Klasyfikacja rocznik 1983 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1983
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 18:28:38 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
RAFAŁ TOMCZYK 1 34 32 01:21:08
ŁUKASZ GREGORCZYK 2 59 55 01:23:44 + 2m 36s
MACIEJ TARNOWSKI 3 119 114 01:26:56 + 5m 48s
EMILIA ZIELIŃSKA 4 125 6 01:27:10 + 6m 2s
KAROL FROŚ 5 153 147 01:28:41 + 7m 33s
JAN KUBICZAK 6 154 148 01:28:44 + 7m 36s
JACEK BRYŚKIEWICZ 7 157 151 01:28:46 + 7m 38s
ŁUKASZ WALASEK 8 165 159 01:29:01 + 7m 53s
RAFAŁ PRZYBYSZ 9 167 161 01:29:02 + 7m 54s
PAULINA PRUGAR-FUKOWSKA 10 182 8 01:29:27 + 8m 19s
PIOTR MICHALSKI 11 231 221 01:30:50 + 9m 42s
JAROSŁAW RYBITWA 12 265 254 01:31:54 + 10m 46s
JAKUB RYBA 13 275 263 01:32:12 + 11m 4s
RADEK STOLARCZYK 14 285 273 01:32:25 + 11m 17s
MARCIN BOGUCKI 15 287 275 01:32:26 + 11m 18s
IGOR SUDNIK 16 298 286 01:32:48 + 11m 40s
PIOTR BOGUS 17 313 301 01:33:07 + 11m 59s
PATRYK TEMPSKI 18 328 315 01:33:38 + 12m 30s
PAWEL KARP 19 358 345 01:34:09 + 13m 1s
SEBASTIAN KOSIOREK 20 379 365 01:34:22 + 13m 14s
MATEUSZ PIECHOTA 21 389 375 01:34:33 + 13m 25s
JOANNA GROCHOWSKA 22 400 16 01:34:43 + 13m 35s
TOMASZ SĘK 23 442 424 01:35:25 + 14m 17s
ŁUKASZ WIEPRZOWSKI 24 443 425 01:35:26 + 14m 18s
PAWEŁ FLORJANOWICZ 25 495 475 01:36:31 + 15m 23s
ROBERT DĄBROWSKI 26 521 501 01:36:51 + 15m 43s
PIOTR STRASZAK 27 550 528 01:37:16 + 16m 8s
GRZEGORZ ŁOCHAŃSKI 28 579 557 01:37:45 + 16m 37s
IWONA JANUS 29 580 23 01:37:46 + 16m 38s
BŁAŻEJ KASZUBA 30 585 560 01:37:48 + 16m 40s
MACIEJ CYNOWSKI 31 597 572 01:37:56 + 16m 48s
BARTŁOMIEJ ŚWIĄTKOWSKI 32 637 611 01:38:23 + 17m 15s
PAWEŁ MINKINA 33 649 621 01:38:31 + 17m 23s
MARCIN KARPIŃSKI 34 677 648 01:38:50 + 17m 42s
GRZEGORZ ŁOPATA 35 687 658 01:38:53 + 17m 45s
SEBASTIAN ADAMCZYK 36 693 664 01:38:59 + 17m 51s
DANIEL KŁOSOWSKI 37 723 691 01:39:23 + 18m 15s
ARTUR LUBECKI 38 725 693 01:39:24 + 18m 16s
KAMIL WOŁOSEWICZ 39 731 699 01:39:29 + 18m 21s
KATARZYNA KREFT 40 776 35 01:39:58 + 18m 50s
RADOSŁAW WIELOCHA 41 810 775 01:40:31 + 19m 23s
JAKUB SZESZKO 42 831 795 01:40:47 + 19m 39s
