• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • Keep rollin’, czyli zajęcia z BLACKROLL® POLSKA

  Keep rollin’, czyli zajęcia z BLACKROLL® POLSKA

  Dzięki kontynuacji naszej współpracy z BLACKROLL® POLSKA, czyli producentem najwyższej jakości rollerów, zapraszamy na bezpłatne zajęcia, na których poznacie metody i techniki pracy z rolką.

  Z początkiem czerwca każdy uczestnik 5. Półmaratonu Praskiego będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z rolowania w zlokalizowanym na Pradze studiu BLACKROLL® POLSKA. Na miejscu czekać będą trenerzy, którzy wszystkich chętnych przeszkolą z nauki prawidłowego rolowania i stosowania tej metody we własnym treningu, dzięki czemu jeszcze lepiej przygotujecie się do startu.

  Rolowanie już na stałe wpisało się do treningowej rutyny, a pozytywne efekty rozluźniania mięśniowo-powięziowego są powszechnie znane wśród sportowców. Regularne rolowanie wspomaga wzrost gibkości, mobilności i wydajności układu mięśniowego, zapobiega bólom mięśniowym, pomaga uniknąć typowych kontuzji i uszkodzeń mięśni wskutek przetrenowania, wspomaga regenerację mięśni i wzrost krążenia krwi, polepsza postawę ciała, a także wzmacnia mięśnie głębokie, stymuluje krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi polepszając wygląd skóry i zmniejszając cellulit, wpływa na ogólne samopoczucie i poprawę kondycji fizycznej. Jednak, aby przeprowadzić poprawnie rolowanie, należy sięgnąć po odpowiedni sprzęt i zastosować właściwe metody i techniki pracy z rolką. Produkty BLACKROLL® to gama uniwersalnych przyborów, umożliwiających łatwą i szybką regenerację napiętych mięśni i ciała. Oprócz szerokiego wyboru rolek do automasażu BLACKROLL® oferuje również inne, łatwe w użyciu produkty, które mają na celu poprawę ogólnego samopoczucia fizycznego.

  BLACKROLL® założył Jürgen Dürr w 2007 r. w Niemczech. Dwa lata później marka została nagrodzona prestiżową nagrodą „Phyzio Prize”. Produkty BLACKROLL® dostępne są w kilkunastu krajach na świecie, a w Polsce dystrybuowane od 2013 r. Wykorzystywane i rekomendowane przez najlepszych uznanych specjalistów, terapeutów i sportowców na całym świecie. Rolki tej firmy powstają w Niemczech, są hipoalergiczne, wolne od chemikaliów, bezzapachowe i wodoodporne, a także łatwe w czyszczeniu i sterylizacji.