Klasyfikacja rocznik 1989 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1989
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 18:24:19 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ŁUKASZ OSKIERKO 1 4 4 01:09:39
MARCIN GAŁĄZKA 2 6 6 01:13:48 + 4m 9s
GLADYS JEROTICH CHEBOI 3 12 1 01:15:52 + 6m 13s
PIOTR CYPRYAŃSKI 4 17 16 01:18:37 + 8m 58s
DANIEL KUPKA 5 23 21 01:19:20 + 9m 41s
ANNA ŁAPIŃSKA 6 45 3 01:23:03 + 13m 24s
ALEKSANDRA TORZ 7 56 4 01:23:38 + 13m 59s
MACIEJ BULANDA 8 127 121 01:27:22 + 17m 43s
PIOTR GÓRNIAK 9 142 136 01:28:07 + 18m 28s
MARCIN LEJA 10 190 182 01:29:42 + 20m 3s
TOMASZ LEŚNIEWICZ 11 243 232 01:31:00 + 21m 21s
TOMASZ FRYDRYCH 12 286 274 01:32:25 + 22m 46s
MAREK HACZYK 13 307 295 01:33:01 + 23m 22s
MICHAŁ TUTAJ 14 309 297 01:33:03 + 23m 24s
KAMIL KAMIŃSKI 15 319 307 01:33:22 + 23m 43s
DAWID SMOLAK 16 363 350 01:34:12 + 24m 33s
PIOTR WÓJCIK 17 408 391 01:34:57 + 25m 18s
PAWEŁ ŁĘCKI 18 419 402 01:35:06 + 25m 27s
MAREK PASTUSZKA 19 557 535 01:37:24 + 27m 45s
JAROSLAW WALO 20 581 558 01:37:46 + 28m 7s
MICHAŁ SARNIAK 21 609 584 01:38:04 + 28m 25s
ROBERT JACZEWSKI 22 624 598 01:38:16 + 28m 37s
JERZY JASIONEK 23 661 632 01:38:40 + 29m 1s
PATRYK KARPOWICZ 24 738 706 01:39:34 + 29m 55s
ŁUKASZ JEZUSEK 25 747 715 01:39:40 + 30m 1s
PIOTR SIEMIŃSKI 26 794 759 01:40:23 + 30m 44s
MARCIN STOJKO 27 816 781 01:40:35 + 30m 56s
MAREK POWAŻNY 28 829 793 01:40:46 + 31m 7s
ANDRZEJ NARTONOWICZ 29 912 872 01:41:54 + 32m 15s
DAMIAN SMĘDA 30 914 874 01:41:56 + 32m 17s
DORIAN GRZYB 31 925 883 01:42:03 + 32m 24s
MAREK CEGLAREK 32 981 935 01:42:38 + 32m 59s
MACIEJ ADAMCZYK 33 1013 962 01:43:10 + 33m 31s
TOMASZ OKSIĘDZKI 34 1092 1035 01:43:52 + 34m 13s
MACIEJ ROŻKIEWICZ 35 1094 1037 01:43:54 + 34m 15s
MARZENA ŻUK 36 1141 63 01:44:16 + 34m 37s
ŁUKASZ ZAGAŃCZYK 37 1162 1098 01:44:23 + 34m 44s
PAWEŁ KRACKI 38 1276 1203 01:45:36 + 35m 57s
KAMIL KALINOWSKI 39 1279 1206 01:45:38 + 35m 59s
PIOTR ŁUCZYŃSKI 40 1292 1219 01:45:47 + 36m 8s
ANNA PESTKA 41 1309 75 01:45:55 + 36m 16s
GRZEGORZ KOGUCIUK 42 1419 1334 01:46:59 + 37m 20s
ŁUKASZ NACZAS 43 1435 1347 01:47:05 + 37m 26s
PAULINA GAIK 44 1439 91 01:47:06 + 37m 27s
KAROLINA EPA 45 1477 93 01:47:29 + 37m 50s
KRZYSZTOF ZEGAREK 46 1541 1442 01:48:05 + 38m 26s
JAKUB KOZIOŁ 47 1571 1470 01:48:19 + 38m 40s
JOANNA SŁOWIK 48 1576 102 01:48:21 + 38m 42s
BEATA FILABER 49 1592 104 01:48:30 + 38m 51s
ADAM OSAK 50 1624 1519 01:48:48 + 39m 9s
RAFAŁ JANISZEWSKI 51 1679 1572 01:49:12 + 39m 33s
MICHAŁ LUTRZYKOWSKI 52 1698 1587 01:49:23 + 39m 44s
ADAM OŁOWSKI 53 1732 1614 01:49:39 + 40m
