Klasyfikacja rocznik 1986 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1986
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 18:26:34 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
MARCIN CHABOWSKI 1 1 1 01:03:52
EMIL DOBROWOLSKI 2 3 3 01:08:16 + 4m 24s
MATEUSZ MUSIAŁ 3 28 26 01:20:25 + 16m 33s
JĘDRZEJ JOSYPENKO 4 31 29 01:20:44 + 16m 52s
PRZEMYSŁAW JANIAK 5 37 35 01:21:34 + 17m 42s
KAMIL BOBYK 6 91 87 01:25:30 + 21m 38s
ŁUKASZ BUCHOLC 7 102 98 01:26:15 + 22m 23s
MAREK DROB 8 111 107 01:26:43 + 22m 51s
TOMASZ FILIPOWICZ 9 115 111 01:26:54 + 23m 2s
TOMASZ DZIERŻEK 10 211 202 01:30:12 + 26m 20s
KRZYSZTOF PRZYBYŁA 11 219 209 01:30:27 + 26m 35s
SZYMON LIS 12 255 244 01:31:31 + 27m 39s
BARTOSZ SZTERNER 13 268 257 01:31:59 + 28m 7s
KRZYSZTOF MIJAS 14 283 271 01:32:21 + 28m 29s
JAN BARAN 15 297 285 01:32:47 + 28m 55s
MATEUSZ SIERPIŃSKI 16 311 299 01:33:05 + 29m 13s
MARCIN PIASECKI 17 362 349 01:34:12 + 30m 20s
PRZEMYSŁAW ALBERSKI 18 386 372 01:34:29 + 30m 37s
PIOTREK OKULUS 19 485 465 01:36:22 + 32m 30s
SEBASTIAN GRZEJSZCZYK 20 502 482 01:36:38 + 32m 46s
KRYSTIAN JUSIŃSKI 21 524 504 01:36:51 + 32m 59s
PIOTR KNIAŹ 22 569 547 01:37:38 + 33m 46s
KUBA WASZCZUK 23 591 566 01:37:53 + 34m 1s
MACIEJ SKRZYPKOWSKI 24 596 571 01:37:55 + 34m 3s
MARCIN BOGUCKI 25 598 573 01:37:56 + 34m 4s
ADAM KOWALSKI 26 626 600 01:38:17 + 34m 25s
PIOTR ODZIEMEK 27 627 601 01:38:18 + 34m 26s
MACIEJ NOWAKOWSKI 28 695 666 01:39:00 + 35m 8s
KAMIL TRZCIŃSKI 29 732 700 01:39:29 + 35m 37s
PAWEŁ WIECZOREK 30 733 701 01:39:30 + 35m 38s
CEZARY GWIZDOWSKI 31 811 776 01:40:33 + 36m 41s
KONRAD CZECHOWSKI 32 822 787 01:40:39 + 36m 47s
MARCIN LEŚNIAK 33 826 790 01:40:42 + 36m 50s
PAWEŁ ADAMCZYK 34 830 794 01:40:47 + 36m 55s
MARIUSZ SZEWCZYK 35 864 825 01:41:15 + 37m 23s
AREK STACHURSKI 36 890 851 01:41:36 + 37m 44s
ARKADIUSZ PAJDOSZ 37 899 860 01:41:44 + 37m 52s
BARTŁOMIEJ TWOREK 38 917 876 01:41:56 + 38m 4s
TOMASZ ZADROŻNY 39 964 918 01:42:29 + 38m 37s
MATEUSZ MILEWSKI 40 996 948 01:42:50 + 38m 58s
AGNIESZKA JENDREJ 41 1030 52 01:43:19 + 39m 27s
MATEUSZ SŁOTA 42 1043 989 01:43:26 + 39m 34s
JAKUB ŁYSIAK 43 1058 1003 01:43:32 + 39m 40s
