Klasyfikacja rocznik 1977 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1977
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2024-02-26 05:43:10 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
DARIUSZ ŻYLUK 1 29 27 01:20:39
RAFAŁ SIERADZKI 2 46 43 01:23:12 + 2m 33s
PAWEŁ NIEDŹWIEDŹ 3 107 103 01:26:26 + 5m 47s
TOMASZ KOŁODZIEJ 4 108 104 01:26:37 + 5m 58s
MARCIN SOBOLEWSKI 5 109 105 01:26:41 + 6m 2s
MICHAŁ NOWOSIELSKI 6 192 184 01:29:45 + 9m 6s
TOMASZ MIKA 7 198 189 01:29:56 + 9m 17s
JAROSŁAW SKARUZ 8 208 199 01:30:08 + 9m 29s
GRZEGORZ ENGLERT 9 224 214 01:30:33 + 9m 54s
RAFAŁ DAJCZER 10 261 250 01:31:51 + 11m 12s
TOMASZ STASZCZUK 11 264 253 01:31:53 + 11m 14s
PRZEMYSŁAW PIETRASZEWSKI 12 320 308 01:33:23 + 12m 44s
MICHAŁ ZALEWSKI 13 327 314 01:33:36 + 12m 57s
ROBERT SOĆKO 14 396 381 01:34:39 + 14m
MAREK LUSZTYN 15 452 433 01:35:38 + 14m 59s
PAWEŁ KLIGLICH 16 454 435 01:35:41 + 15m 2s
DAMIAN MICHALSKI 17 472 452 01:36:08 + 15m 29s
RAFAŁ GORCZYCA 18 490 470 01:36:27 + 15m 48s
MARCIN BRUŚ 19 496 476 01:36:31 + 15m 52s
ARKADIUSZ KRÓL 20 500 480 01:36:37 + 15m 58s
GRZEGORZ DROZD 21 525 505 01:36:52 + 16m 13s
JACEK OLECHOWSKI 22 534 514 01:37:02 + 16m 23s
JACEK FILIPOWSKI 23 543 523 01:37:09 + 16m 30s
MARCIN SOCHACKI 24 589 564 01:37:50 + 17m 11s
KAMIL MOSUR 25 593 568 01:37:54 + 17m 15s
ANDRZEJ KORKOSZ 26 613 588 01:38:06 + 17m 27s
TOMASZ KRAWCZYK 27 630 604 01:38:19 + 17m 40s
MARCIN SIDELNIK 28 659 630 01:38:39 + 18m
DARIUSZ DOMAŃSKI 29 662 633 01:38:40 + 18m 1s
MELCHIOR SZCZEPANIK 30 685 656 01:38:53 + 18m 14s
JAN SKAWSKI 31 706 676 01:39:08 + 18m 29s
ADRIAN LESIAKOWSKI 32 713 683 01:39:11 + 18m 32s
BARTŁOMIEJ SITNIK 33 773 739 01:39:55 + 19m 16s
JAROSŁAW OCHMAŃSKI 34 801 766 01:40:25 + 19m 46s
JACEK WOJTAS 35 803 768 01:40:27 + 19m 48s
PRZEMYSLAW TOMASZEK 36 832 796 01:40:48 + 20m 9s
DANIEL DUMERACKI 37 835 799 01:40:49 + 20m 10s
ROBERT KOWALSKI 38 837 800 01:40:51 + 20m 12s
ARTUR NAPURKA 39 853 814 01:41:02 + 20m 23s
PIOTR CZAPLICKI 40 859 820 01:41:12 + 20m 33s
DARIUSZ MAZURKIEWICZ 41 884 845 01:41:29 + 20m 50s
MAREK PĘKALSKI 42 924 882 01:42:02 + 21m 23s
HUBERT WIDOMSKI 43 950 905 01:42:20 + 21m 41s
MATEUSZ BOBER 44 953 908 01:42:22 + 21m 43s
GRZEGORZ HENSLER 45 959 913 01:42:26 + 21m 47s