ROLAND DZIUBEK 54 1811 1682 01:50:14 + 40m 35s
MICHAŁ SKRZYPEK 55 1862 1727 01:50:42 + 41m 3s
KAMIL WOŹNIAK 56 1950 1804 01:51:38 + 41m 59s
MICHAŁ HICZEWSKI 57 1966 1818 01:51:44 + 42m 5s
PIOTR KAMIŃSKI 58 2021 1868 01:52:16 + 42m 37s
AGNIESZKA WASILONEK 59 2048 155 01:52:28 + 42m 49s
IZABELA SZCZEPKOWSKA 60 2126 167 01:53:07 + 43m 28s
JUSTYNA LEOŃCZUK 61 2161 179 01:53:22 + 43m 43s
EWELINA MACEWICZ 62 2286 205 01:54:23 + 44m 44s
MIŁOSZ KRYWAŃSKI 63 2323 2110 01:54:39 + 45m
ALEKSANDRA WRÓBEL 64 2507 249 01:56:14 + 46m 35s
ARKADIUSZ HODLIK 65 2574 2309 01:56:43 + 47m 4s
JAKUB JÓŹWIAK 66 2611 2339 01:56:59 + 47m 20s
PAULINA PISULA 67 2655 279 01:57:17 + 47m 38s
MAREK DORSZ 68 2668 2384 01:57:21 + 47m 42s
GRZEGORZ MATWIEJCZUK 69 2704 2412 01:57:39 + 48m
KAMIL BARAN 70 2807 2497 01:58:29 + 48m 50s
KLAUDIA STAROŚCIC 71 2845 319 01:58:46 + 49m 7s
DZMITRY YARASHUK 72 2846 2527 01:58:47 + 49m 8s
MARTYNA KULMA 73 2856 325 01:58:49 + 49m 10s
MAGDALENA DANIŁ-MAZUR 74 2871 329 01:58:53 + 49m 14s
MARCIN GŁODKOWSKI 75 2973 2615 01:59:34 + 49m 55s
MILENA KRAWĘTKOWSKA 76 3011 367 01:59:50 + 50m 11s
PIOTR SZYMAŃSKI 77 3051 2672 02:00:08 + 50m 29s
PIOTR PYRGIEL 78 3067 2685 02:00:15 + 50m 36s
PAULINA PORĘBSKA 79 3092 393 02:00:27 + 50m 48s
MAŁGORZATA ABRAMOWICZ 80 3096 396 02:00:30 + 50m 51s
ALEKSANDRA PIECH 81 3101 398 02:00:33 + 50m 54s
ALEKSANDRA HUTA 82 3145 407 02:00:57 + 51m 18s
MATEUSZ GONTARZ 83 3152 2743 02:01:03 + 51m 24s
KRZYSZTOF SUCHENEK 84 3178 2760 02:01:17 + 51m 38s
MAGDALENA HORĄŻAK 85 3195 425 02:01:29 + 51m 50s
MICHAŁ WOROŻAŃSKI 86 3250 2808 02:01:58 + 52m 19s
KRZYSZTOF KRUK 87 3327 2864 02:02:37 + 52m 58s
ALEKSANDRA OPALA 88 3353 474 02:02:53 + 53m 14s
PAWEŁ WOJTAN 89 3355 2880 02:02:54 + 53m 15s
MICHAŁ MULAK 90 3412 2920 02:03:27 + 53m 48s
KATARZYNA CZAJKA 91 3480 508 02:04:03 + 54m 24s
PIOTR GŁADYSZ 92 3498 2983 02:04:18 + 54m 39s
MATEUSZ GAŁĄZKA 93 3501 2986 02:04:19 + 54m 40s
ARKADIUSZ KOLASA 94 3534 3006 02:04:38 + 54m 59s
ALEKSANDRA BORATYŃSKA 95 3557 532 02:04:52 + 55m 13s
MAŁGORZATA KOTOWICZ 96 3593 541 02:05:18 + 55m 39s
BARTŁOMIEJ KILARSKI 97 3625 3077 02:05:37 + 55m 58s
ŁUKASZ DERYŁO 98 3690 3127 02:06:16 + 56m 37s
SYLWIA KLEPACKA 99 3738 578 02:06:41 + 57m 2s
JOLANTA ZASOWSKA 100 3745 579 02:06:45 + 57m 6s
TOMASZ ŚWIERCZEWSKI 101 3763 3179 02:06:52 + 57m 13s
JOANNA MŁYNARCZYK 102 3771 588 02:06:57 + 57m 18s
KAMIL WADZIŃSKI 103 3774 3186 02:07:00 + 57m 21s
KONRAD KUPISZ 104 3867 3250 02:07:55 + 58m 16s
TOMASZ BANACH 105 3876 3258 02:07:58 + 58m 19s
MATEUSZ BŁASZCZAK 106 3881 3262 02:08:01 + 58m 22s
