• 7. Nocny Półmaraton Praski
 • 3 września 2022
 • SUV Citroën C5 AIRCROSS autem prowadzącym Nocny 4F Półmaraton Praski

  SUV Citroën C5 AIRCROSS autem prowadzącym Nocny 4F Półmaraton Praski

  Miło nam ogłosić, że Citroën dołączył do grona sponsorów 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego. Świętująca stulecie swojego istnienia francuska marka postanowiła uhonorować tych uczestników biegu, którzy… metę osiągną na setnym miejscu. Miły upominek będzie czekał na kobietę i mężczyznę wbiegających na setnym miejscu, zarówno w biegu głównym, jak i towarzyszącej naszej imprezie 4F Piątce Praskiej.

  Nie będzie teraz zaskoczeniem, że samochodem prowadzącym bieg (tzw. autem z zegarem) będzie Citroën. Dokładnie będzie to C5 AIRCROSS – flagowy SUV  Citroëna. Podczas odbioru pakietów startowych w Soho Factory będziecie mogli na tym aucie napisać, w jaki czas celujecie. A potem już tylko realizować swój cel!

  C5 AIRCROSS – SUV klasy komfort

  Flagowy SUV nowej generacji, spójny z koncepcją najnowszych modeli Citroëna, jest inspirowany oczekiwaniami klientów i ma wyjątkowy, zdecydowany charakter. W ofercie personalizacji znajduje się aż 30 kombinacji kolorów nadwozia. Zgodnie z ideą programu Citroën Advanced Comfort®, nowy SUV C5 Aircross jest najbardziej wszechstronny i komfortowy w swoim segmencie. Samochód z zawieszeniem z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi® i fotelami Advanced Comfort oferuje niezwykły poziom komfortu, typowy dla marki Citroën. Wyróżnia się również wyjątkowymi możliwościami zmiany aranżacji wnętrza dzięki trzem przesuwanym, składanym i odchylanym siedzeniom z tyłu oraz – największemu w tej klasie samochodów – bagażnikowi o pojemności od 580 do 720 l. Ten nowoczesny i zaawansowany technologicznie model wyposażony jest w 20 systemów wspomagania prowadzenia, w tym Highway Driver Assist, system umożliwiający jazdę autonomiczną poziomu 2. czy też Grip Control z funkcją Hill Descent Assist, do jazdy po bezdrożach. Samochód wyposażono także w sześć technologii łączności, w tym bezprzewodowe ładowanie smartfonów.

  Copyright William Crozes @ Continental Productions