LESZEK PECYNA 44 1063 1008 01:43:35 + 39m 43s
RADOSŁAW WARIANEK 45 1111 1053 01:44:01 + 40m 9s
TOMASZ BALAWAJDER 46 1123 1064 01:44:06 + 40m 14s
ŁUKASZ BARSZCZEWSKI 47 1127 1068 01:44:10 + 40m 18s
SZYMON JURSKI 48 1135 1075 01:44:13 + 40m 21s
MARCIN WĘGRZYN 49 1154 1091 01:44:20 + 40m 28s
DOMINIK SPRANCEL 50 1167 1103 01:44:27 + 40m 35s
KATARZYNA KOCHMAN 51 1183 66 01:44:36 + 40m 44s
RAFAŁ RĘBOWSKI 52 1215 1146 01:44:55 + 41m 3s
TOMASZ SITAREK 53 1232 1160 01:45:03 + 41m 11s
DOMINIK SKOWERSKI 54 1247 1175 01:45:11 + 41m 19s
KRZYSZTOF MICHLEWICZ 55 1251 1179 01:45:13 + 41m 21s
IWO KNOBLOCH 56 1268 1196 01:45:28 + 41m 36s
RADOSLAW POLITOWSKI 57 1300 1226 01:45:50 + 41m 58s
IGORS VASILJEVS 58 1362 1281 01:46:26 + 42m 34s
PATRYCJA PORCZYŃSKA 59 1375 82 01:46:32 + 42m 40s
ALBERT GOŁĘBIOWSKI 60 1384 1300 01:46:38 + 42m 46s
MATEUSZ LIS 61 1390 1306 01:46:41 + 42m 49s
MARIUSZ BŁASZCZYK 62 1397 1313 01:46:46 + 42m 54s
KATARZYNA WŁUDYGA 63 1438 90 01:47:06 + 43m 14s
BARTOSZ SILCZAK 64 1561 1461 01:48:13 + 44m 21s
SŁAWOMIR DADAS 65 1565 1465 01:48:16 + 44m 24s
DAMIAN DUCZKOWSKI 66 1593 1489 01:48:30 + 44m 38s
PATRICK SIGNORET WEST 67 1634 1529 01:48:54 + 45m 2s
PIOTR BRATEK 68 1689 1581 01:49:18 + 45m 26s
ŁUKASZ ĆWIEK 69 1706 1592 01:49:28 + 45m 36s
PRZEMYSŁAW KULAK 70 1709 1594 01:49:30 + 45m 38s
MARCIN DĄBROWSKI 71 1738 1619 01:49:42 + 45m 50s
DARIUSZ SZELIGA 72 1743 1624 01:49:43 + 45m 51s
KATARZYNA ZASADA 73 1750 122 01:49:45 + 45m 53s
TOMASZ BĄBKA 74 1789 1664 01:50:05 + 46m 13s
MACIEJ PYPNO 75 1829 1699 01:50:23 + 46m 31s
MAGDALENA SOŁTYS 76 1835 131 01:50:27 + 46m 35s
ZUZANNA KICIŃSKA 77 1856 135 01:50:39 + 46m 47s
KAMIL TOMALA 78 1904 1763 01:51:08 + 47m 16s
ARTUR MOLAK 79 1915 1774 01:51:19 + 47m 27s
OLGA WODO-WARAKOMSKA 80 1944 146 01:51:34 + 47m 42s
JONATHAN RAMSEY 81 1984 1835 01:51:57 + 48m 5s
MICHAŁ SZULKIN 82 2041 1887 01:52:25 + 48m 33s
MATEUSZ IŻOWSKI 83 2043 1889 01:52:26 + 48m 34s
ALEKSANDRA WIERZBICKA 84 2095 161 01:52:50 + 48m 58s
SEBASTIAN KUŁAGA 85 2110 1948 01:53:00 + 49m 8s
MARIA BELKA 86 2122 165 01:53:06 + 49m 14s
KAROL NOWOCIEŃ 87 2124 1959 01:53:06 + 49m 14s
