Klasyfikacja rocznik 1984 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1984
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 18:27:27 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
MACIEJ EDWARD PIOTROWSKI 1 40 38 01:21:48
KAMIL GAJEWSKI 2 60 56 01:23:49 + 2m 1s
RAFAŁ JAWORSKI 3 68 64 01:24:23 + 2m 35s
PIOTR GAWARSKI 4 110 106 01:26:42 + 4m 54s
TADEUSZ FOJUD 5 134 128 01:27:43 + 5m 55s
KRYSTIAN STEFANSKI 6 140 134 01:28:00 + 6m 12s
TOMASZ RYBACKI 7 149 143 01:28:34 + 6m 46s
GRZEGORZ ZAJĄC 8 204 195 01:30:04 + 8m 16s
MARIUSZ WESOŁOWSKI 9 205 196 01:30:05 + 8m 17s
TOMASZ MOTYLEWSKI 10 271 259 01:32:01 + 10m 13s
PIOTR CZARNOTA 11 300 288 01:32:48 + 11m
ŁUKASZ STOLARZ 12 353 340 01:34:06 + 12m 18s
JUSTYNA GÓRNIAK 13 390 15 01:34:34 + 12m 46s
BARTOSZ OLSZEWSKI 14 411 394 01:35:01 + 13m 13s
ŁUKASZ SKOTARCZAK 15 436 418 01:35:21 + 13m 33s
MACIEJ GRONAU 16 449 431 01:35:34 + 13m 46s
ROLAND ANTOLAK 17 503 483 01:36:39 + 14m 51s
BARTOSZ PAJOR 18 516 496 01:36:46 + 14m 58s
KRZYSZTOF PELCZAR 19 605 580 01:38:00 + 16m 12s
MICHAŁ KITLER 20 616 590 01:38:09 + 16m 21s
MACIEJ ROJEWSKI 21 623 597 01:38:15 + 16m 27s
MARCIN ZAWADZKI 22 636 610 01:38:22 + 16m 34s
ŁUKASZ ŻACZEK 23 667 638 01:38:43 + 16m 55s
SZYMON ZIĘBORAK 24 668 639 01:38:43 + 16m 55s
PIOTR GRĘDA 25 700 670 01:39:05 + 17m 17s
TOMASZ BRZEZICKI 26 714 684 01:39:14 + 17m 26s
MONIKA MOSIOŁEK 27 717 31 01:39:18 + 17m 30s
DAMIAN BIENIEK 28 765 732 01:39:52 + 18m 4s
JAKUB BENNEWICZ 29 841 804 01:40:58 + 19m 10s
TOMASZ SZCZEPAŃSKI 30 875 836 01:41:23 + 19m 35s
JULIAN KOZLOWSKI 31 879 840 01:41:26 + 19m 38s
ALEKSANDER KOTER 32 887 848 01:41:33 + 19m 45s
DAWID MAJEWSKI 33 888 849 01:41:34 + 19m 46s
MARCIN BIELSKI 34 893 854 01:41:38 + 19m 50s
KRZYSZTOF JANUSZEWSKI 35 896 857 01:41:44 + 19m 56s
ILONA BRUSIŁO 36 907 40 01:41:53 + 20m 5s
AGATA PIETRAŚ 37 938 43 01:42:14 + 20m 26s
MATEUSZ LESZCZYŃSKI 38 940 897 01:42:15 + 20m 27s
PIOTR SKRZYPCZAK 39 952 907 01:42:20 + 20m 32s
JACEK MULARCZYK 40 954 909 01:42:23 + 20m 35s
RAFAŁ CIEŚLAR 41 992 944 01:42:47 + 20m 59s
ELIZA FLORCZUK 42 1011 51 01:43:07 + 21m 19s
ANDRZEJ LEWIŃSKI 43 1028 977 01:43:19 + 21m 31s
MACIEJ WILK 44 1053 999 01:43:31 + 21m 43s
RAFAŁ KAMIŃSKI 45 1060 1005 01:43:33 + 21m 45s
MARCIN TOPOROWSKI 46 1104 1046 01:43:58 + 22m 10s
