Zaloguj
Lista startowa
Informacje
Informacje
Wydarzenia
Wydarzenia
Rejestracja
4F Piątka Praska 2019
4F Piątka Praska 2019
2019-08-31
·
Warszawa
Drużyna:
+pharma runnig team
12TRI.PL
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
1972
1994
1996
23 BLT Mińsk Mazowiecki
3 Run pl
3. Regionalna Baza Logistyczna
333 TEAM
3RunPl
4. SLSz Dęblin
42Naki
4F RUNNING TEAM
4F Team
4Team Morsy Skanda Olsztyn
A.S.D Borgaretto 75 Italia
Ac Milan
Accenture
Action Twins
ActiveSports
Ada Team
adidas Runners
ADIDAS RUNNERS WARSAW
adidas Runners Warsaw/DrużynaBlondyna
Adrian Danilewicz Group
AegonRun
Aga&ElaGo!
AKL Ursynów
AKS Polonia Warszawa
Aktywna Warszawa
Aktywni Kamieńsk
Aktywnie z molkami
Alex Onuszek Team
Alior Runing Team
Amigos Warszawa
ANG Spółdzielnia
Anin Daje Radę
Aon Run
Arkadiusz Gardzielewski Running Team
AsfaltLOVE Dziki
ASICS FrontRunner Poland
AsicsFrontrunnerPOLAND/ WolsztyńskaAkademiaBiegowa
Asseco Poland
ATMAN Runners
Automex
AWF Gorzów
AXA Running Team
AZALIOWA TIM
AZS AWF Warszawa
AZS SGGW
AZS Uniwersytet Warszawski
Bank BPS Runners Team
Barca
Bayer Life Team
Bazarek
BBL Częstochowa
BBL Ostrowiec Św. / OstroBiec
BBL Warszawa
Be Active by Birell
BEC Poland
Będziemy Walczyć Do Końca
BEMOZAŁOGA
Bestie OCR Legionowo
Bestie ocr Legionowo
BEZ KLUBU
Beztlenowi Malbork
BH Poland
Białobrzeskie Morsy
Białystok Biega Team
Bieg z Radością
Biegacze MF
Biegaczki WPR
Biegaj z Dymkiem
Biegaj z Marafonczykiem
Biegająca położna
Biegające Żabcie
BIEGAM BO LUBIĘ
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
Biegam by motywowć Stachę!
Biegam dla Sandry i Roberta
Biegam Na Tarchominie
BIEGAM SAM DLA SIEBIE
Biegam U KOLESI
Biegam żeby Bartek mógł biegać
BiegamBoChcę & RozbieganeSuwałki
BiegamBoLubię Białystok
biegaMY
Bieganie Pod Sokolim Okiem
Biegiem Radom!
BiegiemAnia
Biegnę dla Celinki
Biegnij Warszawo
Biegnij Warszawo Team
Biegnij z ProService
Biegnij z ProService Finteco
BiegnijZwierzu.pl
Biegun Północny
Biegunki Kabackie
Biegustatorzy / Herbert 99 Run Team
BigTiresRunTeam
BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA
Blacha Team
BlackHat Team
Blue Pencil Team
BNP Paribas
Bo jak nie my to kto
braciaT
Bractwo Biegowe BGK
brak
BRIDGE
Brigante Corri
Brzeziński Run Club
Budyń Team
Bujo my...
