Klasyfikacja rocznik 1974 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1974
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 18:53:14 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
PIOTR ŻERKO 1 36 34 01:21:21
ADAM KOROL 2 47 44 01:23:12 + 1m 51s
TOMASZ PELCHEN 3 48 45 01:23:20 + 1m 59s
PAWEŁ BORKOWSKI 4 76 72 01:24:48 + 3m 27s
DARIUSZ DĄBROWSKI 5 101 97 01:26:06 + 4m 45s
ADRIAN IDZIOREK 6 114 110 01:26:52 + 5m 31s
PATRYK PŁACHCIŃSKI 7 120 115 01:26:56 + 5m 35s
MAREK KUCHARSKI 8 144 138 01:28:24 + 7m 3s
JAKUB BIELERZEWSKI 9 174 168 01:29:14 + 7m 53s
DANUTA GOMOLIŃSKA 10 196 9 01:29:51 + 8m 30s
KRZYSZTOF BERNAT 11 222 212 01:30:31 + 9m 10s
TOMASZ RĘBIŚ 12 240 229 01:30:58 + 9m 37s
RAFAL SZKWAREK 13 246 235 01:31:02 + 9m 41s
RAFAŁ SZEWCZYK 14 254 243 01:31:29 + 10m 8s
ADAM LESIEŃ 15 279 267 01:32:14 + 10m 53s
MICHAŁ KWIECIŃSKI 16 308 296 01:33:01 + 11m 40s
PIOTR MĘDELEWSKI 17 336 323 01:33:46 + 12m 25s
PAWEŁ ZAWADZKI 18 350 337 01:34:03 + 12m 42s
RADOSLAW FLEISCHER 19 394 379 01:34:38 + 13m 17s
MACIEJ ŻÓŁTOWSKI 20 421 404 01:35:08 + 13m 47s
PIOTR ŻACH 21 428 410 01:35:16 + 13m 55s
MACIEJ SZYMCZAK 22 448 430 01:35:33 + 14m 12s
RAFAŁ PASEK 23 450 432 01:35:36 + 14m 15s
ARTUR NIEDZIELA 24 453 434 01:35:39 + 14m 18s
ADAM MALEWICZ 25 509 489 01:36:42 + 15m 21s
ARTUR DYMOWSKI 26 517 497 01:36:48 + 15m 27s
MAREK FLORCZAK 27 554 532 01:37:20 + 15m 59s
WOJCIECH GRABOWSKI 28 564 542 01:37:29 + 16m 8s
MARIUSZ TRACZYK 29 576 554 01:37:43 + 16m 22s
PAWEŁ MATEŃCZUK 30 583 559 01:37:47 + 16m 26s
MARIUSZ CIESLIKIEWICZ 31 608 583 01:38:03 + 16m 42s
PIOTR DZWONEK 32 617 591 01:38:09 + 16m 48s
JACEK JAWORSKI 33 640 614 01:38:26 + 17m 5s
JERZY BADOWSKI 34 653 624 01:38:35 + 17m 14s
MARIUSZ STAROSCIAK 35 658 629 01:38:39 + 17m 18s
RAFAŁ MRÓWKA 36 692 663 01:38:59 + 17m 38s
JAKUB GRZEGOREK 37 742 710 01:39:37 + 18m 16s
BARTOSZ BRONICKI 38 762 729 01:39:47 + 18m 26s
MARCIN SARNA 39 775 741 01:39:56 + 18m 35s
KONRAD BUCZYŁO 40 777 742 01:39:58 + 18m 37s
ADAM GÓRECKI 41 782 747 01:40:03 + 18m 42s
STEPHANE CLOAREC 42 797 762 01:40:24 + 19m 3s
WOJCIECH SZYPULSKI 43 852 813 01:41:01 + 19m 40s
JACEK PRZYBYŁKOWICZ 44 867 828 01:41:19 + 19m 58s
KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 45 878 839 01:41:26 + 20m 5s
JAREK LEŚNIEWSKI 46 882 843 01:41:28 + 20m 7s
ARTUR KAJKO 47 913 873 01:41:56 + 20m 35s
MACIEJ PATOCKI 48 949 904 01:42:19 + 20m 58s
MAREK KEPINSKI 49 960 914 01:42:27 + 21m 6s
TOMASZ BRZEZIŃSKI 50 977 931 01:42:36 + 21m 15s
ARTUR PSZCZÓŁKOWSKI 51 978 932 01:42:36 + 21m 15s
ROBERT MARCZUK 52 982 936 01:42:38 + 21m 17s
PAWEŁ IWANOWSKI 53 987 941 01:42:43 + 21m 22s
ADAM JACKIEWICZ 54 1037 984 01:43:21 + 22m
KRZYSZTOF BARTKIEWICZ 55 1046 992 01:43:28 + 22m 7s
ROBERT SKARDOW 56 1082 1026 01:43:48 + 22m 27s
JANUSZ KIEŁCZYKOWSKI 57 1097 1039 01:43:55 + 22m 34s
PAWEŁ SZWAJKOWSKI 58 1118 1059 01:44:05 + 22m 44s
ROBERT NIEWCZAS 59 1136 1076 01:44:13 + 22m 52s
MARIUSZ SIEDLIK 60 1153 1090 01:44:20 + 22m 59s
KACPER KOSTRUBAŁA 61 1157 1093 01:44:22 + 23m 1s
TOMASZ STAWOWY 62 1168 1104 01:44:27 + 23m 6s
MICHAŁ WOJEWODA 63 1181 1117 01:44:35 + 23m 14s
TOMASZ WIKTOROWICZ 64 1187 1120 01:44:37 + 23m 16s
MACIEJ WOLNY 65 1284 1211 01:45:41 + 24m 20s
PRZEMYSLAW CZUK 66 1322 1246 01:46:01 + 24m 40s
KRZYSZTOF RYBKOWSKI 67 1337 1260 01:46:10 + 24m 49s
JAROSŁAW BILNIK 68 1426 1339 01:47:01 + 25m 40s
BARTOSZ MARCZUK 69 1449 1358 01:47:12 + 25m 51s
ROBERT BUDEK 70 1502 1407 01:47:43 + 26m 22s
KRZYSZTOF POMYKAŁA 71 1534 1435 01:48:00 + 26m 39s
RAFAŁ MADYŃSKI 72 1555 1455 01:48:11 + 26m 50s
PIOTR CISKI 73 1567 1466 01:48:18 + 26m 57s
MICHAŁ MURAS 74 1625 1520 01:48:49 + 27m 28s
MICHAŁ RAĆ 75 1641 1536 01:48:55 + 27m 34s
RAFAŁ SMOLIŃSKI 76 1660 1555 01:49:05 + 27m 44s
MICHAŁ ŁABĘDZKI 77 1664 1559 01:49:06 + 27m 45s
TOMEK KALINOWSKI 78 1672 1567 01:49:08 + 27m 47s
KATARZYNA WIECZOREK 79 1682 108 01:49:14 + 27m 53s
MARCIN CZERNIK 80 1705 1591 01:49:28 + 28m 7s
PIOTR NERŁO 81 1762 1639 01:49:51 + 28m 30s
RAFAŁ GRYGORCZUK 82 1828 1698 01:50:23 + 29m 2s
JOANNA KORNATKA 83 1837 132 01:50:27 + 29m 6s
MACIEJ GAJKOWSKI 84 1850 1716 01:50:35 + 29m 14s
DARIUSZ LEŚNIAK 85 1858 1723 01:50:40 + 29m 19s
JAROSLAW SKROK 86 1868 1732 01:50:48 + 29m 27s
KAMILLA TOMCZAK 87 1891 141 01:50:59 + 29m 38s
KACPER KORWIN-MIKKE 88 1892 1751 01:51:00 + 29m 39s
ROBERT BREŃSKI 89 1896 1755 01:51:03 + 29m 42s