DAMIAN WEPSIĘĆ 43 868 829 01:41:20 + 20m 12s
JAREK SWIATEK 44 883 844 01:41:29 + 20m 21s
PAWEŁ MEISSNER 45 891 852 01:41:37 + 20m 29s
AGATA LIS 46 991 48 01:42:47 + 21m 39s
MACIEJ OSSOWSKI 47 1009 959 01:43:06 + 21m 58s
MICHAŁ MACIUK 48 1014 963 01:43:10 + 22m 2s
MARCIN SKRZYPEK 49 1133 1073 01:44:12 + 23m 4s
BŁAŻEJ KUCIAK 50 1160 1096 01:44:23 + 23m 15s
RADOSŁAW POLKOWSKI 51 1165 1101 01:44:26 + 23m 18s
MICHAŁ TROJANOWSKI 52 1169 1105 01:44:28 + 23m 20s
PATRYCJA SLAWUTA 53 1182 65 01:44:35 + 23m 27s
KONRAD KRAJEWSKI 54 1200 1132 01:44:46 + 23m 38s
MATEUSZ BOBROWICZ 55 1238 1166 01:45:07 + 23m 59s
PAWEŁ KRAKOWIAK 56 1242 1170 01:45:09 + 24m 1s
JAROSŁAW SKRZYDŁO 57 1303 1229 01:45:53 + 24m 45s
MARCIN GAŁKOWSKI 58 1304 1230 01:45:53 + 24m 45s
WOJCIECH CHRZANOWSKI 59 1317 1242 01:45:58 + 24m 50s
JOANNA HAŁASA 60 1321 76 01:46:01 + 24m 53s
PIOTR SAWOŃ 61 1339 1261 01:46:11 + 25m 3s
SEBASTIAN JUSZCZAKIEWICZ 62 1349 1269 01:46:17 + 25m 9s
KONRAD MAŁACHOWSKI 63 1364 1283 01:46:27 + 25m 19s
ALEKSANDER SANDOMIERSKI 64 1416 1332 01:46:55 + 25m 47s
MARCIN LANKOSZ 65 1531 1432 01:47:58 + 26m 50s
WOJCIECH BŁASZCZUK 66 1553 1453 01:48:09 + 27m 1s
KAROL ADAMIEC 67 1557 1457 01:48:11 + 27m 3s
MICHAŁ GIERSZ 68 1599 1495 01:48:35 + 27m 27s
KONRAD BUCZYŃSKI 69 1635 1530 01:48:54 + 27m 46s
ŁUKASZ KWIECIEŃ 70 1648 1543 01:48:59 + 27m 51s
WOJCIECH SOLECKI 71 1671 1566 01:49:08 + 28m
PRZEMYSŁAW PIKULSKI 72 1688 1580 01:49:18 + 28m 10s
ARKADIUSZ BULIK 73 1741 1622 01:49:43 + 28m 35s
PIOTR KISIEL 74 1753 1631 01:49:45 + 28m 37s
DANIEL MOMOT 75 1813 1684 01:50:16 + 29m 8s
KAROLINA KUNDYS 76 1890 140 01:50:59 + 29m 51s
MARCIN FLORJANOWICZ 77 1899 1758 01:51:04 + 29m 56s
PAWEŁ KOSEDOWSKI 78 1907 1766 01:51:13 + 30m 5s
JAN PIOTROWSKI 79 1910 1769 01:51:14 + 30m 6s
PAWEŁ FABIANOWICZ 80 1924 1783 01:51:24 + 30m 16s
WEIDING ZHANG 81 1929 1786 01:51:27 + 30m 19s
ANNA NOWAK 82 1934 144 01:51:29 + 30m 21s
KATARZYNA MIĄDZEL 83 1963 148 01:51:43 + 30m 35s
ŁUKASZ CZYNIENIK 84 1973 1825 01:51:52 + 30m 44s
RAFAŁ JABŁOŃSKI 85 1985 1836 01:51:58 + 30m 50s
