m 8s
PRZEMYSŁAW PANASIEWICZ 828 2965 2582 02:03:28 + 45m 8s
BARTOSZ JANICKI 829 2966 2583 02:03:29 + 45m 9s
MARIUSZ KARWOWSKI 830 2967 2584 02:03:29 + 45m 9s
PIOTR MIEDZINSKI 831 2968 2585 02:03:29 + 45m 9s
TOMASZ FIRYSIUK 832 2969 2586 02:03:30 + 45m 10s
MARCIN GRZESIK 833 2975 2590 02:03:34 + 45m 14s
MICHAŁ IWANOW 834 2977 2592 02:03:36 + 45m 16s
PAWEŁ OLEJNICZAK 835 2978 2593 02:03:36 + 45m 16s
MAREK MIELCZAREK 836 2981 2596 02:03:38 + 45m 18s
ARTUR MIKOŁAJCZYK 837 2985 2599 02:03:40 + 45m 20s
MARIUSZ CIESLIKIEWICZ 838 2989 2602 02:03:42 + 45m 22s
PIOTR IWANOWSKI 839 2990 2603 02:03:42 + 45m 22s
PAWEŁ KINASIEWICZ 840 2993 2605 02:03:43 + 45m 23s
PRZEMYSŁAW GŁĘBOCKI 841 3007 2614 02:03:48 + 45m 28s
ROBERT KAMIŃSKI 842 3009 2616 02:03:48 + 45m 28s
RAFAŁ LEWIŃSKI 843 3010 2617 02:03:49 + 45m 29s
GRZEGORZ SIOCH 844 3011 2618 02:03:53 + 45m 33s
ADAM KUGLER 845 3012 2619 02:03:53 + 45m 33s
JAROSŁAW KOCISZEWSKI 846 3019 2625 02:03:56 + 45m 36s
SŁAWOMIR ZAŁOGA 847 3020 2626 02:03:56 + 45m 36s
ROBERT DYDERSKI 848 3023 2629 02:03:57 + 45m 37s
MARIUSZ ZARZYCKI 849 3025 2631 02:03:58 + 45m 38s
TOMASZ ŁĄCZKA 850 3029 2634 02:04:00 + 45m 40s
PIOTR KACPURA 851 3031 2636 02:04:01 + 45m 41s
PIOTR SWĘDZIKOWSKI 852 3036 2640 02:04:03 + 45m 43s
JAROSŁAW SZUT 853 3044 2645 02:04:10 + 45m 50s
RAFAŁ KUKUŁA 854 3046 2647 02:04:11 + 45m 51s
MARIUSZ NIEZGODA 855 3063 2656 02:04:19 + 45m 59s
LUKASZ GLASSER 856 3064 2657 02:04:20 + 46m
KRZYSZTOF GIL 857 3065 2658 02:04:21 + 46m 1s
SEBASTIAN KOTOW 858 3070 2662 02:04:24 + 46m 4s
GRZEGORZ GUTOWSKI 859 3072 2664 02:04:24 + 46m 4s
PAWEŁ BARSZCZEWSKI 860 3074 2665 02:04:26 + 46m 6s
JACEK CHACZYKOWSKI 861 3076 2667 02:04:26 + 46m 6s
KRZYSZTOF WOJDALSKI 862 3083 2672 02:04:28 + 46m 8s
HUBERT KALIŃSKI 863 3085 2673 02:04:30 + 46m 10s
BOGDAN MILANIAK 864 3087 2675 02:04:32 + 46m 12s
TOMASZ NAMYSŁ 865 3089 2676 02:04:33 + 46m 13s
MARCIN FRYMARK 866 3090 2677 02:04:33 + 46m 13s
MACIEJ GAJKOWSKI 867 3091 2678 02:04:34 + 46m 14s
RAFAŁ SOBAŃSKI 868 3092 2679 02:04:35 + 46m 15s
ROBERT JĘDRZEJCZYK 869 3095 2682 02:04:36 + 46m 16s
ROBERT JEDYNAK 870 3096 2683 02:04:36 + 46m 16s
MICHAŁ MILCZARKIEWICZ 871 3099 2685 02:04:38 + 46m 18s
MICHAŁ WIŚNIEWSKI 872 3115 2699 02:04:51 + 46m 31s
ARTUR BUTKIEWICZ 873 3118 2702 02:04:54 + 46m 34s
PIOTR ŚLESZYŃSKI 874 3121 2704 02:04:57 + 46m 37s
KONRAD CZARNECKI 875 3127 2707 02:04:59 + 46m 39s
PAWEŁ ŚWITAJ 876 3130 2710 02:05:02 + 46m 42s
PIOTR GLISTA 877 3132 2712 02:05:02 + 46m 42s
KRZYSZTOF BARYŁOWSKI 878 3138 2716 02:05:03 + 46m 43s
MAREK OSAK 879 3156 2726 02:05:14 + 46m 54s
MARIUSZ SUCHY 880 3157 2727 02:05:14 + 46m 54s
TOMASZ OTOROWSKI 881 3158 2728 02:05:15 + 46m 55s
LESZEK TEJWAN 882 3160 2730 02:05:15 + 46m 55s
ANDRZEJ MANOWSKI 883 3168 2734 02:05:17 + 46m 57s
MAREK DROZD 884 3172 2737 02:05:20 + 47m
MARCIN SZCZERBIAK 885 3178 2742 02:05:23 + 47m 3s
ROBERT CZYŻEWSKI 886 3190 2751 02:05:28 + 47m 8s
DOMINIK MAKULEC 887 3193 2753 02:05:29 + 47m 9s
JACEK BOJAROWSKI 888 3198 2758 02:05:33 + 47m 13s
ARTUR BUZAKOWSKI 889 3200 2759 02:05:34 + 47m 14s
BARTŁOMIEJ ZBOŚ 890 3201 2760 02:05:35 + 47m 15s
JACEK WILAMOWSKI 891 3202 2761 02:05:35 + 47m 15s
KRZYSZTOF ŁYSIAK 892 3204 2763 02:05:35 + 47m 15s
MAREK TOMASZKIEWICZ 893 3205 2764 02:05:36 + 47m 16s
PAWEŁ FLORCZUK 894 3211 2767 02:05:39 + 47m 19s
ROBERT JUSIŃSKI 895 3217 2770 02:05:41 + 47m 21s
BŁAŻEJ BINIENDA 896 3220 2773 02:05:42 + 47m 22s
