Klasyfikacja: : BMW Półmaraton Praski 2015 - BMW Półmaraton Praski
Wyniki dla klasyfikacji M50
BMW Półmaraton Praski 2015
Aktualizacja: 2020-08-06 14:33:38 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
DARIUSZ KRÓL 1 67 63 01:24:19
ANDRZEJ LEŚNIEWSKI 2 92 88 01:25:31 + 1m 12s
PIOTR SENATORSKI 3 189 181 01:29:41 + 5m 22s
ROBERT GAJDA 4 266 255 01:31:57 + 7m 38s
BOGDAN ŻEWŁAKOW 5 267 256 01:31:57 + 7m 38s
RYSZARD KOSIEDOWSKI 6 277 265 01:32:14 + 7m 55s
ROBERT PODLEŚ 7 306 294 01:33:00 + 8m 41s
PAWEŁ ŁOCZEWSKI 8 335 322 01:33:44 + 9m 25s
JACEK JAWORSKI 9 365 352 01:34:14 + 9m 55s
PIOTR ROSTEK 10 369 355 01:34:17 + 9m 58s
DARIUSZ KRÓL 11 381 367 01:34:23 + 10m 4s
JERZY FIGUROWICZ 12 387 373 01:34:29 + 10m 10s
ZENON KLIMIK 13 392 377 01:34:37 + 10m 18s
MIROSŁAW SZYMCZAK 14 433 415 01:35:19 + 11m
ADAM DZIURLA 15 464 444 01:35:57 + 11m 38s
ANDRZEJ FABISIAK 16 470 450 01:36:05 + 11m 46s
ARTUR MIKINA 17 475 455 01:36:13 + 11m 54s
PAWEŁ POPŁONKOWSKI 18 530 510 01:36:57 + 12m 38s
GRZEGORZ BOBROWNICKI-LIBCHEN 19 533 513 01:37:02 + 12m 43s
JACEK BOROWCZYK 20 549 527 01:37:16 + 12m 57s
GRZEGORZ ZIÓŁEK 21 553 531 01:37:20 + 13m 1s
SŁAWOMIR NAREL 22 599 574 01:37:56 + 13m 37s
PIOTR KRYCZEK 23 635 609 01:38:22 + 14m 3s
DARIUSZ SIBIGA 24 675 646 01:38:48 + 14m 29s
KENT HOLDING 25 676 647 01:38:49 + 14m 30s
ZBIGNIEW JUREK 26 709 679 01:39:10 + 14m 51s
KRZYSZTOF GÓRKA 27 757 724 01:39:44 + 15m 25s
JERZY CIUPEK 28 761 728 01:39:47 + 15m 28s
JACEK BEŁDOWSKI 29 770 736 01:39:54 + 15m 35s
ROMAN KOZŁOWSKI 30 772 738 01:39:54 + 15m 35s
MARIUSZ MACIEJEWSKI 31 786 751 01:40:10 + 15m 51s
PIOTR URBAŃSKI 32 813 778 01:40:34 + 16m 15s
EUGENIUSZ TKACZUK 33 823 788 01:40:39 + 16m 20s
WOJCIECH REGULSKI 34 923 881 01:42:02 + 17m 43s
ANDRZEJ ZALEWSKI 35 934 892 01:42:12 + 17m 53s
GRZEGORZ RADOMSKI 36 941 898 01:42:15 + 17m 56s
GRZEGORZ GOŁĄB 37 998 950 01:42:52 + 18m 33s
MIECZYSLAW LITWIN 38 999 951 01:42:55 + 18m 36s
ANDRZEJ DYCZKOWSKI 39 1003 954 01:43:00 + 18m 41s
ROBERT KOWALSKI 40 1047 993 01:43:29 + 19m 10s
ROMAN BEBAK 41 1056 1002 01:43:32 + 19m 13s
MIROSŁAW ZIÓŁEK 42 1089 1032 01:43:51 + 19m 32s
LESZEK JĘDRZEJCZYK 43 1108 1050 01:44:00 + 19m 41s
ANTONY DUCKWORTH 44 1152 1089 01:44:20 + 20m 1s