JULIAN GŁOWNIAK 46 967 921 01:42:31 + 21m 52s
PAWEŁ KACPRZYK 47 975 929 01:42:35 + 21m 56s
MICHAŁ GIERSZEWSKI 48 980 934 01:42:36 + 21m 57s
ANNA DZIEKAN 49 1004 50 01:43:00 + 22m 21s
ROBERT PAWLICKI 50 1008 958 01:43:03 + 22m 24s
PAWEŁ JASKUŁA 51 1026 975 01:43:17 + 22m 38s
MARCIN ZADURA 52 1042 988 01:43:25 + 22m 46s
PIOTR ŚWIĘCONEK 53 1102 1044 01:43:57 + 23m 18s
MARCIN SZABLA 54 1114 1056 01:44:02 + 23m 23s
SEBASTIAN DĄBROWSKI 55 1161 1097 01:44:23 + 23m 44s
PIOTR GRZELCZYK 56 1170 1106 01:44:29 + 23m 50s
PAWEŁ WÓJTOWICZ 57 1178 1114 01:44:32 + 23m 53s
PATRYK ŁOSZEWSKI 58 1186 1119 01:44:37 + 23m 58s
ROBERT JURKIEWICZ 59 1221 1151 01:44:58 + 24m 19s
PIOTR STELMASZYK 60 1253 1181 01:45:17 + 24m 38s
RAFAŁ GIERSZ 61 1275 1202 01:45:34 + 24m 55s
SŁAWOMIR KUBIAK 62 1297 1223 01:45:48 + 25m 9s
ARTUR ZAJĄC 63 1314 1239 01:45:57 + 25m 18s
RAFAŁ MATERA 64 1319 1244 01:45:59 + 25m 20s
MICHAŁ OLSZANOWSKI 65 1325 1248 01:46:02 + 25m 23s
SZYMON MUSTER 66 1327 1250 01:46:02 + 25m 23s
JUSTYNA OCHNIK-KALINOWSKA 67 1338 78 01:46:10 + 25m 31s
GRZEGORZ WARCIAK 68 1361 1280 01:46:24 + 25m 45s
GRZEGORZ GAJEWSKI 69 1391 1307 01:46:42 + 26m 3s
MARCIN JASIK 70 1406 1322 01:46:49 + 26m 10s
TOMASZ ROLEWICZ 71 1413 1329 01:46:52 + 26m 13s
MICHAŁ ZIELASKOWSKI 72 1430 1342 01:47:03 + 26m 24s
MONIKA DAWID-SAWICKA 73 1436 89 01:47:06 + 26m 27s
ANDRZEJ WITKOWSKI 74 1437 1348 01:47:06 + 26m 27s
MAREK OSTROWSKI 75 1453 1361 01:47:13 + 26m 34s
PIOTR FRANKOWSKI 76 1466 1374 01:47:20 + 26m 41s
SEBASTIAN KŁOSOWICZ 77 1472 1380 01:47:26 + 26m 47s
HUBERT GIL 78 1528 1429 01:47:57 + 27m 18s
ADAM PIECHOCKI 79 1548 1448 01:48:06 + 27m 27s
ADAM ŻUBROWSKI 80 1556 1456 01:48:11 + 27m 32s
ARKADIUSZ FILIPOWICZ 81 1569 1468 01:48:18 + 27m 39s
FRANCESCO LEPRI 82 1577 1475 01:48:21 + 27m 42s
MARIUSZ WEISBERG 83 1655 1550 01:49:03 + 28m 24s
TOMASZ KOWALIK 84 1677 1570 01:49:12 + 28m 33s
TOMASZ STODULSKI 85 1678 1571 01:49:12 + 28m 33s
JACEK WRONKA 86 1715 1599 01:49:32 + 28m 53s
MICHAŁ BIESIEKIERSKI 87 1717 1601 01:49:32 + 28m 53s
SYLWIA LIŚKIEWICZ 88 1723 117 01:49:36 + 28m 57s
BARTŁOMIEJ MICKIEWICZ 89 1729 1611 01:49:38 + 28m 59s
RYAN DYLLA 90 1767 1644 01:49:54 + 29m 15s
KRZYSZTOF BARYŁA 91 1781 1657 01:50:03 + 29m 24s