ARTUR KŁOSZEWSKI 897 3222 2774 02:05:43 + 47m 23s
MICHAŁ CHAJDAS 898 3225 2777 02:05:45 + 47m 25s
JAN ANISIMOWICZ 899 3238 2787 02:05:52 + 47m 32s
MARCIN JAGIELSKI 900 3240 2789 02:05:54 + 47m 34s
MAREK SZYMANOWSKI 901 3242 2791 02:05:54 + 47m 34s
MICHAŁ IWANEK 902 3246 2792 02:05:57 + 47m 37s
ARKADIUSZ POPŁAWSKI 903 3249 2793 02:05:59 + 47m 39s
MARIUSZ CABAN 904 3254 2796 02:06:00 + 47m 40s
ADAM DAKOWICZ 905 3263 2804 02:06:03 + 47m 43s
MAREK KWIATKOWSKI 906 3266 2806 02:06:03 + 47m 43s
JAROSŁAW SZERFENBERG 907 3268 2808 02:06:06 + 47m 46s
MACIEJ DĄBROWSKI 908 3269 2809 02:06:07 + 47m 47s
GRZEGORZ MARKS 909 3278 2815 02:06:12 + 47m 52s
ZDZISŁAW MYŚLIŃSKI 910 3281 2818 02:06:13 + 47m 53s
LUKASZ CIESIELSKI 911 3285 2820 02:06:14 + 47m 54s
ALBERT JAWORSKI 912 3287 2821 02:06:16 + 47m 56s
PRZEMYSLAW KANIA 913 3295 2825 02:06:21 + 48m 1s
WOJCIECH STACIWA 914 3296 2826 02:06:21 + 48m 1s
MACIEJ GRZECZKA 915 3299 2828 02:06:22 + 48m 2s
KRZYSZTOF SĘK 916 3302 2830 02:06:23 + 48m 3s
TELMO DIZ 917 3312 2838 02:06:28 + 48m 8s
PAWEŁ MAJCZAK 918 3316 2841 02:06:31 + 48m 11s
WOJCIECH KACZOROWSKI 919 3317 2842 02:06:31 + 48m 11s
ROBERT JANISZEK 920 3318 2843 02:06:34 + 48m 14s
SŁAWOMIR SIENKIEWICZ 921 3323 2847 02:06:36 + 48m 16s
PAWEŁ BARCHWIC 922 3327 2851 02:06:37 + 48m 17s
MICHAŁ SPOCZYŃSKI 923 3328 2852 02:06:38 + 48m 18s
WALDEK MATUSIAK 924 3337 2858 02:06:43 + 48m 23s
GRZEGORZ BŁASZCZYK 925 3339 2859 02:06:44 + 48m 24s
JAKUB BENCAL 926 3350 2865 02:06:49 + 48m 29s
HENRYK LECH 927 3352 2867 02:06:52 + 48m 32s
PIOTR BŁĘDOWSKI 928 3368 2880 02:06:58 + 48m 38s
BOGUSŁAW SOBCZAK 929 3371 2883 02:07:01 + 48m 41s
JERZY LISIAK 930 3372 2884 02:07:02 + 48m 42s
JERZY ŁOPĄG 931 3373 2885 02:07:02 + 48m 42s
ANDRZEJ ZYZAŃSKI 932 3379 2890 02:07:05 + 48m 45s
TOMASZ SZCZEPOCKI 933 3387 2898 02:07:08 + 48m 48s
KRZYSZTOF NAROJCZYK 934 3389 2900 02:07:10 + 48m 50s
TOMASZ LIBERKA 935 3391 2902 02:07:10 + 48m 50s
TOMASZ KIERZKOWSKI 936 3392 2903 02:07:11 + 48m 51s
MATEUSZ ZARĘBA 937 3396 2905 02:07:17 + 48m 57s
KRZYSZTOF GZYL 938 3399 2907 02:07:19 + 48m 59s
RONALDO FARRALES 939 3402 2909 02:07:21 + 49m 1s
LESZEK GAWERSKI 940 3407 2912 02:07:23 + 49m 3s
JACEK SAWCZUK 941 3408 2913 02:07:23 + 49m 3s
RADOSŁAW GOSZCZYŃSKI 942 3410 2915 02:07:24 + 49m 4s
RYSZARD PIOTROWSKI 943 3412 2917 02:07:26 + 49m 6s
MICHAŁ WESOŁOWSKI 944 3413 2918 02:07:26 + 49m 6s
PAWEŁ MAJCHER 945 3417 2921 02:07:28 + 49m 8s
PIOTR GRZESZCZAK 946 3427 2930 02:07:34 + 49m 14s
GRZEGORZ KASPROWICZ 947 3428 2931 02:07:35 + 49m 15s
PIOTR KUBIS 948 3438 2936 02:07:37 + 49m 17s
BARTOSZ SIESS 949 3439 2937 02:07:38 + 49m 18s
PATRYK ROMANOWSKI 950 3441 2939 02:07:39 + 49m 19s
MARIUSZ ZADROŻNY 951 3453 2949 02:07:46 + 49m 26s
PIOTR DEMIAŃCZUK 952 3456 2951 02:07:50 + 49m 30s
ARKADIUSZ KUSY 953 3458 2953 02:07:52 + 49m 32s
ANDRZEJ KOTOWSKI 954 3460 2955 02:07:54 + 49m 34s
BRUNO WOŁOSIUK 955 3469 2960 02:08:00 + 49m 40s
KRZYSZTOF LUDWIKOWSKI 956 3476 2964 02:08:03 + 49m 43s
MICHAŁ BURY 957 3479 2966 02:08:05 + 49m 45s
ROBERT SIEDLECKI 958 3481 2968 02:08:06 + 49m 46s
DARIUSZ ŚWIDERSKI 959 3485 2970 02:08:08 + 49m 48s
GRZEGORZ GZELA 960 3486 2971 02:08:08 + 49m 48s
LESZEK LANGNER 961 3487 2972 02:08:08 + 49m 48s
MARLON FALCON 962 3491 2975 02:08:10 + 49m 50s
PRZEMYSŁAW TKACZYK 963 3494 2978 02:08:11 + 49m 51s
PAWEŁ MENDEL 964 3498 2979 02:08:13 + 49m 53s
PIOTR LITWIŃSKI 965 3503 2983 02:08:17 + 49m 57s