ŁUKASZ PARKOT 47 1129 1069 01:44:12 + 22m 24s
MACIEJ LISIEWSKI 48 1266 1194 01:45:27 + 23m 39s
ŁUKASZ IWANICKI 49 1269 1197 01:45:28 + 23m 40s
TOMASZ ZUBOWICZ 50 1302 1228 01:45:51 + 24m 3s
ŁUKASZ DERDA 51 1331 1254 01:46:06 + 24m 18s
JAKUB ORŁOWSKI 52 1395 1311 01:46:42 + 24m 54s
MACIEJ MSZYCA 53 1403 1319 01:46:48 + 25m
MICHAŁ ŁOJEWSKI 54 1407 1323 01:46:49 + 25m 1s
PIOTR MERCHELSKI 55 1484 1390 01:47:33 + 25m 45s
NORBERT RÓŻYC 56 1516 1419 01:47:50 + 26m 2s
JULIUSZ GRYGIERCZYK 57 1558 1458 01:48:11 + 26m 23s
ARTUR BYDŁOWSKI 58 1596 1492 01:48:33 + 26m 45s
MICHAŁ PIĘDEL 59 1658 1553 01:49:04 + 27m 16s
JAROSŁAW WOJTAS 60 1711 1596 01:49:30 + 27m 42s
MARTA ZDANOWICZ 61 1725 118 01:49:37 + 27m 49s
RAFAŁ KOZŁOWSKI 62 1731 1613 01:49:39 + 27m 51s
DAGMARA KACPERSKA 63 1733 119 01:49:40 + 27m 52s
ADAM KAŹMIERCZYK 64 1754 1632 01:49:46 + 27m 58s
MACIEJ BRENER 65 1766 1643 01:49:53 + 28m 5s
BARTOSZ WESOŁOWSKI 66 1824 1694 01:50:22 + 28m 34s
LESZEK HARASIMIUK 67 1838 1706 01:50:28 + 28m 40s
TOMASZ ŚWIERZYŃSKI 68 1844 1710 01:50:32 + 28m 44s
ADAM GARTYCH 69 1888 1749 01:50:58 + 29m 10s
ŁUKASZ JASIUK 70 1906 1765 01:51:13 + 29m 25s
ŁUKASZ FALBA 71 2013 1860 01:52:11 + 30m 23s
ZUZA LISOWSKA 72 2119 163 01:53:04 + 31m 16s
PIOTR JUSZCZYK 73 2186 1996 01:53:40 + 31m 52s
JAKUB COFALSKI 74 2195 2004 01:53:46 + 31m 58s
ARTUR SENATOR 75 2223 2028 01:53:59 + 32m 11s
DARIUSZ SKIRZYŃSKI 76 2378 2155 01:55:07 + 33m 19s
KAROL KOZAK 77 2400 2175 01:55:17 + 33m 29s
MARCIN WŁODARCZYK 78 2424 2192 01:55:27 + 33m 39s
TOMASZ KRĘCIELEWSKI 79 2430 2198 01:55:30 + 33m 42s
KRZYSZTOF KOBYLAŃSKI 80 2474 2233 01:55:56 + 34m 8s
MACIEJ JUSZA 81 2477 2236 01:55:58 + 34m 10s
MARTYNA SIEMIRADZKA 82 2497 246 01:56:10 + 34m 22s
ŁUKASZ LIPIŃSKI 83 2498 2252 01:56:10 + 34m 22s
KRZYSZTOF MARKIEWICZ 84 2503 2256 01:56:14 + 34m 26s
PIOTR RUMAK 85 2509 2259 01:56:15 + 34m 27s
MICHAŁ JACHYMEK 86 2517 2264 01:56:17 + 34m 29s
JAKUB WEZGRAJ 87 2528 2273 01:56:23 + 34m 35s
BARTOSZ ĆWIEK 88 2610 2338 01:56:58 + 35m 10s
DAWID PACHA 89 2626 2351 01:57:04 + 35m 16s
MICHAŁ ROGOWSKI 90 2643 2368 01:57:13 + 35m 25s
DAGMARA IWANIAK 91 2714 294 01:57:48 + 36m
PRZEMEK ŚMIEJA 92 2731 2435 01:57:55 + 36m 7s
ARKADIUSZ ŻELAZO 93 2747 2447 01:58:02 + 36m 14s
