Klasyfikacja rocznik 1973 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1973
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-11-13 06:32:14 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ADAM SEROCKI 1 19 18 01:19:09
PIOTR GŁOGOWSKI 2 57 53 01:23:40 + 4m 31s
ARTUR BADYSZ 3 86 82 01:25:11 + 6m 2s
PIOTR GĄSIOROWSKI 4 135 129 01:27:44 + 8m 35s
RAFAŁ LIPSKI 5 161 155 01:28:57 + 9m 48s
KAMIL DĄBROWA 6 203 194 01:30:00 + 10m 51s
RAFAŁ KWIECIŃSKI 7 207 198 01:30:05 + 10m 56s
ALEKSANDER KRZEMPEK 8 209 200 01:30:11 + 11m 2s
JAKUB JÓŹWICKI 9 215 205 01:30:21 + 11m 12s
ROBERT ZMIEJKO 10 216 206 01:30:21 + 11m 12s
ROBERT ŻAK 11 238 227 01:30:58 + 11m 49s
TOMASZ TREMBECKI 12 251 240 01:31:25 + 12m 16s
RAFAŁ LATOSZEK 13 259 248 01:31:48 + 12m 39s
JAROSŁAW KACZOR 14 301 289 01:32:52 + 13m 43s
STANISŁAW STOPA 15 322 310 01:33:26 + 14m 17s
WALDEMAR KAZIMIERCZAK 16 349 336 01:34:01 + 14m 52s
JAKUB FROŁOW 17 364 351 01:34:13 + 15m 4s
SOREN JENSEN 18 373 359 01:34:19 + 15m 10s
PAWEŁ BŁAŻUTYCZ 19 438 420 01:35:23 + 16m 14s
JACEK POLAK 20 446 428 01:35:31 + 16m 22s
BEATA MUCHA 21 451 19 01:35:38 + 16m 29s
MICHAŁ MAZUREK 22 479 459 01:36:19 + 17m 10s
MIROSŁAW SOLIWODA 23 498 478 01:36:34 + 17m 25s
SŁAWEK BOROWIEC 24 501 481 01:36:37 + 17m 28s
WOJCIECH GRUNWALD 25 512 492 01:36:43 + 17m 34s
ADRIAN MYSZKOWSKI 26 528 508 01:36:56 + 17m 47s
FILIP WOŁOWSKI 27 552 530 01:37:19 + 18m 10s
JANUSZ WIDŁAK 28 611 586 01:38:05 + 18m 56s
JACEK TYBURSKI 29 672 643 01:38:46 + 19m 37s
MICHAŁ DZIOBA 30 699 669 01:39:05 + 19m 56s
ARKADIUSZ BROJ 31 739 707 01:39:34 + 20m 25s
ARKADIUSZ DROŹDZIEL 32 746 714 01:39:39 + 20m 30s
PAWEŁ MAŚNY 33 779 744 01:40:00 + 20m 51s
JAROSŁAW JASIŃSKI 34 787 752 01:40:12 + 21m 3s
ANDRZEJ MATERN 35 847 809 01:41:00 + 21m 51s
TOMASZ DAWID 36 908 868 01:41:53 + 22m 44s
TOMASZ ZAKRZEWSKI 37 929 887 01:42:06 + 22m 57s
PIOTR TULIK 38 932 890 01:42:09 + 23m
IRENEUSZ JAŁOZA 39 1019 968 01:43:13 + 24m 4s
MAREK FIJAŁKOWSKI 40 1022 971 01:43:14 + 24m 5s
TOMASZ SMOKOWSKI 41 1045 991 01:43:27 + 24m 18s
JAKUB LEWANDOWSKI 42 1054 1000 01:43:31 + 24m 22s
JANUSZ STEPIEN 43 1068 1013 01:43:39 + 24m 30s
ADAM TŁOCZKOWSKI 44 1074 1019 01:43:44 + 24m 35s
MARIUSZ ŁUKASIAK 45 1180 1116 01:44:34 + 25m 25s
DARIUSZ SUTUŁA 46 1264 1192 01:45:26 + 26m 17s
NORBERT KOPCZYŃSKI 47 1365 1284 01:46:28 + 27m 19s
ZBIGNIEW RYDZEWSKI 48 1445 1354 01:47:09 + 28m
MAREK DROZD 49 1446 1355 01:47:10 + 28m 1s