JAROSŁAW MIĘTEK 45 1202 1134 01:44:47 + 20m 28s
JAROSŁAW KLUCZYŃSKI 46 1261 1189 01:45:24 + 21m 5s
RYSZARD BIESZYŃSKI 47 1324 1247 01:46:02 + 21m 43s
ZDZISŁAW ZIMIŃSKI 48 1340 1262 01:46:11 + 21m 52s
PAWEŁ KUKOŁOWICZ 49 1386 1302 01:46:39 + 22m 20s
ZENEK FILIPOWICZ 50 1414 1330 01:46:53 + 22m 34s
WITOLD SZYLDEROWICZ 51 1432 1344 01:47:03 + 22m 44s
ARTUR NABIERZYŃSKI 52 1457 1365 01:47:15 + 22m 56s
KRZYSZTOF WTULICH 53 1470 1378 01:47:23 + 23m 4s
RYSZARD WESOŁOWSKI 54 1481 1387 01:47:31 + 23m 12s
MAREK ZĄBEK 55 1495 1400 01:47:41 + 23m 22s
MAREK MĄDRZYK 56 1511 1416 01:47:48 + 23m 29s
ANDRZEJ KRASUSKI 57 1519 1421 01:47:52 + 23m 33s
BOHDAN UKRAYINETS 58 1529 1430 01:47:57 + 23m 38s
ANDRZEJ ROWIŃSKI 59 1568 1467 01:48:18 + 23m 59s
PAWEŁ DURJASZ 60 1572 1471 01:48:19 + 24m
ANDRZEJ BIADASIEWICZ 61 1578 1476 01:48:22 + 24m 3s
STANISŁAW KAMIŃSKI 62 1581 1479 01:48:22 + 24m 3s
PAWEŁ ADAMIEC 63 1598 1494 01:48:34 + 24m 15s
JACEK ROWICKI 64 1606 1502 01:48:39 + 24m 20s
JANUSZ ŚWIDER 65 1608 1504 01:48:39 + 24m 20s
ADAM PIERAŃSKI 66 1609 1505 01:48:40 + 24m 21s
MIECZYSŁAW JANISZEWSKI 67 1630 1525 01:48:52 + 24m 33s
JERZY KUCZKOWSKI 68 1639 1534 01:48:55 + 24m 36s
WIESŁAW MARUD 69 1642 1537 01:48:56 + 24m 37s
MAREK ZOCHNIAK 70 1647 1542 01:48:58 + 24m 39s
EUGENIUSZ KODA 71 1652 1547 01:49:01 + 24m 42s
TOMASZ SZYMCZAK 72 1654 1549 01:49:03 + 24m 44s
PAWEŁ SÓJKA 73 1683 1575 01:49:15 + 24m 56s
TOMASZ ZAWADZKI 74 1739 1620 01:49:42 + 25m 23s
WIESŁAW ORYL 75 1769 1646 01:49:55 + 25m 36s
ARTUR SIERY 76 1834 1704 01:50:27 + 26m 8s
LECH FRANASZCZYK 77 1836 1705 01:50:27 + 26m 8s
MARIUSZ PIŁAT 78 1863 1728 01:50:42 + 26m 23s
JACEK KASZTELANIC 79 1880 1741 01:50:55 + 26m 36s
KRZYSZTOF DOBROWOLSKI 80 1900 1759 01:51:06 + 26m 47s
MAREK KRAWCZYK 81 1954 1807 01:51:39 + 27m 20s
JACEK WĘGLIŃSKI 82 1968 1820 01:51:49 + 27m 30s
PAWEŁ KOWALSKI 83 2004 1852 01:52:09 + 27m 50s
BOGUSŁAW AUGUSTYNIAK 84 2036 1882 01:52:24 + 28m 5s
MIROSŁAW ARTYSZUK 85 2042 1888 01:52:25 + 28m 6s
ROBERT SZMAJDZINSKI 86 2044 1890 01:52:27 + 28m 8s
JANUSZ PRZEWÓDZKI 87 2069 1911 01:52:39 + 28m 20s
ROBERT BUCZEK 88 2078 1920 01:52:42 + 28m 23s
ANDRZEJ JĘDRZEJEWSKI 89 2083 1925 01:52:44 + 28m 25s