ROBERT WENDOŁOWSKI 966 3523 2997 02:08:29 + 50m 9s
KRZYSZTOF ŻUKOWSKI 967 3533 3003 02:08:32 + 50m 12s
MACIEK NOWAKOWSKI 968 3534 3004 02:08:33 + 50m 13s
RAFAŁ KLESZCZEWSKI 969 3537 3005 02:08:35 + 50m 15s
ANDRZEJ KACPERSKI 970 3543 3010 02:08:40 + 50m 20s
KAROL PIÓRKOWSKI 971 3547 3014 02:08:42 + 50m 22s
ANDRZEJ JAROSZ 972 3548 3015 02:08:44 + 50m 24s
SEBASTIAN KARBARCZYK 973 3550 3016 02:08:44 + 50m 24s
SEBASTIAN KOPER 974 3552 3018 02:08:46 + 50m 26s
MARCIN OLSZEWSKI 975 3565 3027 02:08:51 + 50m 31s
MARCIN ADAMSKI 976 3571 3032 02:08:56 + 50m 36s
BARTOSZ RUSIN 977 3572 3033 02:08:58 + 50m 38s
GRZEGORZ CYBULSKI 978 3578 3036 02:08:59 + 50m 39s
SŁAWOMIR SZOPA 979 3581 3038 02:09:00 + 50m 40s
DANIEL KILIAN 980 3585 3041 02:09:01 + 50m 41s
DAREK KWIATKOWSKI 981 3590 3046 02:09:04 + 50m 44s
ARTUR KOWALSKI 982 3594 3049 02:09:07 + 50m 47s
TOMASZ GOLUCH 983 3613 3060 02:09:14 + 50m 54s
MARCIN DZIĘGIELEWSKI 984 3621 3067 02:09:16 + 50m 56s
ANDRZEJ ZYCHOWICZ 985 3622 3068 02:09:17 + 50m 57s
TOMASZ GAPCZYŃSKI 986 3629 3074 02:09:20 + 51m
GRZEGORZ SZNAJDER 987 3631 3076 02:09:20 + 51m
ARTUR FIERZBIK 988 3633 3078 02:09:21 + 51m 1s
ROBERT WOLAŃCZYK 989 3637 3081 02:09:23 + 51m 3s
PIOTR MAJCHRZYK 990 3641 3084 02:09:24 + 51m 4s
PIOTR PATURALSKI 991 3643 3086 02:09:24 + 51m 4s
NORBERT JASTREB 992 3649 3091 02:09:28 + 51m 8s
RAFAŁ ROGIŃSKI 993 3650 3092 02:09:28 + 51m 8s
JACEK WÓJTOWICZ 994 3651 3093 02:09:29 + 51m 9s
KRZYSZTOF SADOWSKI 995 3653 3095 02:09:32 + 51m 12s
MARIUSZ SUCHODOLSKI 996 3656 3096 02:09:34 + 51m 14s
ROBERT PROKOPCZUK 997 3661 3099 02:09:38 + 51m 18s
PAWEŁ DĄBEK 998 3663 3101 02:09:39 + 51m 19s
MARCIN RAFALSKI 999 3682 3112 02:09:53 + 51m 33s
KRZYSZTOF PTAK 1000 3687 3117 02:09:57 + 51m 37s
MICHAL KOWASZEWICZ 1001 3698 3125 02:10:06 + 51m 46s
JACEK JEDRASZKA 1002 3702 3129 02:10:09 + 51m 49s
ARKADIUSZ SAŁACIŃSKI 1003 3705 3130 02:10:11 + 51m 51s
RADOSLAW WINICZENKO 1004 3707 3132 02:10:12 + 51m 52s
HAMEDA ELMOLA 1005 3710 3133 02:10:14 + 51m 54s
KRZYSZTOF ŚRAMA 1006 3711 3134 02:10:14 + 51m 54s
PIOTR SUŁKOWSKI 1007 3721 3140 02:10:21 + 52m 1s
ROBERT REWERA 1008 3723 3141 02:10:22 + 52m 2s
ROBERT GAWRYŚ 1009 3751 3159 02:10:36 + 52m 16s
TOMASZ ZOMERFELD 1010 3753 3161 02:10:36 + 52m 16s
JAROSŁAW DAC 1011 3754 3162 02:10:37 + 52m 17s
MARIUSZ GOLIŃSKI 1012 3760 3165 02:10:42 + 52m 22s
MACIEJ WOJTASIEWICZ 1013 3768 3173 02:10:48 + 52m 28s
KRZYSZTOF KONIEC 1014 3769 3174 02:10:49 + 52m 29s
MICHAŁ MARSZAŁEK 1015 3775 3179 02:10:54 + 52m 34s
JAKUB WICHOWSKI 1016 3794 3193 02:11:13 + 52m 53s
WOJCIECH JEGLIŃSKI 1017 3797 3195 02:11:15 + 52m 55s
LUIS CUESTA 1018 3806 3201 02:11:19 + 52m 59s
ROBERT SOŁKIEWICZ 1019 3814 3208 02:11:24 + 53m 4s
JANUSZ ARENTOWICZ 1020 3819 3212 02:11:26 + 53m 6s
SŁAWOMIR TARASZKIEWICZ 1021 3820 3213 02:11:27 + 53m 7s
MIROSŁAW SZAJKO 1022 3824 3216 02:11:29 + 53m 9s
ROBERT PIEKUT 1023 3827 3219 02:11:30 + 53m 10s
PIOTR RADOMSKI 1024 3830 3221 02:11:35 + 53m 15s
MARIUSZ WOJCIECHOWSKI 1025 3835 3225 02:11:40 + 53m 20s
MICHAŁ GRYCZ 1026 3836 3226 02:11:41 + 53m 21s
SYLWESTER GAWROŃSKI 1027 3838 3228 02:11:42 + 53m 22s
RAFAL TABOR 1028 3840 3230 02:11:43 + 53m 23s
JACEK GAŁKOWSKI 1029 3844 3234 02:11:49 + 53m 29s
RADOSŁAW JACEK MILER 1030 3850 3235 02:11:57 + 53m 37s
MARCIN WŁODARCZYK 1031 3858 3239 02:12:04 + 53m 44s
DARIUSZ BAGNICKI 1032 3859 3240 02:12:04 + 53m 44s
