• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • Pamiątkowy grawer na medalu

  Pamiątkowy grawer na medalu

  Nieważne, czy w 4F Półmaratonie Praskim lub w 4F Piątce Praskiej wystartujesz dla siebie, dla rekordów, czy po prostu dla czystej radości z biegania. Po pokonaniu całej trasy odkryjesz w sobie mistrza, a mistrzom należą się medale. Dlatego na mecie czekać będzie na Ciebie okolicznościowy medal wykonany przez Mennicę Królewską. O oryginalnym, sześciokątnym kształcie, z ażurowym środkiem i emaliowanymi wstawkami. I z umieszczonym na rewersie miejscem na wpisanie Twojego wyniku.

  Dlatego w naszym miasteczku biegowym na błoniach PGE Narodowego zostanie utworzona strefa grawerowania – GrawerZone. Pierwszy raz na polskim biegu do dyspozycji uczestników będzie aż sześć maszyn, które mogą pracować w jednym czasie. Wszystko po to, by po przekroczeniu linii mety dać Wam możliwość wygrawerowania na medalu osiągniętego czasu, tak by stał się on wyjątkową pamiątką, a równocześnie mobilizacją do stawiania sobie kolejnych biegowych celów!

  Koszt grawera to 10 zł, a zapłacić możecie gotówką, kartą, telefonem, a nawet poprzez BLIK!

  Strefą grawerowania (lub GrawerZone) zajmie się firma Grawer Bus – jedyna w Polsce firma specjalizująca się w personalizacji medali (grawerowania).