• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • Dla zmęczonych biegiem stóp… produkty SheFoot i ManFoot

  Dla zmęczonych biegiem stóp… produkty SheFoot i ManFoot

  W pakietach startowych 4F Półmaratonu Praskiego i 4F Piątki Praskiej znajdziecie prezent od polskiej marki SheFoot – próbki żelu kojącego na zmęczone nogi i stopy. W końcu zmęczonym biegiem stopom należy się zasłużony odpoczynek i regeneracja!

   

  Żel na zmęczone nogi i stopy SheFoot działa kojąco, dodatkowo chłodzi i przyjemnie odpręża zmęczone lub opuchnięte stopy i łydki. Zawarte w nim diosmina, hesperydyna  i wyciąg z kasztanowca wspomagają układ limfatyczny, wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych i zmniejszają obrzęk i ból, szczególnie po wysiłku fizycznym. Dodatkowo składniki nawilżające (glicerynę i  panthenol) pielęgnują skórę. Żel natychmiast się wchłania, nie zostawiając lepkich śladów.

  Dodatkowo SheFoot i ManFoot wyposażą uczestników 4F Półmaratonu Praskiego w antyperspirujący krem do stóp oraz w komplet amortyzujących plastrów hydrokoloidowych. Antyperspirujący krem do stóp marki ManFoot przeznaczony jest do pielęgnacji męskich stóp. Sprawdza się szczególnie u osób, które mają problem z nadmierną potliwością lub uprawiających sport. Krem odżywia i pielęgnuje skórę stóp, jednocześnie zmniejszając potliwość. Pomaga w ten sposób w utrzymaniu właściwej higieny, także podczas wysiłku fizycznego, niwelując nieprzyjemny zapach. Zawiera antybakteryjny kompleks roślinny, masło shea, witaminę E, oleje z awokado i jojoby.

  Piankowy plaster stworzony w nowoczesnej technologii hydrokoloidu chroni przed otarciami i powstawaniem odcisków. Możecie go używać, by eliminować ból związany z  powstawaniem pęcherzy na stopach lub wykorzystać do zabezpieczenia sutków przed otarciami podczas biegu na długim dystansie.

  SheFoot i ManFoot to wyspecjalizowane marki naturalnych, hypoalergicznych kosmetyków i akcesoriów do codziennej pielęgnacji stóp, które nie zawierają barwników, parabenów, PEG, silikonów oraz substancji alergizujących. Ich formuły opracowano tak, aby były bezpieczne dla  skóry i nie powodowały uczuleń, nawet w przypadku skóry wrażliwej – produkty przeszły rozszerzone testy dermatologicznie wśród osób podatnych na alergie. W 2014 roku kosmetyki SheFoot zostały nagrodzone tytułem Laur Konsumenta Odkrycie Roku i co roku doceniane są nagrodami przez ekspertów i konsumentów.Od kilkunastu miesięcy produkty SheFoot i ManFoot z powodzeniem zdobywają także rynki zagraniczne.

  Więcej informacji na: ManFoot.pl i Shefoot.pl