JAROSŁAW WOJTYRA 88 2131 1962 01:53:09 + 49m 17s
YULIYA VITSKO 89 2132 170 01:53:10 + 49m 18s
BEATA SOPCZYŃSKA 90 2173 185 01:53:31 + 49m 39s
MONIKA JAGODZIŃSKA 91 2205 193 01:53:52 + 50m
SZYMON BRODZICKI 92 2265 2066 01:54:16 + 50m 24s
MARCIN PRZYBYSZ 93 2269 2070 01:54:18 + 50m 26s
JOANNA NAJNIGIER-TUROS 94 2273 201 01:54:20 + 50m 28s
LUKASZ WIELOGORSKI 95 2277 2076 01:54:21 + 50m 29s
KATARZYNA FLORECKA 96 2315 212 01:54:36 + 50m 44s
ADRIAN DĘBSKI 97 2342 2125 01:54:47 + 50m 55s
NATALIA SIENKIEWICZ 98 2355 220 01:54:53 + 51m 1s
KRZYSZTOF KULMA 99 2363 2142 01:55:00 + 51m 8s
ANDRZEJ DŁUŻNIEWSKI 100 2368 2145 01:55:03 + 51m 11s
BARTŁOMIEJ MAGNUSKI 101 2370 2147 01:55:04 + 51m 12s
JUSTYNA BOROWIAK 102 2394 225 01:55:16 + 51m 24s
ŁUKASZ KLIMIUK 103 2413 2183 01:55:21 + 51m 29s
KAMIL IWAŃSKI 104 2422 2191 01:55:26 + 51m 34s
MARCIN KUCHARSKI 105 2439 2207 01:55:34 + 51m 42s
MARIA MURZYN 106 2537 258 01:56:27 + 52m 35s
DANIEL GOŁĘBIAK 107 2573 2308 01:56:42 + 52m 50s
ADAM ZAPART 108 2581 2315 01:56:45 + 52m 53s
IWONA PREDENKIEWICZ 109 2625 275 01:57:04 + 53m 12s
JAROSŁAW DOBOSZ 110 2634 2359 01:57:09 + 53m 17s
AGNIESZKA LIPA-WOŚKO 111 2644 276 01:57:14 + 53m 22s
BŁAŻEJ DĘBOWSKI 112 2674 2389 01:57:25 + 53m 33s
MARCIN PIECHOTA 113 2680 2394 01:57:28 + 53m 36s
MARTA DOMINIAK 114 2702 292 01:57:36 + 53m 44s
MICHAL MICIUKIEWICZ 115 2726 2430 01:57:52 + 54m
KRZYSZTOF DĄBROŚ 116 2752 2452 01:58:05 + 54m 13s
EWELINA KUPCZAK 117 2753 301 01:58:05 + 54m 13s
PIOTR PRUSIŃSKI 118 2768 2463 01:58:13 + 54m 21s
RAFAŁ GOLCZ 119 2782 2477 01:58:22 + 54m 30s
KAROLINA SKOTNICA 120 2789 307 01:58:25 + 54m 33s
MATEUSZ GLINOWIECKI 121 2793 2486 01:58:26 + 54m 34s
MARCIN CHYLIŃSKI 122 2826 2514 01:58:38 + 54m 46s
MARTA KONICKA 123 2828 313 01:58:39 + 54m 47s
ARTUR CISZKOWSKI 124 2837 2521 01:58:43 + 54m 51s
MAGDALENA ZYŚK 125 2920 344 01:59:13 + 55m 21s
KATARZYNA KUBIAK 126 2926 346 01:59:14 + 55m 22s
AGNIESZKA NIERZWICKA 127 2938 351 01:59:19 + 55m 27s
JAKUB ZBIERSKI 128 2950 2595 01:59:22 + 55m 30s
DAWID MOCZYŃSKI 129 2965 2608 01:59:30 + 55m 38s
PIOTR ANDRASIK 130 2994 2631 01:59:42 + 55m 50s
KAMIL BIELAK 131 3020 2649 01:59:55 + 56m 3s
