2020-09-05

Informacje Rejestracja

1 / 2
Uczestnik Rocznik
Adamczyk Elżbieta
117
1960
Adamczyk Kinga
252
1986
Aleksandrowicz Michał
104
1986
Anonim
175
1989
Benicki Tomasz
185
1987
Bogucka-Zoń Izabela
120
1979
Bonowska Monika
154
1970
Brykowska Paulina
174 · Ada Team
1983
BRYKOWSKA TERESA
178 · Ada Team
1964
Brykowski Andrzej
179 · Ada Team
1961
Bubula Aleksandra
200
1993
Cabańska Dorota
213
1979
Chabiera Andrzej
148
1996
Charuta-Borkowska Maria
224
1982
CHMIELEWSKA WERONIKA
108 · WIOR TEAM
1978
Chmielewski Kamil
171 · 1989 / 1989
1989
Chmielewski Michal
107 · smartt / Smartt
1979
Chojnowska Grażyna
199
1957
Ciemuchowska Małgorzata
134
1981
Czapiewska-Siekierka Ewa
220
1978
czekalowska marta
227
1984
Czerwiński Janusz
168 · Orange Polska
1960
Dzieniszewski Kamil
158 · MBC Team
1993
Dziewicka Ewa
127 · Tramwaje Warszawskie
1969
Falatyk Anna
124
1992
Fengqin Chen
106
1983
Feruś Marek
161
1967
Galiński Marcin
259
1995
Gorczyca Krzysztof
102 · PGRBemowo
1980
Gryżewska Monika
146
1977
Harasimiuk Norbert
140
1991
Idziak Żaneta
115
1992
Izdebski Aleksander
136
1999
Jabłońska Magda
253
1986
Jabłońska Monika
114 · GREEN GOBLINS GOCŁAW / TJ PŁYWANIE
1985
Jabłońska-Skwarek Milena
223
1982
Jabłoński Tomasz
122 · GREEN GOBLINS GOCŁAW / TJ PŁYWANIE
1982
Jakubczak Joanna
222
1996
Jarosik Piotr
206
1989
JASKUŁA ROBERT
215 · Ssw Team Krośnice / PDPS Ostrowina
1974
Jaszczerska Ewelina
196
1994
Jeżowska Agnieszka
241
1978
Kaleta Piotr
201
1986
Karasek Maciej
235
1987
Karłowicz Anna
155 · Partia Wolnych Biegaczy
1953
Karolak Anna
208 · Klub Biegacza Provident / Provident Polska
1980
Karpińska Magdalena
189 · FAMSUPPORT
1980
KLEWEK Szymon
176
1987
Kocjan Jakub
250
1992
Koguciuk Grzegorz
177
1989
Kołodzińska Magda
183
1984
Anonim
149
1964
Koniecki Tomasz
112
1970
Koszczak Krzysztof
150
1985
Kościk Urszula
236
1988
Kośnik Andrzej
159 · MKB Dreptak
1961
Kowalczyk Aleks
167
2005
Kowalczyk Ryszard
166
1957
Kowalska Anna
173
1984
Krajewska Agnieszka
143
1984
Krajewski Sławomir
144
1978
Krakowczyk Robert
123 · GrawerBus
1988
Krakowiak Paweł
230 · AGD WRONIAK
1983
Krawczak Zbigniew
218 · UKS Olimpijczyk
1960
Anonim
151
1985
Kubicki Adam
247
1988
Kujawa Damian
257
1995
Kuliberda Anna
251
2005
Kulik Jarek
164 · Bestie ocr Legionowo
1975
Kwiatkowska Maja
233
1992
Kwiatkowska Oliwia
245
1998
Leśniczak Barbara
225 · ŻycieTrwaj
1975
Leśniewska Jolanta
145
1973
Liberadzka Magdalena
128 · Super Women
1976
Lusawa Tomasz
101 · LETE Biega
1974
ŁOŃ Agnieszka
184
1981
Łuczaj Jakub
110
1988
Machnikowski Aleksy
172
2006
Makówka Tomasz
113 · MAKART / MAKART
1980
Matuszczyk Krzysztof
169
1975
Matuszewicz Jakub
246
1994
Mączka Małgorzata
209
1974
MIĄSKO RENATA
125 · 12TRI.PL
1966
Michałowski Marek
212
1982
Mielcarz Dariusz
234
1971
Mikoś Roman
240
1966
Mikoś Teresa
239
1963
Morelowska Maria
203 · Walhalla Fight Club
1979
Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna
197 · wkurw_team
1976
Niewęgłowski Piotr
137
1989
Nogawka Karol
186
1988
Nowaczyńska Katarzyna
219
1976
Ochnik Katarzyna
133 · Tiramisu! / Pani
1985
Oleszczak Aleksander
130 · Dzidzionogi
1992
Olszewska Aleksandra
207
1984
Oremus Zuzanna
163
2000
Orłowska Karolina
210 · Warszawa Parkrun Bródno
1983
Osowiecki Przemysław
255
1982
Pakosz Piotr
198 · BIEGAM bo Lubię Ząbki Team
1973
Pawłowska-Cyprysiak Karolina
190
1984