Klasyfikacja rocznik 1979 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1979
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 18:29:55 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
DOMINIK KAMIŃSKI 1 25 23 01:19:26
ROMAN PRZYBYLSKI 2 30 28 01:20:42 + 1m 16s
PIOTR DOBIES 3 78 74 01:24:57 + 5m 31s
MIKOŁAJ KASPRZAK 4 100 96 01:26:02 + 6m 36s
MARCIN BRYL 5 106 102 01:26:26 + 7m
TOMASZ ORLIŃSKI 6 152 146 01:28:41 + 9m 15s
GRZEGORZ KOPANIA 7 169 163 01:29:06 + 9m 40s
RAFAŁ SADOCHA 8 179 172 01:29:24 + 9m 58s
KAROL KRASOWSKI 9 191 183 01:29:44 + 10m 18s
ALEKSANDER SENK 10 241 230 01:30:59 + 11m 33s
JAROSŁAW JANISZEWSKI 11 242 231 01:30:59 + 11m 33s
SYLWESTER RADZIMOWSKI 12 290 278 01:32:33 + 13m 7s
KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI 13 295 283 01:32:45 + 13m 19s
MACIEJ KOŁEK 14 316 304 01:33:14 + 13m 48s
WIKTOR KOZAKOWSKI 15 325 313 01:33:34 + 14m 8s
WOJCIECH DOŁKOWSKI 16 330 317 01:33:39 + 14m 13s
PAWEŁ WITKOWSKI 17 346 333 01:34:01 + 14m 35s
ALDONA SEREDYN 18 407 17 01:34:57 + 15m 31s
KRZYSZTOF JAROSZEWICZ 19 417 400 01:35:05 + 15m 39s
JACEK DRABIK 20 426 408 01:35:15 + 15m 49s
GRZEGORZ SAMUL 21 429 411 01:35:17 + 15m 51s
PIOTR GWARDZIK 22 439 421 01:35:24 + 15m 58s
ŁUKASZ RAK 23 447 429 01:35:31 + 16m 5s
MARCIN DALECKI 24 458 439 01:35:50 + 16m 24s
DANIEL KIELAK 25 471 451 01:36:06 + 16m 40s
MICHAŁ GOLIŃSKI 26 484 464 01:36:21 + 16m 55s
ROBERT KWIATKOWSKI 27 529 509 01:36:56 + 17m 30s
ADAM JEŻ 28 535 515 01:37:02 + 17m 36s
BARTŁOMIEJ PARUZEL 29 540 520 01:37:05 + 17m 39s
MICHAŁ ZALEWSKI 30 541 521 01:37:06 + 17m 40s
TOMASZ BAŃKA 31 558 536 01:37:24 + 17m 58s
MARCIN IDZIAK 32 572 550 01:37:40 + 18m 14s
WIKTOR KARST 33 577 555 01:37:44 + 18m 18s
MAGDALENA BUBELA 34 642 27 01:38:28 + 19m 2s
TOMASZ JANKOWSKI 35 654 625 01:38:36 + 19m 10s
RAFAŁ CZYŻEWSKI 36 744 712 01:39:38 + 20m 12s
TOMASZ GRZEŚKIEWICZ 37 767 733 01:39:53 + 20m 27s
TOMASZ SERAFIN 38 780 745 01:40:01 + 20m 35s
MARCIN WEREMCZUK 39 817 782 01:40:35 + 21m 9s
TOMASZ ŻOCHOWSKI 40 819 784 01:40:35 + 21m 9s
JACEK ROSIAK 41 843 805 01:40:59 + 21m 33s
KRZYSZTOF KALETA 42 861 822 01:41:12 + 21m 46s
MACIEJ BUCZAK 43 866 827 01:41:18 + 21m 52s
SEBASTIAN BURZYŃSKI 44 885 846 01:41:30 + 22m 4s