EWA SIWOŃ 50 1451 92 01:47:13 + 28m 4s
PETRONIUSZ TATARSKI 51 1493 1398 01:47:40 + 28m 31s
PAWEŁ TULIK 52 1514 1418 01:47:50 + 28m 41s
PAWEŁ GIZA 53 1540 1441 01:48:04 + 28m 55s
GRZEGORZ PINIAŹ 54 1544 1445 01:48:05 + 28m 56s
MAREK MICHALIK 55 1552 1452 01:48:09 + 29m
PIOTREK WIŚNIEWSKI 56 1579 1477 01:48:22 + 29m 13s
MARCIN KUROWSKI 57 1597 1493 01:48:33 + 29m 24s
PIOTR WÓJTOWICZ 58 1611 1507 01:48:42 + 29m 33s
PAWEŁ WALASEK 59 1613 1509 01:48:44 + 29m 35s
TOMASZ JODŁOWSKI 60 1617 1512 01:48:46 + 29m 37s
TOMASZ KACZOR 61 1628 1523 01:48:51 + 29m 42s
MARIUSZ PRZEWORSKI 62 1631 1526 01:48:53 + 29m 44s
DARIUSZ PIETRZAK 63 1640 1535 01:48:55 + 29m 46s
GRZEGORZ SUDACKI 64 1665 1560 01:49:06 + 29m 57s
FILIP SZCZEPAŃSKI 65 1728 1610 01:49:38 + 30m 29s
PIOTR GURDZIEL 66 1745 1626 01:49:44 + 30m 35s
SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 67 1788 1663 01:50:05 + 30m 56s
KRZYSZTOF DRESLER 68 1793 1667 01:50:07 + 30m 58s
ALEKSANDER ZACZYK 69 1804 1677 01:50:10 + 31m 1s
DANIEL KILIAN 70 1887 1748 01:50:57 + 31m 48s
WŁODEK REDZISZ 71 1898 1757 01:51:03 + 31m 54s
SŁAWOMIR ROSIAK 72 1955 1808 01:51:40 + 32m 31s
MICHAŁ SYKŁOWSKI 73 1959 1812 01:51:41 + 32m 32s
BOGDAN SKONIECZNY 74 2008 1856 01:52:09 + 33m
ROBERT SARNA 75 2011 1858 01:52:11 + 33m 2s
ARTUR BIAŁKOWSKI 76 2056 1900 01:52:31 + 33m 22s
DARIUSZ CIEŚLA 77 2063 1905 01:52:36 + 33m 27s
ARTUR BUTKIEWICZ 78 2141 1970 01:53:13 + 34m 4s
CEZARY GWIAZDA 79 2146 1972 01:53:15 + 34m 6s
ADAM LIPIŃSKI 80 2207 2014 01:53:52 + 34m 43s
MAREK PIETRZAK 81 2221 2027 01:53:58 + 34m 49s
JOANNA SIDOR 82 2222 195 01:53:58 + 34m 49s
JANUSZ GRABOWSKI 83 2268 2069 01:54:17 + 35m 8s
RAJMUND ROBASZEWSKI 84 2282 2079 01:54:23 + 35m 14s
MARIUSZ WÓJCIK 85 2321 2108 01:54:37 + 35m 28s
TOMASZ PUZYREWICZ 86 2414 2184 01:55:21 + 36m 12s
ROBERT WOLAŃCZYK 87 2434 2202 01:55:32 + 36m 23s
MIROSŁAW MINKINA 88 2483 2241 01:56:00 + 36m 51s
MICHAL IWANEK 89 2516 2263 01:56:17 + 37m 8s
ARTUR PIERZYNOWSKI 90 2541 2282 01:56:30 + 37m 21s
DOMINIK MAKULEC 91 2543 2284 01:56:30 + 37m 21s
PAWEŁ LEWANDOWSKI 92 2547 2287 01:56:32 + 37m 23s
MACIEJ BĄK 93 2564 2301 01:56:40 + 37m 31s
PIOTR OLEKSIAK 94 2583 2317 01:56:45 + 37m 36s
ARKADIUSZ GARCZYŃSKI 95 2630 2355 01:57:07 + 37m 58s
ARKADIUSZ KOZIMIŃSKI 96 2638 2363 01:57:11 + 38m 2s
MAGDALENA RAKOWSKA 97 2652 277 01:57:17 + 38m 8s
EDWARD FEDYCZKOWSKI 98 2660 2379 01:57:19 + 38m 10s