MAREK MAKOWSKI 86 2002 1850 01:52:08 + 31m
MICHAL BOGULSKI 87 2030 1877 01:52:20 + 31m 12s
MARCIN KOZAKOWSKI 88 2072 1914 01:52:41 + 31m 33s
ŁUKASZ BUKSOWICZ 89 2096 1935 01:52:52 + 31m 44s
KAMIL GRONDYS 90 2101 1940 01:52:56 + 31m 48s
WOJCIECH KOTARBA 91 2138 1967 01:53:13 + 32m 5s
JAN HAJDUK 92 2197 2005 01:53:47 + 32m 39s
DOMINIK SZCZEPKOWSKI 93 2301 2093 01:54:30 + 33m 22s
TOMASZ PANIKOWSKI 94 2306 2097 01:54:32 + 33m 24s
KATARZYNA WOJDAT 95 2316 213 01:54:36 + 33m 28s
ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI 96 2322 2109 01:54:39 + 33m 31s
HIROAKI MURAKAMI 97 2333 2119 01:54:43 + 33m 35s
EDYTA MAJEWSKA 98 2359 221 01:54:56 + 33m 48s
EWELINA NABOŻNA 99 2423 232 01:55:26 + 34m 18s
KAROL KRZYSZTOFOWICZ 100 2436 2204 01:55:33 + 34m 25s
ŁUKASZ MUSIAŁ 101 2480 2239 01:55:59 + 34m 51s
KAROLINA WAWRZYŃSKA 102 2502 247 01:56:14 + 35m 6s
DAWID SZATKOWSKI 103 2558 2295 01:56:37 + 35m 29s
PIOTR CZERWINSKI 104 2608 2336 01:56:57 + 35m 49s
ROBERT ŁAWNICKI 105 2636 2361 01:57:09 + 36m 1s
KAROLINA TUREK 106 2664 283 01:57:21 + 36m 13s
AGNIESZKA WIELGUS 107 2701 291 01:57:36 + 36m 28s
ARTUR LIPIŃSKI 108 2721 2426 01:57:52 + 36m 44s
MARCIN BANDYCH 109 2738 2441 01:57:59 + 36m 51s
AGNIESZKA GRZELAK 110 2756 304 01:58:07 + 36m 59s
MAREK DĘBSKI 111 2762 2457 01:58:10 + 37m 2s
MAGDALENA KRAWCZYK 112 2800 309 01:58:28 + 37m 20s
DAMIAN SIEKIERSKI 113 2824 2512 01:58:37 + 37m 29s
URSZULA WALISZKO 114 2838 317 01:58:44 + 37m 36s
MAŁGORZATA RYMARKIEWICZ 115 2840 318 01:58:44 + 37m 36s
MARZENA GWAREK 116 2857 326 01:58:49 + 37m 41s
TOMASZ KRZYŻEWSKI 117 2864 2537 01:58:50 + 37m 42s
ANNA POLKA 118 2870 328 01:58:52 + 37m 44s
RADOSŁAW GÓRALCZYK 119 2878 2545 01:58:55 + 37m 47s
BARBARA PLUTA 120 2886 335 01:58:57 + 37m 49s
MONIKA SERZYSKO 121 2888 336 01:58:58 + 37m 50s
KRZYSZTOF KOWALEWSKI 122 2934 2585 01:59:16 + 38m 8s
AGNIESZKA ŻYŁKA 123 2948 355 01:59:22 + 38m 14s
EWA BIŁOCHA 124 3013 369 01:59:50 + 38m 42s
KRZYSZTOF KOŚCIŃSKI 125 3033 2660 02:00:00 + 38m 52s
KATARZYNA BRENER 126 3085 390 02:00:24 + 39m 16s
SŁAWOMIR MOSOŃ 127 3113 2712 02:00:38 + 39m 30s