TOMASZ GÓRNICKI 45 901 862 01:41:47 + 22m 21s
PIOTR WITUSOWSKI 46 905 866 01:41:51 + 22m 25s
PAWEŁ KANIEWSKI 47 911 871 01:41:54 + 22m 28s
SŁAWOMIR OŁOWSKI 48 921 879 01:42:00 + 22m 34s
JANUSZ ŁUCZYK 49 946 902 01:42:17 + 22m 51s
ADAM POROWSKI 50 997 949 01:42:50 + 23m 24s
MARCIN DYLĄG 51 1029 978 01:43:19 + 23m 53s
ALEKSANDRA SZMUK 52 1038 54 01:43:21 + 23m 55s
MAGDALENA DOBAJ-ZEREK 53 1057 55 01:43:32 + 24m 6s
MARCIN SZEWCZYK 54 1073 1018 01:43:43 + 24m 17s
DARIUSZ CZERNY 55 1093 1036 01:43:54 + 24m 28s
KAROL KĄCKI 56 1145 1082 01:44:17 + 24m 51s
TOMASZ CZECHOSKI 57 1150 1087 01:44:18 + 24m 52s
MARCIN BYRT 58 1189 1122 01:44:38 + 25m 12s
JERZY DUDEL 59 1191 1124 01:44:39 + 25m 13s
ADAM GRZYBOWSKI 60 1199 1131 01:44:45 + 25m 19s
PAWEŁ KĄSIEL 61 1208 1140 01:44:51 + 25m 25s
NAZAR OLIYNYK 62 1225 1155 01:45:00 + 25m 34s
ARTUR SAMSEL 63 1246 1174 01:45:11 + 25m 45s
ADAM GŁOGOWSKI 64 1249 1177 01:45:13 + 25m 47s
JAKUB SZAROTA 65 1311 1236 01:45:56 + 26m 30s
TOMASZ KOZŁOWSKI 66 1316 1241 01:45:58 + 26m 32s
PIOTR BRALEWSKI 67 1333 1256 01:46:06 + 26m 40s
EMIL HANIEWICZ 68 1336 1259 01:46:09 + 26m 43s
KRZYSZTOF MIAZEK 69 1352 1272 01:46:20 + 26m 54s
TOMASZ NAGÓRKA 70 1356 1275 01:46:22 + 26m 56s
ANDRZEJ KRUKOWSKI 71 1378 1296 01:46:36 + 27m 10s
PAWEŁ JODKO 72 1420 1335 01:46:59 + 27m 33s
PAWEŁ DĄBROŚ 73 1434 1346 01:47:04 + 27m 38s
MICHAŁ GAWRON 74 1442 1351 01:47:07 + 27m 41s
BARTOSZ WOŹNICKI 75 1450 1359 01:47:13 + 27m 47s
TOMASZ WIERZEJSKI 76 1456 1364 01:47:15 + 27m 49s
DOMINIK BERLIŃSKI 77 1464 1372 01:47:19 + 27m 53s
ROBERT BOSEK 78 1488 1394 01:47:37 + 28m 11s
MARCIN WILK 79 1500 1405 01:47:43 + 28m 17s
SZCZEPAN BRZESKI 80 1510 1415 01:47:47 + 28m 21s
TOMEK SAŁKOWSKI 81 1520 1422 01:47:52 + 28m 26s
PIOTR MENDYGRAL 82 1539 1440 01:48:03 + 28m 37s
MATEUSZ ZALEWSKI 83 1554 1454 01:48:10 + 28m 44s
TOMASZ TARADYŚ 84 1563 1463 01:48:16 + 28m 50s
BOGUMIŁ WRZOSEK 85 1584 1482 01:48:24 + 28m 58s
MICHAŁ ROGOWSKI 86 1595 1491 01:48:31 + 29m 5s
SEBASTIAN KOSIAK 87 1621 1516 01:48:47 + 29m 21s
ROBERT RUS 88 1622 1517 01:48:47 + 29m 21s
TOMASZ SKROBIK 89 1633 1528 01:48:53 + 29m 27s
MATEUSZ KOSOWSKI 90 1636 1531 01:48:55 + 29m 29s
PIOTR MACHAŁOWSKI 91 1670 1565 01:49:08 + 29m 42s
MARCIN SUROWIECKI 92 1680 1573 01:49:13 + 29m 47s