SŁAWOMIR MULARSKI 90 2118 1956 01:53:04 + 28m 45s
SŁAWOMIR CZUBAKOWSKI 91 2176 1991 01:53:31 + 29m 12s
JANUSZ ZIENTAK 92 2198 2006 01:53:49 + 29m 30s
KRZYSZTOF PASZKIEWICZ 93 2209 2016 01:53:52 + 29m 33s
PIOTR CZUBA 94 2230 2034 01:54:04 + 29m 45s
TOMASZ CHOLEWINSKI 95 2235 2038 01:54:05 + 29m 46s
LESZEK SULEJ 96 2243 2045 01:54:08 + 29m 49s
WOJCIECH KOPEĆ 97 2255 2057 01:54:12 + 29m 53s
JÓZEF OGRODNICZUK 98 2284 2081 01:54:23 + 30m 4s
HENRYK DOMAŃSKI 99 2293 2087 01:54:27 + 30m 8s
KRZYSZTOF KOSEDOWSKI 100 2313 2103 01:54:34 + 30m 15s
JACEK GAŁĄZKA 101 2324 2111 01:54:39 + 30m 20s
MIROSŁAW GROMEK 102 2331 2117 01:54:43 + 30m 24s
WOJCIECH KOSIŃSKI 103 2332 2118 01:54:43 + 30m 24s
JUREK BERGER 104 2340 2123 01:54:46 + 30m 27s
ZBIGNIEW SIEDLACZEK 105 2354 2135 01:54:53 + 30m 34s
JANUSZ BUKOWSKI 106 2379 2156 01:55:07 + 30m 48s
MAREK CZYŻ 107 2419 2188 01:55:25 + 31m 6s
GRZEGORZ MROWICKI 108 2420 2189 01:55:25 + 31m 6s
JERZY GRZEBSKI 109 2431 2199 01:55:31 + 31m 12s
TOMASZ GABRYELEWICZ 110 2478 2237 01:55:59 + 31m 40s
DAMIAN JAKUBOWSKI 111 2510 2260 01:56:15 + 31m 56s
ROBERT KIERZEK 112 2518 2265 01:56:17 + 31m 58s
DARIUSZ KOSMALA 113 2521 2267 01:56:19 + 32m
LEONARD WOJNOWSKI 114 2523 2269 01:56:20 + 32m 1s
MACIEJ KASEJA 115 2535 2278 01:56:27 + 32m 8s
GARY CATTELL 116 2540 2281 01:56:29 + 32m 10s
KAROL SZUŁCZYŃSKI 117 2542 2283 01:56:30 + 32m 11s
PAWEŁ STOLARZ 118 2562 2299 01:56:40 + 32m 21s
LESZEK ZIENIUK 119 2565 2302 01:56:40 + 32m 21s
DARIUSZ CIESIELSKI 120 2607 2335 01:56:57 + 32m 38s
ANDRZEJ NOWICKI 121 2622 2348 01:57:04 + 32m 45s
ZBIGNIEW WROŃSKI 122 2650 2374 01:57:15 + 32m 56s
SŁAWOMIR KUBIŃSKI 123 2713 2420 01:57:46 + 33m 27s
JANUSZ LIPSKI 124 2734 2438 01:57:58 + 33m 39s
MAREK STRUMIŃSKI 125 2781 2476 01:58:21 + 34m 2s
JAROSŁAW FRANECKI 126 2819 2507 01:58:33 + 34m 14s
PAGES PHILIPPE 127 2822 2510 01:58:37 + 34m 18s
JACEK STĘPIEŃ 128 2866 2539 01:58:50 + 34m 31s
DARIUSZ KOROŚ 129 2882 2549 01:58:56 + 34m 37s
MAREK SOCHA 130 2915 2574 01:59:12 + 34m 53s
JACEK GORZELAK 131 2982 2621 01:59:37 + 35m 18s
MAREK PYTKOWSKI 132 3021 2650 01:59:55 + 35m 36s
ZBIGNIEW MAZURCZYK 133 3032 2659 02:00:00 + 35m 41s
WOJCIECH ŚWIĘTEK 134 3100 2703 02:00:33 + 36m 14s