JACEK TKACZYK 128 3115 2714 02:00:39 + 39m 31s
BARBARA BAJUR 129 3153 410 02:01:03 + 39m 55s
AGNIESZKA WIESZTORT 130 3156 412 02:01:06 + 39m 58s
ŁUKASZ DMOWSKI 131 3157 2745 02:01:06 + 39m 58s
ALEKSANDRA DYŚ 132 3158 413 02:01:06 + 39m 58s
BEATA CZERWIŃSKA 133 3188 422 02:01:23 + 40m 15s
KRZYSZTOF ŁUKASZEWICZ 134 3224 2791 02:01:42 + 40m 34s
ADAM ELŻANOWSKI 135 3249 2807 02:01:57 + 40m 49s
EWELINA GULBINOWICZ 136 3251 443 02:01:58 + 40m 50s
SYLWIA KOBIERSKA 137 3315 460 02:02:30 + 41m 22s
MARCIN TYLKOWSKI 138 3376 2895 02:03:07 + 41m 59s
DOROTA CICHEWICZ 139 3398 487 02:03:17 + 42m 9s
MICHAŁ LINTNER 140 3450 2953 02:03:43 + 42m 35s
PIOTR SADOWSKI 141 3595 3054 02:05:18 + 44m 10s
EWA TKACZYK 142 3599 543 02:05:19 + 44m 11s
MICHAŁ KOLWICZ 143 3613 3067 02:05:26 + 44m 18s
MALGORZATA KOSTYRA 144 3630 549 02:05:38 + 44m 30s
KACPER KOSTYRA 145 3634 3084 02:05:40 + 44m 32s
PIOTREK KOMOROWSKI 146 3635 3085 02:05:40 + 44m 32s
ALEKSANDRA HUSZCZANOWSKA 147 3720 573 02:06:31 + 45m 23s
KATARZYNA SIKORSKA 148 3729 576 02:06:37 + 45m 29s
MICHAŁ KWIATKOWSKI 149 3751 3171 02:06:47 + 45m 39s
MICHAŁ FRONCZAK 150 3754 3174 02:06:48 + 45m 40s
MICHAŁ DEREŃ 151 3773 3185 02:06:59 + 45m 51s
ARTUR ADAMCZYK 152 3794 3201 02:07:12 + 46m 4s
ANDRZEJ SZYMAŃSKI 153 3798 3204 02:07:16 + 46m 8s
AMELIA PIETRYKA 154 3802 597 02:07:19 + 46m 11s
JULIA PICA 155 3822 603 02:07:29 + 46m 21s
PAWEŁ DZIĘGIELEWSKI 156 3844 3234 02:07:44 + 46m 36s
AGNIESZKA BANACH 157 3852 613 02:07:47 + 46m 39s
JUSTYNA GAŁKA 158 3854 614 02:07:49 + 46m 41s
PIOTR MAŚKO 159 3864 3248 02:07:53 + 46m 45s
MARTYNA NOWAK 160 3879 619 02:08:00 + 46m 52s
KATARZYNA ZAKRZEWSKA 161 3890 623 02:08:10 + 47m 2s
JUSTYNA KLAŚ 162 3893 625 02:08:12 + 47m 4s
ANNA ZIELINSKA 163 3909 630 02:08:22 + 47m 14s
AGNIESZKA WIŚLIŃSKA 164 3911 631 02:08:22 + 47m 14s
ŁUKASZ LUCIAK 165 3952 3310 02:08:46 + 47m 38s
MAGDALENA ŚLIWAK 166 3957 644 02:08:49 + 47m 41s
DOMINIKA KACPRZAK 167 3978 652 02:09:05 + 47m 57s
JUSTYNA RADWAŃSKA 168 3994 658 02:09:16 + 48m 8s
MACIEJ KALBARCZYK 169 4003 3344 02:09:22 + 48m 14s
ŁUKASZ DĘBSKI 170 4006 3346 02:09:25 + 48m 17s