By Active by Birell
Byledobiec Anin
Błyskawiczne ręce
Calamus Beata Sadownik
Carbon OCR Racing Team
Całusińscy Team
CBRE
Cebulaki
CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
Cezarów
Chełm Biega
Cias Dobromir
CISOWIANKA TEAM
Classic Car Krzysztof Kulinski
COFACE
College of Europe
Cordigo Family
CRAZY RACING TEAM
Crossfit Dopamine
Crossfit GCW
Crossfit R99
CrossFit Siedlce
Crossfitsiedlce
CZARNECKI RUN TEAM
Dąbrowski Team
datumo.pl / MTZ BHP
DD Running Team
DDS Orlęta
Dębnowskie człapaki
DECATHLON
Dell Technologies
Deloitte Adventure Team
Deutsche Bank Marathon Team
Devi Himal Team / Aktywni Węgrów
Diversion
Dogoń Grodzisk Mazowiecki
Dolnośląski Oddział Olimpiad Specjalnych - sekcja SPOLDOWIEC
Domina-Sex-Runner
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej
Dream Run
drunk samurai
Drużyna Blondyna
Drużyna Orzecha Żyrardów
Drużyna Szpiku
DSS ORLĘTA
DSS ORLĘTA DĘBLIN
DTZ
Dubaj
Dwójka Biega
Dzidzionogi
Dziki Fale
e-Xim IT Running Team
Ecommerce team
EDI TEAM ZGORZELEC
EDUEKO.EU
EKO-LED TEAM
Enel Sport Runners Team
ENEL-SPORT Runners Team
Eneria
Enter Air Runners Club
ENTRE RUNNING
Entre.pl
ENTRE.PL TEAM
Eobuwie.pl
Esselte Team
Eurocash Team
EVErRUN
EXATEL Running Team
ExoTeam
ExtremeWolf
F.C. Port Żerań
FALSTART RUDNIKI
FAMSUPPORT-NILFISK TEAM
FC WS
FerEr
Festiwal Biegowy
FFA Run Crew
FIZJO PLUS Running
Folplex
Frankowscy
FUN TEAM GSK
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
G Partner Runners
GALOPUJĄCY ŻÓŁW
GELIO CLUB
GIŻA TEAM
GKS Grodzisk
GOGGLE PAE TEAM
GołdapTrail
GREEN GOBLINS GOCŁAW
Grupa Biegaczy Skórzec Biega
Grupa Biegowa UM W-wa
Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
GS Zabrodziaczek
Habza Finanse
Hernik Team
HeRo
HiltiBiega
Hostel
HUSARIA RACE TEAM WARSZAWA
Idea Bank
IG-Warszawa
Im-Possible Team
Inobe
InterRisk
InterRisk/ Lipiec Running Team
Ippon Team
Iron Team
Izabelin na Start
Izba Adwokacka w Warszawie
Jacek Biega Running Team
JACK TEAM
JACK TEAM / Adidas Runners Warsaw
JackTeam/Team Parszczyńskich
jakostobedzie
JB Warsaw
Jeppesen
Jodko Brothers Running Team
JUJU
JW 2420
K.Kita
K.S. Podlasie Białystok
KAC
Kaktusowe przygody/I-Sport
Kalenji by Decathlon
Kamyk Radzymin MTB Team
Karkonosz Running Team
KB Start Pułaski Warka
KB ActiveSports Warszawa
KB im. P. Sękowskiego
KB Sporting
KB TKKF Promyk Ciechanów
KB Wyszków
KK24h/Starglass Team
KKL Kielce
KLIRTUPEJ
Klub Biegacza Orange Polska
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Klub Biegacza T2/4
Klub Biegacza Wyszków
Klub Biegaczy JYSK
KLUB ORANGE
Klub Użytkowników P@PL
Knopp Tri Team
Koala Running Team
Kokoszka36team
Koliber Team
Kotlet Power Team
KotoLipa
Koty Dwa
Krochmale
KrosSki Remsport
KS Defenders Wrocław
KS Degenerat
KS Przaśnik Przasnysz
KS Saska Warszawa
KS Start Pułaski Warka
KS STASZEWSCY
KS Team Baryła Gorzów
KS Zielono-Czarni Mińsk Maz.