KRZYSZTOF ZIELIŃSKI 135 3123 2720 02:00:43 + 36m 24s
GRZEGORZ RURKA 136 3149 2741 02:00:59 + 36m 40s
JANUSZ WYSZYŃSKI 137 3151 2742 02:01:02 + 36m 43s
PAWEŁ BIETKOWSKI 138 3173 2755 02:01:13 + 36m 54s
JERZY BAKUŁA 139 3174 2756 02:01:15 + 36m 56s
JAN JABCZYŃSKI 140 3177 2759 02:01:17 + 36m 58s
JAROSŁAW WENSKER 141 3206 2777 02:01:32 + 37m 13s
MARIAN STASIUK 142 3208 2779 02:01:33 + 37m 14s
ZBIGNIEW BANASZEWSKI 143 3275 2824 02:02:10 + 37m 51s
MARIUSZ GAWROŃSKI 144 3285 2834 02:02:15 + 37m 56s
ZBIGNIEW KŁOS 145 3305 2848 02:02:26 + 38m 7s
JACEK SATKO 146 3317 2856 02:02:30 + 38m 11s
TOMASZ RUDAWSKI 147 3328 2865 02:02:37 + 38m 18s
JANUSZ LESKI 148 3371 2893 02:03:02 + 38m 43s
JAROSŁAW MALEC 149 3457 2957 02:03:50 + 39m 31s
KRZYSZTOF OSZCZEPALIŃSKI 150 3549 3019 02:04:46 + 40m 27s
MARCIN KOWALCZYK 151 3649 3096 02:05:47 + 41m 28s
JERZY SIENICKI 152 3652 3098 02:05:49 + 41m 30s
ZBIGNIEW CIERLIŃSKI 153 3674 3114 02:06:05 + 41m 46s
ARKADIUSZ BOGACKI 154 3693 3129 02:06:17 + 41m 58s
JANUSZ DRZEWUCKI 155 3740 3162 02:06:43 + 42m 24s
KRZYSZTOF MACIEJEWICZ 156 3791 3199 02:07:10 + 42m 51s
JAN WALOS 157 3795 3202 02:07:13 + 42m 54s
DARIUSZ WITECKI 158 3804 3206 02:07:20 + 43m 1s
JEAN-YVES EBEL 159 3810 3211 02:07:21 + 43m 2s
CEZARY BOROWY 160 3832 3224 02:07:33 + 43m 14s
KAZIMIERZ BORKOWSKI 161 3841 3231 02:07:40 + 43m 21s
STEFAN GÓRNIAK 162 3842 3232 02:07:41 + 43m 22s
MAREK MICKIEWICZ 163 3846 3236 02:07:44 + 43m 25s
WOJCIECH ZALEWSKI 164 3860 3245 02:07:52 + 43m 33s
THOMAS SAUERWALD 165 3875 3257 02:07:58 + 43m 39s
SŁAWOMIR WIADEREK 166 3903 3276 02:08:16 + 43m 57s
JACEK BĄK 167 3915 3282 02:08:24 + 44m 5s
JACEK WODYCZKO 168 3920 3284 02:08:30 + 44m 11s
WŁADYSŁAW PABIAŃSKI 169 3927 3289 02:08:33 + 44m 14s
TOMASZ WOŹNIAK 170 3946 3304 02:08:42 + 44m 23s
JAROSŁAW ZABŁOCKI 171 3949 3307 02:08:45 + 44m 26s
KRZYSZTOF PIOTROWSKI 172 3963 3317 02:08:54 + 44m 35s
SŁAWOMIR KSIĘŻOPOLSKI 173 4001 3342 02:09:21 + 45m 2s
RAFAŁ KONTOWSKI 174 4020 3352 02:09:34 + 45m 15s
PIOTR OSKROBA 175 4021 3353 02:09:34 + 45m 15s
JAROSŁAW ŻUKOWSKI 176 4026 3356 02:09:36 + 45m 17s
ROBERT PAWŁOWSKI 177 4045 3369 02:09:44 + 45m 25s
IDZI WIKTOR ŁUBNICKI 178 4054 3376 02:09:50 + 45m 31s
WOJCIECH WIETESKA 179 4055 3377 02:09:50 + 45m 31s