KRZYSZTOF ANCZKIEWICZ 1033 3861 3242 02:12:05 + 53m 45s
ADAM KURPIEWSKI 1034 3865 3244 02:12:09 + 53m 49s
WIESŁAW TRAMSZ 1035 3867 3246 02:12:10 + 53m 50s
RYSZARD JANKIEWICZ 1036 3879 3252 02:12:18 + 53m 58s
JAKUB SOBACZYŃSKI 1037 3881 3253 02:12:18 + 53m 58s
PIOTR BĄKOWSKI 1038 3887 3259 02:12:23 + 54m 3s
TOMASZ MATYSIAK 1039 3888 3260 02:12:23 + 54m 3s
TOMASZ RUDZIK 1040 3891 3263 02:12:25 + 54m 5s
PIOTR DRZEWIECKI 1041 3893 3265 02:12:26 + 54m 6s
GRZEGORZ GUCWA 1042 3894 3266 02:12:26 + 54m 6s
LESZEK ZAWIERUCHA 1043 3897 3269 02:12:26 + 54m 6s
JAROSŁAW POTIUK 1044 3899 3270 02:12:29 + 54m 9s
GRZEGORZ SKIBNIEWSKI 1045 3900 3271 02:12:30 + 54m 10s
JANUSZ MIKOŁAJSKI 1046 3901 3272 02:12:30 + 54m 10s
ROMAN KUSYK 1047 3902 3273 02:12:30 + 54m 10s
PAWEŁ RYTEL 1048 3907 3278 02:12:35 + 54m 15s
TOMASZ GÓRSKI 1049 3911 3281 02:12:36 + 54m 16s
SŁAWOMIR DRZEWIECKI 1050 3912 3282 02:12:36 + 54m 16s
ROBERT KACZOREK 1051 3915 3285 02:12:39 + 54m 19s
KRZYSZTOF KRUPA 1052 3917 3286 02:12:43 + 54m 23s
WOJCIECH KUNA 1053 3919 3287 02:12:44 + 54m 24s
JAROSŁAW GAWRYSZEWSKI 1054 3927 3293 02:12:49 + 54m 29s
TOMASZ STEMPEL 1055 3928 3294 02:12:49 + 54m 29s
ADAM KULIK 1056 3932 3298 02:12:50 + 54m 30s
KRZYSZTOF DZIOBA 1057 3936 3301 02:12:53 + 54m 33s
ROBERT KAKIETEK 1058 3943 3304 02:12:56 + 54m 36s
JACEK SZWALUK 1059 3966 3317 02:13:10 + 54m 50s
KRZYSZTOF WOŹNIAK 1060 3970 3319 02:13:13 + 54m 53s
KRZYSZTOF RZĄŻEWSKI 1061 3973 3322 02:13:14 + 54m 54s
RAJMUND ROBASZEWSKI 1062 3987 3325 02:13:21 + 55m 1s
TOMASZ OSYPIUK 1063 3989 3327 02:13:22 + 55m 2s
KRZYSZTOF SZAFRAŃSKI 1064 3998 3332 02:13:27 + 55m 7s
ARTUR RĘKAWEK 1065 4001 3334 02:13:29 + 55m 9s
PIOTR GROCHOWSKI 1066 4010 3337 02:13:33 + 55m 13s
JAROSŁAW BUKWALD 1067 4011 3338 02:13:34 + 55m 14s
ROBERT SOBCZYK 1068 4018 3342 02:13:39 + 55m 19s
SYLWESTER LIS 1069 4024 3346 02:13:44 + 55m 24s
PAWEŁ BŁASZCZAK 1070 4032 3353 02:13:51 + 55m 31s
PIOTR ŚMIETANKA 1071 4039 3358 02:13:53 + 55m 33s
PAWEŁ MALESA 1072 4042 3360 02:13:55 + 55m 35s
FRYDERYK GOSZCZYCKI 1073 4043 3361 02:13:55 + 55m 35s
REMIGIUSZ PAWŁOWSKI 1074 4045 3363 02:13:56 + 55m 36s
SEBASTIJAN JURISA 1075 4051 3365 02:13:59 + 55m 39s
MARCIN HUTYRA 1076 4052 3366 02:14:00 + 55m 40s
KRZYSZTOF WALICKI 1077 4062 3372 02:14:03 + 55m 43s
WOJCIECH RABIEJ 1078 4064 3373 02:14:04 + 55m 44s
NIKOS KALAITZIDAKIS 1079 4066 3375 02:14:05 + 55m 45s
JAROSŁAW TĘŻYCKI 1080 4067 3376 02:14:06 + 55m 46s
JACEK DUDZIŃSKI 1081 4069 3378 02:14:06 + 55m 46s
MICHAŁ USS 1082 4077 3383 02:14:10 + 55m 50s
ANDRZEJ GARBACZ 1083 4079 3385 02:14:11 + 55m 51s
MARIUSZ WŁODARSKI 1084 4081 3386 02:14:13 + 55m 53s
RYSZARD MIRGOS 1085 4084 3389 02:14:15 + 55m 55s
DANIEL MAJEWSKI 1086 4090 3393 02:14:18 + 55m 58s
PIOTR DZIEWICKI 1087 4092 3395 02:14:19 + 55m 59s
RAFAŁ MIASTOWSKI 1088 4094 3397 02:14:21 + 56m 1s
STASZEK PLISZKO 1089 4099 3400 02:14:23 + 56m 3s
MARCIN FRĄTCZAK 1090 4100 3401 02:14:24 + 56m 4s
ARTUR RUSINEK 1091 4101 3402 02:14:24 + 56m 4s
GRZEGORZ SŁOMKOWSKI 1092 4103 3404 02:14:25 + 56m 5s
KONRAD CZEBRESZUK 1093 4120 3414 02:14:37 + 56m 17s
JACEK PIOTR GREGAJTYS 1094 4122 3415 02:14:39 + 56m 19s
GRZEGORZ SZATKOWSKI 1095 4123 3416 02:14:40 + 56m 20s
GRZEGORZ KULCZYCKI 1096 4124 3417 02:14:41 + 56m 21s
PRZEMYSŁAW PODSIADŁO 1097 4133 3423 02:14:49 + 56m 29s
KRZYSZTOF WASIL 1098 4138 3426 02:14:52 + 56m 32s
DRAIUSZ CIEŚLAK 1099 4140 3428 02:14:54 + 56m 34s