MACIEJ KLIŚ 92 1786 1661 01:50:04 + 29m 25s
ALBERT JAGIEŁA 93 1798 1672 01:50:08 + 29m 29s
ADRIAN GNIEWKOWSKI 94 1851 1717 01:50:35 + 29m 56s
PIOTR BEŁC 95 1855 1721 01:50:39 + 30m
RAFAŁ JEDNOROWSKI 96 1866 1731 01:50:47 + 30m 8s
NORBERT SZAFRANOWICZ 97 1875 1737 01:50:52 + 30m 13s
TOMASZ PIECHA 98 1878 1739 01:50:54 + 30m 15s
JAKUB KWIATKOWSKI 99 1894 1753 01:51:01 + 30m 22s
TOMASZ WASIUK 100 1912 1771 01:51:17 + 30m 38s
PAWEŁ SZYMANIAK 101 1925 1784 01:51:24 + 30m 45s
TOMASZ STABIŃSKI 102 1941 1796 01:51:33 + 30m 54s
JAKUB GUNERT 103 1943 1798 01:51:34 + 30m 55s
KRZYSZTOF BORECKI 104 1949 1803 01:51:37 + 30m 58s
SŁAWOMIR KRAĆKOWSKI 105 2022 1869 01:52:16 + 31m 37s
PAWEŁ ZALEWSKI 106 2067 1909 01:52:38 + 31m 59s
WOJTEK SZCZEPAŃSKI 107 2099 1938 01:52:54 + 32m 15s
TOMASZ RANACHOWSKI 108 2104 1943 01:52:57 + 32m 18s
WOJCIECH KOSZUT 109 2134 1963 01:53:11 + 32m 32s
ALEKSANDRA KAMIŃSKA-KRZYK 110 2149 175 01:53:16 + 32m 37s
PAWEŁ POTASIŃSKI 111 2170 1988 01:53:29 + 32m 50s
JANUSZ NOSOWSKI 112 2193 2002 01:53:45 + 33m 6s
MAREK SZCZEPAŃSKI 113 2239 2042 01:54:07 + 33m 28s
MARCIN OZIĘBŁO 114 2264 2065 01:54:16 + 33m 37s
DANIEL PIETRZAK 115 2283 2080 01:54:23 + 33m 44s
WOJTEK WOJSKOWICZ 116 2290 2085 01:54:26 + 33m 47s
PIOTR BRODA 117 2336 2122 01:54:45 + 34m 6s
EWA KIEC 118 2366 222 01:55:03 + 34m 24s
RAFAŁ GUZIUK 119 2417 2186 01:55:24 + 34m 45s
TOMASZ ZUJKIEWICZ 120 2456 2220 01:55:46 + 35m 7s
ANDRZEJ KWINTA 121 2458 2222 01:55:47 + 35m 8s
JAROSŁAW WZIĄTEK 122 2475 2234 01:55:57 + 35m 18s
EWA ZARZYCKA 123 2492 244 01:56:05 + 35m 26s
BARTOSZ SIEDLECKI 124 2493 2249 01:56:06 + 35m 27s
MICHAŁ WÓJCIK 125 2515 2262 01:56:16 + 35m 37s
TOMASZ KOSIOR 126 2545 2285 01:56:31 + 35m 52s
ŁUKASZ ZIELIŃSKI 127 2549 2289 01:56:34 + 35m 55s
ALEKSANDRA SZYSZKA 128 2580 266 01:56:45 + 36m 6s
ANDRZEJ WIECZOREK 129 2591 2322 01:56:48 + 36m 9s
MARCIN PACHOLSKI 130 2594 2325 01:56:51 + 36m 12s
DARIUSZ CIEĆWIERZ 131 2596 2326 01:56:52 + 36m 13s
HUBERT KIFNER 132 2692 2405 01:57:31 + 36m 52s
RAFAŁ ZIELIŃSKI 133 2732 2436 01:57:55 + 37m 16s
PAULINA HOLTZ 134 2755 303 01:58:06 + 37m 27s
MARCIN KRZYŻEK 135 2784 2478 01:58:24 + 37m 45s
IRENEUSZ WIŚNIEWSKI 136 2790 2483 01:58:25 + 37m 46s
JACEK TOMKIEWICZ 137 2801 2492 01:58:28 + 37m 49s