MACIEJ KRYCZKA 107 3925 3288 02:08:32 + 58m 53s
MONIKA MROCZEK 108 3935 639 02:08:35 + 58m 56s
MACIEJ WASILEWSKI 109 3967 3320 02:08:56 + 59m 17s
AGATA PACHUTA 110 4089 690 02:10:12 + 1h 33s
ANETA WYSOKIŃSKA 111 4104 697 02:10:19 + 1h 40s
SYLWESTER NACZAS 112 4146 3438 02:10:40 + 1h 1m 1s
JAN KRAJCZEWSKI 113 4182 3452 02:11:02 + 1h 1m 23s
MICHAŁ STARKOWSKI 114 4199 3468 02:11:09 + 1h 1m 30s
ROBERT STRULAK 115 4206 3473 02:11:14 + 1h 1m 35s
MICHAŁ MYRCHA 116 4209 3475 02:11:15 + 1h 1m 36s
KRYSTIAN KWIATKOWSKI 117 4213 3478 02:11:18 + 1h 1m 39s
MAGDALENA OKUPNIAK 118 4295 767 02:12:08 + 1h 2m 29s
TOMASZ ZIMA 119 4417 3610 02:13:21 + 1h 3m 42s
JAROSŁAW BIGORAJSKI 120 4421 3612 02:13:23 + 1h 3m 44s
MARTA MIKOŁAJCZYK 121 4434 814 02:13:31 + 1h 3m 52s
KLAUDIA MATYJEWICZ 122 4442 817 02:13:37 + 1h 3m 58s
KAMIL BREJNIAK 123 4493 3658 02:14:09 + 1h 4m 30s
ŁUKASZ CHOJNACKI 124 4506 3664 02:14:15 + 1h 4m 36s
MAGDALENA ROSA 125 4510 846 02:14:20 + 1h 4m 41s
BARTŁOMIEJ DMOCH 126 4525 3674 02:14:30 + 1h 4m 51s
BARTOSZ DUNAJ 127 4545 3686 02:14:44 + 1h 5m 5s
AGATA TWARDOSZ 128 4547 861 02:14:44 + 1h 5m 5s
KAROL IGNACZAK 129 4588 3709 02:15:12 + 1h 5m 33s
MAREK KRAWCZUK 130 4608 3722 02:15:27 + 1h 5m 48s
IWONA KOJDER 131 4653 899 02:16:02 + 1h 6m 23s
MARTA LISICKA 132 4861 977 02:18:49 + 1h 9m 10s
EWELINA PIECHNA 133 4873 982 02:19:03 + 1h 9m 24s
OLGA MICHNIKOWSKA 134 4908 995 02:19:27 + 1h 9m 48s
ADAM KUCZYŃSKI 135 5008 3978 02:21:07 + 1h 11m 28s
MONIKA OGÓREK 136 5034 1043 02:21:25 + 1h 11m 46s
MICHAŁ GŁUSZCZUK 137 5083 4022 02:22:08 + 1h 12m 29s
KAROLINA PROMIŃSKA 138 5086 1063 02:22:10 + 1h 12m 31s
ANNA MUSZYŃSKA 139 5098 1071 02:22:23 + 1h 12m 44s
SEBASTIAN BEDNARCZYK 140 5181 4081 02:24:02 + 1h 14m 23s
JUSTYNA DROZDA 141 5182 1101 02:24:03 + 1h 14m 24s
PIOTR SPRENGEL 142 5203 4093 02:24:26 + 1h 14m 47s
JUSTYNA ADAMIAK 143 5260 1138 02:25:27 + 1h 15m 48s
MICHAŁ TYSZKIEWICZ 144 5295 4141 02:25:58 + 1h 16m 19s
JOANNA STUDZIŃSKA 145 5345 1177 02:27:23 + 1h 17m 44s
JAKUB ROBIŃSKI 146 5451 4227 02:30:30 + 1h 20m 51s
KAROLINA CHODOWIEC 147 5499 1249 02:31:49 + 1h 22m 10s
EMILIA GRZYMKOWSKA 148 5502 1250 02:31:53 + 1h 22m 14s
NATALIA NIEDŹWIEDZKA 149 5530 1264 02:32:28 + 1h 22m 49s
MICHAŁ JAGODZIŃSKI 150 5545 4272 02:33:01 + 1h 23m 22s
MATEUSZ LEWICKI 151 5626 4308 02:35:55 + 1h 26m 16s
KATARZYNA JACHNA 152 5644 1331 02:37:06 + 1h 27m 27s
RUAIRI TOPPING 153 5656 4318 02:37:49 + 1h 28m 10s
ANETA ŁOJEWSKA 154 5663 1340 02:38:07 + 1h 28m 28s
PATRYK PIĄTKOWSKI 155 5752 4361 02:44:27 + 1h 34m 48s
DANIEL DUDA 156 5765 4370 02:46:12 + 1h 36m 33s