Szot Marcin
199
|
818
|
591
|
00:28:09 |
1988
|
Dyplom
|
Szpigiel Gosi
979
|
723
|
184
|
00:27:34 |
1974
|
Dyplom
|
Szprot Adam
691
|
438
|
366
|
00:25:22 |
1983
|
Dyplom
|
Szraucner Anna
453
|
765
|
199
|
00:27:49 |
1991
|
Dyplom
|
Szturemska Agata
1041
|
1760
|
870
|
00:36:39 |
1985
|
Dyplom
|
Szturemska Magda
1032
|
1868
|
943
|
00:40:02 |
1988
|
Dyplom
|
Szulborski Dariusz
1467
· TKKF Płock
|
155
|
141
|
00:22:10 |
1968
|
Dyplom
|
Szulińska Magdalena
2139
|
1318
|
538
|
00:31:29 |
2000
|
Dyplom
|
Szumny Mateusz
216
|
89
|
82
|
00:20:23 |
1985
|
Dyplom
|
Szustak Justyna
810
· Lingaro Running Team
/ Lingaro
|
1075
|
377
|
00:29:46 |
1982
|
Dyplom
|
Szwaczka Sebastian
367
· BWRUNNERS
|
-
|
-
|
- |
1982
|
|
Szwarczewska Anna
1650
|
1236
|
480
|
00:30:50 |
1993
|
Dyplom
|
Szwarczewska Zofia Katarzyna
1845
|
1230
|
475
|
00:30:49 |
2002
|
Dyplom
|
SZYCHT OLGA
1727
· Crossfit Elektromoc
|
691
|
166
|
00:27:22 |
1987
|
Dyplom
|
Szymaniak Marek
292
· Polska Press Grupa
|
1011
|
660
|
00:29:21 |
1988
|
Dyplom
|
Szymanski Dorota
175
|
1167
|
430
|
00:30:26 |
1972
|
Dyplom
|
Szymanski Lukasz
809
· MARKOWI BIEGACZE
/ Digiprint
|
1647
|
863
|
00:34:57 |
1981
|
Dyplom
|
Szymanski Susan
174
|
1007
|
349
|
00:29:19 |
1996
|
Dyplom
|
Szymański Krzysztof
311
|
634
|
494
|
00:26:54 |
1984
|
Dyplom
|
Szymański Paweł
1896
|
350
|
298
|
00:24:41 |
1981
|
Dyplom
|
Szymański Rafał
325
|
169
|
153
|
00:22:23 |
1981
|
Dyplom
|
szymczak agnieszka
658
· team biegaj pod okiem trenera
|
460
|
82
|
00:25:28 |
1985
|
Dyplom
|
SZYMONIAK MARIUSZ
1094
|
69
|
63
|
00:19:48 |
1977
|
Dyplom
|
Szynalska Grażyna
1718
|
-
|
-
|
- |
1971
|
|
SZYNDLER Rafał
1548
· Skład węgla i papy Pruszków
|
-
|
-
|
- |
1975
|
|
Szyszko Ewa
1492
· MARKOWI BIEGACZE
|
322
|
46
|
00:24:24 |
1980
|
Dyplom
|
Szyszkowska Anna
431
· Dago Centrum Team
/ Dago Centrum
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Ścieszko Paweł
332
|
-
|
-
|
- |
1982
|
|
Śledzińska Dorota
239
|
1494
|
665
|
00:33:01 |
1987
|
Dyplom
|
Ślesicki Mateusz
1879
|
-
|
-
|
- |
1997
|
|
Ślęzak Tomasz
2189
· Wojskowa Akademia Techniczna
|
140
|
127
|
00:21:53 |
1981
|
Dyplom
|
Śliwczak Anna
1235
|
1783
|
886
|
00:37:10 |
1980
|
Dyplom
|
Śliwiak Jakub
1290
|
112
|
101
|
00:21:02 |
1993
|
Dyplom
|
Śliwińska-Kopcewicz Sylwia
1939
· S.M.A.J.L.