CEZARY SZYC 99 2693 2406 01:57:32 + 38m 23s
MARIA CHURCH 100 2699 290 01:57:35 + 38m 26s
BEATA GZULA 101 2716 295 01:57:48 + 38m 39s
REMIGIUSZ PIETRAS 102 2729 2433 01:57:55 + 38m 46s
PRZEMYSŁAW BAGIŃSKI 103 2766 2461 01:58:12 + 39m 3s
IREK MIROWSKI 104 2808 2498 01:58:30 + 39m 21s
HANNA PODDĘBNIAK 105 2813 312 01:58:31 + 39m 22s
DARIUSZ WRÓBEL 106 2860 2534 01:58:49 + 39m 40s
BŁAŻEJ SZCZERBA 107 2865 2538 01:58:50 + 39m 41s
ADAM MIĘDŁA 108 2887 2552 01:58:57 + 39m 48s
KONRAD CZEBRESZUK 109 2891 2555 01:58:59 + 39m 50s
PIOTR GÓRALCZYK 110 2894 2557 01:59:00 + 39m 51s
HUBERT MORDKA 111 2913 2572 01:59:11 + 40m 2s
ADAM KUCHARSKI 112 2949 2594 01:59:22 + 40m 13s
MAREK HIŻ 113 2959 2602 01:59:27 + 40m 18s
IZABELLA MOSKAL 114 2975 359 01:59:34 + 40m 25s
MARIUSZ BUBROWSKI 115 3081 2692 02:00:21 + 41m 12s
AGNIESZKA WALEWSKA 116 3095 395 02:00:30 + 41m 21s
TOMASZ PUŁAWSKI 117 3170 2753 02:01:12 + 42m 3s
ROBERT PROKOPCZUK 118 3295 2843 02:02:22 + 43m 13s
ŁUKASZ ZIÓŁKOWSKI 119 3307 2850 02:02:28 + 43m 19s
MARCIN OLSZEWSKI 120 3342 2874 02:02:43 + 43m 34s
JACEK WALCZAK 121 3383 2901 02:03:10 + 44m 1s
WOJCIECH KUCZYŃSKI 122 3447 2951 02:03:43 + 44m 34s
BARTŁOMIEJ SOŁTYS 123 3507 2989 02:04:22 + 45m 13s
ROBERT LEKI 124 3521 2998 02:04:31 + 45m 22s
BEATA KOŁODZIEJCZAK 125 3574 539 02:05:04 + 45m 55s
MARCIN OJRZYNSKI 126 3596 3055 02:05:19 + 46m 10s
MAREK ORŁOWSKI 127 3602 3059 02:05:20 + 46m 11s
JAREK JANCZY 128 3612 3066 02:05:26 + 46m 17s
JAROSŁAW DAC 129 3616 3069 02:05:29 + 46m 20s
ARTUR POLAŃSKI 130 3618 3071 02:05:31 + 46m 22s
TOMASZ SARNOWSKI 131 3629 3081 02:05:38 + 46m 29s
MONIKA SANTAREK 132 3748 580 02:06:46 + 47m 37s
EWA SZAJKOWSKA 133 3770 587 02:06:57 + 47m 48s
URSZULA RATUSZYŃSKA 134 3792 593 02:07:11 + 48m 2s
TOMASZ GRUSZKA 135 3873 3255 02:07:57 + 48m 48s
EDYTA KOTECKA 136 3891 624 02:08:10 + 49m 1s
TOMASZ GLEGOŁA 137 3908 3279 02:08:21 + 49m 12s
SŁAWOMIR DRZEWIECKI 138 3934 3296 02:08:34 + 49m 25s
MARCIN POSS 139 3961 3315 02:08:53 + 49m 44s
AGNIESZKA CZEPANKO 140 3970 649 02:08:59 + 49m 50s
ADAM RZECZKOWSKI 141 3992 3335 02:09:14 + 50m 5s
TOMASZ BORYŃ 142 4000 3341 02:09:20 + 50m 11s
KATARZYNA ŚWISTAK 143 4073 682 02:09:59 + 50m 50s
MACIEJ JEZIERSKI 144 4077 3393 02:10:01 + 50m 52s
PRZEMYSŁAW TOMASZEWSKI 145 4137 3430 02:10:34 + 51m 25s
PIOTR HUZIUK 146 4142 3434 02:10:36 + 51m 27s
IWONA ROŻNIATA 147 4165 719 02:10:49 + 51m 40s