MICHAŁ KULESZA 93 1691 1583 01:49:19 + 29m 53s
PAULINA BEDNARCZYK 94 1695 111 01:49:21 + 29m 55s
BARTEK LIS 95 1700 1588 01:49:23 + 29m 57s
MARCIN BUGOWSKI 96 1712 1597 01:49:31 + 30m 5s
ŁUKASZ BOSOWSKI 97 1716 1600 01:49:32 + 30m 6s
ANDRZEJ BAŁYS 98 1726 1608 01:49:38 + 30m 12s
PAWEŁ RYCUNIAK 99 1749 1628 01:49:45 + 30m 19s
KAMIL ZAWADZKI 100 1756 1634 01:49:49 + 30m 23s
ŁUKASZ ŁYSKANOWSKI 101 1763 1640 01:49:51 + 30m 25s
KRZYSIEK ZALEWSKI 102 1770 1647 01:49:55 + 30m 29s
RAFAŁ RUZIK 103 1776 1652 01:49:57 + 30m 31s
MARCIN STRAWSKI 104 1790 1665 01:50:06 + 30m 40s
NATALIA PIASTA-SERAFIN 105 1799 127 01:50:09 + 30m 43s
MAGDA KALKOWSKA-PTAK 106 1808 129 01:50:13 + 30m 47s
PAWEŁ BORKOWSKI 107 1857 1722 01:50:39 + 31m 13s
MONIKA MITURA 108 1872 138 01:50:50 + 31m 24s
MACIEJ STRYGA 109 1918 1777 01:51:20 + 31m 54s
RAFAŁ SZCZEPKOWSKI 110 1922 1781 01:51:22 + 31m 56s
ARTUR CHWAŁA 111 1942 1797 01:51:34 + 32m 8s
KONRAD PURSKI 112 1946 1800 01:51:36 + 32m 10s
ROBERT LATO 113 1965 1817 01:51:44 + 32m 18s
ANNA JACKOWSKA 114 2061 157 01:52:35 + 33m 9s
MARIUSZ MICHALIK 115 2082 1924 01:52:43 + 33m 17s
JOANNA BUDZIŃSKA 116 2105 162 01:52:57 + 33m 31s
GRZEGORZ KWIECIEŃ 117 2109 1947 01:52:59 + 33m 33s
PIOTR GRZĄKA 118 2135 1964 01:53:11 + 33m 45s
MICHAŁ GĄSIOROWSKI 119 2139 1968 01:53:13 + 33m 47s
ALEKSANDRA PROKOP 120 2180 188 01:53:35 + 34m 9s
ŁUKASZ POLITOWSKI 121 2206 2013 01:53:52 + 34m 26s
PEDRO BUSTOS 122 2217 2023 01:53:56 + 34m 30s
KAMIL CZOP 123 2240 2043 01:54:07 + 34m 41s
PRZEMYSLAW PAWLAK 124 2245 2047 01:54:08 + 34m 42s
LESZEK ŚWIĄTEK 125 2250 2052 01:54:10 + 34m 44s
BOGUSŁAW MILKA 126 2261 2062 01:54:14 + 34m 48s
JACEK MILCZAREK 127 2274 2073 01:54:20 + 34m 54s
DARIUSZ BIRKOWSKI 128 2310 2101 01:54:33 + 35m 7s
KRZYSZTOF MAJCHERCZYK 129 2349 2130 01:54:53 + 35m 27s
MICHAL KWIATKOWSKI 130 2356 2136 01:54:54 + 35m 28s
MICHAŁ BARAN 131 2358 2138 01:54:54 + 35m 28s
ANETA ZARĘBA 132 2367 223 01:55:03 + 35m 37s
JACEK POCZTARSKI 133 2392 2168 01:55:13 + 35m 47s
ŁUKASZ BATRUCH 134 2393 2169 01:55:14 + 35m 48s
RAFAŁ SKRZYPIEC 135 2403 2178 01:55:18 + 35m 52s
MARCIN WABIK 136 2407 2181 01:55:19 + 35m 53s
TOMASZ MICHALCZYK 137 2418 2187 01:55:24 + 35m 58s
TOMASZ PRUS 138 2461 2223 01:55:49 + 36m 23s