MACIEJ WIERZCHOWSKI 1100 4144 3432 02:14:58 + 56m 38s
PAWEŁ WIECZOREK 1101 4151 3435 02:15:02 + 56m 42s
GRZEGORZ KOWALIK 1102 4152 3436 02:15:03 + 56m 43s
TOMASZ MAZUR 1103 4183 3451 02:15:22 + 57m 2s
JACEK DZIEŁAK 1104 4189 3455 02:15:25 + 57m 5s
SŁAWOMIR ABRATKIEWICZ 1105 4192 3456 02:15:28 + 57m 8s
HECTOR LOZADA 1106 4194 3458 02:15:29 + 57m 9s
ARKADIUSZ TŁOMAK 1107 4195 3459 02:15:29 + 57m 9s
ROBERT DRZEWIECKI 1108 4196 3460 02:15:30 + 57m 10s
ANDRZEJ BUŁKA 1109 4198 3461 02:15:34 + 57m 14s
MARCIN KUCHCINSKI 1110 4200 3462 02:15:34 + 57m 14s
JACEK SOSNÓWKA 1111 4204 3464 02:15:36 + 57m 16s
MAREK TRONOWSKI 1112 4207 3465 02:15:38 + 57m 18s
LESZEK TUR 1113 4208 3466 02:15:38 + 57m 18s
ARKADIUSZ STRĄK 1114 4211 3467 02:15:42 + 57m 22s
MICHAŁ BIAŁOBRZESKI 1115 4213 3468 02:15:42 + 57m 22s
MARCIN REJNIK 1116 4228 3479 02:15:54 + 57m 34s
JACEK JABŁOŃSKI 1117 4232 3482 02:15:55 + 57m 35s
PIOTR SIWEK 1118 4233 3483 02:15:55 + 57m 35s
RAFAŁ JEŻAK 1119 4238 3486 02:15:57 + 57m 37s
ROBERT BŁOŃSKI 1120 4250 3494 02:16:08 + 57m 48s
PIOTR STANULA 1121 4256 3499 02:16:10 + 57m 50s
KRZYSZTOF ŚPIEWAK 1122 4263 3504 02:16:16 + 57m 56s
SŁAWOMIR BŁASZCZYK 1123 4267 3505 02:16:20 + 58m
ANDRZEJ PYTKA 1124 4284 3513 02:16:32 + 58m 12s
MAREK FERUŚ 1125 4287 3515 02:16:35 + 58m 15s
JAROSŁAW WOLNICKI 1126 4288 3516 02:16:35 + 58m 15s
MAREK DOBRZYŃSKI 1127 4293 3518 02:16:39 + 58m 19s
PIOTR BANASIAK 1128 4310 3528 02:16:50 + 58m 30s
KRZYSZTOF MUNIK 1129 4316 3531 02:16:54 + 58m 34s
MARCIN LEWKOW 1130 4319 3534 02:16:58 + 58m 38s
BARTEK MIKLUSZKA 1131 4332 3542 02:17:14 + 58m 54s
MACIEJ URBAN 1132 4334 3543 02:17:16 + 58m 56s
RAFAŁ LELONKIEWICZ 1133 4341 3547 02:17:17 + 58m 57s
TOMASZ SZYMCZAK 1134 4345 3549 02:17:18 + 58m 58s
JONATHAN ABRAHAN 1135 4355 3553 02:17:26 + 59m 6s
PIOTR KRAWCZUK 1136 4356 3554 02:17:26 + 59m 6s
JAROSŁAW RUDNIK 1137 4359 3557 02:17:28 + 59m 8s
IRENEUSZ CHRZANOWSKI 1138 4394 3575 02:17:56 + 59m 36s
DARIUSZ TRELIŃSKI 1139 4400 3579 02:18:01 + 59m 41s
ARTUR KULIGOWSKI 1140 4401 3580 02:18:02 + 59m 42s
PIOTR OLCZYK 1141 4410 3587 02:18:11 + 59m 51s
ROBERT MUSZAŃSKI 1142 4420 3590 02:18:18 + 59m 58s
MARCIN KOWALSKI 1143 4426 3592 02:18:22 + 1h 2s
MAREK MINIAK 1144 4428 3593 02:18:24 + 1h 4s
TOMASZ BRALEWSKI 1145 4429 3594 02:18:25 + 1h 5s
JANUSZ GÓRZYŃSKI 1146 4431 3596 02:18:27 + 1h 7s
LECH GARUS 1147 4435 3599 02:18:31 + 1h 11s
PAWEŁ CIECHAŃSKI 1148 4447 3608 02:18:40 + 1h 20s
IRENEUSZ ŁADYGIN 1149 4449 3609 02:18:41 + 1h 21s
MARCIN WALEWSKI 1150 4458 3617 02:18:49 + 1h 29s
WOJCIECH GIL 1151 4470 3624 02:19:01 + 1h 41s
ADAM KAŁDUS 1152 4478 3629 02:19:06 + 1h 46s
TOMASZ GRUSZKA 1153 4479 3630 02:19:07 + 1h 47s
PAWEŁ ROCZEK 1154 4491 3637 02:19:14 + 1h 54s
MAREK SZULKOWSKI 1155 4494 3638 02:19:18 + 1h 58s
ANDRZEJ MACIAK 1156 4496 3640 02:19:19 + 1h 59s
JACEK SAK 1157 4497 3641 02:19:19 + 1h 59s
WALDEMAR KAMIŃSKI 1158 4498 3642 02:19:21 + 1h 1m 1s
MIROSŁAW BAJOR 1159 4503 3646 02:19:24 + 1h 1m 4s
DARIUSZ BOŻEŃSKI 1160 4507 3649 02:19:25 + 1h 1m 5s
ALBERTO KILAYKO 1161 4516 3656 02:19:35 + 1h 1m 15s
ADAM ADAMCZYK 1162 4524 3663 02:19:40 + 1h 1m 20s
TOMASZ MORDEL 1163 4526 3664 02:19:43 + 1h 1m 23s
LESZEK JASTRZĘBSKI 1164 4529 3666 02:19:46 + 1h 1m 26s
PAWEŁ ŚWIĄDER 1165 4531 3667 02:19:49 + 1h 1m 29s
MARCIN IDZKIEWICZ 1166 4536 3671 02:19:55 + 1h 1m 35s
JACEK SZCZEPANOWSKI 1167 4540 3673 02:19:57 + 1h 1m 37s
RAFAŁ STOKROCKI 1168 4549 3678 02:20:05 + 1h 1m 45s