DOROTA TRZEJA ZDANOWSKA 148 4289 763 02:12:06 + 52m 57s
GRZEGORZ KACZMAREK 149 4309 3536 02:12:15 + 53m 6s
LESZEK KALINOWSKI 150 4352 3569 02:12:40 + 53m 31s
JACEK IWAŃSKI 151 4361 3575 02:12:44 + 53m 35s
MARCIN LEWKOW 152 4363 3576 02:12:45 + 53m 36s
MICHAŁ SPOCZYŃSKI 153 4436 3622 02:13:32 + 54m 23s
JACEK BRONIAREK 154 4456 3636 02:13:44 + 54m 35s
MONIKA PIETRZAK 155 4494 836 02:14:09 + 55m
ADAM ZAORSKI 156 4659 3759 02:16:07 + 56m 58s
MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA 157 4790 947 02:17:41 + 58m 32s
JACEK PIKOR 158 4794 3846 02:17:44 + 58m 35s
KRZYSZTOF GODLEWSKI 159 4827 3866 02:18:11 + 59m 2s
MONIKA NOWAK 160 4876 984 02:19:05 + 59m 56s
MARIUSZ WŁODARSKI 161 4897 3905 02:19:18 + 1h 9s
MAREK OŁDAK 162 4930 3928 02:19:51 + 1h 42s
MIECZYSLAW BIENIEK 163 4943 3937 02:20:06 + 1h 57s
JACEK DZIEŁAK 164 4988 3966 02:20:47 + 1h 1m 38s
JOANNA ZAJĄC 165 4996 1026 02:20:49 + 1h 1m 40s
EWA MUSTER- DRAŻBA 166 5017 1036 02:21:14 + 1h 2m 5s
JOANNA CUDZIŁO 167 5062 1054 02:21:46 + 1h 2m 37s
KATARZYNA ŻUK 168 5094 1067 02:22:18 + 1h 3m 9s
MARCIN MILCZAREK 169 5110 4035 02:22:31 + 1h 3m 22s
DARIUSZ GOLAS 170 5131 4049 02:22:58 + 1h 3m 49s
MARIO FEIST 171 5144 4058 02:23:14 + 1h 4m 5s
TOMASZ ZIELIŃSKI 172 5159 4066 02:23:33 + 1h 4m 24s
PIOTR GRZYB 173 5161 4067 02:23:35 + 1h 4m 26s
ARKADIUSZ DUKAŁA 174 5166 4071 02:23:47 + 1h 4m 38s
ERNEST MISIEJUK 175 5217 4101 02:24:42 + 1h 5m 33s
KATARZYNA GUŁA 176 5251 1132 02:25:08 + 1h 5m 59s
ROBERT KUCZYŃSKI 177 5261 4123 02:25:27 + 1h 6m 18s
DARIUSZ PIECZENIUK 178 5300 4144 02:26:05 + 1h 6m 56s
JANUSZ TORZEWSKI 179 5327 4157 02:26:58 + 1h 7m 49s
ANDRZEJ DOŁĘGA 180 5349 4172 02:27:27 + 1h 8m 18s
EWA GRYGIEŃĆ-SEKŚCIŃSKA 181 5375 1189 02:28:06 + 1h 8m 57s
WILLIE OVIEDO 182 5420 4210 02:29:40 + 1h 10m 31s
DANUTA KULIGOWSKA 183 5437 1218 02:30:02 + 1h 10m 53s
PIOTR KEMPCZYŃSKI 184 5438 4220 02:30:04 + 1h 10m 55s
KAMILA BUKOWSKA 185 5450 1224 02:30:30 + 1h 11m 21s
PAWEŁ DWORAK 186 5459 4231 02:30:48 + 1h 11m 39s
ZBIGNIEW PADYJASEK 187 5503 4253 02:31:55 + 1h 12m 46s
JUSTYNA HOLKA 188 5633 1323 02:36:23 + 1h 17m 14s
ARTUR FLAGO 189 5645 4314 02:37:07 + 1h 17m 58s
WIOLETTA WŁOSIŃSKA 190 5647 1333 02:37:24 + 1h 18m 15s
JENNIFER SOLIAH 191 5664 1341 02:38:12 + 1h 19m 3s
AGNIESZKA NOWAKOWSKA 192 5709 1370 02:40:17 + 1h 21m 8s
ARKADIUSZ CHIMIAK 193 5726 4347 02:42:08 + 1h 22m 59s
ROBERT SADOWSKI 194 5728 4348 02:42:13 + 1h 23m 4s