KSG RUN
KTS Donki
KU UE POZNAN
Kuba Piech - running coach
Kurzętnik Biega
KUŹNIA TRIATHLONU
KUŹNIA TRIATHLONU/ I-sport
KwestoRun
K[r]opka Team
Lachert, Ewa Lachert Stryjkowska
lackowa
Lebioda Running Team
LEGIA RUN CLUB
Lejdis
Lekkoatleci z Otwocka
Lemiesz Team
LEONARD TEAM
LETE Biega
LIDER GRODZISK MAZOWIECKI
Lingaro Running Team
Lipiec Running Team
LiTT
LKS KORAB OLECKO
LkS Maków Mazowiecki
LKS Vectra Włocławek
LOVE LIFE
Lubartowski BEERgacz
Lubelska Grupa Triathlonu
LUBELSKI BIEGACZ TEAM
lubelskibiegacz.pl TEAM
Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
Lubię Pizzę
Ludzie Lasu
Lupus Team
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
L’Oréal Running Team – Run 4 Fun
L’Oreal Running Team – Run4Fun
M. I. L. A. - Masters Iwiczna Life Athletics
Maciopki
MAKART
makosy_dalej_od _szosy
Malesiaki
Manufaktura Mieszkań
maratonczyk.pl
Maratonka Grajewo
MARIO TEAM
Marki Promienna
MARKOWI BIEGACZE
Marley’s Team
MATNER RUNNING TEAM
MATTEAM
Mazars Polska
Mazars Polska Sp. z o.o.
Mazovia ProActiv
Mazovia ProActiv Ciechanów
Mazur Team
MBC Team
McBiegacze
MD Run Training
MDS Wołomin
Medicover Runners
MEGA PAKA
MELO BŁONIE
Mendieta
MetLife RUN
Mia san Mia
Microsoft Poland Running Team
Milanowscy Miłośnicy Lekkoatletyki
MKB Dreptak
MKB Team Małkinia
MKS ,,DWÓJKA WARSZAWA
MKS Pogoń Siedlce
MKS Żak Biała Podlaska
MORSY CIECHANÓW
Motobabiniec
Motofun Gielniów
Motywatornia Team
MTZ BHP
Mucha Sportowa
Muzeum Polskiej Wódki
MY Mieszkańcy Legionowo
Myślę, że dam radę
MZA -WARSZAWA
Nadleśnictwo Wyszków
NajMiToByło
NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA
Naprzód Młociny
Narodowy Bank Polski
Nasielsk Baszta Team
Nasza Paka Biega
NaTemat
Nationale-Nederlanden Running Team
nie zrzeszony
niechżyjąpieski
NIEPOCZYTALNI
Niezrzeszony
NoLimits
obozybiegowe.pl
Off-Road Runners Benefit Systems
Ogień na Bemowie
OK! Sport Warszawa
Olecko Biega
OLEJRUNNINGTEAM
OLX
Opel Running Team
Open Bike Team
Opiołki
Orange Polska
Oświata
OZ Gst
Pair Team
Palm Team
Parkrun Chrzanów
Partia Wolnych Biegaczy
Pasjonaci Słupca
Passion First
Pawko Runner Team
Pałuki Running Team
Pędzące Chomiki
Pędzące LeniwcE
Pędziwiatris
Pentacomp
PGB Sportowa Paczka
PGE Energetic Running
PGE Narodowy
PGR Bemowo
PGRBemowo
Piękni i Bestie
PinoysInPoland
pioRUN
PKO Bank Polski
PKP Intercity Running Team
Polski Klub MTB
POMPA ENDORFIN
Porta Active Team
Power Training
Półmaraton Wiązowski
Pro Family Sport Team
PROMOTION GÓRA ŻAR
Przedsiębiorstwo drzewne Zadrozni sp j
Przetartyszlak.pl
Psycholog
Pszczółkowski Team
pump!T
PZU Sport Team
Rącze Raciczki
Radny Miasta Częstochowy
Radość
Radzymin RunTeam
RBS Running Team
Real Madrid CF
Rembertów Team
rkathletics
Róbmy Swoje
Ronson Running Team
Rozbiegany Piastów
Rozbiegany Sulejówek
RTVEUROAGD/ŻÓRAWSKI TEAM
Run % Fun
Run 4 Fun - LOreal Running Team
RUN A LOT
Run Crew Ostrołęka
RUN KAYAX RUN
Rupinscy Team
ruszamydupyzkanapy
Są Wolniejsi
SafeGuard
Sages
SAINT - GOBAIN SQUAD
Samce uciekły!