LESZEK KALINOWSKI 1169 4556 3682 02:20:07 + 1h 1m 47s
ALEKSANDER KURKUS 1170 4566 3686 02:20:15 + 1h 1m 55s
WALDEMAR NICIŃSKI 1171 4567 3687 02:20:16 + 1h 1m 56s
PAWEŁ DUSZAK 1172 4573 3691 02:20:20 + 1h 2m
MARCIN JANIEC 1173 4583 3698 02:20:27 + 1h 2m 7s
PAWEŁ KACPRZAK 1174 4589 3701 02:20:29 + 1h 2m 9s
MAREK STOLARCZUK 1175 4592 3703 02:20:32 + 1h 2m 12s
NORBERT PUŚLECKI 1176 4599 3706 02:20:37 + 1h 2m 17s
VALERIY KOBZYEV 1177 4614 3714 02:20:42 + 1h 2m 22s
MARIUSZ GRABOWSKI 1178 4625 3721 02:20:54 + 1h 2m 34s
JACEK DANIELSKI 1179 4626 3722 02:20:54 + 1h 2m 34s
DARIUSZ CZARNECKI 1180 4630 3724 02:21:00 + 1h 2m 40s
PIOTR PIĘTKA 1181 4631 3725 02:21:03 + 1h 2m 43s
MARIUSZ BEDNARCZYK 1182 4632 3726 02:21:03 + 1h 2m 43s
DARIUSZ SIEGERT 1183 4633 3727 02:21:03 + 1h 2m 43s
ADAM KUCHTA 1184 4635 3729 02:21:04 + 1h 2m 44s
ANDRZEJ DZIĘGIELEWSKI 1185 4645 3736 02:21:12 + 1h 2m 52s
ADAM GÓRALCZYK 1186 4650 3738 02:21:16 + 1h 2m 56s
ZBIGNIEW OBRĘBOWSKI 1187 4658 3740 02:21:19 + 1h 2m 59s
MICHAŁ SPYCHAŁA 1188 4664 3742 02:21:21 + 1h 3m 1s
ROBERT DĄBSKI 1189 4669 3745 02:21:24 + 1h 3m 4s
MARIUSZ BIEŃ 1190 4672 3748 02:21:26 + 1h 3m 6s
MARIUSZ JANIAK 1191 4680 3754 02:21:34 + 1h 3m 14s
PAWEŁ LISOWSKI 1192 4686 3758 02:21:40 + 1h 3m 20s
ADAM CIEŚLIŃSKI 1193 4692 3763 02:21:43 + 1h 3m 23s
MARIUSZ DOBRZELAK 1194 4694 3764 02:21:44 + 1h 3m 24s
PIOTR KUŹNIAK 1195 4700 3767 02:21:52 + 1h 3m 32s
STANISŁAW ŁABĘDA 1196 4705 3770 02:21:56 + 1h 3m 36s
PIOTR FOGEL 1197 4710 3772 02:22:01 + 1h 3m 41s
PIOTR SAWICKI 1198 4720 3776 02:22:14 + 1h 3m 54s
MICHAŁ PUFELSKI 1199 4722 3778 02:22:15 + 1h 3m 55s
MARCIN SMORĄGIEWICZ 1200 4723 3779 02:22:16 + 1h 3m 56s
PIOTR PAKOSZ 1201 4735 3788 02:22:33 + 1h 4m 13s
WOJCIECH ROBAK 1202 4739 3790 02:22:34 + 1h 4m 14s
MARCIN WIŚNIEWSKI 1203 4745 3794 02:22:39 + 1h 4m 19s
MARCIN PIESTRZENIEWICZ 1204 4761 3803 02:22:52 + 1h 4m 32s
TOMASZ ZIELIŃSKI 1205 4769 3809 02:22:58 + 1h 4m 38s
MARIUSZ POLNIK 1206 4775 3811 02:23:00 + 1h 4m 40s
ARTUR BONISŁAWSKI 1207 4789 3823 02:23:14 + 1h 4m 54s
JACEK MROCZKOWSKI 1208 4790 3824 02:23:14 + 1h 4m 54s
REMIGIUSZ KOSIK 1209 4797 3828 02:23:24 + 1h 5m 4s
RAFAŁ OLEJNIK 1210 4799 3830 02:23:28 + 1h 5m 8s
GRZEGORZ GIERASIMIUK 1211 4808 3837 02:23:39 + 1h 5m 19s
ROBERT CHOJNACKI 1212 4816 3843 02:23:52 + 1h 5m 32s
PRZEMYSŁAW FILIPOWICZ 1213 4817 3844 02:23:56 + 1h 5m 36s
TOMASZ GRZYB 1214 4818 3845 02:23:56 + 1h 5m 36s
GRZEGORZ FOLĘGA 1215 4825 3849 02:24:02 + 1h 5m 42s
JACEK IWAŃSKI 1216 4826 3850 02:24:02 + 1h 5m 42s
BARTOSZ CZUPA 1217 4833 3856 02:24:08 + 1h 5m 48s
MAREK GROBELNY 1218 4835 3857 02:24:11 + 1h 5m 51s
PIOTR KEMPCZYŃSKI 1219 4847 3861 02:24:27 + 1h 6m 7s
KRZYSZTOF PIASECKI 1220 4848 3862 02:24:29 + 1h 6m 9s
MAREK PASTUSZKA 1221 4865 3870 02:24:42 + 1h 6m 22s
JACEK GONTAREWICZ 1222 4875 3877 02:24:57 + 1h 6m 37s
PAWEŁ ZAORSKI 1223 4884 3881 02:25:09 + 1h 6m 49s
DARIUSZ KARPIŃSKI 1224 4889 3884 02:25:14 + 1h 6m 54s
STANISŁAW BIAŁECKI 1225 4892 3886 02:25:18 + 1h 6m 58s
MARCIN PONICKI 1226 4893 3887 02:25:19 + 1h 6m 59s
DARIUSZ PIĘTKA 1227 4901 3890 02:25:26 + 1h 7m 6s
KRZYSZTOF KRUPA 1228 4905 3891 02:25:30 + 1h 7m 10s
ŁUKASZ LENARCIK 1229 4908 3894 02:25:33 + 1h 7m 13s
LESZEK STRZELECKI 1230 4917 3898 02:25:48 + 1h 7m 28s
PIOTR CZEPIK 1231 4918 3899 02:25:50 + 1h 7m 30s
MARCIN ZALEWSKI 1232 4919 3900 02:25:50 + 1h 7m 30s
MARCIN BUKOJEMSKI 1233 4924 3902 02:25:55 + 1h 7m 35s