JUSTYNA KRZYŚ 132 3038 376 02:00:03 + 56m 11s
KATARZYNA JANKOWSKA 133 3069 383 02:00:16 + 56m 24s
MAŁGORZATA MIEDZIŃSKA 134 3070 384 02:00:17 + 56m 25s
LIWIA STACHYRA 135 3073 386 02:00:19 + 56m 27s
EWELINA WOŹNIAK 136 3093 394 02:00:28 + 56m 36s
JAROSŁAW MROZIK 137 3108 2709 02:00:35 + 56m 43s
MARCIN NIEDZIAŁEK 138 3140 2734 02:00:54 + 57m 2s
KINGA CHMIELOWIEC 139 3172 418 02:01:13 + 57m 21s
MICHAŁ BASTA 140 3184 2764 02:01:20 + 57m 28s
SANDRA KACZMAREK 141 3222 433 02:01:39 + 57m 47s
MARCIN KOWALEWSKI 142 3231 2796 02:01:48 + 57m 56s
RAFAŁ KUCHARSKI 143 3242 2803 02:01:55 + 58m 3s
BŁAŻEJ KRZOSEK 144 3262 2815 02:02:05 + 58m 13s
MARIUSZ MACIEJA 145 3265 2818 02:02:07 + 58m 15s
MICHAŁ BAREJA 146 3271 2821 02:02:08 + 58m 16s
KAMIL MICHALEC 147 3276 2825 02:02:11 + 58m 19s
JAREK BRZOZOWSKI 148 3339 2872 02:02:41 + 58m 49s
MACIEJ ZASADA 149 3348 2877 02:02:47 + 58m 55s
EWA DOMINIAK 150 3352 473 02:02:51 + 58m 59s
MARCIN PALUSIŃSKI 151 3364 2888 02:02:58 + 59m 6s
PAWEŁ SZWED 152 3388 2906 02:03:13 + 59m 21s
JOANNA TARASEWICZ 153 3392 484 02:03:15 + 59m 23s
ŁUKASZ JANKOWSKI 154 3416 2923 02:03:28 + 59m 36s
MICHAŁ GRUCA 155 3421 2927 02:03:30 + 59m 38s
ALEKSANDRA PORĘBA 156 3449 497 02:03:43 + 59m 51s
JOLANTA SUPIKOVA 157 3474 505 02:04:00 + 1h 8s
ALEKSANDRA CHUDZYŃSKA 158 3509 519 02:04:23 + 1h 31s
PIOTR KASPRZAK 159 3520 2997 02:04:31 + 1h 39s
TOMASZ WANTUCH 160 3532 3005 02:04:37 + 1h 45s
JAKUB JEDLINA 161 3542 3013 02:04:40 + 1h 48s
MATEUSZ ŁUNIEWSKI 162 3571 3033 02:05:03 + 1h 1m 11s
KAMILA HACIUK 163 3614 547 02:05:27 + 1h 1m 35s
ANNA ŁUKASIAK 164 3637 552 02:05:40 + 1h 1m 48s
PATRYK PTAK 165 3672 3113 02:06:04 + 1h 2m 12s
PAULA ZAWADZKA 166 3673 560 02:06:05 + 1h 2m 13s
MARCIN ROGALA 167 3691 3128 02:06:16 + 1h 2m 24s
DAMIAN ŁEBEK 168 3696 3132 02:06:18 + 1h 2m 26s
PAWEŁ PANASIUK 169 3727 3153 02:06:35 + 1h 2m 43s
LIDIA ZASOWSKA 170 3757 582 02:06:49 + 1h 2m 57s
JAKUB HOBLER 171 3761 3177 02:06:50 + 1h 2m 58s
PAWEŁ BERNACIK 172 3764 3180 02:06:53 + 1h 3m 1s
ARVIND JUNEJA 173 3778 3189 02:07:03 + 1h 3m 11s
NATALIA WIELOGORSKA 174 3786 591 02:07:07 + 1h 3m 15s