SAR BSR Kołobrzeg Maraton Team
SBRT Warszawa
SCSAW
SFT
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
Sii Running Team
Skazani na sukces
Sklep Biegacza
Skowrony Team
Skrzydlaci.pl
Skład węgla i papy Pruszków
Ślęzak Team
SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKA
Slow Jogging Polska
Slow Jogging Siedlce
smartt
Smashing Pąpkins
SMS Marcina Gortata
Sollers Consulting
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.k.
Spoko Wodza
Sportowy Team Żabki
Sprintex Team
SRS Kondycja
SSW Sport Team
Stare Babice Biegają
STOKOWCZYKI TEAM
Stolar
Stopka Pilawa
Stowarzyszenie Dać siebie innym
STREET RUN RADOM
Strzelecki Running Team
Sunday Sweaty Sunday
Świat Biegacza Fehlau Run Team
SZTUKA LATANIA
T-Mobile
Tacton OK
Tańczące Muchomorki
Tarchośfiry
Tarczynski klub biegowy
Targovec
team biegaj pod okiem trenera
Team Draczyński
Team Kopeć
TEAM NUTRILITE
TEAM PARSZCZYŃSKICH
team różowy miś
Team ZabieganeDni
Team Zalesice
TeamWIM
The Luzers
THE PAŃCZYKS
Thunderclouds
TIA
TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
tkkf kubuś sierpc
TKKF,, Kubuś
TM Photographer Tomasz Malkut
TO NATURALNE
Tomasovia
Tomasz Besowski
TOMBEE TEAM
Torpedo Janików
Total fitness
Totalbud
Tragedia
Trailowe Biegi Duchowe TBD
Traktor Team Gmina Kwidzyn
TrenerBiegania.pl
TreningBiegacza.pl
Treningibiegowe.pl
Triathlon Lublin Team
TrotecLaserTeam
TRUCHT TARCHOMIN TEAM
TRUCHT.COM
TRUCK SHOW TEAM
TT Traczyk Team
Tumieszkamy
TUPTUś Otwock
TURBO ŻÓŁWIE
TurboDziki
Tutpuś Otwock
TVN24
Uczniowski Klub Sportowy RUSIEC
UKS 4 Ursus
UKS MAŁY WOJOWNIK
UKS TOM BEE TEAM
UKS321
Unilogo Running Team
Uniqa Running Team
Vege Runners
VFk RUN TEAM
VICTUS RĘBKÓW
W Pogoni Za Duchem
W tempie InterRisk
Walhalla Fight Club
Warbud Running Team
Warsaw Run Club
WARSAW SENIOR RUNNERS TEAM
WarsawRunClub
Warszawa-Wola
WARSZAWIAKY
Warszawska Akademia KARATE TRADYCYJNE
We Run Clan
Wedding Plan Biega
wiatrowski.pl
Widłorogi
Wieliszew Heron Team
Wiewiórki
Wilanów-Zawady
wkurw_team
WKZ Kozienice BBL
WKZ KOZIENICE- BBL
WOJART TEAM
WOŹNIAK RUNNING TEAM
WPRunning
www.treningibiegowe.pl / Adidas Runners
Wybiegaj Siebie
Wyrobisko Triatlonu
Xerox Polska Running Team
XIX LO im.Powstańców Warszawy
Yawara JUDO
Yulo Run Team Siedlce
Zabiegani Olsztyn
Zabiegany Wołomin
ZARKOZ
Zboin FC
Zdrofit Wola Park
Żoli Runners
Żórawski Team
Zosia Samosia
ŻÓŁW ULTRAS TEAM
Złodzieje Zapalniczek
Łapka i Spółka
Łódź Kocha Sport
Firma:
+pharma Polska sp zoo
1933
1961
1964
1972
1976
1978
1994
1996
1997
23 Baza Lotnictwa Taktycznego
333 TEAM
4. SLSz Dęblin
4F
4Faces
4mobility
ACCELERATE / Accenture
ACCENTURE
AKTYWNA WARSZAWA
Aleja wyścigowa 14a/126
Alior Bank S.A.