MACIEJ GRZYWACZ 94 2765 2460 01:58:12 + 36m 24s
ŁUKASZ DRZEWIECKI 95 2777 2472 01:58:19 + 36m 31s
PIOTR MARUSIAK 96 2805 2496 01:58:29 + 36m 41s
AGNIESZKA MARZEC 97 2836 316 01:58:42 + 36m 54s
GRZEGORZ KOWALSKI 98 2848 2528 01:58:47 + 36m 59s
KATARZYNA GAŁUSZEWSKA 99 2853 324 01:58:48 + 37m
KAMIL PRZERADZKI 100 2897 2560 01:59:03 + 37m 15s
STANISŁAW BIL 101 2901 2564 01:59:05 + 37m 17s
DANIEL PIETRZYK 102 2914 2573 01:59:12 + 37m 24s
BEATA ZARĘBA 103 2931 348 01:59:15 + 37m 27s
BARBARA CHRZANOWSKA 104 2980 361 01:59:36 + 37m 48s
ŁUKASZ WARAKOMSKI 105 2996 2632 01:59:43 + 37m 55s
PRZEMEK KURZYDŁO 106 2997 2633 01:59:44 + 37m 56s
PAWEŁ GORYSZEWSKI 107 3002 2637 01:59:46 + 37m 58s
PAWEŁ STECKIEWICZ 108 3034 2661 02:00:00 + 38m 12s
EWA KUTNIK 109 3044 378 02:00:06 + 38m 18s
ANNA PŁACHTA 110 3054 380 02:00:10 + 38m 22s
MICHAŁ LEWICKI 111 3063 2681 02:00:14 + 38m 26s
IWONA BORUCH 112 3074 387 02:00:19 + 38m 31s
ZBIGNIEW MINDA 113 3098 2701 02:00:32 + 38m 44s
KRZYSZTOF KAŁŁAUR 114 3126 2721 02:00:46 + 38m 58s
ANNA KUŻELEWSKA 115 3147 408 02:00:57 + 39m 9s
KRZYSZTOF ZGOLAK 116 3186 2765 02:01:21 + 39m 33s
KRYSTIAN CHOJNACKI 117 3203 2775 02:01:31 + 39m 43s
MICHAŁ RESZKA 118 3217 2786 02:01:37 + 39m 49s
ŁUKASZ CHABERSKI 119 3227 2794 02:01:45 + 39m 57s
EWA WARPAS 120 3230 435 02:01:48 + 40m
ŁUKASZ ORZESZYNA 121 3238 2800 02:01:51 + 40m 3s
MARCIN LEWICKI 122 3243 2804 02:01:55 + 40m 7s
BARTEK CIOŁEK 123 3261 2814 02:02:05 + 40m 17s
MARTA CZARNECKA 124 3382 482 02:03:10 + 41m 22s
MICHAŁ MILLER 125 3418 2925 02:03:30 + 41m 42s
ADAM SKOWROŃSKI 126 3425 2930 02:03:31 + 41m 43s
PIOTR ORCZYKOWSKI 127 3432 2937 02:03:35 + 41m 47s
EWELINA CHABIERA-GOŚLIŃSKA 128 3516 523 02:04:28 + 42m 40s
TOMASZ OLSZEWSKI 129 3540 3011 02:04:40 + 42m 52s
PAULINA BANASIAK 130 3547 530 02:04:45 + 42m 57s
PAWEŁ PIETRYKA 131 3552 3022 02:04:48 + 43m
AGNIESZKA PAWLUCZUK 132 3558 533 02:04:52 + 43m 4s
TOMASZ KOLOSEK 133 3605 3061 02:05:22 + 43m 34s
GRZEGORZ KOSTRUBIEC 134 3620 3073 02:05:34 + 43m 46s
ADRIAN JABŁOŃSKI 135 3654 3100 02:05:51 + 44m 3s
ANNA RAMOCKA 136 3662 556 02:05:57 + 44m 9s
DANUTA BARTKOWSKA 137 3692 564 02:06:16 + 44m 28s
BENEDYKT RUBAK 138 3697 3133 02:06:18 + 44m 30s
ALEKSANDRA CZARNOWSKA 139 3782 590 02:07:05 + 45m 17s
DOMINIK KOZIARSKI 140 3785 3195 02:07:06 + 45m 18s
ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI 141 3816 3216 02:07:25 + 45m 37s
MARTA GRUZA 142 3826 606 02:07:30 + 45m 42s
KAMIL WERNER 143 3835 3227 02:07:34 + 45m 46s
PIOTR PASZKOWSKI 144 3894 3269 02:08:12 + 46m 24s
MICHAŁ KUREK 145 3918 3283 02:08:30 + 46m 42s
MARCIN WASEK 146 3932 3294 02:08:34 + 46m 46s
KAMIL GRZEŚKOWIAK 147 3937 3297 02:08:36 + 46m 48s
ŁUKASZ GAWROŃSKI 148 3979 3327 02:09:06 + 47m 18s
TOMASZ KOZAKIEWICZ 149 3998 3340 02:09:19 + 47m 31s
ELA KOWALSKA 150 4011 663 02:09:27 + 47m 39s
ARKADIUSZ PLISZKA 151 4057 3378 02:09:51 + 48m 3s
JACEK GRĄDZKI 152 4064 3384 02:09:53 + 48m 5s
ŁUKASZ ĆWIRKO 153 4068 3387 02:09:55 + 48m 7s
WIOLETA KLAMIŃSKA 154 4159 717 02:10:46 + 48m 58s
EWELINA ZŁAKOWSKA 155 4166 720 02:10:50 + 49m 2s
MATEUSZ KUBEL 156 4184 3454 02:11:03 + 49m 15s
MAGDALENA KOLARZ 157 4283 758 02:11:59 + 50m 11s
PAWEŁ HUMA 158 4326 3549 02:12:23 + 50m 35s
LINDA MAJEROWICZ 159 4330 778 02:12:25 + 50m 37s
ARTUR JÓŹWIAK 160 4334 3554 02:12:28 + 50m 40s
MAŁGORZATA GÓRNICZ 161 4366 788 02:12:47 + 50m 59s
TOMASZ DYSARZ 162 4378 3585 02:12:57 + 51m 9s
TOMASZ ZIELIŃSKI 163 4380 3586 02:12:57 + 51m 9s
JAKUB ROSIŃSKI 164 4394 3596 02:13:05 + 51m 17s
OLENA BUDARINA 165 4400 801 02:13:09 + 51m 21s
MAŁGORZATA MACIEJEWSKA 166 4403 802 02:13:12 + 51m 24s
MICHAŁ RUDZKI 167 4425 3616 02:13:28 + 51m 40s
SZYMON BARTOSZEK 168 4426 3617 02:13:28 + 51m 40s
MONIKA SZYMCZYK 169 4440 815 02:13:35 + 51m 47s
ŁUKASZ WORONOWICZ 170 4478 3652 02:13:57 + 52m 9s
RAFAŁ GRABOWSKI 171 4480 3654 02:13:57 + 52m 9s
MAŁGORZATA MOSKWA 172 4501 839 02:14:12 + 52m 24s
KAROLINA KACZMAREK 173 4502 840 02:14:13 + 52m 25s
AGNIESZKA HRYCIUK 174 4541 857 02:14:40 + 52m 52s
PAWEŁ STRZELCZYK 175 4556 3691 02:14:51 + 53m 3s
ANNA DYBUL 176 4557 866 02:14:51 + 53m 3s
ADAM GAJOWNIK 177 4640 3747 02:15:52 + 54m 4s
SZYMON PISAREK 178 4688 3779 02:16:27 + 54m 39s
MICHAŁ KOŁODZIEJ 179 4704 3785 02:16:37 + 54m 49s
ŁUKASZ WILCZYŃSKI 180 4717 3795 02:16:52 + 55m 4s
BARTŁOMIEJ WŁOSEK 181 4744 3813 02:17:11 + 55m 23s
MICHAŁ GĄSIOR 182 4799 3849 02:17:46 + 55m 58s
JUSTYNA KWASNIK-PAJEWSKA 183 4807 954 02:17:51 + 56m 3s
ANNA KAMIŃSKA 184 4812 956 02:17:56 + 56m 8s
MICHAŁ AUGUŚCIK 185 4830 3867 02:18:15 + 56m 27s
SZYMON SKWIERCZYŃSKI 186 4890 3902 02:19:12 + 57m 24s