KRZYSZTOF KRAWCZYK 139 2476 2235 01:55:57 + 36m 31s
ALDONA JAROSZ-PIWOŃSKA 140 2485 243 01:56:00 + 36m 34s
PAWEŁ JANECKI 141 2488 2245 01:56:02 + 36m 36s
MARIUSZ KIJOWSKI 142 2514 2261 01:56:16 + 36m 50s
MARCIN GWIAŹDZIŃSKI 143 2526 2272 01:56:22 + 36m 56s
AGNIESZKA KARBOWIAK 144 2550 261 01:56:34 + 37m 8s
RADEK WIŚNIEWSKI 145 2553 2290 01:56:36 + 37m 10s
ALDONA PIOTROWSKA 146 2568 265 01:56:42 + 37m 16s
MARCIN JANUS 147 2577 2312 01:56:44 + 37m 18s
ADAM SZYSZKA 148 2578 2313 01:56:44 + 37m 18s
MONIKA KOWALSKA 149 2614 273 01:57:00 + 37m 34s
ARKADIUSZ LIZIK 150 2649 2373 01:57:15 + 37m 49s
MACIEJ STARCK 151 2666 2383 01:57:21 + 37m 55s
JOANNA SELIGA-SIWECKA 152 2685 287 01:57:28 + 38m 2s
WALDEMAR WĄSIKOWSKI 153 2710 2417 01:57:44 + 38m 18s
PAWEŁ GAJDA 154 2728 2432 01:57:53 + 38m 27s
PAWEŁ PILLER 155 2779 2474 01:58:19 + 38m 53s
PAWEŁ FILUTOWSKI 156 2791 2484 01:58:25 + 38m 59s
JOSE BARBELLA 157 2814 2502 01:58:31 + 39m 5s
PRZEMYSŁAW DRYGLAS 158 2825 2513 01:58:37 + 39m 11s
MARCIN GŁODOWSKI 159 2844 2526 01:58:46 + 39m 20s
KINGA MORAWSKA 160 2849 321 01:58:47 + 39m 21s
PIOTR BOGUCKI 161 2850 2529 01:58:48 + 39m 22s
MAGDALENA WÓJTOWICZ 162 2852 323 01:58:48 + 39m 22s
ARKADIUSZ MROZOWSKI 163 2855 2531 01:58:48 + 39m 22s
STANISŁAW KRUSZKA 164 2863 2536 01:58:50 + 39m 24s
PRZEMYSŁAW KROMER 165 2908 2569 01:59:08 + 39m 42s
RAFAŁ JANASZ 166 2917 2575 01:59:12 + 39m 46s
DOMINIK SOLECKI 167 2921 2577 01:59:13 + 39m 47s
MARIUSZ CHMIELEWSKI 168 2953 2597 01:59:23 + 39m 57s
ALEKSANDRA BOROWICZ 169 2968 358 01:59:30 + 40m 4s
MARCIN LEWANDOWSKI 170 2981 2620 01:59:36 + 40m 10s
PAWEŁ PIORUN 171 2985 2624 01:59:38 + 40m 12s
MARIUSZ PILNIAK 172 2987 2626 01:59:38 + 40m 12s
AGNIESZKA BIEDNA 173 2993 363 01:59:41 + 40m 15s
MACIEJ RYDZ 174 3008 2642 01:59:49 + 40m 23s
BEATA WALACIK 175 3047 379 02:00:07 + 40m 41s
DOMINIK RUTKOWSKI 176 3065 2683 02:00:15 + 40m 49s
MICHAŁ KRASUŃ 177 3089 2698 02:00:25 + 40m 59s
WOJCIECH SPOZ 178 3116 2715 02:00:39 + 41m 13s
SONIA KAMECKA 179 3192 424 02:01:26 + 42m
BARTOSZ HORNIK 180 3194 2770 02:01:27 + 42m 1s
ANNA ŻUKOWICKA-SURMA 181 3197 427 02:01:29 + 42m 3s
CEZARY GRZEBALSKI 182 3216 2785 02:01:37 + 42m 11s
KRZYSZTOF TARANEK 183 3239 2801 02:01:52 + 42m 26s