MONIKA SOCHACKA 175 3829 608 02:07:32 + 1h 3m 40s
RAFAL RUSTECKI 176 3836 3228 02:07:34 + 1h 3m 42s
MARCIN OLEJNIK 177 3865 3249 02:07:54 + 1h 4m 2s
ŁUKASZ KONDRACIUK 178 3921 3285 02:08:31 + 1h 4m 39s
ANNA ROJEK 179 3926 638 02:08:32 + 1h 4m 40s
KACPER ZAREMBA 180 3928 3290 02:08:33 + 1h 4m 41s
JAN GĄSKA 181 3930 3292 02:08:33 + 1h 4m 41s
BOGDAN KRALKOWSKI 182 3954 3312 02:08:48 + 1h 4m 56s
ŁUKASZ MATUSZEWSKI 183 3984 3329 02:09:09 + 1h 5m 17s
KAROL SADOWSKI 184 3987 3332 02:09:10 + 1h 5m 18s
MARIUSZ TRUPINDA 185 3996 3338 02:09:17 + 1h 5m 25s
KRZYSZTOF WASILONEK 186 4074 3392 02:10:00 + 1h 6m 8s
ŁUKASZ WINNICKI 187 4160 3443 02:10:46 + 1h 6m 54s
JUSTYNA WASILEWSKA 188 4207 734 02:11:14 + 1h 7m 22s
ANNA HULICZ 189 4299 769 02:12:12 + 1h 8m 20s
MICHAŁ MILBRANT 190 4300 3531 02:12:12 + 1h 8m 20s
MAŁGORZATA JACHACZ-ŁOPATA 191 4304 771 02:12:13 + 1h 8m 21s
HUBERT WOŹNICA 192 4311 3537 02:12:16 + 1h 8m 24s
ALEKSANDRA PAPIERNIK 193 4318 776 02:12:19 + 1h 8m 27s
KATARZYNA BOGUSIEWICZ 194 4346 782 02:12:36 + 1h 8m 44s
KATARZYNA RÓZICKA 195 4397 800 02:13:06 + 1h 9m 14s
NATALIA LIGENZA 196 4408 804 02:13:15 + 1h 9m 23s
NATALIA SZEJKO 197 4490 833 02:14:07 + 1h 10m 15s
NINA WIADERNA 198 4499 838 02:14:11 + 1h 10m 19s
ZOFIA CHOLEWIŃSKA 199 4523 851 02:14:28 + 1h 10m 36s
KATARZYNA BARAN 200 4546 860 02:14:44 + 1h 10m 52s
MICHAŁ MARKIEWICZ 201 4591 3711 02:15:14 + 1h 11m 22s
ANNA SKOLIMOWSKA 202 4614 887 02:15:35 + 1h 11m 43s
JUSTYNA ORABCZUK 203 4638 893 02:15:51 + 1h 11m 59s
BEATA SZYMAŃSKA 204 4673 903 02:16:18 + 1h 12m 26s
WOJTEK DEGORSKI 205 4679 3773 02:16:21 + 1h 12m 29s
SYLWIA KOSIEC 206 4689 910 02:16:28 + 1h 12m 36s
MONIKA SŁOMKA-GRABOWSKA 207 4696 914 02:16:33 + 1h 12m 41s
MAŁGORZATA HAWAJSKA 208 4720 924 02:16:54 + 1h 13m 2s
OLGA KASZTELAN-ŻUKOWSKA 209 4774 941 02:17:30 + 1h 13m 38s
KAROL GOZDUR 210 4775 3834 02:17:30 + 1h 13m 38s
GRZEGORZ MARCINISZYN 211 4776 3835 02:17:31 + 1h 13m 39s
KAROLINA KAWALEC 212 4779 943 02:17:32 + 1h 13m 40s
MAGDALENA WASILEWICZ 213 4865 978 02:18:56 + 1h 15m 4s
LUIZA STACHYRA 214 4923 1000 02:19:39 + 1h 15m 47s
MAGDALENA PELINKO 215 4924 1001 02:19:41 + 1h 15m 49s