PIOTR SABACIŃSKI 187 4909 3914 02:19:28 + 57m 40s
MONIKA KLUSIEWICZ 188 4947 1009 02:20:10 + 58m 22s
KATARZYNA RADOMSKA 189 4959 1014 02:20:16 + 58m 28s
ANNA KOLASA 190 4968 1016 02:20:23 + 58m 35s
AGNIESZKA FABISIAK 191 4980 1019 02:20:42 + 58m 54s
MARTA SKRZYPCZAK 192 5000 1027 02:20:55 + 59m 7s
MICHAL SZRAMIK 193 5004 3976 02:21:04 + 59m 16s
ARUN NAIR 194 5011 3980 02:21:08 + 59m 20s
KATARZYNA KUREK 195 5031 1041 02:21:21 + 59m 33s
EMILIA OZIĘBŁO-ZARĘBA 196 5081 1060 02:22:07 + 1h 19s
MAGDALENA STEFAŃCZYK 197 5088 1065 02:22:13 + 1h 25s
FILIP KOSIOREK 198 5091 4025 02:22:17 + 1h 29s
PIOTR DUTKIEWICZ 199 5093 4027 02:22:18 + 1h 30s
AGATA STARCZAK 200 5119 1077 02:22:39 + 1h 51s
KRZYSZTOF PRZYBYLSKI 201 5125 4045 02:22:50 + 1h 1m 2s
MARTA BUDZIAREK 202 5259 1137 02:25:26 + 1h 3m 38s
DOMINIKA MATUSIK 203 5273 1144 02:25:36 + 1h 3m 48s
ANNA JODLINSKA 204 5302 1158 02:26:13 + 1h 4m 25s
SZYMON WALENDZIAK 205 5383 4190 02:28:21 + 1h 6m 33s
EWELINA WIŚNIEWSKA 206 5386 1195 02:28:27 + 1h 6m 39s
ARTUR PANKOWSKI 207 5414 4207 02:29:33 + 1h 7m 45s
DOROTA PANKOWSKA 208 5416 1209 02:29:35 + 1h 7m 47s
ŁUKASZ MOŚCICKI 209 5429 4215 02:29:47 + 1h 7m 59s
MARCIN WŁODARCZYK 210 5430 4216 02:29:50 + 1h 8m 2s
PIOTR DUDEK 211 5473 4237 02:31:11 + 1h 9m 23s
PAWEŁ ANTONIUK 212 5486 4245 02:31:32 + 1h 9m 44s
MAGDALENA KRUSZEWSKA 213 5489 1243 02:31:34 + 1h 9m 46s
JULIA ŁONICKA 214 5511 1254 02:32:12 + 1h 10m 24s
MAŁGORZATA KLUCZ-DĄBROWSKA 215 5528 1263 02:32:26 + 1h 10m 38s
MARIA DABROWSKA 216 5590 1299 02:34:37 + 1h 12m 49s
PIOTR BIALEK 217 5617 4304 02:35:27 + 1h 13m 39s
PRZEMYSŁAW JÓZWIK 218 5642 4312 02:37:03 + 1h 15m 15s
JUSTYNA BECHERKA 219 5655 1338 02:37:49 + 1h 16m 1s
TOMASZ KOSTANEK 220 5661 4322 02:38:04 + 1h 16m 16s
AGNIESZKA KRZANOWSKA 221 5669 1345 02:38:29 + 1h 16m 41s
MAGDALENA BŁASZCZYK 222 5675 1349 02:38:42 + 1h 16m 54s
KRZYSZTOF GRABOWSKI 223 5681 4331 02:38:53 + 1h 17m 5s
BARBARA SZOPA 224 5738 1384 02:43:07 + 1h 21m 19s
PIOTR SADŁOWSKI 225 5771 4373 02:46:24 + 1h 24m 36s
KAROLINA GLUZA 226 5772 1399 02:46:30 + 1h 24m 42s
MARTA MYJA 227 5778 1402 02:47:22 + 1h 25m 34s
EWELINA MARZEC 228 5789 1408 02:48:54 + 1h 27m 6s
ADAM BICZYK 229 5805 4389 02:51:26 + 1h 29m 38s
KAMILA BOS 230 5842 1438 03:00:08 + 1h 38m 20s