KATARZYNA FAJNAS 90 1927 142 01:51:25 + 30m 4s
MONIKA NASTAWSKA 91 1928 143 01:51:26 + 30m 5s
PAWEŁ ULICZNY 92 1930 1787 01:51:27 + 30m 6s
MIROSŁAW SOLECKI VEL SZYMAŃSKI 93 1979 1831 01:51:55 + 30m 34s
PIOTR PUCHACZ 94 1983 1834 01:51:57 + 30m 36s
PAWEŁ PŁOŃSKI 95 1997 1846 01:52:06 + 30m 45s
RAFAŁ WOŹNIAK 96 2014 1861 01:52:11 + 30m 50s
KRZYSZTOF MIELCZAREK 97 2024 1871 01:52:17 + 30m 56s
MICHAŁ JANECKI 98 2025 1872 01:52:17 + 30m 56s
MARCIN KOTLAREK 99 2064 1906 01:52:36 + 31m 15s
ROBERT CZYŻEWSKI 100 2068 1910 01:52:39 + 31m 18s
KRZYSZTOF ŚPIEWAK 101 2071 1913 01:52:41 + 31m 20s
PIOTR DANIK 102 2080 1922 01:52:43 + 31m 22s
RAFAŁ MICHAŁOWSKI 103 2086 1928 01:52:46 + 31m 25s
MARIUSZ BISOWSKI 104 2107 1945 01:52:58 + 31m 37s
AGNIESZKA KOREPTA-BOREK 105 2129 169 01:53:07 + 31m 46s
MAREK ADAMCZUK 106 2169 1987 01:53:29 + 32m 8s
MARCELI JĘDRZEJEWSKI 107 2210 2017 01:53:53 + 32m 32s
MAREK JABŁOŃSKI 108 2237 2040 01:54:06 + 32m 45s
FILIP KACZMARSKI 109 2275 2074 01:54:20 + 32m 59s
ARKADIUSZ ŚWIĄTEK 110 2303 2094 01:54:31 + 33m 10s
TOMASZ DASZCZUK 111 2304 2095 01:54:31 + 33m 10s
PIOTR SIKORSKI 112 2329 2115 01:54:42 + 33m 21s
JACEK SZCZEPANIK 113 2373 2150 01:55:05 + 33m 44s
PIOTR SUCHODOLSKI 114 2376 2153 01:55:06 + 33m 45s
TOMASZ BARTEL 115 2380 2157 01:55:07 + 33m 46s
TOMASZ FIT 116 2397 2172 01:55:17 + 33m 56s
PIOTR STRZELECKI 117 2405 2179 01:55:19 + 33m 58s
ANNA STEGNER 118 2416 231 01:55:23 + 34m 2s
JAROSŁAW POTIUK 119 2425 2193 01:55:28 + 34m 7s
SŁAWOMIR GOMOLIŃSKI 120 2432 2200 01:55:31 + 34m 10s
ROBERT ŚMIGIELSKI 121 2440 2208 01:55:34 + 34m 13s
MARCIN WIŚNIEWSKI 122 2447 2213 01:55:37 + 34m 16s
SŁAWOMIR KOTECKI 123 2450 2215 01:55:43 + 34m 22s
ADAM ZIĘBA 124 2451 2216 01:55:43 + 34m 22s
MARZENA WYSTRYCHOWSKA 125 2482 242 01:55:59 + 34m 38s
JACEK BABUT 126 2496 2251 01:56:09 + 34m 48s
AGNIESZKA TYBOROWSKA 127 2511 251 01:56:15 + 34m 54s
EWA ROZIEL 128 2595 270 01:56:52 + 35m 31s
KRZYSZTOF SEKTA 129 2613 2341 01:57:00 + 35m 39s
MAŁGORZATA GARGAS-MARUT 130 2616 274 01:57:00 + 35m 39s
CATALIN DOREL MICLEA 131 2637 2362 01:57:10 + 35m 49s
MICHAŁ BOLESŁAWSKI 132 2640 2365 01:57:12 + 35m 51s
PIOTR GRZESZCZAK 133 2691 2404 01:57:31 + 36m 10s