Allport Cargo Services Poland Sp. z o.o.
Altkom
Amigos Warszawa
AmRest
ANG Spółdzielnia
Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne
Aon
ARCHITEKT Marcin Kuryłowicz
as
AsicsFrontrunnerPOLAND/ WolsztyńskaAkademiaBiegowa
Asseco
Asseco Active Team
Asseco Poland
ATM S.A.
Audiomed Aparaty Słuchowe Anna Stolarczuk
AWF Gorzów
AXA Ubezpieczenia
axia optima
Bank BNP Paribas
Bank Gospodarstwa Krajowego
Bayer Sp. z o.o.
BEC Poland
Benefit Systems S.A.
Bezfirmy
BGK
BGZ BNP Paribas
BH Poland
Bieganie Pod Sokolim Okiem
Biegnij z ProService
BIGTIRES.PL
Billennium
Birell Isotonic Team
BNP Paribas Bank Polska S.A.
BODY
BRIDGE
Britenet Sp. z o.o.
British American Tobacco
CALAMUS BEATA SADOWNIK
Cargill Poland sp. z o.o.
Całusińscy Team
CBRE
CBRE Coorporate Outsourcing
CBRE Corporate Outsourcing
Centrum Medyczne Enel-Med S.A.
CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
Cias Dobromir
Citroen
Citroën Polska
Coface
College of Europe
Comarch
Cushman & Wakefield Polska
Cut The Mustard
CZARNECKI RUN TEAM
datumo
Decathlon
Dell EMC
Dell Technologies
Deloitte Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Deutsche Bank Marathon Team
DG GROUP
DG RSZ
Dietetycznie Poprawni
DNB
Dragon Invest Fund Ltd
Dream Run
druk24h.pl
e-Xim IT
Edata Polska sp. z o.o.
Edipresse Polska
EDUEKO.EU
EGIS
EGIS POLSKA
EGIS POLSKA Sp. Z o.o.
EKO-LED
Emeryt
Eneria
Eneria Sp. z o.o.
Enter Air sp. z o.o.
ESKA Rock
Esselte Polska Sp. z o.o.
Euro - net Sp z o. o.
Euro Net Sp.z o.o.
EURO-net Sp. z o.o.
Eurocash
Eurozet
Ewa Zakrzewska
Exatel S.A.
Exorigo
Exorigo-Upos S.A.
Exorigo-Upos Sp. z o.o.
EY
FAMSUPPORT
FITKOOP Kamila Okoń
Fizjo Plus
Folplex
Frau
Free Fox
Fundacja Orange
Fundacja Zdrowie poprzez Sport
Gaia perros
Generali
GETBACK
Glaser Group Sp. z o.o.
GLAXO SMITH KLINE Sp. z o. o.
Global Airline Services
Gołdap
Grupa Wirtualna Polska
Habza Finanse
HappyMaker
Hilti Polska
Hydrosolar Warszawa
I ALO Gdynia
Idea Bank
Idea Bank S.A
Idea Bank S.A.
Inchcape Motor Polska
INFOR PL S.A.
Inobe
INTER-PROJEKT Daniel Klonowski
InterRisk
INTERRISK SA TU VIENNA INSURANCE GROUP
InterRisk TU S.A. VIG
Interrisk TU SA
ITI Neovision S.A.
izipar
jednostka wojskowa 5444
Jeppesen
JUJU
JW 4808
Jysk sp. z o.o.
K.Kita
Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Sękowska
kancelaria Radcy Prawnego
Karolina Kochaniec-Matuszak technik elektroradiolog
Klub Sportowy Team Baryła Gorzów
KMrubaszkiewicz Spółka z o.o.
KOLMERS LEGAL
KP PSP w Siepcu
KPMG
KPMG Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Krzysztof Gołębiowski
Krzysztof Rusak MATH Tutoring
Krzysztof Wojciechowski
Lachert, Ewa Lachert Stryjkowska
Lasy Państwowe
Lekkoatleci z Otwocka
LibraTax Szczepanik&Szachowicz
Lingaro
LOreal
LOreal Polska
LRT
L’Oréal Polska Sp. z o.o.