RADOSŁAW SKOWROŃSKI 184 3246 2806 02:01:56 + 42m 30s
ANDRZEJ CHWALIK 185 3281 2830 02:02:14 + 42m 48s
MARCIN ŁADNO 186 3286 2835 02:02:15 + 42m 49s
MICHAŁ RUBASZKO 187 3293 2841 02:02:21 + 42m 55s
DANIEL GAWŁOWSKI 188 3301 2845 02:02:25 + 42m 59s
KRZYSZTOF SOBIERAJSKI 189 3309 2852 02:02:28 + 43m 2s
ARTUR RZEPECKI 190 3311 2853 02:02:28 + 43m 2s
MONIKA SZYMASZEK 191 3316 461 02:02:30 + 43m 4s
DOMINIKA JAKUBOWSKA 192 3351 472 02:02:50 + 43m 24s
MONIKA FLAKOWSKA 193 3357 476 02:02:54 + 43m 28s
PRZEMYSŁAW FURMAGA 194 3358 2882 02:02:55 + 43m 29s
MAGDALENA BARYGA 195 3366 477 02:02:59 + 43m 33s
JOANNA PIETRASZUK 196 3367 478 02:02:59 + 43m 33s
PAWEŁ DOMINIK 197 3420 2926 02:03:30 + 44m 4s
RADOSŁAW SITAK 198 3423 2929 02:03:30 + 44m 4s
ARTUR SIKORSKI 199 3431 2936 02:03:34 + 44m 8s
TOMASZ STANISŁAWSKI 200 3441 2946 02:03:40 + 44m 14s
MARTA GRZESIK 201 3489 513 02:04:11 + 44m 45s
MICHAL OKON 202 3492 2978 02:04:14 + 44m 48s
IWONA NOWOSIELSKA 203 3514 521 02:04:26 + 45m
PAWEŁ KOWALSKI 204 3523 3000 02:04:32 + 45m 6s
ANETA FILIPIAK 205 3528 525 02:04:36 + 45m 10s
KATARZYNA ZWIERZCHOWSKA 206 3529 526 02:04:36 + 45m 10s
ANNA SOSNOWIK 207 3531 527 02:04:37 + 45m 11s
JOANNA KOWALCZYK 208 3533 528 02:04:38 + 45m 12s
PIOTR KOBYLIŃSKI 209 3546 3017 02:04:45 + 45m 19s
BARTŁOMIEJ ROSZKIEWICZ 210 3617 3070 02:05:31 + 46m 5s
AGATA ZYRA 211 3756 581 02:06:49 + 47m 23s
ROBERT WOZNIAK 212 3797 3203 02:07:15 + 47m 49s
STEFAN PASIERB 213 3828 3221 02:07:31 + 48m 5s
ARKADIUSZ BUDZINSKI 214 3834 3226 02:07:34 + 48m 8s
PAWEŁ TRONIARZ 215 3859 3244 02:07:51 + 48m 25s
BARTOSZ ZAPADKO 216 3878 3260 02:07:59 + 48m 33s
PAWEL WIELOWSKI 217 3884 3263 02:08:05 + 48m 39s
RADEK KOBIERSKI 218 3902 3275 02:08:16 + 48m 50s
ANNA MAZUR 219 3919 636 02:08:30 + 49m 4s
TOMASZ HIBNER 220 3944 3302 02:08:42 + 49m 16s
HUBERT ŻOŁNIEROWICZ 221 4005 3345 02:09:25 + 49m 59s
MELANIA WALASZCZYK 222 4025 670 02:09:35 + 50m 9s
TOMASZ KOT 223 4034 3362 02:09:39 + 50m 13s
TOMASZ ŚWIDERSKI 224 4036 3364 02:09:40 + 50m 14s
IWONA CHOIŃSKA 225 4062 680 02:09:53 + 50m 27s
MACIEJ OSIŃSKI 226 4066 3385 02:09:55 + 50m 29s
BARBARA DOMINSKA 227 4076 684 02:10:00 + 50m 34s
MATEUSZ KUZIORA 228 4116 3417 02:10:27 + 51m 1s
PIOTR SZALA 229 4118 3419 02:10:27 + 51m 1s
