Czacharowski Bohdan
1201
· Niezrzeszony
/ Emeryt
|
1974
|
1026
|
00:49:24 |
1941
|
Dyplom
|
Jurkowska Irena
1190
|
-
|
-
|
- |
1949
|
|
Czacharowski Marek
1200
· Niezrzeszony
/ MC Projekt
|
1973
|
1025
|
00:49:21 |
1951
|
Dyplom
|
Dymel Andrzej
1573
· MARKOWI BIEGACZE
|
1748
|
978
|
00:34:24 |
1952
|
Dyplom
|
Kaczorek Robert
488
|
957
|
689
|
00:27:55 |
1952
|
Dyplom
|
Szymczak Mirosław
53
|
1365
|
867
|
00:30:37 |
1952
|
Dyplom
|
Karłowicz Anna
71
· Partia Wolnych Biegaczy
|
-
|
-
|
- |
1953
|
|
Anonim
2070
|
1692
|
724
|
00:33:36 |
1953
|
|
Romańska Katarzyna
1361
|
1762
|
782
|
00:34:34 |
1953
|
Dyplom
|
Solarz Zbigniew
2380
· SanepidBiega
/ WSSE Łódź
|
1577
|
933
|
00:32:18 |
1953
|
Dyplom
|
Kałuża Grzegorz
1836
|
1946
|
1018
|
00:40:35 |
1954
|
Dyplom
|
Regulski Andrzej
1812
|
1308
|
847
|
00:30:14 |
1954
|
Dyplom
|
Łazowski Krzysztof
1929
|
1380
|
871
|
00:30:44 |
1955
|
Dyplom
|
Niemczak Antoni
20
· Śląsk Wrocław
|
1582
|
934
|
00:32:20 |
1955
|
Dyplom
|
Bator Zbigniew
563
|
-
|
-
|
- |
1956
|
|
Bukowski Janusz
10
· Stowarzyszenie Dać siebie i...
/ Gazownia
|
1015
|
720
|
00:28:16 |
1956
|
Dyplom
|
Mamiński Bogusław
15
· Biegnij Warszawo
|
595
|
457
|
00:25:07 |
1956
|
Dyplom
|
Szatkowski Tomasz
299
· AKS Polonia Warszawa
|
1844
|
998
|
00:35:56 |
1956
|
Dyplom
|
ŻÓŁCIŃSKI WALDEMAR
806
· Grupa Biegowa UM W-wa
/ Urząd m.st. Warszawy
|
1170
|
794
|
00:29:09 |
1956
|
Dyplom
|
Chojnowska Grażyna
382
|
1217
|
406
|
00:29:35 |
1957
|
Dyplom
|
Dąbrowski Andrzej
1237
|
1061
|
743
|
00:28:30 |
1957
|
Dyplom
|
Filist Zbigniew
1063
|
1267
|
826
|
00:29:56 |
1957
|
Dyplom
|
Makowska Zofia
810
· Grupa Biegowa UM Warszawa
|
1827
|
834
|
00:35:33 |
1957
|
Dyplom
|
BARTOSIK Krystyna
154
|
1932
|
916
|
00:39:31 |
1958
|
Dyplom
|
Marchwiak Elżbieta
1391
|
1701
|
732
|
00:33:45 |
1958
|
Dyplom
|
Mikielska Danuta
1115
|
757
|
195
|
00:26:29 |
1959
|
Dyplom
|
Nartowski Jan
1373
· MORT!
|
1193
|
802
|
00:29:18 |
1959
|
Dyplom
|
Pasternak Jerzy
1568
· UKNF biega
|
1902
|
1013
|
00:37:52 |
1959
|
Dyplom
|
ARTYSZUK Mirosław
331
|
804
|
590
|
00:26:52 |
1960
|
Dyplom
|
Błażejewicz Adam
1421
|
1050
|
738
|
00:28:26 |
1960
|
Dyplom
|
Kucharski Krzysztof
1558
· Medicover Runners
|
1573
|
932
|
00:32:16 |
1960
|
Dyplom
|
Słowik Jerzy
177
|
1379
|
870
|
00:30:43 |
1960
|
Dyplom
|
SZARSKA IWONA
1305
· Grupa Biegowa UM W-wa
/ Urząd Miasta Stołecznego Wa...
