Otwarte treningi 4F

10 czerwca ruszają otwarte treningi przygotowujące do startu w Wieczornym 5. Półmaratonie Praskim oraz 4F Piątce Praskiej. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10:30 na stadion warszawskiej Agrykoli (wejście od strony parku). Zajęcia są bezpłatne i uczestniczyć może w nich każdy, bez względu na poziom wytrenowania – treningi są na tyle wszechstronne, aby mógł wziąć w nich udział zarówno początkujący amator, jak i wytrawny biegacz walczący o życiówki.

Pierwszy z treningów poprowadzi gościnnie wrocławski szkoleniowiec Piotr Ślęzak – absolwent wrocławskiej AWF, o półmaratońskiej życiówce 1:11.54 oraz wyniku 2:34.05 z maratonu w Berlinie. W ramach prowadzonej przez niego grupy ŚlęzakTeam amatorzy schodzili w maratonie z czasu 3:26:19 na 2:42:13. Piotr, jako bloger, prowadzi stronę Stestuje.pl, a jest także specjalistą w dobieraniu butów biegowych, także na zajęciach 10 czerwca podpowie, jak prawidłowo dobierać obuwie, na co zwracać uwagę, w jakich butach startować, a w jakich trenować zależnie od pogody/rodzaju terenu.

Tydzień później (17 czerwca) oraz w niedzielę 24 czerwca trening poprowadzi znany wam z poprzednich lat Rafał Sieradzki, a już od 1 lipca ponownie będzie z nami medalistka mistrzostw Polski w maratonie i złota medalista mistrzostw w długodystansowych biegach górskich Edyta Lewandowska.

Uczestnikom treningów zapewniamy wodę naszego partnera – Cisowiankę.

Na Otwarte Treningi z 4F nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść i pod opieką naszych trenerów poznawać tajniki profesjonalnego przygotowania do zawodów.

Widzimy się niebawem! Pamiętaj, w grupie siła!