DAWID WIELICZKO 230 4141 3433 02:10:36 + 51m 10s
EMILA SKUBISZ 231 4150 711 02:10:42 + 51m 16s
MONIKA CIESIELSKA 232 4172 725 02:10:52 + 51m 26s
PIOTR JODKO 233 4215 3479 02:11:18 + 51m 52s
ADRIAN NIEWITOWSKI 234 4218 3480 02:11:20 + 51m 54s
ŁUKASZ RZEPNIEWSKI 235 4243 3500 02:11:35 + 52m 9s
PRZEMYSLAW KALISZ 236 4257 3508 02:11:44 + 52m 18s
MARIOLA OSTROWSKA 237 4269 753 02:11:51 + 52m 25s
ANNA JURCZAK 238 4271 755 02:11:52 + 52m 26s
KAROLINA GARKOWSKA 239 4274 756 02:11:54 + 52m 28s
PAWEŁ BREWCZAK 240 4280 3523 02:11:58 + 52m 32s
PIOTR IRZYK 241 4282 3525 02:11:59 + 52m 33s
ANNA KULIK 242 4290 764 02:12:07 + 52m 41s
MAŁGORZATA BAJOR 243 4296 768 02:12:09 + 52m 43s
ANETA RĘBISZ 244 4307 773 02:12:15 + 52m 49s
BARTŁOMIEJ MINOR 245 4314 3540 02:12:17 + 52m 51s
KRYSTIAN BLEJA 246 4329 3552 02:12:24 + 52m 58s
ARKADIUSZ LEWICKI 247 4343 3562 02:12:34 + 53m 8s
RYSZARD REGUCKI 248 4414 3608 02:13:19 + 53m 53s
RADOSŁAW BRZOZOWSKI 249 4474 3649 02:13:56 + 54m 30s
DOMINIK ROZBICKI 250 4477 3651 02:13:57 + 54m 31s
ADRIAN GOLACIK 251 4511 3665 02:14:21 + 54m 55s
ALEKSANDRA RZESZUTKO 252 4526 852 02:14:30 + 55m 4s
EWA ŁUSIAK 253 4537 855 02:14:37 + 55m 11s
GRZEGORZ SZMIDLA 254 4560 3693 02:14:51 + 55m 25s
DOROTA RACZYŃSKA 255 4576 874 02:15:06 + 55m 40s
MONIKA CELEJ 256 4580 876 02:15:07 + 55m 41s
EWELINA BALUK 257 4581 877 02:15:08 + 55m 42s
ŁUKASZ ZAJDEL 258 4607 3721 02:15:27 + 56m 1s
PAWEŁ BAREJA 259 4621 3733 02:15:41 + 56m 15s
JAROSŁAW WĘGLIŃSKI 260 4643 3750 02:15:58 + 56m 32s
NORBERT WOLNOWSKI 261 4661 3761 02:16:09 + 56m 43s
EWELINA PIORUN 262 4662 901 02:16:09 + 56m 43s
PAWEŁ ORZECHOWSKI 263 4685 3777 02:16:23 + 56m 57s
PAWEŁ ZDANOWICZ 264 4686 3778 02:16:25 + 56m 59s
ARTUR BARTNIK 265 4693 3781 02:16:31 + 57m 5s
GRZEGORZ ROSIŃSKI 266 4701 3784 02:16:36 + 57m 10s
MONIKA GRENIUK 267 4703 919 02:16:37 + 57m 11s
PAULINA ZYŚK-LISICA 268 4707 920 02:16:40 + 57m 14s
ANNA MAZUREK 269 4718 923 02:16:52 + 57m 26s
ROLAND KRUPINSKI 270 4730 3804 02:17:01 + 57m 35s
ANDRZEJ ORZECHOWSKI 271 4732 3805 02:17:03 + 57m 37s
KAMIL KAPLIŃSKI 272 4754 3821 02:17:16 + 57m 50s
ŁUKASZ BOJANOWSKI 273 4756 3822 02:17:17 + 57m 51s
KRZYSZTOF NOWICKI 274 4819 3861 02:18:04 + 58m 38s
