• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • KIWI® WSPIERA BIEGACZY

  KIWI® WSPIERA BIEGACZY

  O komfort stóp uczestników 5. Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego i 4F Piątki Praskiej zadba SC Johnson, właściciel marki KIWI®. W pakietach startowych biegacze znajdą wkładki żelowe Kiwi® Active Comfort Gel Support. Na mecie półmaratończycy otrzymają również folię termiczną, która ochroni przed zimnem po zakończonym biegu.

  Wkładki żelowe Kiwi® Active Comfort Gel Support doskonale nadają się dla osób aktywnie uprawiających sport. Skutecznie amortyzują i zmniejszają nacisk oraz zapewniają wygodne wsparcie dla podbicia stopy i pięty. Połączenie podwójnej warstwy żelu i Technologii Air Cushion® zmniejsza nacisk i zapewnia długotrwały komfort każdego dnia – szczególnie podczas sportu. Wkładki żelowe Kiwi® Active Comfort Gel Support są odpowiednie do wszystkich rodzajów obuwia.

  Każdy, kto dba o swoje buty sportowe, powinien zapoznać się również z nową gamą produktów KIWI® Sneaker Range, w skład której wchodzą: KIWI® Sneaker Cleaner – szampon do czyszczenia obuwia sportowego, KIWI® Sneaker Protector – impregnant w aerozolu oraz KIWI® Snekaer Deo – odświeżacz do obuwia. KIWI® Sneaker Range to skuteczna pielęgnacja, która przedłuży życie Twoich ulubionych butów sportowych w trzech prostych krokach: wyczyści, zaimpregnuje i zapewni długotrwałą świeżość.

  SC Johnson, właściciel marki KIWI®, to firma rodzinna skupiona na innowacyjnych produktach wysokiej jakości. Założona w 1886 roku w USA jest jednym z wiodących na świecie producentów środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym, odświeżania powietrza, usuwania szkodników oraz czyszczenia i pielęgnacji obuwia. Oferuje ona na rynku znane marki, takie jak GLADE®, KIWI®, PRONTO®, OFF!®, RAID®, MR MUSCLE® oraz DUCK®.

  Więcej informacji na: www.kiwicare.com/pl-pl 
  oraz na https://www.kiwicare.com/pl-pl/products/kiwi-active-comfort-gel-support