ROBERT GNIEZDZIA 1234 4928 3905 02:26:02 + 1h 7m 42s
KRYSTIAN GAWEŁEK 1235 4941 3915 02:26:12 + 1h 7m 52s
PAWEŁ KOWNACKI 1236 4944 3918 02:26:14 + 1h 7m 54s
MIROSŁAW WASIL 1237 4946 3919 02:26:15 + 1h 7m 55s
ARKADIUSZ GAWLIK 1238 4947 3920 02:26:15 + 1h 7m 55s
ARKADIUSZ MISIAK 1239 4952 3923 02:26:21 + 1h 8m 1s
JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI 1240 4969 3931 02:26:43 + 1h 8m 23s
MARIUSZ MOCARSKI 1241 4979 3935 02:26:52 + 1h 8m 32s
KRZYSZTOF GASEK 1242 4980 3936 02:26:55 + 1h 8m 35s
MICHAŁ NACHEL 1243 4986 3939 02:27:04 + 1h 8m 44s
WITOLD MAJEWSKI 1244 4987 3940 02:27:04 + 1h 8m 44s
ROBERT DĄBROWSKI 1245 4988 3941 02:27:06 + 1h 8m 46s
PAWEŁ GRZĄDZIEL 1246 4993 3943 02:27:12 + 1h 8m 52s
MARIUSZ ZAGAJEWSKI 1247 4999 3947 02:27:25 + 1h 9m 5s
ARKADIUSZ OLESIAK 1248 5001 3949 02:27:28 + 1h 9m 8s
RAFAŁ SMOLIŃSKI 1249 5006 3951 02:27:34 + 1h 9m 14s
GRZEGORZ KOPIEL 1250 5011 3954 02:27:43 + 1h 9m 23s
SŁAWEK HORNOWSKI 1251 5018 3957 02:27:59 + 1h 9m 39s
PIOTR KOLMAS 1252 5021 3959 02:28:01 + 1h 9m 41s
TOMASZ RUDZKI 1253 5028 3963 02:28:11 + 1h 9m 51s
PASCAL JANOT 1254 5034 3967 02:28:20 + 1h 10m
KRZYSZTOF KRYK 1255 5041 3972 02:28:28 + 1h 10m 8s
WIESŁAW ARCICHOWSKI 1256 5046 3975 02:28:38 + 1h 10m 18s
PAWEŁ POLUBIEC 1257 5050 3979 02:28:40 + 1h 10m 20s
MICHAŁ KOT 1258 5051 3980 02:28:41 + 1h 10m 21s
ANDRZEJ KOCHAŃSKI 1259 5054 3981 02:28:46 + 1h 10m 26s
PIOTR PSZCZOŁA 1260 5056 3983 02:28:48 + 1h 10m 28s
MAREK BORKOWSKI 1261 5069 3990 02:29:13 + 1h 10m 53s
ADAM HAJKOWICZ 1262 5070 3991 02:29:14 + 1h 10m 54s
MICHAŁ MICHALSKI 1263 5076 3994 02:29:28 + 1h 11m 8s
MARCIN CIOSEK 1264 5079 3995 02:29:31 + 1h 11m 11s
MARCIN POSS 1265 5080 3996 02:29:33 + 1h 11m 13s
ROBERT MACKIEWICZ 1266 5086 3999 02:29:44 + 1h 11m 24s
PIOTR RACINOWSKI 1267 5087 4000 02:29:44 + 1h 11m 24s
MAREK SUDÓŁ 1268 5089 4001 02:29:46 + 1h 11m 26s
DAMIAN OLESZCZUK 1269 5092 4003 02:29:49 + 1h 11m 29s
TOMASZ STOPA 1270 5103 4007 02:30:05 + 1h 11m 45s
ANDRZEJ MROZIEWICZ 1271 5114 4014 02:30:15 + 1h 11m 55s
KRZYSZTOF TURECKI 1272 5115 4015 02:30:16 + 1h 11m 56s
ARTUR KACZOREK 1273 5117 4017 02:30:19 + 1h 11m 59s
STANISLAW ORZEL 1274 5120 4020 02:30:23 + 1h 12m 3s
PAWEŁ ROMANOWSKI 1275 5125 4022 02:30:30 + 1h 12m 10s
ROBERT WICIŃSKI 1276 5132 4028 02:30:42 + 1h 12m 22s
MIECZYSŁAW DZIKOWSKI 1277 5147 4037 02:31:03 + 1h 12m 43s
GRZEGORZ SZELIGA 1278 5155 4043 02:31:20 + 1h 13m
KONRAD KOZLOWSKI 1279 5165 4048 02:31:28 + 1h 13m 8s
JACEK BRONIAREK 1280 5169 4050 02:31:37 + 1h 13m 17s
ZBIGNIEW WÓJCIK 1281 5171 4051 02:31:44 + 1h 13m 24s
KRZYSZTOF KUCIŃSKI 1282 5181 4057 02:31:59 + 1h 13m 39s
ROBERT KONOPKA 1283 5202 4065 02:32:38 + 1h 14m 18s
MAREK KOŁODZIEJAK 1284 5204 4066 02:32:38 + 1h 14m 18s
MIROSŁAW WŁODARCZYK 1285 5206 4068 02:32:51 + 1h 14m 31s
SŁAWOMIR STĘPIEŃ 1286 5210 4071 02:32:55 + 1h 14m 35s
MICHAŁ FORTUNA 1287 5211 4072 02:32:55 + 1h 14m 35s
PAWEŁ LASKUS 1288 5215 4076 02:33:00 + 1h 14m 40s
PIOTR PELAK 1289 5222 4081 02:33:19 + 1h 14m 59s
ŁUKASZ KOSMALA 1290 5240 4092 02:33:58 + 1h 15m 38s
IAN CHURCH 1291 5241 4093 02:34:02 + 1h 15m 42s
MICHAŁ JANKOWSKI 1292 5243 4095 02:34:05 + 1h 15m 45s
MACIEJ MUSIALSKI 1293 5254 4099 02:34:17 + 1h 15m 57s
DARIUSZ MATUSIAK 1294 5257 4100 02:34:22 + 1h 16m 2s
MARCIN RADOMSKI 1295 5260 4102 02:34:23 + 1h 16m 3s
- - 1296 5261 4103 02:34:24 + 1h 16m 4s
MICHAŁ UMIŃSKI 1297 5275 4112 02:34:53 + 1h 16m 33s