KALINA MAKOWSKA 171 4014 665 02:09:29 + 48m 21s
MARCIN KLOS 172 4040 3367 02:09:42 + 48m 34s
ARKADIUSZ FIRLĄG 173 4053 3375 02:09:49 + 48m 41s
TOMASZ ROBAK 174 4093 3402 02:10:13 + 49m 5s
ŁUKASZ WĄDOŁOWSKI 175 4192 3462 02:11:07 + 49m 59s
ANNA OSUCH 176 4198 731 02:11:08 + 50m
ANDRZEJ RASZEWSKI 177 4210 3476 02:11:16 + 50m 8s
PAWEŁ PONIKOWSKI 178 4233 3491 02:11:31 + 50m 23s
ROBERT WIĘCKOWSKI 179 4273 3518 02:11:53 + 50m 45s
JAROSŁAW GÓRAL 180 4281 3524 02:11:59 + 50m 51s
ANNA KOSIOREK 181 4305 3534 02:12:14 + 51m 6s
ELIZA MALINOWSKA-SZACOŃ 182 4310 774 02:12:16 + 51m 8s
PIOTR PUCZYŁOWSKI 183 4367 3579 02:12:48 + 51m 40s
HUBERT WAWSZCZAK 184 4391 3594 02:13:03 + 51m 55s
KAROLINA MIŁOSZ 185 4429 811 02:13:29 + 52m 21s
KONRAD KIBICKI 186 4445 3627 02:13:38 + 52m 30s
JAKUB SZUMIATO 187 4449 3630 02:13:39 + 52m 31s
MATEUSZ BARYCZA 188 4476 3650 02:13:56 + 52m 48s
MARLENA RUDKA 189 4504 842 02:14:14 + 53m 6s
PAWEŁ PERKOWSKI 190 4521 849 02:14:28 + 53m 20s
MARCIN ZAKRZEWSKI 191 4528 3676 02:14:30 + 53m 22s
MACIEJ WYSOKIŃSKI 192 4531 3679 02:14:31 + 53m 23s
ANNA BABICKA 193 4569 870 02:14:57 + 53m 49s
SYLWIA KUCZYŃSKA 194 4603 885 02:15:23 + 54m 15s
MARTA SPRADA 195 4656 900 02:16:05 + 54m 57s
KAMILA POMASKA 196 4691 911 02:16:28 + 55m 20s
MACIEJ WOŹNIAK 197 4713 3791 02:16:50 + 55m 42s
VIKTORIIA LAZAREVA 198 4745 932 02:17:11 + 56m 3s
MONIKA GOSIK 199 4747 933 02:17:11 + 56m 3s
ADRIANA ANTCZAK-SZALA 200 4767 937 02:17:27 + 56m 19s
ŁUKASZ WYSOCKI 201 4772 3833 02:17:30 + 56m 22s
KONRAD JABŁOŃSKI 202 4791 3844 02:17:41 + 56m 33s
ARTUR PAZDERSKI 203 4795 3847 02:17:45 + 56m 37s
KAROLINA ŻUK 204 4828 962 02:18:11 + 57m 3s
DARIUSZ WIECZOREK 205 4849 3880 02:18:37 + 57m 29s
ALEKSANDRA WYSOCKA 206 4894 991 02:19:16 + 58m 8s
MARCIN MAJEWSKI 207 4900 3908 02:19:19 + 58m 11s
PIOTR KRZYŻANOWSKI 208 4901 3909 02:19:21 + 58m 13s
KAROL GLIŃSKI 209 4904 3911 02:19:23 + 58m 15s
MICHAŁ GAWRYSZEWSKI 210 4919 3921 02:19:35 + 58m 27s
MARIA MAGDALENA KOZŁOWSKA 211 4920 999 02:19:36 + 58m 28s
ANNA DURA 212 4938 1005 02:20:04 + 58m 56s
MARTA SOBIERAJ 213 4958 1013 02:20:15 + 59m 7s
