2020-09-05

Informacje Rejestracja

1 / 2
Uczestnik Rocznik
Adamczyk Elżbieta
117
1960
Aleksandrowicz Michał
104
1986
Anonim
175
1989
Benicki Tomasz
185
1987
Bogucka-Zoń Izabela
120
1979
Bonowska Monika
154
1970
Brykowska Paulina
174 · Ada Team
1983
BRYKOWSKA TERESA
178 · Ada Team
1964
Brykowski Andrzej
179 · Ada Team
1961
Bubula Aleksandra
200
1993
Chabiera Andrzej
148
1996
CHMIELEWSKA WERONIKA
108 · WIOR TEAM
1978
Chmielewski Kamil
171 · 1989 / 1989
1989
Chmielewski Michal
107 · smartt / Smartt
1979
Chojnowska Grażyna
199
1957
Ciemuchowska Małgorzata
134
1981
Czerwiński Janusz
168 · Orange Polska
1960
Dzieniszewski Kamil
158 · MBC Team
1993
Dziewicka Ewa
127 · Tramwaje Warszawskie
1969
Falatyk Anna
124
1992
Fengqin Chen
106
1983
Feruś Marek
161
1967
Gorczyca Krzysztof
102 · PGRBemowo
1980
Gryżewska Monika
146
1977
Harasimiuk Norbert
140
1991
Idziak Żaneta
115
1992
Izdebski Aleksander
136
1999
Jabłońska Monika
114 · GREEN GOBLINS GOCŁAW / TJ PŁYWANIE
1985
Jabłoński Tomasz
122 · GREEN GOBLINS GOCŁAW / TJ PŁYWANIE
1982
Jaszczerska Ewelina
196
1994
Kaleta Piotr
201
1986
Karłowicz Anna
155 · Partia Wolnych Biegaczy
1953
Karpińska Magdalena
189 · FAMSUPPORT
1980
KLEWEK Szymon
176
1987
Kołodzińska Magda
183
1984
Anonim
149
1964
Koniecki Tomasz
112
1970
Koszczak Krzysztof
150
1985
Kośnik Andrzej
159 · MKB Dreptak
1961
Kowalczyk Aleks
167
2005
Kowalczyk Ryszard
166
1957
Kowalska Anna
173
1984
Krajewska Agnieszka
143
1984
Krajewski Sławomir
144
1978
Krakowczyk Robert
123 · GrawerBus
1988
Anonim
151
1985
Kulik Jarek
164 · Bestie ocr Legionowo
1975
Leśniewska Jolanta
145
1973
Liberadzka Magdalena
128 · Super Women
1976
Lusawa Tomasz
101 · LETE Biega
1974
ŁOŃ Agnieszka
184
1981
Łuczaj Jakub
110
1988
Machnikowski Aleksy
172
2006
Makówka Tomasz
113 · MAKART / MAKART
1980
Matuszczyk Krzysztof
169
1975
MIĄSKO RENATA
125 · 12TRI.PL
1966
Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna
197 · wkurw_team
1976
Niewęgłowski Piotr
137
1989
Nogawka Karol
186
1988
Ochnik Katarzyna
133 · Tiramisu! / Pani
1985
Oleszczak Aleksander
130 · Dzidzionogi
1992
Oremus Zuzanna
163
2000
Pakosz Piotr
198 · BIEGAM bo Lubię Ząbki Team
1973
Pawłowska-Cyprysiak Karolina
190
1984
Anonim
129
1977
Piwnicki Mateusz
116 · KS Start Pułaski Warka
1992
Popiolek Joanna
105
1974
Rodek Milena
119
2000
Romański Mateusz
138
1991
Rosłaniec Anna
193 · Półmaraton Wiązowski
1984
Różanski Robert
142
1969
Różańska Elżbieta
192 · Półmaraton Wiązowski / Półmaraton Wiązowski
1978
Różańska Magdalena
141
1976
Ryciak Urszula
156
1985
Sadowska Dorota
181
1976
Sałkiewicz Paulina
182
1986
Sarnowska Eliza
195
1991
Anonim
191 · Łódź Kocha Sport
1986
Sienkiewicz Robert
121 · Naprzód Młociny
1964
Sierzputowska Iwona
131 · Anin Daje Radę
1971
Siwek Paulina
194
2000
Skrzeczowski Bartosz
162 · Jaguar Gdańsk
1986
Skwierczyńska Aneta
135
2000
Słowik Jerzy
139
1960
Słowikowski Maciej
126
1983
Stankowska Małgorzata
170
1991
Sychulec Marcin
152
1981
Szulc Damian
187
2004
Szymczak Mirosław
157
1952
Śmietańska Beata
103
1986
Śniegocka-Walkiewicz Eliza
111 · ADIDAS RUNNERS WARSAW
1978
Thomasson Steve
188 · Horwich RMI Harriers
1980
Trzcińska Agnieszka
109
1992
WĘCLEWSKI JACEK
160
1964
Widłak Agata
132
1991
Winiarek Ilona
180
1978
Wojciechowska-Boruta Monika
153
1991
Wojdyło Anna
165 · Petarda Lubiszewo
1976
Zaremba Olga
147
1996
Zielińska Dorota
202
1996