MARCIN OŚCIŁOWSKI 134 2708 2416 01:57:42 + 36m 21s
TOMASZ KOSNO 135 2722 2427 01:57:52 + 36m 31s
JAKUB KRAJCZYŃSKI 136 2736 2440 01:57:58 + 36m 37s
PAWEŁ KIERENKO 137 2802 2493 01:58:28 + 37m 7s
ANDRZEJ ZYCHOWICZ 138 2809 2499 01:58:30 + 37m 9s
PIOTR MARACH 139 2834 2520 01:58:42 + 37m 21s
STEFAN WARACHOWSKI 140 2885 2551 01:58:57 + 37m 36s
MICHAŁ GOŁOFIT 141 2902 2565 01:59:05 + 37m 44s
ŁUKASZ KMIN 142 2927 2581 01:59:14 + 37m 53s
TOMASZ POLAKOWSKI 143 2960 2603 01:59:28 + 38m 7s
PIOTR BŁĘDOWSKI 144 2974 2616 01:59:34 + 38m 13s
ROBERT PASZKOWSKI 145 2988 2627 01:59:39 + 38m 18s
KAROL DEPCZYŃSKI 146 3006 2640 01:59:49 + 38m 28s
IZABELA RAPAŁŁO 147 3019 371 01:59:54 + 38m 33s
ADAM DARAŻ 148 3031 2658 02:00:00 + 38m 39s
AGNIESZKA CHOJECKA 149 3042 377 02:00:05 + 38m 44s
ADAM DETKA 150 3043 2666 02:00:05 + 38m 44s
MICHAL KOWASZEWICZ 151 3072 2687 02:00:17 + 38m 56s
MICHAŁ WIŚNIEWSKI 152 3078 2690 02:00:20 + 38m 59s
PIOTR WÓJCIK 153 3104 2706 02:00:34 + 39m 13s
PAWEŁ CHILIMONIUK 154 3166 2750 02:01:10 + 39m 49s
MATIAS GLUSMAN 155 3256 2812 02:02:02 + 40m 41s
JAROSŁAW PŁONKA 156 3260 2813 02:02:04 + 40m 43s
PIOTR BLUMERT 157 3282 2831 02:02:14 + 40m 53s
RAFAŁ WINKIEL 158 3320 2859 02:02:32 + 41m 11s
KONRAD MATYJASIAK 159 3330 2867 02:02:37 + 41m 16s
TOMASZ JASIEWICZ 160 3365 2889 02:02:58 + 41m 37s
MAREK MIGDA 161 3413 2921 02:03:27 + 42m 6s
MICHAŁ DUDEK 162 3429 2934 02:03:34 + 42m 13s
PAWEŁ KIEREPKA 163 3430 2935 02:03:34 + 42m 13s
MICHAŁ MARSZAŁEK 164 3438 2943 02:03:37 + 42m 16s
KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 165 3439 2944 02:03:37 + 42m 16s
PRZEMYSŁAW PODSIADŁO 166 3473 2969 02:04:00 + 42m 39s
ANETA SARNA 167 3483 510 02:04:06 + 42m 45s
MAREK SŁOWIŃSKI 168 3497 2982 02:04:17 + 42m 56s
DARIA SOJKA 169 3504 517 02:04:22 + 43m 1s
ARTUR GRONCZEWSKI 170 3538 3009 02:04:39 + 43m 18s
DAREK SERWATKA 171 3539 3010 02:04:39 + 43m 18s
GRZEGORZ ŻURAWSKI 172 3548 3018 02:04:45 + 43m 24s
PIOTR NAGLER 173 3553 3023 02:04:49 + 43m 28s
MARCIN MAŁECKI 174 3632 3082 02:05:39 + 44m 18s
MARIUSZ GONTARCZYK 175 3731 3155 02:06:38 + 45m 17s
PAWEŁ SADŁECKI 176 3775 3187 02:07:00 + 45m 39s
RAFAŁ OLEJNIK 177 3783 3193 02:07:05 + 45m 44s