RAFAŁ KABACIŃSKI 1298 5277 4113 02:34:59 + 1h 16m 39s
ROBERT DOMINOWSKI 1299 5280 4115 02:35:07 + 1h 16m 47s
RAFAŁ CIESIELSKI 1300 5292 4122 02:35:31 + 1h 17m 11s
ALEKSANDER SZELĄG 1301 5293 4123 02:35:34 + 1h 17m 14s
RAFAŁ SZCZERBICKI 1302 5294 4124 02:35:35 + 1h 17m 15s
MARCIN STASIAK 1303 5295 4125 02:35:36 + 1h 17m 16s
MACIEJ WALASZCZYK 1304 5296 4126 02:35:44 + 1h 17m 24s
PRZEMYSŁAW TOMKIEWICZ 1305 5305 4131 02:35:57 + 1h 17m 37s
SYLWESTER PAPROCKI 1306 5312 4132 02:36:03 + 1h 17m 43s
KRZYSZTOF KAMIŃSKI 1307 5324 4138 02:36:20 + 1h 18m
MATEUSZ OSTROWSKI 1308 5330 4141 02:36:24 + 1h 18m 4s
JACEK PASZKIET 1309 5346 4149 02:36:53 + 1h 18m 33s
PIOTR LIŃCZUK 1310 5348 4150 02:36:54 + 1h 18m 34s
JACEK JABŁUKIEWICZ 1311 5351 4151 02:36:55 + 1h 18m 35s
JAROSŁAW GŁOWACKI 1312 5357 4156 02:37:02 + 1h 18m 42s
SEBASTIAN NOWACZYŃSKI 1313 5363 4160 02:37:29 + 1h 19m 9s
DOMINIK RYSAK-LUBEROWICZ 1314 5370 4161 02:37:48 + 1h 19m 28s
PAWEŁ SZEWCZYK 1315 5374 4163 02:37:59 + 1h 19m 39s
JACEK KLIMEK 1316 5381 4167 02:38:12 + 1h 19m 52s
MAREK BISKUPSKI 1317 5386 4169 02:38:25 + 1h 20m 5s
ZBIGNIEW STĘPNIEWSKI 1318 5392 4171 02:38:58 + 1h 20m 38s
PIOTR ŚLEDZIEWSKI 1319 5393 4172 02:38:58 + 1h 20m 38s
ANDRZEJ BABIARZ 1320 5396 4173 02:39:16 + 1h 20m 56s
ANDRZEJ KEMPA 1321 5398 4174 02:39:19 + 1h 20m 59s
RAFAŁ GOCAŁEK 1322 5400 4175 02:39:23 + 1h 21m 3s
ARTUR CHOŁUJ 1323 5402 4176 02:39:24 + 1h 21m 4s
RADEK GASZA 1324 5411 4180 02:39:48 + 1h 21m 28s
SŁAWOMIR NIEWCZAS 1325 5413 4182 02:39:50 + 1h 21m 30s
MAREK SUDER 1326 5419 4186 02:40:27 + 1h 22m 7s
MAREK ZAIDLEWICZ 1327 5422 4187 02:40:37 + 1h 22m 17s
KRZYSZTOF ZDRODOWSKI 1328 5430 4190 02:40:50 + 1h 22m 30s
ZBIGNIEW INEKSIAK 1329 5444 4195 02:41:18 + 1h 22m 58s
PABLO NIEMCZYK 1330 5446 4197 02:41:20 + 1h 23m
MACIEJ KAZUBEK 1331 5451 4201 02:41:57 + 1h 23m 37s
DARIUSZ KOWALSKI 1332 5457 4204 02:42:36 + 1h 24m 16s
TOMASZ ZIĘTEK 1333 5468 4209 02:43:20 + 1h 25m
WOJCIECH KOWALCZYK 1334 5472 4212 02:43:34 + 1h 25m 14s
ROBERT BIERŻYŃSKI 1335 5474 4213 02:43:40 + 1h 25m 20s
MAREK WALCZYK 1336 5475 4214 02:43:43 + 1h 25m 23s
PAWEŁ SZYMCZAK 1337 5491 4219 02:44:29 + 1h 26m 9s
ROBERT MACIEJAK 1338 5509 4228 02:45:28 + 1h 27m 8s
PAWEŁ BUGAJSKI 1339 5520 4230 02:46:12 + 1h 27m 52s
GRZEGORZ KUBACKI 1340 5527 4234 02:46:31 + 1h 28m 11s
WOJCIECH OGIELA 1341 5533 4238 02:46:48 + 1h 28m 28s
PIOTR LESZCZYŃSKI 1342 5535 4239 02:47:02 + 1h 28m 42s
TOMASZ LESZCZYŃSKI 1343 5537 4240 02:47:35 + 1h 29m 15s
DANIEL WHITING 1344 5541 4241 02:47:54 + 1h 29m 34s
PAWEŁ CHOJECKI 1345 5546 4244 02:48:30 + 1h 30m 10s
MACIEJ WANDEL 1346 5549 4246 02:48:44 + 1h 30m 24s
ROBERT MAŁAŻEWSKI 1347 5551 4248 02:48:53 + 1h 30m 33s
MACIEJ GRUSZKA 1348 5564 4254 02:50:30 + 1h 32m 10s
MARCIN DREWNIAK 1349 5568 4255 02:50:51 + 1h 32m 31s
TOMASZ KAZNOWSKI 1350 5571 4257 02:51:04 + 1h 32m 44s
JACEK ANTOS 1351 5583 4265 02:53:24 + 1h 35m 4s
HUBERT CEDROWSKI 1352 5584 4266 02:53:56 + 1h 35m 36s
ARKADIUSZ KOTULA 1353 5595 4272 02:55:26 + 1h 37m 6s
ANDRZEJ SITKO 1354 5598 4273 02:55:34 + 1h 37m 14s
MARIUSZ WALKIEWICZ 1355 5599 4274 02:55:47 + 1h 37m 27s
JACEK DZIURDŹ 1356 5606 4277 02:56:50 + 1h 38m 30s
RAFAŁ JANCZYK 1357 5610 4280 02:57:56 + 1h 39m 36s
PAWEŁ MAJSTERKIEWICZ 1358 5623 4284 03:03:12 + 1h 44m 52s
ROBERT MICHALIK 1359 5625 4286 03:04:46 + 1h 46m 26s
EPPO ROELF VAN DEN BURG 1360 5635 4290 03:16:53 + 1h 58m 33s