|
1735
|
759
|
00:34:10 |
1960
|
Dyplom
|
Wiśniewski Kazimierz
361
|
-
|
-
|
- |
1960
|
|
BĘBNOWICZ Andrzej
1193
|
939
|
678
|
00:27:48 |
1961
|
Dyplom
|
Freites Luis
2284
· Pol-Ven team
|
564
|
439
|
00:24:49 |
1961
|
Dyplom
|
Matuszewicz Arkadiusz
1773
|
904
|
655
|
00:27:34 |
1961
|
Dyplom
|
Matuszewicz Dorota
1774
|
1640
|
686
|
00:32:52 |
1961
|
Dyplom
|
Poniński Jacek
884
|
-
|
-
|
- |
1961
|
|
Senatorski Piotr
999
|
315
|
258
|
00:22:04 |
1961
|
Dyplom
|
Wasilczyk Kazimierz
771
|
1185
|
799
|
00:29:14 |
1961
|
Dyplom
|
ZAJĄC SŁAWOMIR
685
· STOMILEX
/ Stomilex
|
800
|
587
|
00:26:50 |
1961
|
Dyplom
|
Drabarek Romuald
751
|
453
|
358
|
00:23:39 |
1962
|
Dyplom
|
Kowalczyk Bogdan
151
|
1352
|
863
|
00:30:30 |
1962
|
Dyplom
|
Kowalczyk-Krosnowska Katarzyna
777
|
1971
|
947
|
00:48:12 |
1962
|
Dyplom
|
Wosk Jacek
213
· B s W
|
-
|
-
|
- |
1962
|
|
Błażejczyk Krzysztof
1170
· Stern Weber Polska
/ Stern Weber Polska
|
1413
|
881
|
00:31:01 |
1963
|
Dyplom
|
Bodaszewska Lidia
27
· Resztkami sił, ale do mety
|
1777
|
794
|
00:34:52 |
1963
|
Dyplom
|
Derzelle Christine
1270
· Kancelaria Radcy Prawnego K...
|
1171
|
377
|
00:29:10 |
1963
|
Dyplom
|
Juszczak Leszek
61
· Gocławskie Koty Z Niezależn...
|
1499
|
906
|
00:31:38 |
1963
|
Dyplom
|
Kado Grzegorz
1738
· Welland Medical Polska
/ Welland Medical Polska
|
252
|
215
|
00:20:55 |
1963
|
Dyplom
|
Rokosz Jolanta
1366
· SanepidBiega
/ PSSE Drawsko Pomorskie
|
-
|
-
|
- |
1963
|
|
Tulej Bożena
1880
· MKB Dreptak
|
1002
|
290
|
00:28:13 |
1963
|
Dyplom
|
Cerins Didzis
1525
· Maratona klubs
|
1898
|
1011
|
00:37:48 |
1964
|
Dyplom
|
Kłyszewski Grzegorz
1509
· Team Poligrafia KP
/ POLIGRAFIA KP
|
1042
|
734
|
00:28:24 |
1964
|
Dyplom
|
Koperski Dariusz
1276
· hydro centrum
|
967
|
696
|
00:28:00 |
1964
|
Dyplom
|
Majewski Marek
1754
· Wilanów-Zawady
|
1349
|
861
|
00:30:30 |
1964
|
Dyplom
|
Murfin Peter
1027
|
1693
|
969
|
00:33:37 |
1964
|
Dyplom
|
Okuń Małgorzata
1782
|
1317
|
466
|
00:30:17 |
1964
|
Dyplom
|
Rowiński Andrzej
2026
· Aktywna Warszawa
|
510
|
401
|
00:24:19 |
1964
|
Dyplom
|
Wilczyńska Violetta
677
|
1014
|
295
|
00:28:16 |
1964
|
Dyplom
|
ZALEWSKI TOMASZ
879
|
-
|
-
|
- |
1964
|
|
Kołaczkowski Tomasz
1088
· LIMITED RUNNING TEAM
|
-
|
-
|
- |
1965
|
|
Lech Paweł
23
|
1545
|
923
|
00:32:01 |
1965
|
Dyplom
|
Mleczek Jacek
109
· Zawadzkie biegnie
|
1629
|
950
|
00:32:46 |
1965
|
Dyplom
|
Mystkowski Mieczysław
957
· Mystek
/ Ministerstwo Sprawiedliwości
|
596
|
458
|
00:25:07 |
1965
|
Dyplom
|
Syrwid Witold
350
· Lukasiewicz Institute of Mi...