MACIEJ RUPIŃSKI 180 4063 3383 02:09:53 + 45m 34s
JERZY TOKARSKI 181 4081 3395 02:10:03 + 45m 44s
M. RICHARD MIODONSKI 182 4086 3398 02:10:09 + 45m 50s
WLODZIMIERZ BOGUCKI 183 4105 3408 02:10:21 + 46m 2s
WLODEK MARTIN 184 4130 3427 02:10:32 + 46m 13s
JAROSŁAW WELMAN 185 4152 3440 02:10:42 + 46m 23s
WŁODZIMIERZ BĄKOWSKI 186 4163 3446 02:10:48 + 46m 29s
ANDRZEJ WOLAŃCZYK 187 4196 3466 02:11:08 + 46m 49s
GRZEGORZ KALUŻNY 188 4204 3471 02:11:13 + 46m 54s
TOMASZ ANDRASIK 189 4234 3492 02:11:31 + 47m 12s
KRZYSZTOF KRUSZELNICKI 190 4235 3493 02:11:32 + 47m 13s
JACEK CZARNOTA 191 4236 3494 02:11:33 + 47m 14s
ZBIGNIEW ZŁOTY 192 4238 3496 02:11:33 + 47m 14s
LESŁAW KALAMARZ 193 4253 3507 02:11:42 + 47m 23s
MIROSŁAW ŚLUZEK 194 4276 3519 02:11:56 + 47m 37s
PAWEŁ KOMORNICZAK 195 4284 3526 02:11:59 + 47m 40s
ANNA KOSIOREK 196 4305 3534 02:12:14 + 47m 55s
PAWEŁ KLOCH 197 4317 3542 02:12:19 + 48m
PIOTR GÓRSKI 198 4321 3545 02:12:20 + 48m 1s
DANILO FERRARIS 199 4348 3565 02:12:37 + 48m 18s
MAREK GOLATOWSKI 200 4351 3568 02:12:39 + 48m 20s
JACEK BANASZEK 201 4365 3578 02:12:47 + 48m 28s
TOMASZ ZACHARZEWSKI 202 4384 3588 02:13:00 + 48m 41s
ZDZISŁAW MODELSKI 203 4387 3590 02:13:02 + 48m 43s
WITOLD KOZIOŁ 204 4398 3598 02:13:08 + 48m 49s
TADEUSZ KOŁAKOWSKI 205 4402 3601 02:13:10 + 48m 51s
GRZEGORZ MAJEWICZ 206 4450 3631 02:13:40 + 49m 21s
KRZYSZTOF GACIONG 207 4471 3647 02:13:55 + 49m 36s
PIOTR LEWCZYŃSKI 208 4496 3660 02:14:10 + 49m 51s
MAREK SZEIB 209 4497 3661 02:14:10 + 49m 51s
KRZYSZTOF MISZTALEWSKI 210 4519 3672 02:14:26 + 50m 7s
JACEK ZIÓŁKOWSKI 211 4551 3688 02:14:48 + 50m 29s
MARIUSZ MIODEK 212 4587 3708 02:15:12 + 50m 53s
GRZEGORZ GAWROŃSKI 213 4623 3735 02:15:42 + 51m 23s
WŁODZIMIERZ GOŁDZIŃSKI 214 4658 3758 02:16:06 + 51m 47s
ADAM LIS 215 4697 3783 02:16:33 + 52m 14s
KRZYSZTOF KALBARCZYK 216 4706 3787 02:16:40 + 52m 21s
JERZY POLAKOWSKI 217 4725 3800 02:16:56 + 52m 37s
KRZYSZTOF WOJEWÓDZKI 218 4733 3806 02:17:03 + 52m 44s
ANDRZEJ PAULANIS 219 4742 3812 02:17:08 + 52m 49s
ANDRZEJ MILEWSKI 220 4751 3818 02:17:13 + 52m 54s
KRZYSZTOF KUCHARSKI 221 4753 3820 02:17:16 + 52m 57s
JACEK KWIECIEŃ 222 4778 3836 02:17:32 + 53m 13s
PAWEL ZEGARLOWICZ 223 4814 3857 02:17:58 + 53m 39s