MARCIN KWIATKOWSKI 138 2804 2495 01:58:29 + 37m 50s
JAROSŁAW SOKULSKI 139 2832 2518 01:58:40 + 38m 1s
ADRIAN POLANSKI 140 2881 2548 01:58:55 + 38m 16s
TOMASZ JEŻ 141 2983 2622 01:59:37 + 38m 58s
VIRGINIE LITTLE 142 3012 368 01:59:50 + 39m 11s
SEBASTIAN CZARNECKI 143 3025 2652 01:59:57 + 39m 18s
TOMASZ BRUZDA 144 3029 2656 01:59:59 + 39m 20s
LESZEK ZALEWSKI 145 3057 2676 02:00:11 + 39m 32s
PRZEMYSŁAW GRABICKI 146 3068 2686 02:00:15 + 39m 36s
PRZEMEK SKROŃSKI 147 3076 2688 02:00:20 + 39m 41s
ROBERT MASZARO 148 3083 2694 02:00:22 + 39m 43s
IRMINA SOSIŃSKA 149 3109 400 02:00:36 + 39m 57s
PAWEŁ POTEMPSKI 150 3127 2722 02:00:47 + 40m 8s
RAFAŁ TARTANUS 151 3131 2726 02:00:50 + 40m 11s
MATTHEW SOLIAH 152 3134 2729 02:00:51 + 40m 12s
MAŁGORZATA ZABŁOCKA 153 3164 416 02:01:08 + 40m 29s
PIOTR KACZAK 154 3171 2754 02:01:13 + 40m 34s
RAFAŁ PAWLAK 155 3221 2789 02:01:38 + 40m 59s
MARCIN SZEWCZYK 156 3223 2790 02:01:41 + 41m 2s
KRZYSZTOF ŻYDAK 157 3280 2829 02:02:12 + 41m 33s
MICHAŁ KWIATKOWSKI 158 3296 2844 02:02:24 + 41m 45s
MAGDALENA SOBCZYK 159 3373 479 02:03:04 + 42m 25s
PIOTR SZYMAŃSKI 160 3397 2911 02:03:17 + 42m 38s
ANNA JANISZEWSKA 161 3404 490 02:03:21 + 42m 42s
MICHAŁ PISARSKI 162 3422 2928 02:03:30 + 42m 51s
RADOSŁAW LULA 163 3435 2940 02:03:36 + 42m 57s
MICHAŁ STAŚKIEWICZ 164 3508 2990 02:04:23 + 43m 44s
RAFAŁ MAZUREK 165 3524 3001 02:04:32 + 43m 53s
JACEK GRZĘDZIELSKI 166 3536 3007 02:04:38 + 43m 59s
RAFAŁ PIOTROWSKI 167 3545 3016 02:04:44 + 44m 5s
SYLWESTER URBANEK 168 3556 3025 02:04:52 + 44m 13s
BOGDAN BATOREK 169 3563 3029 02:04:57 + 44m 18s
MARIUSZ WOŹNIAK 170 3589 3050 02:05:17 + 44m 38s
PIOTR PARASKA 171 3606 3062 02:05:22 + 44m 43s
RAFAŁ KLIMEK 172 3671 3112 02:06:04 + 45m 25s
ARTUR MĄKOWSKI 173 3677 3117 02:06:07 + 45m 28s
MACIEJ DUDEK 174 3730 3154 02:06:38 + 45m 59s
JAKUB SZARSZANIEWICZ 175 3743 3165 02:06:43 + 46m 4s
ANDRZEJ MIKLIN 176 3769 3183 02:06:57 + 46m 18s
ŁUKASZ BAŁDYS 177 3772 3184 02:06:59 + 46m 20s
ELA PODDĘBNIAK 178 3800 596 02:07:17 + 46m 38s
DOMINIK HAŁGAS 179 3831 3223 02:07:32 + 46m 53s
ADAM NITECKI 180 3833 3225 02:07:34 + 46m 55s
ELWIRA SITAREK 181 3848 611 02:07:45 + 47m 6s
JUSTYNA SOBORA 182 3917 635 02:08:29 + 47m 50s
PIOTR KOŚCIUCZUK 183 3929 3291 02:08:33 + 47m 54s