|
1576
|
731
|
00:34:01 |
1974
|
Dyplom
|
Śliwowski Adam
1097
|
-
|
-
|
- |
1990
|
|
Ślusarski Kamil
1210
· 2. ORel
|
24
|
22
|
00:17:46 |
1988
|
Dyplom
|
Ślusarski Konrad
298
|
499
|
402
|
00:25:50 |
1984
|
Dyplom
|
Śmierzyński Tomasz
1977
|
1218
|
750
|
00:30:45 |
1990
|
Dyplom
|
Śmigalska Katarzyna
2247
|
1736
|
852
|
00:36:09 |
1977
|
Dyplom
|
ŚNIEŻKO MAGDALENA
547
· PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
|
466
|
86
|
00:25:31 |
1979
|
Dyplom
|
Śrubarska Agata
1884
· Allianz Running Team
|
1470
|
650
|
00:32:51 |
1965
|
Dyplom
|
Świć Andrzej
795
|
404
|
340
|
00:25:05 |
1979
|
Dyplom
|
Świder Dawid
1242
|
20
|
18
|
00:17:30 |
1988
|
Dyplom
|
Świderska Magdalena
647
|
-
|
-
|
- |
1993
|
|
Świderski Marcin
211
|
413
|
346
|
00:25:08 |
1978
|
Dyplom
|
Świerczyński Andrzej
1910
· RTV EURO AGD
/ EURO-net Sp. z o.o.
|
1644
|
861
|
00:34:53 |
1958
|
Dyplom
|
Świerczyński Mariusz
1552
|
762
|
564
|
00:27:49 |
1993
|
Dyplom
|
Świerszcz Aneta
2051
|
-
|
-
|
- |
1985
|
|
Świetlikowska Agnieszka
893
|
1280
|
516
|
00:31:12 |
1986
|
Dyplom
|
Święcki Igor
1573
|
305
|
263
|
00:24:13 |
1974
|
Dyplom
|
Świrska Sandra
512
|
1503
|
671
|
00:33:04 |
2003
|
Dyplom
|
ŚWIRSKI Dariusz
1489
|
287
|
249
|
00:24:02 |
1967
|
Dyplom
|
Tabaka Witold
81
· TVN24 BIS
/ TVN24
|
292
|
253
|
00:24:05 |
1982
|
Dyplom
|
TABER Konrad
1706
· STO-nogi Milanówek
|
35
|
33
|
00:18:16 |
1996
|
Dyplom
|
Taboł Krzysztof
1341
|
650
|
501
|
00:27:01 |
1988
|
Dyplom
|
Tabor Danuta
1162
|
1300
|
528
|
00:31:22 |
1958
|
Dyplom
|
Taraszkiewicz Małgorzata
1080
· FC Stara Miłosna
|
1791
|
891
|
00:37:19 |
1973
|
Dyplom
|
Tarczyński Marcin
347
· TARCZA BIEGA
|
1528
|
836
|
00:33:19 |
1971
|
Dyplom
|
Targowska Malgosia
1763
|
1811
|
904
|
00:37:37 |
1979
|
Dyplom
|
Tarnowski Mikołaj
1513
|
506
|
407
|
00:25:55 |
1986
|
Dyplom
|
Tekien Joanna
2291
|
51
|
5
|
00:19:03 |
1987
|
Dyplom
|
Tereszczynski Mateusz
2121
|
1782
|
897
|
00:37:08 |
1988
|
Dyplom
|
Tereszczyńska Olga
2123
|
1779
|
885
|
00:37:07 |
1989
|
Dyplom
|
Thapa Yogesh
868
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Tkaczuk Krystian
1855
· run-log.com
|
241
|
211
|
00:23:32 |
1959
|
Dyplom
|
TŁOMAK ARKADIUSZ
1397
· OMB
/ MARS POLSKA
|
-
|
-
|
- |
1976
|
|
Tomaszewska Adrianna
1834
|
832
|
233
|
00:28:15 |