ARKADIUSZ KRYSIK 275 4879 3895 02:19:07 + 59m 41s
MARCIN MATEJCZYK 276 4907 3913 02:19:27 + 1h 1s
ANNA KUZIEMSKA 277 4963 1015 02:20:19 + 1h 53s
MICHAŁ ŁAGANOWSKI 278 5022 3986 02:21:16 + 1h 1m 50s
ANNA GUZIUR 279 5032 1042 02:21:22 + 1h 1m 56s
OLGA SCICIŃSKA 280 5039 1045 02:21:28 + 1h 2m 2s
ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ 281 5041 3995 02:21:30 + 1h 2m 4s
KAROLINA STACHURA 282 5046 1048 02:21:36 + 1h 2m 10s
DAREK WÓJCIK 283 5053 4003 02:21:41 + 1h 2m 15s
SEBASTIAN WALCZAK 284 5075 4018 02:22:02 + 1h 2m 36s
KAROL KAMIŃSKI 285 5078 4021 02:22:04 + 1h 2m 38s
IRENEUSZ ADAMCZYK 286 5111 4036 02:22:32 + 1h 3m 6s
ARTUR RĘKAWEK 287 5140 4055 02:23:09 + 1h 3m 43s
SZYMON PANASEWICZ 288 5142 4057 02:23:12 + 1h 3m 46s
KATARZYNA SĘK 289 5160 1094 02:23:35 + 1h 4m 9s
MONIKA KANIEWSKA 290 5183 1102 02:24:04 + 1h 4m 38s
KAROLINA MARCINKOWSKA 291 5185 1104 02:24:06 + 1h 4m 40s
WERONIKA KORZYCKA 292 5195 1108 02:24:19 + 1h 4m 53s
PATRYCJA GOLOS 293 5200 1110 02:24:23 + 1h 4m 57s
ANNA MRÓZ 294 5211 1114 02:24:35 + 1h 5m 9s
DARIA POZNAŃSKA-ROSAK 295 5229 1123 02:24:54 + 1h 5m 28s
TOMASZ DOBKOWSKI 296 5231 4107 02:24:55 + 1h 5m 29s
KUBA TROSZYŃSKI 297 5234 4110 02:24:57 + 1h 5m 31s
MARTA CHOJECKA 298 5276 1145 02:25:39 + 1h 6m 13s
KRYSTIAN PALICA 299 5298 4143 02:26:00 + 1h 6m 34s
MAŁGORZATA PIROWSKA-REGUCKA 300 5307 1161 02:26:21 + 1h 6m 55s
MARIUSZ MASZENDA 301 5312 4150 02:26:36 + 1h 7m 10s
WOJCIECH RYBACKI 302 5347 4170 02:27:23 + 1h 7m 57s
HUBERT WÓJCICKI 303 5355 4175 02:27:34 + 1h 8m 8s
MARCIN GOŁOŚ 304 5379 4187 02:28:15 + 1h 8m 49s
EWA PAWLAK 305 5398 1201 02:28:50 + 1h 9m 24s
MARCIN BARYCKI 306 5404 4201 02:29:07 + 1h 9m 41s
HENRIK PARKER 307 5444 4225 02:30:15 + 1h 10m 49s
PIOTR CHOCHOWSKI 308 5485 4244 02:31:31 + 1h 12m 5s
WOJCIECH PANEK 309 5515 4260 02:32:16 + 1h 12m 50s
BARBARA BRUZDA 310 5527 1262 02:32:25 + 1h 12m 59s
KASIA FELTYNOWSKA 311 5538 1270 02:32:46 + 1h 13m 20s
KAROL KRZYCZKOWSKI 312 5542 4271 02:32:50 + 1h 13m 24s
KATARZYNA KRÓL 313 5567 1287 02:33:53 + 1h 14m 27s
ROBERT FRANCKOWSKI 314 5741 4356 02:43:22 + 1h 23m 56s
JOANNA ZATORSKA 315 5747 1388 02:43:54 + 1h 24m 28s
KRZYSZTOF DANIELAK 316 5774 4374 02:46:46 + 1h 27m 20s
KATARZYNA RAKOWSKA 317 5837 1436 02:57:43 + 1h 38m 17s