ANDRZEJ KOTLEWSKI 224 4878 3894 02:19:07 + 54m 48s
REMIGIUSZ OLESIŃSKI 225 4889 3901 02:19:12 + 54m 53s
JACEK SZYMAŃSKI 226 4953 3942 02:20:14 + 55m 55s
MAREK PACIOREK 227 4960 3946 02:20:16 + 55m 57s
SIMCHON FAIGLER 228 4961 3947 02:20:17 + 55m 58s
ROMAN KOŁODZIEJ 229 4976 3958 02:20:36 + 56m 17s
ALEKSANDER ANDRUSZKIEWICZ 230 4977 3959 02:20:40 + 56m 21s
JERZY WASILKOWSKI 231 4987 3965 02:20:47 + 56m 28s
JACEK HERNIK 232 4997 3971 02:20:52 + 56m 33s
KRZYSZTOF GÓRSKI 233 5006 3977 02:21:06 + 56m 47s
JACEK JERUZAL 234 5029 3990 02:21:18 + 56m 59s
IRENEUSZ GOŹDZIKOWSKI 235 5051 4002 02:21:38 + 57m 19s
ANDRZEJ CHMIELEWSKI 236 5123 4044 02:22:47 + 58m 28s
ANDRZEJ STĘPNIAK 237 5145 4059 02:23:14 + 58m 55s
WOJCIECH SULARZ 238 5167 4072 02:23:47 + 59m 28s
ZBYSZEK SUCHAŃSKI 239 5186 4082 02:24:06 + 59m 47s
DARIUSZ ADAMCZUK 240 5199 4090 02:24:23 + 1h 4s
ANDRZEJ PŁOŃSKI 241 5205 4095 02:24:27 + 1h 8s
KRZYSZTOF LISIUS 242 5233 4109 02:24:56 + 1h 37s
KRZYSZTOF SELERSKI 243 5287 4137 02:25:49 + 1h 1m 30s
WOJCIECH KURAŚ 244 5293 4140 02:25:55 + 1h 1m 36s
JAN MIODOŃSKI 245 5308 4147 02:26:24 + 1h 2m 5s
RAY WOJCIK 246 5325 4155 02:26:52 + 1h 2m 33s
KRZYSZTOF DĘBSKI 247 5364 4179 02:27:47 + 1h 3m 28s
PIOTR ZWOLIŃSKI 248 5380 4188 02:28:16 + 1h 3m 57s
DARIUSZ GUMOWSKI 249 5440 4222 02:30:08 + 1h 5m 49s
ROBERT RAGUCKI 250 5447 4226 02:30:27 + 1h 6m 8s
KRZYSZTOF MALICKI 251 5488 4246 02:31:33 + 1h 7m 14s
CHRISTOPH HEMMERICH 252 5522 4264 02:32:21 + 1h 8m 2s
PIOTR LEWANDOWSKI 253 5557 4276 02:33:30 + 1h 9m 11s
ANDRZEJ WALUŚ 254 5611 4301 02:35:03 + 1h 10m 44s
PIOTR OLEJNIK 255 5613 4303 02:35:13 + 1h 10m 54s
MAREK KOWALSKI 256 5653 4317 02:37:40 + 1h 13m 21s
ANDRZEJ KOWAL 257 5662 4323 02:38:05 + 1h 13m 46s
JACEK KOZŁOWSKI 258 5718 4344 02:40:59 + 1h 16m 40s
BARTEK ROSZKIEWICZ 259 5731 4349 02:42:19 + 1h 18m
DARIUSZ POTYRAJ 260 5743 4358 02:43:29 + 1h 19m 10s
ZBIGNIEW LECIŃSKI 261 5755 4364 02:44:38 + 1h 20m 19s
JACEK WOŹNIAK 262 5762 4367 02:45:39 + 1h 21m 20s
DAREK ZBROWSKI 263 5777 4376 02:47:20 + 1h 23m 1s
LESZEK PINKOSZ 264 5792 4383 02:49:46 + 1h 25m 27s
MACIEJ KOŃSKI 265 5833 4400 02:56:49 + 1h 32m 30s
WŁODZIMIERZ BARECKI 266 5844 4405 03:00:34 + 1h 36m 15s