Klasyfikacja rocznik 1966 : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla rocznika 1966
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2019-10-22 00:40:43 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
JAROSŁAW MARCHEWKA 1 73 69 01:24:41
SŁAWOMIR MĄKA 2 99 95 01:25:57 + 1m 16s
WOJCIECH MARZEC 3 133 127 01:27:39 + 2m 58s
KRZYSZTOF ALCHIMOWICZ 4 260 249 01:31:48 + 7m 7s
ANDRZEJ NIEMIRSKI 5 305 293 01:32:58 + 8m 17s
WOJCIECH MOKRZEWSKI 6 547 525 01:37:13 + 12m 32s
SEAN BRIGGS 7 639 613 01:38:25 + 13m 44s
KRZYSZTOF GRZĘDA 8 707 677 01:39:08 + 14m 27s
KRZYSZTOF MODZELEWSKI 9 715 685 01:39:16 + 14m 35s
MAREK BUTRYN 10 1050 996 01:43:30 + 18m 49s
ROBERT BURDA 11 1122 1063 01:44:06 + 19m 25s
ROBERT MUSIAL 12 1259 1187 01:45:23 + 20m 42s
RAFAŁ DOBEK 13 1379 1297 01:46:36 + 21m 55s
PIOTR BARANEK 14 1444 1353 01:47:09 + 22m 28s
SŁAWOMIR SALWIN 15 1460 1368 01:47:18 + 22m 37s
JACEK PAKUŁA 16 1522 1424 01:47:54 + 23m 13s
TOMASZ SZCZESNY LELONKIEWICZ 17 1615 1511 01:48:45 + 24m 4s
BOGDAN JANOWSKI 18 1806 1679 01:50:12 + 25m 31s
PIOTR PIELASZEK 19 1831 1701 01:50:25 + 25m 44s
ARTUR ŁYSAK 20 2051 1896 01:52:29 + 27m 48s
TOMASZ FURMAN 21 2085 1927 01:52:45 + 28m 4s
ALEKSANDRA STAREK 22 2121 164 01:53:05 + 28m 24s
JOHN GABROVIC 23 2162 1983 01:53:24 + 28m 43s
ROBERT KOWALSKI 24 2174 1989 01:53:31 + 28m 50s
PAWEŁ MIŁOSZEWSKI 25 2236 2039 01:54:05 + 29m 24s
JAGODA WĄSOWSKA 26 2443 234 01:55:36 + 30m 55s
JAROSŁAW MAKAREWICZ 27 2686 2399 01:57:29 + 32m 48s
JONATHAN SIDDONS 28 3062 2680 02:00:14 + 35m 33s
GRZEGORZ CHĘCIAK 29 3133 2728 02:00:51 + 36m 10s
ELŻBIETA PŁUSKA 30 3268 448 02:02:08 + 37m 27s
HENRYK SZCZEPANIAK 31 3399 2912 02:03:18 + 38m 37s
MACIEJ LIPSKI 32 3551 3021 02:04:48 + 40m 7s
MAŁGORZATA LOTH 33 3940 641 02:08:39 + 43m 58s
PAWEŁ MIODEK 34 3950 3308 02:08:45 + 44m 4s
JACEK ŚLACHCIAK 35 4181 3451 02:11:00 + 46m 19s
WOJCIECH SOBIERAJ 36 4460 3640 02:13:49 + 49m 8s
IGOR WASILEWSKI 37 4622 3734 02:15:41 + 51m
JAROSŁAW MATUSIEWICZ 38 4832 3868 02:18:15 + 53m 34s
JAROSŁAW JARSZAK 39 4935 3932 02:19:55 + 55m 14s
MAGDALENA MŁODOŻENIEC 40 4951 1011 02:20:12 + 55m 31s
AGNIESZKA PIĘTERA 41 5038 1044 02:21:28 + 56m 47s
MAREK KAŹMIERCZAK 42 5245 4118 02:25:05 + 1h 24s
ZBIGNIEW JĘDRZEJEWSKI 43 5341 4165 02:27:21 + 1h 2m 40s
DAREK TATARCZAK 44 5346 4169 02:27:23 + 1h 2m 42s
KRZYSZTOF MROCZEK 45 5374 4186 02:28:05 + 1h 3m 24s
JACEK MASNY 46 5402 4200 02:28:57 + 1h 4m 16s
PAWEŁ ADAMIAK 47 5411 4204 02:29:27 + 1h 4m 46s
MAGDALENA BOROWSKA 48 5639 1329 02:36:47 + 1h 12m 6s
WOJCIECH PIELARZ 49 5692 4335 02:39:30 + 1h 14m 49s
AGATA KOTT 50 5723 1378 02:41:26 + 1h 16m 45s
MARIOLA BIEŃ 51 5864 1451 03:15:04 + 1h 50m 23s