1993
|
Dyplom
|
Tomaszewska Anna
254
· PZU Sport Team
/ PZU
|
798
|
215
|
00:28:00 |
1990
|
Dyplom
|
Tomaszewski Tomasz
2102
|
-
|
-
|
- |
1967
|
|
Tomczyk Cezary
413
|
584
|
459
|
00:26:38 |
1984
|
Dyplom
|
Tomczyk Ewa
412
|
582
|
125
|
00:26:38 |
1984
|
Dyplom
|
Tomczyk Karolina
2219
|
1443
|
630
|
00:32:29 |
2002
|
Dyplom
|
Tomczyńska-Zdulska Katarzyna
314
|
1273
|
511
|
00:31:10 |
1974
|
Dyplom
|
TOROSZEWSKA ANETA
165
· GETIN NOBLE BANK SA
|
861
|
252
|
00:28:25 |
1991
|
Dyplom
|
Torun Bartosz
312
|
-
|
-
|
- |
1992
|
|
TORZEWSKA Julita
941
|
1249
|
493
|
00:30:55 |
1998
|
Dyplom
|
Torzewski ALBERT
940
|
220
|
193
|
00:23:17 |
2002
|
Dyplom
|
Towarnicka Małgorzata
1637
|
1077
|
379
|
00:29:47 |
1973
|
Dyplom
|
Traczyk Karol
1688
· TEAM TRACZYK
|
372
|
314
|
00:24:48 |
2000
|
Dyplom
|
Traczyk Tomasz
1687
· TEAM TRACZYK
|
677
|
518
|
00:27:17 |
1971
|
Dyplom
|
Traczykowska Kamila
2105
|
1323
|
543
|
00:31:31 |
1987
|
Dyplom
|
Traczykowski Karol
2104
· GoldenLine
|
1315
|
778
|
00:31:28 |
1987
|
Dyplom
|
Trepczyński Paweł
1244
· By Active by Birell
/ Birell Isotonic Team
|
-
|
-
|
- |
1974
|
|
Tronowska Beata
848
· JACK TEAM
|
1211
|
466
|
00:30:43 |
1972
|
Dyplom
|
Trupinda Mariusz
1736
· EMTERSOFT
/ EMTERSOFT
|
1795
|
901
|
00:37:22 |
1986
|
Dyplom
|
Truszkowska Ewa
411
|
1185
|
445
|
00:30:31 |
1979
|
Dyplom
|
Truszkowski Robert
2120
|
-
|
-
|
- |
1978
|
|
Trzcińska Iwona
589
|
616
|
136
|
00:26:48 |
1969
|
Dyplom
|
Trzeciak Katarzyna
1572
|
1688
|
815
|
00:35:23 |
1977
|
Dyplom
|
Trzpiel Wojciech
1983
|
645
|
499
|
00:26:59 |
1980
|
Dyplom
|
Tshisense Marta
1127
|
1326
|
546
|
00:31:33 |
1969
|
Dyplom
|
Tsybukh Olena
188
· Ambasada Ukrainy w RP
|
-
|
-
|
- |
1976
|
|
Tucharz Anna
2299
· SBRTWarszawa
|
1423
|
615
|
00:32:21 |
1977
|
Dyplom
|
Tucharz Sebastian
2300
|
1017
|
664
|
00:29:23 |
1973
|
Dyplom
|
Tukaj Jan
329
· Rozbiegówka Drinking Team
|
913
|
627
|
00:28:45 |
1985
|
Dyplom
|
Tulik Magdalena
1247
· KB Ożarów Mazowiecki Biega
|
1183
|
444
|
00:30:31 |
1975
|
Dyplom
|
Tupalska Paulina
1145
|
1195
|
454
|
00:30:35 |
1992
|
Dyplom
|
Turalski Piotr
2225
· Randall Property
|
710
|
532
|
00:27:30 |
1972
|
Dyplom
|
Turkosz Anna
869
|
1244
|
488
|
00:30:54 |
1992
|
Dyplom
|
Turowska Anna
749
|
1546
|
705
|
00:33:30 |
1989
|
Dyplom
|