ANNA SAWA 178 3819 602 02:07:27 + 46m 6s
JOANNA BALCERAK-KOLASA 179 3827 607 02:07:30 + 46m 9s
WOJCIECH RABIEJ 180 3845 3235 02:07:44 + 46m 23s
ARTUR DOBROWOLSKI 181 3858 3243 02:07:50 + 46m 29s
CEZARY KOŚCIELNIAK 182 3898 3273 02:08:13 + 46m 52s
DOROTA ZARZYCKA 183 3901 627 02:08:16 + 46m 55s
KRZYSZTOF KUCIŃSKI 184 3938 3298 02:08:39 + 47m 18s
PIOTR ZAREMBA 185 3983 3328 02:09:08 + 47m 47s
KATARZYNA OŚCIŁOWSKA 186 3988 656 02:09:10 + 47m 49s
DARIUSZ CZARNECKI 187 4016 667 02:09:30 + 48m 9s
MARCIN SULIKOWSKI 188 4042 3368 02:09:43 + 48m 22s
INGA LASKOWSKA 189 4082 687 02:10:05 + 48m 44s
PIOTR GROCHOWSKI 190 4098 3405 02:10:13 + 48m 52s
MARCIN IDZKIEWICZ 191 4103 3407 02:10:16 + 48m 55s
MARCIN RATAJCZYK 192 4119 3420 02:10:28 + 49m 7s
MAREK BATOR 193 4157 3442 02:10:45 + 49m 24s
MONIKA PYKAŁO 194 4174 726 02:10:53 + 49m 32s
TOMASZ SABA 195 4264 3512 02:11:48 + 50m 27s
AGNIESZKA MARCZAK 196 4294 766 02:12:08 + 50m 47s
JOANNA TROJANOWSKA 197 4302 770 02:12:13 + 50m 52s
GRZEGORZ CZYKWIN 198 4312 3538 02:12:16 + 50m 55s
INAKI MOLNAR 199 4368 3580 02:12:50 + 51m 29s
MARCIN ZALEWSKI 200 4374 3582 02:12:56 + 51m 35s
ANNA SZYMAŃSKA-GRODZKA 201 4385 797 02:13:00 + 51m 39s
ARKADIUSZ OKRASA 202 4389 3592 02:13:02 + 51m 41s
MAGDA OSTAPIŃSKA 203 4395 799 02:13:06 + 51m 45s
MARCIN FRĄTCZAK 204 4481 3655 02:13:58 + 52m 37s
DOMINIKA GOEBEL-MAJEWSKA 205 4491 834 02:14:08 + 52m 47s
MAŁGORZATA SITKIEWICZ 206 4509 845 02:14:19 + 52m 58s
PIOTR DEMIAŃCZUK 207 4518 3671 02:14:25 + 53m 4s
DOMINIK KUCIŃSKI 208 4540 3684 02:14:40 + 53m 19s
MARCIN PONICKI 209 4578 3704 02:15:07 + 53m 46s
ROBERT DWOJAK 210 4609 3723 02:15:27 + 54m 6s
LUIS CUESTA 211 4627 3739 02:15:44 + 54m 23s
JACEK GAŁKOWSKI 212 4664 3763 02:16:10 + 54m 49s
ARKADIUSZ BRODZIAK 213 4671 3769 02:16:16 + 54m 55s
JACEK WOŁOSZKA 214 4683 3775 02:16:23 + 55m 2s
MICHAŁ LEUSZNIEWICZ 215 4736 3808 02:17:04 + 55m 43s
PIOTR SYPNIEWSKI 216 4771 3832 02:17:29 + 56m 8s
CEZARY SIÓDMIAK 217 4787 3841 02:17:36 + 56m 15s
AGATA PIKOR 218 4797 950 02:17:45 + 56m 24s
TOMASZ LECHOWICZ 219 4801 3850 02:17:46 + 56m 25s
KRZYSZTOF GODEK 220 4806 3853 02:17:51 + 56m 30s
PIOTR KUSTO 221 4817 3859 02:18:01 + 56m 40s