JAROSŁAW SZCZYGIELSKI 216 4925 3924 02:19:43 + 1h 15m 51s
ELENA-RAMONA IRIMIA 217 4932 1003 02:19:53 + 1h 16m 1s
ANNA KOZACZEWSKA 218 4937 1004 02:20:01 + 1h 16m 9s
PIOTR CZAPSKI 219 4940 3935 02:20:06 + 1h 16m 14s
JAKUB SENDER 220 4942 3936 02:20:06 + 1h 16m 14s
MONIKA DARGIEWICZ 221 4944 1007 02:20:07 + 1h 16m 15s
MICHAŁ SUMIK 222 5044 3997 02:21:32 + 1h 17m 40s
ALEKSANDRA SABAT 223 5060 1053 02:21:45 + 1h 17m 53s
ADRIAN KUCZYŃSKI 224 5066 4012 02:21:50 + 1h 17m 58s
MICHAŁ SOBCZYK 225 5076 4019 02:22:04 + 1h 18m 12s
MONIKA JABŁOŃSKA 226 5169 1097 02:23:48 + 1h 19m 56s
PAWEŁ SKRZYWAN 227 5178 4078 02:23:59 + 1h 20m 7s
TATIANA AFONINA 228 5213 1115 02:24:36 + 1h 20m 44s
ANNA DUDKIEWICZ 229 5220 1118 02:24:47 + 1h 20m 55s
EWELINA KOWALSKA 230 5221 1119 02:24:47 + 1h 20m 55s
MARTA MACKIEWICZ 231 5223 1120 02:24:48 + 1h 20m 56s
EWELINA STANISŁAWSKA 232 5240 1126 02:25:01 + 1h 21m 9s
RAMONA DIACONEASA 233 5320 1167 02:26:49 + 1h 22m 57s
PIOTR MODELSKI 234 5336 4161 02:27:14 + 1h 23m 22s
PATRYCJA LIS 235 5353 1180 02:27:32 + 1h 23m 40s
MONIKA SADRACH 236 5360 1182 02:27:42 + 1h 23m 50s
KAMILA WALCZAK 237 5390 1199 02:28:32 + 1h 24m 40s
SYLWIA LASECKA 238 5431 1215 02:29:53 + 1h 26m 1s
ANNA PIASECKA 239 5449 1223 02:30:30 + 1h 26m 38s
JOANNA NOWOŻYN 240 5482 1241 02:31:26 + 1h 27m 34s
TOMASZ LIPIŃSKI 241 5509 4257 02:32:08 + 1h 28m 16s
ANNA HLEBOWICZ 242 5534 1268 02:32:36 + 1h 28m 44s
BERNADETTA MIERKIEWICZ 243 5546 1274 02:33:01 + 1h 29m 9s
ŻANETA TRZEMESKA 244 5579 1294 02:34:14 + 1h 30m 22s
JOANNA HAJTKO 245 5602 1307 02:34:52 + 1h 31m
KATARZYNA MOSSAKOWSKA 246 5619 1314 02:35:32 + 1h 31m 40s
PRZEMYSŁAW JÓZEFCZYK 247 5625 4307 02:35:54 + 1h 32m 2s
MICHAŁ DZIEMDZIELA 248 5630 4309 02:36:15 + 1h 32m 23s
ŁUKASZ ŚWIĘCH 249 5737 4354 02:43:00 + 1h 39m 8s
URSZULA TABISZEWSKA 250 5749 1389 02:44:15 + 1h 40m 23s
ANDREEA AURELIA LOBONTIU 251 5761 1395 02:45:39 + 1h 41m 47s
LIDIA BLASZKA 252 5783 1404 02:47:54 + 1h 44m 2s
JOLANTA SZELIGA 253 5798 1413 02:50:21 + 1h 46m 29s
GRZEGORZ ROGOWSKI 254 5800 4387 02:51:04 + 1h 47m 12s
MAGDALENA FORYŚ 255 5849 1442 03:02:48 + 1h 58m 56s
MICHAŁ KRAWCZYK 256 5855 4410 03:08:56 + 2h 5m 4s