MAKART
ManFoot
Mars Wrigley
Mazars Polska
Mazars Polska sp zo.o.
Mazars Polska Sp. z o.o.
Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii
MC Projekt
Medicover
Mendrek Oksieniuk Kancelaria Radców Prawnych
Mercer
Metrona Polska Sp. z o.o.
MF Consulting Marcin Firląg
Microsoft Polska
Ministerstwo Finansów
Ministerstwo Środowiska
MMK
Moderna
Motofun Gielniów
Multima Ubezpieczenia
Muzeum Polskiej Wódki
Mylan
Nationale-Nederlanden
NatWest
NC PLUS
NC Plus - ITI Neovision S.A.
NC+
Netcompany
NORDEA
ODOekspert
OKTA Sp.z o.o.
Olowski Mieczyslaw
OLX
OLX Group
Oracle Polska
Orange Polska
Orange Polska S.A.
Ostoja Karlików
OTCF S.A.
OZ GSt
P4 Sp. z o.o.
Pan
PB Technik
Peek & Cloppenburg
Peek & Cloppenburg Sp. z.o. o
Peek&cloppenburg
Pentacomp
PGE
PGE Dystrybucja S.A. oddział Warszawa
PGE Energia Ciepła S.A.
PGE Polska Grupa Energetyczna SA
PGE S.A.
PiekarniaBREL.PL
PKN Orlen
PKO Bank Polski
PKP Intercity S.A.
PKP S.A.
PL.2012+ Sp. z o.o.
PlanCrew
Poczta Polska S.A.
Polish Linguists
Polsat Biega
PORTA KMI POLAND
Półmaraton Wiązowski
prato
Prochem S.A.
Procter and Gamble
Proexe
ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.
ProService Finteco Sp. z o.o.
ProService Finteco sp. z o.o.
prywatna
Przedsiębiorstwo drzewne Zadrozni sp j
Psa Finance Polska Sp.z o.o.
PwC
PwC Polska
PZU
PZU SA
Rada Dzielnicy Praga Południe
Radio ZET
Rago
RBS
Rekopol
RENEW
Ronson Development
Roster Athletics
RTV EURO AGD
SafeGuard Arkadiusz Zieliński
Sages
Salon Fryzjerski YEGO
Salon Kamila medycyna estetyczna ŁOMIANKI
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny
Siemens Finance Sp. z o.o.
SII
Sii Sp. z o.o.
Smartt
Societe Generale
Sollers Consulting
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.k.
Sport.pl
Spółdzielnia Socjalna Pasja
SSW Pragmatic Solutions
STEPSTONE SERVICES SP Z O O
Sun Chemical Sp. z o.o.
Symfonia
Szkoła Językowa Blue Pencil Marcin Wolańczuk
T-Mobile Polska S.A.
Tchibo
TEATR RAMPA NA TARGÓWKU
TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA
TJ PŁYWANIE
TM Photographer Tomasz Malkut
Tramwaje Warszawskie
TrenerBiegania.pl
TrotecLaserTeam
TT
Tumieszkamy
TurboDziki
TVN24
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
UMiG w Chorzelach
UMK Toruń
UNIQUE
Urząd Dzielnicy Mokotow m.st. Warszawy
Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. warszawy
Urząd m.st. Warszawy
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Ux Story
Warbud
wiatrowski.pl
Willis Towers Watson Sp. z o.o.
Wioletta Dolińska FLUENTU
Worldine
WST Sprintex
www.a-hobby.pl
Xerox Polska
YesIndeed Sp. z o.o.
Z.E. WOLT
Zabka Polska sp z o.o.
ZL Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.,Sp.k.