MICHAL MISTERSKI 222 4825 3865 02:18:10 + 56m 49s
ANNA BUJANOWSKA 223 4856 972 02:18:45 + 57m 24s
DARIUSZ KARPIŃSKI 224 4868 3889 02:19:00 + 57m 39s
DOROTA MACKIEWICZ 225 4926 1002 02:19:45 + 58m 24s
TOMASZ WALTER 226 4969 3953 02:20:25 + 59m 4s
JOANNA KANIEWICZ 227 4981 1020 02:20:43 + 59m 22s
DAMIAN PRUS 228 5020 3984 02:21:14 + 59m 53s
MAREK UBYSZ 229 5023 3987 02:21:16 + 59m 55s
NELLY PANKOWSKA 230 5026 1039 02:21:17 + 59m 56s
GRZEGORZ MARKS 231 5035 3992 02:21:26 + 1h 5s
HUBERT KOBIERZEWSKI 232 5042 3996 02:21:31 + 1h 10s
ROBERT WICIŃSKI 233 5054 4004 02:21:43 + 1h 22s
ANETA BARTMIŃSKA 234 5099 1072 02:22:23 + 1h 1m 2s
PAWEŁ BARTMIŃSKI 235 5105 4030 02:22:27 + 1h 1m 6s
KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK 236 5108 4033 02:22:31 + 1h 1m 10s
KAROL MACIEJEWSKI 237 5174 4076 02:23:55 + 1h 2m 34s
PAWEŁ CIECHAŃSKI 238 5197 4089 02:24:20 + 1h 2m 59s
ARTUR KULIGOWSKI 239 5218 4102 02:24:45 + 1h 3m 24s
MARCIN ŻURAWSKI 240 5296 4142 02:25:59 + 1h 4m 38s
AGNIESZKA TORZEWSKA 241 5329 1171 02:27:01 + 1h 5m 40s
DARIUSZ MATUSIAK 242 5350 4173 02:27:27 + 1h 6m 6s
AGNIESZKA NEYMAN 243 5366 1186 02:27:51 + 1h 6m 30s
MIROSŁAW SZYMAŃSKI 244 5492 4247 02:31:41 + 1h 10m 20s
MACIEJ WANDEL 245 5506 4254 02:32:05 + 1h 10m 44s
MACIEJ WANDEL 246 5506 4254 02:32:05 + 1h 10m 44s
KRZYSZTOF MAŁYSZKO 247 5516 4261 02:32:17 + 1h 10m 56s
SYLWIA JAKIMCZUK 248 5521 1258 02:32:20 + 1h 10m 59s
ADRIANA POCHROŃ 249 5540 1271 02:32:49 + 1h 11m 28s
DARIUSZ KOWALSKI 250 5551 4274 02:33:13 + 1h 11m 52s
MICHAŁ SIERAKOWSKI 251 5553 4275 02:33:20 + 1h 11m 59s
MONIKA MAZUREK 252 5599 1304 02:34:52 + 1h 13m 31s
AGNIESZKA KONAR 253 5621 1316 02:35:38 + 1h 14m 17s
KINGA PAWELEC 254 5628 1320 02:36:06 + 1h 14m 45s
PABLO NIEMCZYK 255 5658 4320 02:37:55 + 1h 16m 34s
MAŁGORZATA OLEJNIK 256 5705 1368 02:40:11 + 1h 18m 50s
MARTA POPŁAWSKA 257 5710 1371 02:40:18 + 1h 18m 57s
MAREK TRONOWSKI 258 5713 4341 02:40:33 + 1h 19m 12s
MARIA HANDKE 259 5720 1376 02:41:03 + 1h 19m 42s
ANNA TCHÓRZEWSKA 260 5795 1411 02:50:00 + 1h 28m 39s
TOMASZ SAWICKI 261 5804 4388 02:51:24 + 1h 30m 3s
ROBERT MICHALIK 262 5814 4393 02:53:12 + 1h 31m 51s
ROBERT MACIEJAK 263 5857 4411 03:09:59 + 1h 48m 38s