|
1633
|
951
|
00:32:49 |
1965
|
Dyplom
|
Adamiak Paweł
63
|
1307
|
846
|
00:30:14 |
1966
|
Dyplom
|
Bogucka-Tomasik Beata
778
|
290
|
47
|
00:21:32 |
1966
|
Dyplom
|
Borowska Magdalena
744
· TVP/Polska Biega
|
1785
|
800
|
00:34:58 |
1966
|
Dyplom
|
DĄBROWSKI ROBERT
265
|
1092
|
761
|
00:28:44 |
1966
|
Dyplom
|
Kłosiewicz Krzysztof
1986
· ADIDAS RUNNERS WARSAW
|
1083
|
758
|
00:28:41 |
1966
|
Dyplom
|
Prusik Bogdan
826
|
458
|
363
|
00:23:40 |
1966
|
Dyplom
|
Rymarowicz Kasia
2251
|
1654
|
697
|
00:33:08 |
1966
|
Dyplom
|
Stadnikiewicz Tomasz
821
|
1064
|
746
|
00:28:31 |
1966
|
Dyplom
|
Tebeau Matthew
691
|
-
|
-
|
- |
1966
|
|
Blecha Tadeusz
1541
|
1479
|
902
|
00:31:29 |
1967
|
Dyplom
|
Buczek Bogusław
39
· BIM TEAM
|
1471
|
898
|
00:31:27 |
1967
|
Dyplom
|
Giełczewski Marek
1722
|
926
|
672
|
00:27:42 |
1967
|
Dyplom
|
Jankowski Adam
159
· Bestie OCR Legionowo
|
394
|
312
|
00:22:58 |
1967
|
Dyplom
|
Koper Marek
1694
|
983
|
703
|
00:28:07 |
1967
|
Dyplom
|
Korpalski Jacek
1999
· ADIDAS RUNNERS WARSAW
|
1677
|
964
|
00:33:27 |
1967
|
Dyplom
|
Minda Daniel
233
|
660
|
502
|
00:25:40 |
1967
|
Dyplom
|
Piotrowski Tom
2048
|
1138
|
781
|
00:29:02 |
1967
|
Dyplom
|
Zubrzycki Jaroslaw
191
· Ronson Running Team
|
1702
|
970
|
00:33:46 |
1967
|
Dyplom
|
Kąkol Jarosław
1113
|
-
|
-
|
- |
1968
|
|
Korczyński Piotr
1998
· ADIDAS RUNNERS WARSAW
|
372
|
300
|
00:22:44 |
1968
|
Dyplom
|
Kruk Waldemar
696
|
470
|
372
|
00:23:50 |
1968
|
Dyplom
|
Pomaski Paweł
1828
· ADIDAS RUNNERS WARSAW
|
304
|
250
|
00:21:47 |
1968
|
Dyplom
|
Stasiukiewicz Joanna
1056
· TO NATURALNE
|
1112
|
342
|
00:28:53 |
1968
|
Dyplom
|
Zalewska Ewa
878
|
-
|
-
|
- |
1968
|
|
Bachanek Dorota
268
|
753
|
194
|
00:26:29 |
1969
|
Dyplom
|
Clare Simon
1800
|
320
|
263
|
00:22:06 |
1969
|
Dyplom
|
Ganczewski Paweł
2029
|
242
|
208
|
00:20:45 |
1969
|
Dyplom
|
Grewiński Tomasz
1098
· Lipiec Running Team
|
116
|
109
|
00:18:39 |
1969
|
Dyplom
|
Jabłońska Alina
948
|
1854
|
854
|
00:36:15 |
1969
|
Dyplom
|
kerner agnieszka
814
· Grupa Biegowa UM W-wa
/ Urząd Miasta Stołecznego Wa...
|
-
|
-
|
- |
1969
|
|
Krajewski Grzegorz
1044
· studiogamut.pl
|
431
|
344
|
00:23:19 |
1969
|
Dyplom
|
Kulbicki Jan
202
· brak
|
-
|
-
|
- |
1969
|
|
Kurek Gustaw
546
· BIEGAM PO WOLI
|
1636
|
953
|
00:32:49 |
1969
|
Dyplom
|