BEATA BURCHARD 184 3975 651 02:09:02 + 48m 23s
JERZY SEROKA 185 4030 3358 02:09:38 + 48m 59s
GRZEGORZ BER 186 4032 3360 02:09:39 + 49m
AGNIESZKA CHOMA-GACA 187 4049 677 02:09:45 + 49m 6s
MIROSŁAWA DUNAJSKA 188 4065 681 02:09:54 + 49m 15s
MARCIN WASĄŻNIK 189 4079 3394 02:10:03 + 49m 24s
MARCIN PIELAK 190 4097 3404 02:10:13 + 49m 34s
GABI KRASZKIEWICZ 191 4122 700 02:10:29 + 49m 50s
KAZIMIERZ KAROL MATUSIEWICZ 192 4161 3444 02:10:47 + 50m 8s
RAFAŁ WIĘCŁAWSKI 193 4162 3445 02:10:47 + 50m 8s
SYLWIA KOPER 194 4176 727 02:10:53 + 50m 14s
MACIEJ MARCZUK 195 4201 3469 02:11:10 + 50m 31s
BARTOSZ WALACIK 196 4237 3495 02:11:33 + 50m 54s
PATRYCJA MIKUTANIEC 197 4258 750 02:11:44 + 51m 5s
OLGA GEMBICKA 198 4275 757 02:11:55 + 51m 16s
BOGUSZ DWORAK 199 4278 3521 02:11:57 + 51m 18s
MAJA GRYKO 200 4291 765 02:12:07 + 51m 28s
KATARZYNA BRZOZOWSKA 201 4306 772 02:12:14 + 51m 35s
SEBASTIAN MIKUTANIEC 202 4328 3551 02:12:24 + 51m 45s
KAMILA SALWA 203 4347 783 02:12:37 + 51m 58s
MICHAŁ STELMASZCZYK 204 4354 3571 02:12:40 + 52m 1s
MAGDALENA HERSKA 205 4382 795 02:12:58 + 52m 19s
RADOSŁAW DUMAŃSKI 206 4435 3621 02:13:31 + 52m 52s
KAMIL STAWSKI 207 4513 3667 02:14:22 + 53m 43s
TOMASZ ZYGMUNTOWICZ 208 4530 3678 02:14:31 + 53m 52s
PIOTR KOJRO 209 4544 3685 02:14:43 + 54m 4s
IVO VUCO 210 4624 3736 02:15:42 + 55m 3s
PIOTR SZYMAŃSKI 211 4647 3753 02:15:59 + 55m 20s
PAWEŁ MAZUREK 212 4716 3794 02:16:52 + 56m 13s
ANDRZEJ KARASOWSKI 213 4726 3801 02:16:58 + 56m 19s
MONIKA KOBIERECKA 214 4734 928 02:17:03 + 56m 24s
KASIA SALONI 215 4781 944 02:17:33 + 56m 54s
JAROSŁAW SYGITOWICZ 216 4782 3838 02:17:33 + 56m 54s
PAWEŁ ROWIŃSKI 217 4798 3848 02:17:46 + 57m 7s
ROBERT BANASIAK 218 4818 3860 02:18:02 + 57m 23s
TOMASZ ZARZYCKI 219 4822 3863 02:18:09 + 57m 30s
BARTOSZ WYSOCKI 220 4852 3882 02:18:40 + 58m 1s
MARCIN UBYCH 221 4883 3898 02:19:09 + 58m 30s
ADAM SIKORA 222 4921 3922 02:19:37 + 58m 58s
GRAŻYNA WÓJCIK 223 4949 1010 02:20:12 + 59m 33s
ARKADIUSZ WÓJCIK 224 4957 3945 02:20:14 + 59m 35s
JAKUB RADECKI 225 4983 3962 02:20:44 + 1h 5s
WOJCIECH WROŃSKI 226 4986 3964 02:20:46 + 1h 7s
MACIEJ RZEPKOWSKI 227 5033 3991 02:21:23 + 1h 44s
DOROTA ZADURA 228 5102 1074 02:22:25 + 1h 1m 46s
AGNIESZKA KOTOWSKA 229 5136 1085 02:23:06 + 1h 2m 27s