←
35 / 35
Uczestnik
Miejsce
wg.Płci
Czas
Rocznik
Harasim Weronika
1787
1164
328
00:28:01
2004
Dyplom
Janas Zuzanna
835
-
-
-
2004
Jaszczura Jakub
1533
682
557
00:25:38
2004
Dyplom
Jędrzejewski Michał
2147
397
346
00:23:27
2004
Dyplom
Karpeta Maksymilian
3392
438
377
00:23:48
2004
Dyplom
Anonim
785
1872
724
00:31:11
2004
Kowalska Dominika
369
-
-
-
2004
Kozłowska Maja
306
1336
405
00:28:49
2004
Dyplom
Kuraszkiewicz Aleksandra
2105
1780
673
00:30:45
2004
Dyplom
Lipiński Marcin
2139
503
427
00:24:20
2004
Dyplom
Malkut Dominika
899
1125
309
00:27:51
2004
Dyplom
Anonim
875
1675
608
00:30:12
2004
Mitura Aleksandra
548
2405
1090
00:34:38
2004
Dyplom
Nogas Olivier
690
2441
1322
00:34:53
2004
Dyplom
Nowina-Konopka Stanisław
2666
774
619
00:26:07
2004
Dyplom
Piedziuk Maria
953
·
Spoko Wodza
2332
1044
00:34:04
2004
Dyplom
Pietrusiak Franciszek
1062
389
341
00:23:23
2004
Dyplom
Przyżycki Kacper
2737
354
310
00:23:03
2004
Dyplom
Sołdecki Gustaw
2739
1579
1028
00:29:50
2004
Dyplom
Szcześniak Małgorzata
1923
·
NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA
1968
780
00:31:47
2004
Dyplom
Więckowska Paulina
1575
595
101
00:25:04
2004
Dyplom
Zembrzuska Paulina
2646
936
218
00:26:52
2004
Dyplom
Ziółkowski Bartosz
989
-
-
-
2004
Berezowski Igor
2335
1819
1125
00:30:59
2005
Dyplom
Besowska Weronika
795
2788
1387
00:39:53
2005
Dyplom
Bigus Jan
2375
2040
1208
00:32:08
2005
Dyplom
Ciszek Jakub
2603
·
STREET RUN RADOM
179
161
00:20:42
2005
Dyplom
Filipiak Tymon
3416
-
-
-
2005
Gilgenast Sandra
818
1796
684
00:30:51
2005
Dyplom
Grzyb Alicja
1095
-
-
-
2005
Iciek Malwina
2770
·
Aktywni Kamieńsk
785
159
00:26:11
2005
Dyplom
Jednorowska Nadia
2357
1449
470
00:29:19
2005
Dyplom
KACPURA Mateusz
703
·
4. SLSz Dęblin
/
4. SLSz Dęblin
-
-
-
2005
Karczmarz Maja
1457
708
135
00:25:44
2005
Dyplom
Kowalczyk Aleksander
995
2652
1371
00:37:08
2005
Dyplom
Kuliberda Anna
1342
1508
508
00:29:33
2005
Dyplom
Kwiatkowska Amelka
674
1708
631
00:30:21
2005
Dyplom
Anonim
3108
2345
1296
00:34:11
2005
Maroszyński Jan
80
1421
967
00:29:13
2005
Dyplom
Mielczarek Mateusz
2961
2286
1278
00:33:43
2005
Dyplom
Radziszewski Hubert
1048
2642
1368
00:37:05
2005
Dyplom
Rejment Natalia
2916
2655
1283
00:37:09
2005
Dyplom
Skorupska Maja
347
1416
452
00:29:12
2005
Dyplom
Wiśniewski Dawid
2598
888
692
00:26:38
2005
Dyplom
Zentara Mateusz
2946
656
537
00:25:30
2005
Dyplom
Zgoda Aleksandra
771
·
333 TEAM
/
333 TEAM
2747
1357
00:39:06
2005
Dyplom
Foryś Fryderyk
975
·
SMS Marcina Gortata
388
340
00:23:22
2006
Dyplom
Gołębiewska Aleksandra
829
·
Eneria
/
Eneria
902
206
00:26:43
2006
Dyplom
OSEŁKA ZUZANNA
2930
2651
1281
00:37:08
2006
Dyplom
walczak ksawery
1779
-
-
-
2006
Witecka Karolina
780
·
Cut The Mustard
-
-
-
2006
1
2
3
..
33
34
35
0.97 s