SZYMON WYPIOR 214 5059 4007 02:21:45 + 1h 37s
MICHAŁ WĄSIK 215 5063 4009 02:21:47 + 1h 39s
MARCIN MYSZKA 216 5065 4011 02:21:48 + 1h 40s
BARBARA SOTOWSKA 217 5090 1066 02:22:16 + 1h 1m 8s
PAWEŁ WRZESZCZ 218 5113 4038 02:22:34 + 1h 1m 26s
DOROTA CHLAŚCIAK 219 5115 1076 02:22:37 + 1h 1m 29s
MIKOŁAJ LEWANDOWSKI 220 5118 4042 02:22:39 + 1h 1m 31s
MAGDALENA CICHOCKA 221 5148 1088 02:23:18 + 1h 2m 10s
ŁUKASZ KISTER 222 5164 4070 02:23:44 + 1h 2m 36s
BOGDAN SŁUŻAŁA 223 5258 4122 02:25:26 + 1h 4m 18s
SYLWIA KRASNODĘBSKA 224 5267 1140 02:25:30 + 1h 4m 22s
MARCIN DANIELEWSKI 225 5310 4149 02:26:34 + 1h 5m 26s
MAGDALENA ZIELIŃSKA 226 5311 1162 02:26:34 + 1h 5m 26s
MICHAŁ DĘBSKI 227 5328 4158 02:27:00 + 1h 5m 52s
MARTYNA MIERZEJEWSKA 228 5361 1183 02:27:42 + 1h 6m 34s
JOANNA PIOTROWSKA 229 5388 1197 02:28:28 + 1h 7m 20s
EMILIA OSIECKA 230 5436 1217 02:29:57 + 1h 8m 49s
KAROL LIPNICKI 231 5443 4224 02:30:14 + 1h 9m 6s
PIOTR ZAGUBIENIAK 232 5454 4229 02:30:35 + 1h 9m 27s
PATRYCJA PABICH 233 5456 1226 02:30:38 + 1h 9m 30s
JOANNA STRUSIŃSKA 234 5462 1230 02:30:55 + 1h 9m 47s
KRZYSZTOF KISIELEWSKI 235 5469 4236 02:31:07 + 1h 9m 59s
DAWID KANIA 236 5474 4238 02:31:17 + 1h 10m 9s
LESZEK LOREK 237 5494 4248 02:31:41 + 1h 10m 33s
NINA WOLFRAM 238 5496 1248 02:31:42 + 1h 10m 34s
AGATA GARSTKA 239 5518 1257 02:32:19 + 1h 11m 11s
MAŁGORZATA BIERNACKA 240 5564 1284 02:33:43 + 1h 12m 35s
ŁUKASZ MAJEWSKI 241 5572 4282 02:34:02 + 1h 12m 54s
DOROTA SICIŃSKA 242 5638 1328 02:36:36 + 1h 15m 28s
EWELINA GUTOWSKA 243 5667 1344 02:38:16 + 1h 17m 8s
MARTA ŻERKOWSKA-BALAS 244 5674 1348 02:38:42 + 1h 17m 34s
GRZEGORZ KACZOR 245 5683 4332 02:39:07 + 1h 17m 59s
ALICJA KSEN 246 5691 1357 02:39:28 + 1h 18m 20s
BARTOSZ DZIRBA 247 5725 4346 02:42:02 + 1h 20m 54s
ZUZANNA SKOCZYLAS 248 5744 1386 02:43:44 + 1h 22m 36s
AGATA PIETRZAK 249 5756 1392 02:45:00 + 1h 23m 52s
MARCIN ZABŁOCKI 250 5794 4384 02:49:52 + 1h 28m 44s
TOMASZ MILLER 251 5813 4392 02:53:02 + 1h 31m 54s
MAGDALENA KAPUSTA 252 5823 1427 02:55:12 + 1h 34m 4s
MARCIN SOSNOWSKI 253 5824 4397 02:55:15 + 1h 34m 7s