DANIEL BARANOWSKI 230 5141 4056 02:23:10 + 1h 2m 31s
PRZEMYSŁAW MATUSIAK 231 5150 4062 02:23:18 + 1h 2m 39s
KAROL WIECZOREK 232 5162 4068 02:23:37 + 1h 2m 58s
TOMASZ PACZKOWSKI 233 5171 4074 02:23:53 + 1h 3m 14s
STELLA KALSKA 234 5172 1098 02:23:54 + 1h 3m 15s
JOLANTA LIŃCZUK 235 5176 1100 02:23:57 + 1h 3m 18s
MARIUSZ OKUŃ 236 5209 4097 02:24:32 + 1h 3m 53s
ZBIGNIEW ZALECH 237 5244 4117 02:25:04 + 1h 4m 25s
JACEK ZWIERSKI 238 5262 4124 02:25:28 + 1h 4m 49s
JITU KHUBCHANDANI 239 5282 4134 02:25:45 + 1h 5m 6s
JOANNA KLESZCZYNSKA 240 5284 1150 02:25:46 + 1h 5m 7s
AGNIESZKA SZOSTEK 241 5289 1152 02:25:52 + 1h 5m 13s
KALINA SYPIAŃSKA 242 5318 1165 02:26:47 + 1h 6m 8s
MAGDALENA MACIĄG 243 5319 1166 02:26:48 + 1h 6m 9s
ALEKSANDER OCHENDALSKI 244 5335 4160 02:27:11 + 1h 6m 32s
KLAUDIUSZ KULAK 245 5339 4163 02:27:18 + 1h 6m 39s
KATARZYNA DĄBROWSKA 246 5370 1187 02:28:00 + 1h 7m 21s
BARTOSZ BRZEZIŃSKI 247 5381 4189 02:28:18 + 1h 7m 39s
PIOTR GRZEGORZEWSKI 248 5392 4193 02:28:43 + 1h 8m 4s
JAKUB WRÓBLEWSKI 249 5417 4208 02:29:37 + 1h 8m 58s
SŁAWOMIR PETROWICZ 250 5464 4234 02:31:02 + 1h 10m 23s
ANNA KELLER 251 5467 1232 02:31:06 + 1h 10m 27s
KONRAD JAWORSKI 252 5479 4241 02:31:26 + 1h 10m 47s
ROSE MOORE 253 5480 1239 02:31:26 + 1h 10m 47s
ADAM KALINOWSKI 254 5529 4266 02:32:26 + 1h 11m 47s
PIOTR CHRUSZCZYK 255 5537 4268 02:32:45 + 1h 12m 6s
PAULA BANASIAK 256 5573 1291 02:34:04 + 1h 13m 25s
PAWEŁ LEWICKI 257 5595 4293 02:34:41 + 1h 14m 2s
MARCIN GUZIK 258 5597 4295 02:34:51 + 1h 14m 12s
MAGDALENA GUZIK 259 5598 1303 02:34:51 + 1h 14m 12s
WOJCIECH JASIŃSKI-KOT 260 5612 4302 02:35:05 + 1h 14m 26s
AGNIESZKA KISLING 261 5636 1326 02:36:33 + 1h 15m 54s
MARCIN KAZIMIERCZAK 262 5707 4339 02:40:15 + 1h 19m 36s
BARTŁOMIEJ SĘDŁAK 263 5732 4350 02:42:29 + 1h 21m 50s
ARTUR NIŹNIKIEWICZ 264 5736 4353 02:42:59 + 1h 22m 20s
RAFAŁ PRZYCHODZIEŃ 265 5764 4369 02:46:10 + 1h 25m 31s
ŁUKASZ STOBIECKI 266 5766 4371 02:46:13 + 1h 25m 34s
IZABELLA SZAŁAJ-ZIMAK 267 5793 1410 02:49:49 + 1h 29m 10s
URSZULA JAROSZ - REK 268 5797 1412 02:50:18 + 1h 29m 39s
ARTUR HACIA 269 5806 4390 02:51:57 + 1h 31m 18s
MAGDALENA IZDEBSKA 270 5830 1432 02:56:03 + 1h 35m 24s
BARTOSZ IZDEBSKI 271 5831 4399 02:56:05 + 1h 35m 26s